GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Bezprzewodowe słuchawki Jabra Evolve 75

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2017-05-19 15:21 - czytano: 346 razy - dodaj komentarz
Bezprzewodowe słuchawki Jabra Evolve 75 Firma Jabra zaprezentowała najnowszy zestaw słuchawkowy Evolve 75, zaprojektowany z myślą o najwyższym komforcie pracy użytkownika oraz doskonałej jakości dźwięku. Urządzenie oferuje wiele ciekawych funkcjonalności, m.in. łączność bezprzewodową Dual Bluetooth, aktywne wyciszanie szumów czy diody informujące o zajętości. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się w dużych biurach korzystających z otwartych przestrzeni.
REKLAMA
Jabra Evolve 75 to bezprzewodowe słuchawki nauszne, do których obszycia wykorzystano skórę syntetyczną. Zastosowano w nich doskonały system wyciszania szumów (ANC), który dzięki zaawansowanym mikrofonom - monitoruje i reaguje na uciążliwe dźwięki z otoczenia, np. hałas spowodowany przez klimatyzację. Rozwiązanie to zaspokoi potrzeby nawet najbardziej wymagających pracowników biurowych zorientowanych na pracy zadaniowej.

Najnowsze rozwiązanie firmy Jabra wyposażono w wiele użytecznych funkcji. Jedną z nich jest podwójna łączność Bluetooth, która pozwala łączyć się z dwoma urządzeniami jednocześnie. Dzięki temu użytkownik może być podłączonym w tym samym czasie do systemu umożliwiającego prowadzenie rozmów oraz urządzenia do odtwarzania muzyki. Rozwiązanie to działa w obszarze do 30 m od podłączonego urządzenia i zapewnia użytkownikowi swobodę przemieszczania się po biurze.

Jabra Evolve 75 - office

Kolejne udogodnienie stanowi funkcja podsłuchiwania, która umożliwia docieranie dźwięków z otoczenia, bez konieczności ściągania słuchawek. Aby dołączyć do prowadzonej w biurze rozmowy wystarczy jedynie nacisnąć na prawy nausznik. Jeśli natomiast użytkownik chce poinformować swoich współpracowników o tym, że jest zajęty, może wykorzystać do tego wbudowane diody zajętości - uruchamiane manualnie lub automatycznie, w chwili rozpoczęcia rozmowy. Czerwone diody poinformują wtedy pozostałych pracowników o tym, że użytkownik jest obecnie niedostępny.

Jabra Evolve 75 dostępne są w dwóch wersjach zoptymalizowanych dla systemów: Unified Communication lub Skype for Business i można je zamawiać w zestawach ze stacją ładującą lub osobno. Słuchawki będą dostępne w Veracomp w czerwcu 2017 r.
Źródło: Jabra
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: