GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Zawód: YouTuber? Sprawdź się pod okiem Kuby Jankowskiego

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2018-07-12 16:39 - czytano: 184 razy - dodaj komentarz
Zawód: YouTuber? Sprawdź się pod okiem Kuby JankowskiegoFinanse i codzienne zarządzanie pieniędzmi to prawdziwe wyzwanie dla wielu młodych ludzi, którzy stawiają swoje pierwsze kroki w dorosłym życiu. Każdy chciałby znać odpowiedź na pytanie: Co z tym hajsem?!, jednak niewielu lubi typową edukację w moralizatorskim tonie przekazywaną przez dorosłych. Autorzy projektu „Co z tym hajsem?!” postanowili więc poszukać sposobu na edukację finansową, z której młodzi ludzie naprawdę zechcą skorzystać i która faktycznie ich zainteresuje.
REKLAMA
W Gdańsku rusza casting na twórców, którzy są gotowi od podstaw tworzyć kanał „Co z tym hajsem?!” w serwisie YouTube.

„Co z tym hajsem?!” to projekt edukacyjny firmy Provident Polska, którego efekty od dwóch lat można było śledzić na łamach bloga coztymhajsem.pl. Od 2016 roku, młodzi blogerzy dzielili się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami dotyczącymi zarządzania codziennym budżetem. W tym roku autorzy projektu postanowili odświeżyć formułę i uzupełnić komunikację o najchętniej konsumowany przez millenialsów format - wideo.

- Edukacja nie musi być nudna. Udowodnili to nasi blogerzy, którzy przez ponad 2 lata opisywali swoje pierwsze doświadczenia z życia „na własnym i za własne”. W ciągu dwóch lat opublikowali ponad 200 wpisów. Na przykładzie swoich codziennych przeżyć pisali o tym, jak rozsądnie wydawać, na czym warto oszczędzać, ale także o swoich finansowych potknięciach i rozczarowaniach - mówi Małgorzata Domaszewicz, kierownik ds. społecznej odpowiedzialności biznesu w Provident Polska.- Blog wzbudził duże zainteresowanie i zyskał lojalnych czytelników. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że udało nam się zwrócić uwagę młodych naszym podejściem do edukacji i zamierzamy rozwinąć projekt o kanał w serwisie YouTube. I tym razem chcemy dać szansę młodym ludziom, by mogli sprawdzić się w roli twórców internetowych i zainspirować innych czytelników swoimi poczynaniami - dodaje Małgorzata Domaszewicz.

Casting na osobowość

Tworzenie kanału „Co z tym hajsem?!” od podstaw będzie nie tylko ciekawą przygodą, ale także praktycznym doświadczeniem. Autorzy projektu zadbali także o konkretne wsparcie dla każdego z autorów, takie jak: konsultacje z profesjonalistami, bogate zaplecze produkcyjne, wsparcie kreatywne i - przede wszystkim - wypłacane co miesiąc stypendium w wysokości 1000 zł dla każdego z twórców.

W sobotę 14 lipca w Gdańsku przy ul. Słowackiego 1a odbędzie się spotkanie z osobami chętnymi do wzięcia udziału w projekcie. Spotkanie, które przybierze formę castingu, poprowadzi Kuba Jankowski - kiedyś prowadzący MaturaToBzdura.TV, a teraz działający niezależnie vloger/youtuber/twórca. Kuba jest współautorem Akademii Video, gdzie przekazuje młodszym i mniejszym kanałom swoją wiedzę i doświadczenie. Uczestnicy projektu „Co z tym hajsem” również będą mogli liczyć na jego wsparcie. Szczegółowe informacje dotyczące castingu można znaleźć na stronie wydarzenia. www.facebook.com/events/203702440350292/
Źródło: Provident
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: