GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

SkyCash wyrusza w trasę z pociągiem Słonecznym

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-06-26 13:07 - czytano: 449 razy - dodaj komentarz
SkyCash wyrusza w trasę z pociągiem SłonecznymSkyCash wprowadził możliwość płacenia komórką za przejazdy pociągiem „Słonecznym” Kolei Mazowieckich - popularnym środkiem transportu, który przez całe wakacje łączy Warszawę z Trójmiastem. Już 29 czerwca, po raz dziewiąty, w trasę z Warszawy do Trójmiasta wyruszy pociąg „Słoneczny” Kolei Mazowieckich. W tym roku bilety na przejazdy tym popularnym środkiem transportu będzie można kupować także za pomocą SkyCash - uniwersalnego systemu płatności przez komórkę.
REKLAMA
Pasażerowie będą mogli dokonywać transakcji w każdym miejscu, nawet na kilka dni przed planowanym wyjazdem, jak również korzystać ze wszystkich obwiązujących ulg i zniżek. Dodatkowym ułatwieniem dla osób wypoczywających w nadmorskich miejscowościach jest też możliwość płacenia telefonem za przejazdy SKM w Trójmieście. Od kilku miesięcy użytkownicy SkyCash mogą kupować w ten sposób bilety obowiązujące pomiędzy dowolnie wybranymi stacjami na trasie Gdańsk Główny - Słupsk.

- Pociąg „Słoneczny” jest szybkim i tanim sposobem na wyjazd do Trójmiasta, od wielu lat cieszącym się niesłabnącą popularnością wśród wczasowiczów - powiedział Dariusz Mazurkiewicz, dyrektor zarządzający SkyCash Poland S.A. - Mobilne bilety uwalniają od kolejek i konieczności szukania kas. Będąc zawsze pod ręką, zapewniają wygodę, którą tak cenimy podczas wakacyjnego wypoczynku - dodaje Mazurkiewicz.

Żeby kupić bilet na pociąg „Słoneczny”, należy uruchomić SkyCash w telefonie, wybrać stację początkową i końcową, a następnie zatwierdzić transakcję. Użytkownik może zapłacić środkami zgromadzonych na koncie SkyCash, jak również dokonać zakupu w saldo podłączonej do systemu karty płatniczej MasterCard lub Visa. Podczas kontroli wystarczy okazać konduktorowi bilet, który zostaje automatycznie zapisany w zakładce „Kontrola biletów”.

Uruchamiając sprzedaż mobilnych biletów na pociąg „Słoneczny” SkyCash został też partnerem akcji promocyjnej „Słoneczny wysyp rabatowy”, dzięki której pasażerowie mogą korzystać z atrakcyjnych zniżek na terenie Trójmiasta i okolic. Dla jej uczestników przygotowano również konkurs z nagrodami.
Źródło: SkyCash
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: