GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPC

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2018-07-12 16:41 - czytano: 221 razy - dodaj komentarz
Już pół miliona domów i firm w Polsce z modemem Connect Box od UPCConnect Box pojawił się w ofercie UPC dwa lata temu i od tamtej pory całkowicie zmienił doświadczenie korzystania z Internetu. Modem zyskał uznanie już ponad 500 tys. abonentów spośród ponad milionowej bazy klientów Internetu UPC Polska. To nowoczesne urządzenie, pełniące też funkcję routera, zapewnia szybkie i niezawodne połączenie z Internetem w całym domu.
REKLAMA
Connect Box został zaprojektowany przez inżynierów Liberty Global, największej na świecie firmy dostarczającej szerokopasmowy Internet i telewizyjną rozrywkę oraz spółki-matki UPC Polska, pracujących w centrum technologicznym firmy w Amsterdamie. Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię Smart Wi-Fi, aby zapewnić najbardziej optymalne połączenie z Internetem z każdego miejsca w domu. Gdy do sieci podłączonych jest wiele urządzeń, modem inteligentnie zarządza podziałem łącza i sprawia, że urządzenie znajdujące się na skraju zasięgu Wi-Fi nie zmniejsza przepustowości dla pozostałych, znajdujących się bliżej urządzeń. Bez tej funkcjonalności urządzenie znajdujące się najdalej, obniżałoby prędkość wszystkim pozostałym.

Dodatkowo, aby zapewnić jeszcze lepsze połączenie, technologia Smart Wi-Fi przełącza urządzenia z sieci 2,4GHz na 5GHz, zawsze gdy tylko jest to możliwe. Wszystkie te elementy sprawiają, ze domownicy mają niezakłócony dostęp do rozrywki i łączności z bliskimi - mogą oglądać filmy w wysokiej rozdzielczości oraz grać w gry online, a także prowadzić rozmowy wideo bez przeszkód, niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Ofertę uzupełniają Wi-Fi boostery - urządzenia do zwiększania zasięgu Wi-Fi dedykowane klientom mieszkającym w dużych mieszkaniach i domach jednorodzinnych, w których jest wiele pomieszczeń oraz potencjalnych przeszkód na drodze sygnału, np. grubych ścian.

- O niezawodności dostarczanego przez UPC Internetu świadczą niezależne pomiary, takie jak ogólnodostępny Speed Test. W rankingu dostawców Internetu za 2017 rok, UPC było numerem jeden w kategorii Wi-Fi, do czego przyczyniły się funkcjonalności Connect Box. Systematycznie rośnie też wskaźnik satysfakcji klientów z usług internetowych UPC. W badaniach NPS, klienci wskazują, że doceniają nie tylko wysoką prędkość Internetu, ale także jego stabilność i dobry zasięg Wi-Fi w całym mieszkaniu czy domu. - mówi Jarosław Pijanowski, VP Sales and Care w UPC Polska.

Na całym świecie z Connect Box korzysta już 10 milionów klientów Liberty Global. Poza Europą, również w Ameryce Południowej i na Karaibach.
Źródło: UPC
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: