GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

Netia: Pakiet bez limitu dla MŚP
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-01-24 15:12 - dodaj komentarz
Netia wykonała kolejny ruch w ekspansji na rynku rozwiązań komunikacyjnych dla małych i średnich firm (segment MŚP). Pakiet bez limitu gwarantuje nielimitowane połączenia głosowe (lokalne, międzymiastowe, komórkowe oraz wybrane międzynarodowe), stały, symetryczny dostęp do Internetu, a także zintegrowany komunikator UC klasy biznes (Unified Communications), dostępne dotychczas głównie dla największych klientów korporacyjnych Netii.
50 zł na zakupy w sklepach Żabka i Freshmarket w Nju mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-01-18 16:38 - dodaj komentarz
Trwa kolejna promocja w nju mobile – tym razem w prezencie otrzymać można 50 zł na zakupy w sklepie Żabka lub Freshmarket. Dwa bony o wartości 25 zł na zakupy w sieci sklepów Żabka lub Freshmarket Orange wyśle na adres email podany w zamówieniu po zakończeniu pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego, nie później niż 31.03.2017 r.
Netia z tanimi, samodzielnymi abonamentami mobilnymi
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-01-16 15:05 - dodaj komentarz
Netia usługi mobilne posiada w swojej ofercie od dawna, jednak dotychczas były one sprzedawane jako dodatek do usług stacjonarnych. Teraz operator wychodzi na rynek z prostymi i bardzo atrakcyjnymi cenowo abonamentami mobilnymi bez telefonu (SIM Only). W taryfie za 19,90 zł miesięcznie otrzymujemy nielimitowane połączenia telefoniczne na numery stacjonarne i komórkowe w Polsce. Wielkość pakietu danych to 2 GB. Koszt jednego SMSa wynosi 0,20 zł, natomiast MMS to koszt 0,50 zł.
Mocne otwarcie roku w ofercie Netii dla małych firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-01-09 15:36 - dodaj komentarz
W nowej ofercie Netii dla małych firm zakup samej usługi internetowej, bez względu na prędkość, wiąże się z opłatą miesięczną w wysokości 1 zł przez 12 miesięcy (umowa na 2 lata). Od 13. miesiąca za Internet o przepustowości do 10 Mb/s cena wynosi 34,90 zł miesięcznie, w wariancie 20 lub 50 Mb/s – 39,90 zł/mies., do 100 Mb/s – 49,90 zł/mies., a do 300 Mb/s – 69,90 zł/mies. Oszczędność nawet do 800 zł rocznie!
Więcej od UPC (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-01-05 16:10 - dodaj komentarz
Tej zimy dostajesz więcej od UPC. Więcej sportu! Albo więcej filmów! Bo teraz zamawiając Telewizję z Internetem dajemy Ci do wyboru: wszystkie kanały Eleven Sports. Albo:2300 filmów w cenie pakiet.
Skorzystaj z Superwyprzedaży w Smartfonerii T-Mobile (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-01-05 15:30 - dodaj komentarz
Nowy Rok warto zacząć z rozmachem, ale sprytnie. Na przykład skorzystać z Superwypdrzedaży w T-Mobile, w ramach której już teraz smartfon Xperia X można sprawić sobie o 80% taniej, a przy okazji zaopatrzyć się w atrakcyjną ofertę abonamentową z Supernetem bez limitu danych i Netflixem za darmo na 2 miesiące. Mistrzowska T-Mobile oferta na początek stycznia jest prosta – flagowy smartfon Sony Xperia X przeceniony aż o 80%!
UPC:  Internet, treści wideo oraz Premium Eleven Sports i Myprime w promocji
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-01-04 14:41 - dodaj komentarz
UPC Polska, lider innowacyjnych usług cyfrowych, ruszyło z nową ofertą, która jest efektem stałych inwestycji operatora w zwiększanie satysfakcji klienta. W wybranych pakietach Telewizji Cyfrowej UPC i szerokopasmowego internetu, daje ona nieograniczony dostęp do kanałów premium z grupy ELEVEN SPORTS, a także do bogatej biblioteki filmów i seriali MyPrime na promocyjnych warunkach. W nowej ofercie pod hasłem #Więcej od UPC, operator proponuje klientom dostęp do najwyższej jakości szerokopasmowego internetu i telewizji
Cyfrowy Polsat przedłuża święta (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-01-03 14:52 - dodaj komentarz
Cyfrowy Polsat utrzymuje świąteczne promocje aż do końca stycznia! Wszyscy, którzy w pierwszym miesiącu 2017 roku zdecydują się na pełną ofertę telewizyjną operatora, otrzymają ją na wyjątkowych zasadach – na start aż przez 6 miesięcy bez opłat! Przedłużenie promocji komunikuje kampania reklamowa w telewizji, radiu i Internecie. W Cyfrowym Polsacie świąteczny czas tak szybko się nie kończy! Klienci, którzy skorzystają z promocji, będą oglądać ponad 170 kanałów telewizyjnych, w tym kanały Eleven i HBO, oraz
Noworoczne okazje na smartfony Lenovo w ofercie Mix od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-29 15:47 - 1 komentarz
Na Nowy Rok i zbliżający się Karnawał T-Mobile w ofercie Mix proponuje bardzo atrakcyjną cenę na smartfony Lenovo. Nowe ceny dotyczą smartfonów Lenovo B oraz Lenovo K5, które zamiast za 199 zł są teraz dostępne za złotówkę. Lenovo B można kupić za jedyne 1 zł w doładowaniu za 25. Lenovo K5 można kupić za jedyne 1 zł w doładowaniu za 35. Lenovo C2 można kupić za jedyne 1 zł w doładowaniu za 35.
Zimowa wyprzedaż w Orange – smartfony i tablety z rabatem do 500 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-27 15:12 - dodaj komentarz
W noworocznej promocji Orange klienci znajdą nowoczesne smartfony i tablety w cenach niższych nawet o 500 zł. Dodatkowo, jeśli posiadają lub zakupią usługę Orange Światłowód lub Neostrada, dzięki Orange Open Extra, z abonamentu komórkowego będą mogli korzystać nawet przez rok bez opłat, oszczędzając do 1 400 zł. Noworoczna wyprzedaż to dobra okazja do oszczędności. Od dzisiaj, aż do 9 lutego 2017 roku, w ofercie Orange można kupić wiele nowoczesnych smartfonów i tabletów po
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: