GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

T-Mobile: Firma bez limitów. Teraz możesz! (wideo)

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2017-10-16 15:16 - czytano: 502 razy - dodaj komentarz
T-Mobile: Firma bez limitów. Teraz możesz! (wideo)Wystartowała właśnie kampania „Firma bez Limitów – masz to czarno na białym”, w której udział wzięli przedsiębiorcy korzystający w codziennej pracy z usług T‑Mobile. Są to między innymi Anna Radgowska, z rodzinnej firmy budowlanej JR-Sandbud oraz Igor Konefał twórca parku trampolin Hangar 646, którzy zostali głównymi twarzami komunikacji T‑Mobile.
REKLAMA
Kampania „Firma bez limitów – masz to czarno na białym” pokazuje, że oferta stworzona w oparciu o przejrzyste zasady pomaga budować sukces firmy, niezależnie od rodzaju prowadzonej działalności. Potwierdzeniem tego faktu są przedsiębiorcy, którzy pojawili się na ekranie w spocie reklamowym T- Mobile: Alicja Jagodzińska, założycielka kawiarni ze zdrową żywnością Legal Cakes, Marcin Ludwinek, coach i trener biznesowy z Neoprodukt, Wiktor Borowski z palarni kawy Coffee Republic, Daniel Gąszewski oraz Kinga Gałuszkiewicz, producenci soków - Natura Cold Press, Róża Lewicka z Poczty Balonowej, Igor Konefał z parku trampolin - Hangar 646, Anna Radgowska z firmy budowlanej JR-SANDBUD oraz Paula Ostalska, założycielka szkoły tańca I Love Dance Studio. Dla każdego z nich własny biznes jest źródłem satysfakcji i prawdziwą pasją, który wymaga działania na pełnych obrotach i oferty, która daje pełną swobodę rozwoju. Spot reklamowy rozpoczynający kampanię w dwóch wersjach można obejrzeć poniżej:

Działaj na najwyższych obrotach. Teraz możesz!

Kampania „Firma bez limitów – masz to czarno na białym” promuje pakiet dwóch usług: Internetu do biura oraz nielimitowanych usług głosowych, SMS i MMS dla smartfonów z opłatą miesięczną 69 złotych netto. W ramach oferty operator gwarantuje nielimitowany Internet z nowoczesnym routerem działający zawsze z maksymalną dostępną prędkością w biurze. W T‑Mobile przedsiębiorcy mogą rozszerzyć zasięg nielimitowanego Internetu daleko poza granice ich sieci wifi. Jak to możliwe? W ramach jednego pakietu pracownicy firmy mogą korzystać z nielimitowanej transmisji danych na trzech dowolnych urządzeniach, m.in. smartfonach, tabletach, routerach czy laptopach. Oferta głosowa obejmuje natomiast połączenia, SMS-y i MMS-y bez limitu w Polsce oraz na terenie Unii Europejskiej, a ponadto 5 GB Internetu w kraju, a w tym 1,55 GB do wykorzystania w państwach unijnych w ramach abonamentu JUMP! proFirma XS. A wszystko to w najlepszej sieci!

Z pakietu Firma bez limitu można także skorzystać w opcji ze smartfonem już od 9 złotych na start. Flagowy model Samsunga - Galaxy S8 oraz Huawei P10 to nie tylko najwyższa jakość wykonania, ale też pewność, że przedsiębiorca korzysta z urządzenia, które może się stać jego podręcznym biurem.

Ofertę T‑Mobile docenią klienci biznesowi, dla których liczy się wysoka jakość usług, brak limitów i czytelne warunki. To rozwiązanie dla tych, którzy chcą się dynamicznie rozwijać i nigdy nie zwalniają tempa, a praca w trybie online jest ich codziennością teraz w ofercie T‑Mobile mają to czarno na białym!

Koncepcję kreatywną kampanii przygotowała agencja Bridge2FUN. Za działania w Internecie odpowiada LiquidThread, w mediach społecznościowych Agencja Warszawa, materiały BTL opracowała agencja ARC Worldwide, a planowaniem i zakupem mediów zajął się Starcom Mediavest Group (SMG). Kampanię telewizyjną wspierają dodatkowe działania, które obejmują: radio, kanały społecznościowe, display w Internecie, reklamę wielkoformatową OOH, owned media oraz materiały POS w salonach operatora.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: