GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Przegląd prasy - Gazeta Prawna

Streżyńska namawia operatorów do inwestycji w internet
dodał: TK - 2010-10-11 12:03 - dodaj komentarz
Prezes UKE Anna Streżyńska chce, żeby operatorzy komórkowi zainwestowali m.in. w bezprzewodowy internet. W zamian proponuje, by telefoniczne stawki hurtowe od lipca 2011 r. spadły do ok. 15 groszy, od stycznia 2012 r. do ok. 14 groszy, a od lipca 2012 r. do ok. 12 groszy.
Jak bronić się przed pułapkami umów telekomunikacyjnych
dodał: TK - 2010-10-05 08:22 - dodaj komentarz
Zamówienie złożone u konsultanta o zmianę umowy o świadczenie usług telekomunikacyjnych nie oznacza zawarcia umowy. Propozycje składane w rozmowie telefonicznej są tylko zaproszeniem.
TPSA chce przejąć sieć kablową Aster
dodał: TK - 2010-10-04 09:03 - dodaj komentarz
Telekomunikacja Polska najpewniej złoży ofertę na kupno sieci kablowej Aster – podała agencja Reuters, powołując się na szefa TPSA, Macieja Wituckiego.
Szybki internet stanął
dodał: TK - 2010-09-30 10:49 - dodaj komentarz
Z 1,5 MILIARDA EURO - na budowę internetu szerokopasmowego samorządy wykorzystały dotąd zaledwie 56 milionów. Rząd zapowiada wielkie przyspieszenie. Jeśli się nie uda, gigantyczne dotacje przepadną.
Polacy niechętnie korzystają z sieci przez komórkę
dodał: TK - 2010-09-29 09:17 - dodaj komentarz
Polacy nie wyobrażają sobie życia bez stacjonarnego dostępu do sieci – wynika z globalnego raportu firmy doradczej KPMG „Konsumenci w obliczu internetu i mobilnych technologii”.
Komórki będą walczyć na tablety
dodał: TK - 2010-09-29 09:16 - dodaj komentarz
ORANGE, ERA, PLUS I PLAY szykują się do wojny o mobilny internet. Głównym wabikiem na klientów nie będzie jednak iPad, ale Galaxy Tab Samsunga. Gadżet Apple’a pojawi się u operatorów, ale jego cena będzie bardzo wysoka.
Uzdrowiska wolne od szybkiego internetu
dodał: TK - 2010-09-27 10:31 - dodaj komentarz
Kilkadziesiąt miejscowości w Polsce jest objętych ustawowym zakazem budowy i modernizacji masztów telefonii komórkowej. Mieszkańcy i kuracjusze mają problem z zasięgiem i dostępem do bezprzewodowego internetu. Do walki o zmianę przepisów operatorzy wciągają samorządy.
Wyższy VAT ułatwi zmianę operatora?
dodał: TK - 2010-09-24 11:29 - dodaj komentarz
Abonenci zyskają pretekst, by bez uzasadnienia rozwiązywać umowy - zauważa "Rzeczpospolita". Według niej, operatorzy telekomunikacyjni już dziś powinni kupować tony ryz papieru i miliony kopert. Czeka ich nie lada zadanie. Muszą bowiem poinformować na piśmie każdego z 35 mln abonentów telefonicznych o zmianie cen usług.
SMS-owe konkursy oszukują graczy
dodał: TK - 2010-09-21 08:13 - dodaj komentarz
Coraz częściej dostajemy sms-y, które informują nas, że coś wygraliśmy – pieniądze, wycieczkę lub telewizor. Wystarczy, że wyślemy SMS-a pod podany numer. Pewni nagrody odpisujemy. A wtedy dowiadujemy się, że jednak nic nie wygraliśmy, bo regulamin konkursu zakłada na przykład, że zwycięzcy są informowani telefonicznie, a nie SMS-em. Tylko że nikt nie dał nam szansy zapoznać się z tym regulaminem.
Jak nie stać się niewolnikiem swojego operatora
dodał: TK - 2010-09-18 09:19 - dodaj komentarz
Firmy telefoniczne czy dostawcy internetu kuszą nas promocjami i nalegają na szybkie podpisanie umów. Ale wśród zapisów drobnym drukiem czają się pułapki, za które przychodzi nam słono zapłacić.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: