GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

T-Mobile: Oferta Supernet Video poszerzona o telewizję WP Pilot

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2017-08-23 15:53 - czytano: 1317 razy - tylko 1 komentarz
T-Mobile: Oferta Supernet Video poszerzona o telewizję WP PilotT‑Mobile, prezentując w maju br. innowacyjną usługę streamingu video bez limitu danych dla swoich klientów, od początku zapowiadał, że oferta ta będzie systematycznie aktualizowana. Do popularnych serwisów VOD dostępnych bez konsumpcji danych w T‑Mobile dołącza WP Pilot – telewizja online, która oferuje dostęp live do wielu kanałów telewizyjnych, w tym dokumentalnych, filmowych i sportowych.
REKLAMA
Zgodnie z prognozami serwisu YouTube do 2020 roku nawet 75% treści zamieszczanych w sieci będą stanowiły przekazy wideo. Trend ten widać w ofercie Supernet Video, która cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród klientów T‑Mobile. W zaledwie dwa miesiące od startu usługi ma już 50 000 stałych użytkowników. Nic dziwnego, skoro już za 5 złotych miesięcznie można uzyskać nielimitowany dostęp do wielu popularnych serwisów wideo, filmowych, a teraz także – oferujących dostęp do kanałów telewizyjnych.

WP Pilot to „telewizja kablowa dostępna na żądanie”, czyli serwis oferujący streaming na żywo najpopularniejszych kanałów telewizyjnych – idealny dla wszystkich, którzy chcą korzystać z oferty kablowej, tyle że bez kabla i wszędzie tam, gdzie akurat się znajdują. Wśród ponad 80 oferowanych przez WP Pilot programów znajdują się kanały informacyjne (TVN, TVP 2, Polsat i TV4), dokumentalne, sportowe i rozrywkowe, m.in. ze stajni AXN, BBC, FilmBox oraz Viacom. Młodych rodziców ucieszy także dostępność oferty dla dzieci.

- Jesteśmy internetową telewizją kablową na każdą kieszeń – dosłownie, bo jesteśmy dostępni już na każdym urządzeniu mobilnym jak smartfon czy tablet, a także na komputerze czy smart TV
    – mówi Jerzy Dąbrówka VP Communication Products Grupy Wirtualna Polska, dodając -  współpraca z T‑Mobile i dołączenie WP Pilot do usługi Supernet Video to dla nas naturalny krok w rozwoju usługi oraz ogromna szansa na dotarcie ze swoją ofertą do kolejnej rzeszy odbiorców oglądających video na swoich smartfonach i tabletach.

Z oferty Supernet Video mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i klienci biznesowi, którzy do oferty abonamentowej mogą dołączyć usługę Biznes Video. Usługę można będzie aktywować w każdym sklepie Operatora, w biurze obsługi oraz za pomocą wszystkich narzędzi self-care: aplikacji mobilnej „Mój TMobile”, jak również poprzez wysłanie SMS-a pod bezpłatny numerem 80100 o treści DVD START albo HD START.
Źródło: T-Mobile
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Mam dwójkę małych dzieci i mam dosyć bajek puszczanych w tv. Dam im telefon, a sobie spokojnie pooglądam Wydarzenia na Polsacie.
2017-08-23 20:50
~Mario
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Usuwanie Simlocka
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: