GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Coca-Cola z Play - doładowania i startery za kody spod nakrętki

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2012-07-31 18:44 - czytano: 3456 razy - dodaj komentarz
Coca-Cola z Play - doładowania i startery za kody spod nakrętkiW środę (1 sierpnia 2012 roku) rusza wspólna akcja promocyjna komórkowej sieci Play i firmy Coca-Cola, w ramach której kody spod nakrętek można wymieniać na doładowania telefonów komórkowych bądź startery Play. W tym roku konkursowe nakrętki będzie można znaleźć w produktach Coca-Cola, Coca-Cola Zero, Coca-Cola Light, Cherry Coke, Fanta (pomarańczowa i cytrynowa), Sprite i BURN i soki Cappy. Aby skorzystać z promocji należy zarejestrować się na stronie www.coca-colazplay.pl
REKLAMA
oraz wybrać nagrodę  - Starter Play za 3 zł lub promocyjne doładowanie 2 zł. Następnie należy wpisać kod spod nakrętki przy wybranej nagrodzie.

Po spełnieniu wszystkich powyższych kroków, osoby które wybrały Starter Play 3 zł - w ciągu 72 godzin otrzymają e-mailem voucher, z którym należy udać się do salonu Play i odebrać starter. Natomiast promocyjne doładowanie użytkownik otrzymuje na swoje konto w ciągu 72 godz. od przyjęcia zgłoszenia.


Ważność startera to 10 dni od aktywacji. Aby przedłużyć możliwość wykonywania połączeń wychodzących zgodnie z cennikiem należy doładować konto wybrana kwotą. W ciągu trwania promocji, jeden Użytkownik może odebrać maksymalnie 9 starterów. Blokada jest założona na numer MSISDN oraz na adres mail (użytkownik może raz na 7 dni zmieniać numer MSISDN przypisany do adresu mailowego, dlatego konieczna jest podwójna blokada).

Natomiast promocyjne doładowanie może odebrać tylko użytkownik ofert głosowych na kartę w Play (Play Karta, Nowy Play na kartę, Play Fresh, Play na Kartę, Oferta Promocyjna Lubię to!, Play na Kartę Lubię to!, Red Bull MOBILE na kartę). 2 zł może być wykorzystane na rozmowy, SMS-y i MMS-y do wszystkich sieci komórkowych w Polsce. Aby otrzymać promocyjne złotówki Klient musi mieć aktywne konto. Ważność środków promocyjnych to 30 dni od daty przyznania.

W ciągu miesiąca kalendarzowego, jeden Użytkownik może odebrać maksymalnie 8 doładowań. Blokada jest założona na numer MSISDN oraz na adres mail (użytkownik może raz na 7 dni zmieniać numer MSISDN przypisany do adresu mailowego, dlatego konieczna jest podwójna blokada).

Promocja trwa do końca grudnia 2012 roku.
Źródło: Play
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: