GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Nowy sezon polskiego serialu HBO Wataha w Samsung Smart TV

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2017-10-12 15:59 - czytano: 408 razy - dodaj komentarz
Nowy sezon polskiego serialu HBO Wataha w Samsung Smart TVDrugi sezon wyczekiwanego serialu HBO „Wataha” powraca po trzech latach przerwy i ponownie przeniesie widzów w magiczne Bieszczady, które tym razem okażą się jeszcze bardziej mroczne. Prokurator Iga Dobosz poprowadzi śledztwo ws. makabrycznej zbrodni. W każdą niedzielę, począwszy od 15 października, będziemy mogli śledzić postępy w sprawie, a także napawać się pięknem polskich gór. Użytkownicy, którzy od połowy lipca kupili telewizory Samsung QLED TV, aktywując ofertę Elite Smart Pack,
REKLAMA
obejrzą serial bez dodatkowych opłat.

Pierwszy sezon serialu HBO „Wataha” okazał się prawdziwym hitem i pobił rekord oglądalności. Wyprodukowany w Polsce serial był emitowany w ponad dwudziestu krajach, w tym Europie Środkowej czy Wielkiej Brytanii. Akcja pierwszego sezonu „Watahy” dzieje się w środowisku strażników granicznych w magicznych i zarazem niebezpiecznych Bieszczadach. W drugim sezonie powracają znani widzom bohaterowie, bogatsi o nowe przeżycia i doświadczenia. Prokurator Iga Dobosz (Aleksandra Popławska) powraca w Bieszczady, by poprowadzić śledztwo w sprawie makabrycznej zbrodni. Z kolei Wiktor Rebrow (Leszek Lichota), ścigany przez wymiar sprawiedliwości, ukrywa się bieszczadzkich lasach. Markowski wciąż dowodzi oddziałem straży granicznej i może liczyć na oddanie swoich ludzi. Fani serialu będą zachwyceni nie tylko wciągającą historią, lecz także pięknymi, zapierającymi dech w piersiach zimowymi pejzażami.

Widzowie, którzy zdecydowali się na zakup telewizora z linii QLED TV, otrzymali w prezencie Elite Smart Pack. Jest to najbogatszy z pakietów, w ramach którego zyskują m.in. bezpłatny trzymiesięczny dostęp do aplikacji HBO GO w Smart TV. Premiera drugiego sezonu „Watahy” to idealny moment, aby aktywować usługę.

QLED TV to nowa seria telewizorów Samsung, dzięki której oglądanie dopracowanych w szczegółach wnętrz oraz górskich zimowych krajobrazów będzie niesamowitym i rzeczywistym przeżyciem. Dzięki technologii Quantum Dot, telewizory zapewniają 100% natężenia koloru, niezależnie od poziomu jasności obrazu. Z kolei HDR 1500 pozwoli dostrzec najdrobniejsze szczegóły mrocznych scen.

*Promocja trwa od 17 lipca do 31 grudnia 2017 roku lub do wyczerpania puli kodów. Aby skorzystać z promocji należy odwiedzić stronę www.smartpack.samsung.pl, zapoznać się z regulaminem i zarejestrować nowy zakup a następnie aktywować kod otrzymany mailem, postępując zgodnie z instrukcjami.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Usuwanie Simlocka
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: