GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Więcej dla małego biznesu w Netii

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2017-10-23 16:03 - czytano: 1004 razy - dodaj komentarz
Więcej dla małego biznesu w NetiiJesienna kolekcja promocji Netii dla małego biznesu to atrakcyjne zestawy usług, zaspokające potrzeby zarówno tych, którzy mają biuro w domu, jak i posiadających lokal, czy pracujących mobilnie. Nowością są pakiety z monitoringiem online lub duetem telefonów komórkowych. Przy ich zakupie abonament za internet przez pierwszy rok wynosi 0 zł.
REKLAMA
Już za 29,90 zł miesięcznie, mały biznes może otrzymać Internet i 2 karty SIM do telefonu komórkowego. Taryfa zapewnia nielimitowane połączenia stacjonarne i komórkowe w Polsce, 100 SMS, 100 minut na połączenia międzynarodowe do UE, USA i Kanady oraz pakiet 6 GB dla każdej z kart. Opłata za Internet naliczana jest dopiero od 13 miesiąca i dla bazowej opcji do 50 Mb/s wynosi 39,90 zł.

Nowością jest również zestaw Internetu z monitoringiem online oraz usługą telefoniczną z nielimitowanymi rozmowami gratis. W zależności od wybranej kamery – wewnętrznej lub zewnętrznej - Klient zapłaci przez pierwszy rok odpowiednio 29,90 zł lub 34,90 zł miesięcznie. W ramach usługi Bezpieczna Firma, każdy przedsiębiorca może monitorować swoją firmę niezależnie od pory dnia i miejsca, w którym przebywa przez wygodny dostęp do aplikacji, a dzięki funkcji ruchu Klient otrzyma powiadomienie email i SMS-a, kiedy pojawi się nieproszony gość. Od 13 miesiąca pełna opłata ze zestaw wyniesie odpowiednio 69,80 zł lub 74,80 zł miesięcznie (przy bazowej opcji internetu - do 50 Mb/s).

Podobne zestawy zostały przygotowane również z myślą o innych potrzebach przedsiębiorców – obok usługi monitoringu, można skorzystać z usługi Muzyka dla Firm, pozwalającej na odtwarzanie w lokalach usługowych czy gastronomicznych legalnej muzyki dopasowanej do profilu danej działalności lub z porad prawnych, w ramach usługi ePrawnik Premium zapewniającej pomoc prawną i doradztwo w zakresie wszystkich dziedzin prawa obowiązującego w Polsce.

Dla przedsiębiorców prowadzących lokale usługowe do 30 osób, Netia oferuje telewizyjny Pakiet Publiczny, w ramach którego Klienci otrzymują dostęp do 36 różnorodnych kanałów, m.in. TVN HD, TVN24 oraz Discovery Channel.

Z kolei dla osób prowadzących działalność w miejscu zamieszkania i zainteresowanych usługami Telewizji Osobistej dostępna jest oferta Internetu z elastyczną usługą TV od 1 zł brutto, w której można zakupić dostęp do ponad 200 unikalnych kanałów w tym ok. 120 w HD.

Będących ciągle w ruchu zainteresuje natomiast Zestaw Mobilnego Biura, czyli internet 100 GB z routerem LTE oraz telefon komórkowy bez limitu połączeń i pakietem 6 GB w abonamencie 59,80 zł.
Źródło: Netia
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: