GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

WIFI. Jesteś w zasięgu - konkurs Netii i MillionYou

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-06-26 13:10 - czytano: 433 razy - dodaj komentarz
WIFI. Jesteś w zasięgu - konkurs Netii i MillionYou Ruszył konkurs „WIFI. Jesteś w zasięgu” organizowany przez Netię i serwis MillionYou.com. Aby wziąć w nim udział, należy do 12 sierpnia przysłać krótki film ukazujący radość z korzystania z bezprzewodowej sieci WIFI. Do wygrania jest nawet 10 000 zł, a najciekawsze filmy staną się częścią teledysku w reżyserii Jacka Borcucha. WIFI jest wszędzie. Nie tylko w domu czy pracy. WIFI jest na ulicach, w parkach i wielu innych, bardziej niezwykłych miejscach i służy nie tylko do pracy i
REKLAMA
codziennych obowiązków, ale również do zabawy i kontaktu z przyjaciółmi.

Aby to pokazać, Netia, wspólnie z Millionyou.com - będącym połączeniem serwisu filmowego i portalu społecznościowego - zorganizowała konkurs dla internautów o nazwie „WIFI. Jesteś w zasięgu”. Zasady są proste - wystarczy nagrać krótki, maksimum 15-sekundowy film, pokazujący radość, jaką daje korzystanie z bezprzewodowego internetu WIFI w różnych, niebanalnych miejscach. Im bardziej ciekawe i niezwykłe, tym lepiej. Filmy do konkursu należy zgłaszać do 12 sierpnia 2013 r. poprzez serwis Millionyou.com na stronie:  http://millionyou.com/konkursy/WIFI_jestes_w_zasiegu,start.html

Do współpracy przy konkursie Netia zaprosiła znanego aktora i reżysera, Jacka Borcucha, który będzie przewodniczącym jury. Ponadto, Jacek Borcuch spośród nadesłanych przez internautów nagrań wybierze najlepsze ujęcia i specjalnie dla Netii stworzy z nich finalny teledysk o WIFI.

Spośród wszystkich zgłoszonych do konkursu filmów, 10 zostanie nominowanych do Nagrody Głównej, a ich twórcy otrzymają po 1 000 zł. Następnie, spośród dziesiątki nominowanych, wybrany zostanie zwycięzca konkursu, który zgarnie Nagrodę Główną, w wysokości  10 000 zł.

Zgłoszone do konkursu filmy walczyć będę również o nagrodę publiczności w wysokości 1 000 zł, która przyznana zostanie na podstawie głosowania internautów.    
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: