GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Postivo.pl – Zautomatyzowana platforma dystrybucji dokumentów

Dodał: TK - opublikowano: 2011-01-19 12:56 - czytano: 4280 razy - tylko 1 komentarz
Postivo.pl – Zautomatyzowana platforma dystrybucji dokumentówKonsorcjum firm SOFTMEDIA & INTERMEDIA uruchomiło pod adresem http://Postivo.pl nowy serwis B2C. Postivo.pl to platforma umożliwiająca wysłanie dowolnych dokumentów elektronicznych w postaci „papierowych” listów, za pośrednictwem tradycyjnych operatorów pocztowych. Serwis ma w nowoczesny i przyjazny sposób służyć osobom i firmom, które wysyłają listownie dowolne dokumenty, pozwalając zaoszczędzić czas i pieniądze.
REKLAMA
Postivo.pl pozwala na przesłanie do odbiorców dowolnych dokumentów, dostarczanych na platformę w wersji elektronicznej. Dokumenty  są drukowane, konfekcjonowane i sortowane przez obsługę Serwisu, a następnie nadawane do odbiorcy w formie tradycyjnych listów, za pośrednictwem wybranego przez Użytkownika operatora pocztowego (aktualnie dostępni operatorzy to Poczta Polska i InPost) lub faksu. Użytkownik ma możliwość wyboru parametrów przesyłki m .in. gramaturę papieru, na jakim mają zostać wydrukowane dokumenty, rodzaju wydruku (czarno-biały lub kolorowy), formatu i szablonu koperty, zawierającego dowolne elementy graficzne. Zautomatyzowana personalizacja dokumentów umożliwia ponadto umieszczenie danych odbiorcy na dowolnej stronie dokumentów w wybranej lokalizacji. W ten sposób jeden list można wysłać do tysięcy odbiorców, a każdy z nich będzie indywidualnie zaadresowany.

- Projektując platformę Postivo.pl wzięliśmy pod uwagę fakt, że wiele firm wciąż wysyła do Klientów dokumenty głównie w postaci papierowej. Większość z nich powstaje jednak z wykorzystaniem środków elektronicznych. Postanowiliśmy dostarczyć usługę, która pozwoli zaoszczędzić czas potrzebny na wydruk, adresowanie, kopertowanie i nadawanie korespondencji w placówkach pocztowych – mówi Tomasz Konopka, jeden z twórców Postivo.pl. – Dodatkowo udostępniliśmy interfejs API, za pomocą którego można zintegrować dowolną aplikację z naszą platformą – dodaje.

Integracja poprzez API (SOAP/WSDL) umożliwia przekazywanie dokumentów do Postivo.pl bezpośrednio z dowolnych aplikacji i systemów wykorzystywanych dotychczas przez Użytkowników np. z aplikacji FK, CRM, CMS.

- Faktura VAT może być wysłana do odbiorcy w wersji papierowej za pośrednictwem Postivo.pl, automatycznie po jej wystawieniu w dowolnym programie FK – mówi Andrzej Kuch, właściciel SOFTMEDIA. – Wystawca faktury nie musi dbać o jej wydruk i dalszą dystrybucję, całość logistyki w tym zakresie przejmuje Postivo.pl – dodaje.

Duży nacisk położono no bezpieczeństwo przekazywanych dokumentów i danych osobowych – oprócz środków technicznych i organizacyjnych baza danych została zgłoszona Generalnemu Inspektorowi Ochrony Danych Osobowych, co gwarantuje przetwarzanie i przechowywanie tych danych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
Źródło: Postivo.pl
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Tego brakowalo na rynku super usługa. Juz zalozylem konto :)
2011-01-19 19:03
~Dark Ranger
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Usuwanie Simlocka
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: