GSMService.pl
 • nowości
 • artykuły
 • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

T-Mobile udostępnia aplikację Lenz i ogłasza pierwszą w historii rozmowę na żywo z Gorillaz

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2017-04-20 14:26 - czytano: 2001 razy - komentowano: 2 razy
T-Mobile udostępnia aplikację Lenz i ogłasza pierwszą w historii rozmowę na żywo z GorillazW nadchodzących tygodniach, w całej Europie pojawią się magentowe „portale”, dzięki kolejnemu etapowi współpracy T-Mobile Electronic Beats i Gorillaz, którzy łącząc siły wykorzystają najnowszą technologię do połączenia świata wirtualnego z rzeczywistym. Po tym, jak w zeszłym miesiącu Gorillaz po raz pierwszy zagrali swój najnowszy album „Humanz” na żywo, T-Mobile Electronic Beats ma przyjemność ogłosić kolejny debiut: pierwszą w historii rozmowę z zespołem prowadzoną na żywo.
REKLAMA
Dostępna będzie jedynie poprzez kanał YouTube Electronic Beats, 20 kwietnia, o godzinie 16:00.
 • T-Mobile Electronic Beats ogłasza pierwszą w historii rozmowę na żywo z Gorillaz, która będzie emitowane na electronicbeats.pl
 • Aplikacja The Lenz od T-Mobile Electronic Beats uwalnia nowy wymiar muzyki
 • 4 ekskluzywne koncerty Gorillaz w Polsce, na Węgrzech i w Niemczech
Rozmowa będzie prowadzona przez znanego z BBC Radio 1 DJ-a MistaJama. Rozmowa da szansę nowym i wiernym od lat fanom na całym świecie posłuchać, co o nowym albumie myślą Murdoc i 2D. Kilku wybrańców będzie miało też okazję zadać pytania legendarnym animowanym bohaterom, na które odpowiedzi zostaną udzielone na żywo.

Komentując to wydarzenie, basista zespołu - Murdoc Niccals powiedział: - Przygotujcie się na najważniejsze internetowe wydarzenie tego stulecia – rozmowę na żywo ze mną, Murdociem Niccales. Dzięki Electronic Beats, będziecie mogli zobaczyć mnie i 2D siedzących na sofie i zapytać nas, o co tylko chcecie. Albo po prostu powiedzieć jak bardzo mnie kochacie. Ale bądźcie grzeczni, ok?

Poszerzając wyjątkowe partnerstwo z Gorillaz, T-Mobile Electronic Beats udostępnia unikatową aplikację Lenz. Bezpłatna aplikacja pozwoli zamienić każdą powierzchnię w kolorze Magenty, taką jak choćby logo Electronic Beats, w wirtualny portal do świata ekskluzywnych treści Gorillaz

Innowacyjna, poszerzająca rzeczywistość aplikacja, pozwoli użytkownikom poznać nowy, wyjątkowy wymiar muzycznego świata zespołu. Dzięki temu użytkownicy zajrzą do domu Gorillaz i pokojów Murdoca Niccalsa, Russela Hobbsa, 2D i Noodle i zobaczą również ekskluzywne treści video. Przez nadchodzące tygodnie fani będą mogli codziennie odblokowywać kolejne nowości od zespołu, korzystając z technologii T-Mobile, która zbliży fanów do artystów jak nigdy dotąd.

- Aplikacja Lenz to idealny przykład, jak mobilna technologia jest w stanie otwierać nowy wymiar świata muzyki - mówi Woflgang Kampbartold, wiceprezes ds. Międzynarodowej komunikacji marketingowej w Deutsche Telekom. - Innowacyjne aplikacje AR pozwalają nam mieszać dwa różne wymiary, tworząc coś całkowicie nowego, dając szansę fanom odkryć więcej i być bliżej swoich idoli – coś co wcześniej było niewyobrażalne

Gorillaz w czerwcu wystąpią w czterech europejskich miastach na zaproszenie T-Mobile Electronic Beats. Wystąpią w Warszawie (14.06), Budapeszcie (16.06), Katowicach (18.06) i Kolonii (20.06).
Źródło: T-Mobile
 • Dodaj do Google Bookmarks
 • Dodaj na Śledzika
 • Dodaj na Twitter
 • Dodaj do Wykop
 • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
chyba czas polubic tmobile za gorillaz
2017-04-21 19:31
~adamos
wciąga szukanie rózowego przez apke
2017-04-20 18:42
~loko
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
 • Twitter
 • Facebook
odwiedź nas na: