GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Ascend P6 w Strefie Technologii Mobilnych Huawei w ten weekend w galerii Arkadia

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-06-27 14:50 - czytano: 556 razy - dodaj komentarz
Ascend P6 w Strefie Technologii Mobilnych Huawei w ten weekend w galerii ArkadiaW najbliższy weekend, w dniach 29-30 czerwca 2013, w galerii Arkadia swój finał będzie miał Huawei Roadshow "Make it Possible". W Arkadii stanie Strefa Technologii Mobilnych Huawei, w której na odwiedzających czekać będzie wiele multimedialnych atrakcji, w tym możliwość zapoznania się z najelegantszym smartfonem sezonu – Huawei Ascend P6. Warszawa jest jednym z 6 miast na trasie Huawei Roadshow "Make it Possible".
REKLAMA
Specjalnie przygotowana Strefa Technologii Mobilnych Huawei stanie w centrum handlowym Arkadia na poziomie „0” przy wejściu głównym. Odwiedzający będą mieli możliwość zapoznania się z szerokim portfolio urządzeń mobilnych Huawei – tabletów, smartfonów oraz modemów.

Wśród prezentowanych urządzeń znajdzie się między innymi najsmuklejszy smartfon świata, Huawei Ascend P6, a także pozostałe smartfony z serii Ascend, m.in. Y300 i G510, superszybki Ascend P2 oraz Ascend Mate – phablet o przekątnej ekranu aż 6.1 cala! Na zwiedzających czekać będą również  urządzenia obsługujące technologię LTE, m.in. smartfon Ascend P1 LTE oraz tablet MediaPad 10 FHD, a także z modemy i mobilne routery WiFi.

Na wszystkich, którzy odwiedzą Strefę Huawei, czeka szereg multimedialnych atrakcji. Jedną z nich jest interaktywna gra. Osoby, które wezmą w niej udział i zdobędą podczas całego Roadshow najwyższą liczbę punktów, mają szansę wygrać atrakcyjne nagrody. Wyniki będzie można na bieżąco śledzić na stronie www.kosmicznamisja.pl.

Odwiedzający będą mogli także w specjalnej aplikacji odbyć wirtualną podróż w przestrzeń kosmiczną. „Wideorelację” z kosmicznych przygód będzie można zamieścić na swoim profilu na Facebooku.

Wszyscy, którzy w czasie trwania Roadshow zdecydują się na zakup wybranych modeli smartfonów Huawei w określonych punktach sprzedaży operatorów i następnie zgłoszą się z dowodem zakupu do konsultantów w Strefie Huawei, otrzymają w prezencie nawigację GPMapa.
Źródło: Huawei
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: