GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

myPhone zapowiada kolejne aktualizacje do Androida 7.0 Nougat

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2017-07-21 15:48 - czytano: 1135 razy - tylko 1 komentarz
myPhone zapowiada kolejne aktualizacje do Androida 7.0 NougatmyPhone – wrocławski producent urządzeń mobilnych po udostępnieniu aktualizacji do modelu GO!, przedstawia listę urządzeń, które również mogą liczyć na Androida 7.0 Nougat. Jakie smartfony otrzymają nowy system w najbliższym czasie? Producent pracuje obecnie nad aktualizacjami do kilku modeli HAMMER. Ta w pierwszej kolejności ma objąć flagowy model HAMMER AXE PRO – zaawansowany, szybki i wytrzymały smartfon klasy premium.
REKLAMA
Android 7.0 Nougat będzie udostępniony do niego w trybie OTA jeszcze w lipcu!
Co ciekawe, dotychczas aktualizację Androida w trybie OTA udostępniali jedynie najwięksi producenci smartfonów. myPhone jest pierwszą polską firmą, która umożliwia upgrade systemu w ten sposób.

Aktualizacja za pomocą kanału OTA (Over-The-Air) to najbardziej wygodna i najprostsza forma uaktualnienia systemu. Nie trzeba samodzielnie pobierać i instalować plików. Wystarczą bowiem dwa-trzy kliknięcia, aby aktualizacja przebiegła automatycznie.

Proces aktualizacyjny stopniowo rozszerzany będzie o kolejne HAMMERY. Na liście znajdują się kolejno HAMMER ENERGY oraz HAMMER Iron 2. Ponadto, wszystkie nowe modele myPhone jak i HAMMER wprowadzane do końca roku również będą miały nowszy system.

Android 7.0 Nougat zapewnia jeszcze większe bezpieczeństwo danych, lepsze zarządzanie energią smartfona oraz wspiera funkcje VR. Zawiera również funkcje takie jak: Multi-Window, nowe centrum powiadomień i ustawień. Daje możliwość instalacji poszczególnych aplikacji – m.in. Android Pay, dzięki której za pomocą smartfona z technologią NFC można dokonywać płatności mobilnych.

Dodajmy, że w ostatnim czasie myPhone udostępnił również aktualizację do HAMMERA AXE M LTE, która znacznie poprawia wydajność smartfona i pracę jego akumulatora. Uaktualnienie dostępne jest także w trybie OTA.

Producent informuje jednocześnie, o tym, że brak danego modelu na liście nie oznacza, że nie zostanie zaktualizowany.
Źródło: myPhone
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Bardzo się cieszę, że Hammery będą aktualizowane, bardzo miła wiadomość.
2017-07-23 14:16
~tadek
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Usuwanie Simlocka
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: