GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - T-mobile

Video bez limitu danych w T-Mobile (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-24 15:14 - 1 komentarz
To już oficjalne: telewizja przenosi się do smartfonów. Dlatego T-Mobile, dysponując najlepszą siecią, likwiduje ograniczenia i wprowadza usługę Supernet Video. W jej ramach najpopularniejsze serwisy video nie zużywają pakietu danych. Jesteśmy nie tylko świadkami, ale również twórcami nowego megatrendu – na urządzeniach mobilnych oglądamy trzy razy więcej filmów niż na komputerach stacjonarnych i laptopach.
Flagowiec LG G6 z wyjątkowym prezentem w przedsprzedaży w T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-10 15:11 - 1 komentarz
Smartfonami wiosna się zaczyna! Do drużyny najnowocześniejszych urządzeń w Smartfonerii T-Mobile dołącza najnowszy flagowy model LG, czyli LG G6 – i to z wyjątkowym prezentem dla naszych klientów. Pierwsze sto osób, które zamówi smartfon w e-shopie T-Mobile, wraz z urządzeniem otrzyma bezprzewodowe słuchawki LG TONE InfinimTM o wartości 499 zł.
Skorzystaj z Superwyprzedaży w Smartfonerii T-Mobile (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-01-05 15:30 - dodaj komentarz
Nowy Rok warto zacząć z rozmachem, ale sprytnie. Na przykład skorzystać z Superwypdrzedaży w T-Mobile, w ramach której już teraz smartfon Xperia X można sprawić sobie o 80% taniej, a przy okazji zaopatrzyć się w atrakcyjną ofertę abonamentową z Supernetem bez limitu danych i Netflixem za darmo na 2 miesiące. Mistrzowska T-Mobile oferta na początek stycznia jest prosta – flagowy smartfon Sony Xperia X przeceniony aż o 80%!
Noworoczne okazje na smartfony Lenovo w ofercie Mix od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-29 15:47 - 1 komentarz
Na Nowy Rok i zbliżający się Karnawał T-Mobile w ofercie Mix proponuje bardzo atrakcyjną cenę na smartfony Lenovo. Nowe ceny dotyczą smartfonów Lenovo B oraz Lenovo K5, które zamiast za 199 zł są teraz dostępne za złotówkę. Lenovo B można kupić za jedyne 1 zł w doładowaniu za 25. Lenovo K5 można kupić za jedyne 1 zł w doładowaniu za 35. Lenovo C2 można kupić za jedyne 1 zł w doładowaniu za 35.
Przed Gwiazdką super zestawy z laptopami w T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-13 15:39 - 1 komentarz
Niezależnie czy nadchodzące Święta spędzimy w domu, czy w zimowych kurortach, Internet potrzebny jest wszędzie. Zwłaszcza, że teraz można na nim skorzystać nawet podwójnie, ponieważ do oferty Internetu mobilnego w T-Mobile wracają wyjątkowe zestawy z laptopami Lenovo z modemem lub routerem. Dzięki czemu nie tylko zaopatrzymy się w odpowiedni pakiet szybkiego Internetu LTE w najlepszej sieci, ale także w nowy sprzęt do rozrywki, a jak trzeba to i do pracy.
proFirma NOVA z super smartfonem i wszystkim w kraju bez limitu
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-25 15:12 - 2 komentarze
T-Mobile w nowej promocji dla przedsiębiorców prezentuje topowe smartfony z nielimitowanymi połączeniami, SMS-ami, MMS-ami oraz transmisją danych w proFirma NOVA w niższym abonamencie. Jeszcze więcej można zaoszczędzić wybierając jeden z zestawów Premium m.in. z Samsung Galaxy S7 za symboliczną złotówkę. Dla przedsiębiorców, którzy szukają oferty w pełni nielimitowanej oraz topowych smartfonów, T-Mobile ma nową propozycję w ofercie proFirma Nova.
JUMP! proFirma – teraz jeszcze więcej Internetu dla biznesu
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-24 17:14 - dodaj komentarz
Sieć T-Mobile odświeża ofertę JUMP! proFirma, zwiększając pakiety Internetu dla przedsiębiorców. Kolejną nowością jest zestaw z telefonem oraz dwiema dodatkowymi kartami SIM bez telefonu, na którym można zaoszczędzić nawet 50 złotych netto. Sieć T-Mobile stale inwestuje w rozbudowę infrastruktury zapewniającej doskonałe parametry dostępu do Internetu.
W tym tygodniu w Smartfonerii T-Mobile: iPhone 7 od 1 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-15 15:36 - 1 komentarz
T-Mobile zaprasza do Smartfonerii, w której już od dziś, 15 listopada iPhone 7 dostępny będzie już od 1 zł. Niemożliwe? W T-Mobile na święta wszystko jest możliwe! Do Smartfonerii warto często zaglądać, bo tam można będzie znaleźć wyjątkowe propozycje: smartfony w najlepszych cenach, oferowane na wyłączność dla T-Mobile lub w ciekawych zestawach kolekcjonerskich. Aktualną ofertę w której popularne smartfony Samsunga są dostępne w najniższej opłacie na start uzupełnia
T-Mobile: BMW, telewizory, smartfony i laptopy za rejestrację
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-03 15:53 - 2 komentarze
Akcja rejestracji numerów w T-Mobile na kartę nabiera tempa. Prosta i szybka procedura, szeroka lista punktów, oferta z bonusami które faktycznie się przydają – to standard. Najlepsza oferta dla przenoszących numer – mamy to. A teraz pomyśleliśmy, że przydało by się coś ekstra. W ofertach T-Mobile na kartę systematycznie pojawiają się nowe możliwości i benefity. Wszystko po to, by klienci mogli korzystać z najlepszej dostępnej oferty.
Zarejestruj swój numer w T-Mobile i zgarnij roczną ważność konta
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-21 16:04 - dodaj komentarz
Od 20 października br, klienci chcący zarejestrować swój numer w T-Mobile, będą mogli to zrobić także za pośrednictwem kuriera. Dla tych którzy wybiorą ten sposób rejestracji Operator przygotował bonus w postaci rocznej ważności konta. T-Mobile Polska stale powiększa listę punktów w których można dokonać rejestracji numeru. W tej chwili można to zrobić w sklepach T-Mobile, kioskach Ruchu oraz placówkach Poczty Polskiej, salonikach prasowych InMedio, Relay, One Minute
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: