GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Przegląd prasy - Dziennik Wschodni

TP likwiduje budki w Lublinie
dodał: TK - 2008-06-10 11:59 - dodaj komentarz
Mieszkańcy ziemi lubelskiej mogą mieć wkrótce problem ze znalezieniem budki telefonicznej - informuje Dziennik wschodni. Telekomunikacja Polska postanowiła usunąć w Lublinie aż 490 ulicznych telefonów. W całym regionie zniknie do końca roku prawie 1,5 tysiąca aparatów.
Dyrektor podejrzy uczniów przez komórkę
dodał: TK - 2008-06-06 10:17 - dodaj komentarz
Zaczyna się montaż sieci kamer w 61 miejskich placówkach: podstawówkach, liceach, a nawet... przedszkolach - czytamy w Dzienniku Wschodnim. Miasto podpisało już umowę z wykonawcą robót. W każdym z budynków objętych monitoringiem zamontowanych zostanie od 10 do 16 kamer.
dodał: AK - 2007-12-06 09:19 - dodaj komentarz
Zaczęły się testy bezpłatnych głosowych połączeń internetowych z lubelskim Urzędem Miasta. Już wkrótce za darmo będzie można dzwonić do wszystkich wydziałów magistratu - czytamy w Dzienniku Wschodnim.
dodał: AK - 2007-11-20 16:49 - dodaj komentarz
Coraz częściej łupem złodziei stają się telefony komórkowe. Przekonał się o tym 30-letni mieszkaniec Biłgoraja, który bawił się w barze „Pod Napięciem” w podbiłgorajskim Okrągłem. Mężczyzna stracił kurtkę wraz z telefonem komórkowym. Poszkodowany oszacował straty na 800 zł.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: