GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

Przełącz prąd na Plus - nowa oferta energii dla mieszkań i domów z niższą stawką
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-08 15:29 - dodaj komentarz
Prąd może być tańszy! Można go kupić od Plusa i zyskać gwarancję stałej ceny przez 36 miesięcy! Wchodzi w życie nowa oferta dla klientów indywidualnych z bardzo atrakcyjnymi stawkami za kWh dla klientów z małym i średnim zużyciem prądu oraz jeszcze niższymi stawkami dla klientów z wysokim zużyciem. Nowa oferta Prądu od Plusa to bardzo atrakcyjna opłata za zużyte kWh, gwarancja stałej ceny w trakcie całego kontraktu przez 36 miesięcy oraz prosty rachunek za sprzedaż i dystrybucję
JA+ Prezent, czyli specjalna promocja na fotoksiążkę
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-07 16:43 - dodaj komentarz
Od dziś każdy klient Plusa ma wyjątkową okazję utrwalenia swoich wspomnień i stworzenia książki z własnymi fotografiami. Wystartowała wspólna promocja sieci Plusa i firmy Fotojoker, w której można otrzymać specjalne kody uprawniające do wysokich rabatów na CEWE FOTOKSIĄŻKĘ. Promocja Plus i Fotojoker to wyjątkowa okazjado stworzenia własnego albumu fotograficznego, na którymożna otrzymać rabat w wysokości 50 zł, albo nawet mieć go za darmo!
Dwa szalone tygodnie z telefonami, czyli obniżka cen na stronie Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-04 15:12 - dodaj komentarz
Po raz kolejny mam dobrą wiadomość dla tych spośród Was, którzy polują na „telefoniczne okazje”. Ruszyła promocja na stronie internetowej Orange i tym razem trwa ona nie tydzień, lecz dwa tygodnie. Na liście znalazło się osiem smartfonów i jeden tablet z praktycznie każdej półki cenowej. Znajdziecie dwa Samsungi – S6 i S7. W obydwu przypadkach obniżono cenę na start, a w przypadku Samsunga S7 także miesięczną opłatę za telefon. I to znacznie.
T-Mobile: BMW, telewizory, smartfony i laptopy za rejestrację
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-03 15:53 - 2 komentarze
Akcja rejestracji numerów w T-Mobile na kartę nabiera tempa. Prosta i szybka procedura, szeroka lista punktów, oferta z bonusami które faktycznie się przydają – to standard. Najlepsza oferta dla przenoszących numer – mamy to. A teraz pomyśleliśmy, że przydało by się coś ekstra. W ofertach T-Mobile na kartę systematycznie pojawiają się nowe możliwości i benefity. Wszystko po to, by klienci mogli korzystać z najlepszej dostępnej oferty.
Nowa oferta Netii dla małych i średnich firm już dostępna
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-27 13:43 - dodaj komentarz
Nowa oferta Netii dla rynku Small Office Home Office (SOHO) została stworzona by każdy przedsiębiorca mógł skorzystać z usług najlepiej dopasowanych do swoich potrzeb. Bez względu na to, czy prowadzi firmę w biurze, lokalu, domu czy mobilnie. Udostępniany jest dla nich szeroki wachlarz możliwości w ramach usług stacjonarnych oraz mobilnych, a dodatkowe korzyści mają za zadanie wspierać działalność małych firm.
Darmowy internet od Netii przez cały rok
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-25 15:30 - 1 komentarz
Wystartowała nowa jesienna oferta Netii. Wraz z nią nowe promocje, pakiety oraz kanały telewizyjne. Telewizja Osobista Netii dostępna będzie już od 45 zł miesięcznie. W tej cenie klienci będą mogli wybrać pakiet Standard , w którym otrzymują dostęp do 101 kanałów, w tym 43 w jakości HD. Dostępny będzie także pakiet Extra w cenie 65 zł miesięcznie z dostępem do 133 kanałów, w tym 56 HD. Zakupy pakietowe to okazja do dużych oszczędności.
Tylko oferty Plusa leczą z chorób oczu (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-25 14:45 - dodaj komentarz
Szymon Majewski jako lekarz okulista leczy swoich pacjentów z chorób wzroku, a receptą na niewidzenie oraz dwojenie w oczach są oferty Plusa! Startują dwie nowe kampanie reklamowe zachęcające do rejestracji numerów na kartę w sieci Plus oraz przeniesienie numerów prepaid do oferty abonamentowej. Pierwsza kampania reklamowa zachęcająca do rejestracyjnej numerów prepaid w sieci Plus.
Zarejestruj swój numer w T-Mobile i zgarnij roczną ważność konta
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-21 16:04 - dodaj komentarz
Od 20 października br, klienci chcący zarejestrować swój numer w T-Mobile, będą mogli to zrobić także za pośrednictwem kuriera. Dla tych którzy wybiorą ten sposób rejestracji Operator przygotował bonus w postaci rocznej ważności konta. T-Mobile Polska stale powiększa listę punktów w których można dokonać rejestracji numeru. W tej chwili można to zrobić w sklepach T-Mobile, kioskach Ruchu oraz placówkach Poczty Polskiej, salonikach prasowych InMedio, Relay, One Minute
Przenieś numer do T-Mobile na Kartę i skorzystaj z najlepszej oferty na rynku
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-21 15:57 - 4 komentarze
100 złotych, 300, 500 – co za różnica, skoro prezent masz tylko na miesiąc? W T-Mobile już od najbliższej soboty, 22 października, startujemy z nową promocją łamiącą rynkowe standardy. Dla przenoszących numer mamy nielimitowane rozmowy, SMS-y i Internet w najlepszej cenie. Okres promocyjny na finiszu, a nowych bonusów nie widać?
JA PLUS TY – poleć Plusa znajomemu i odbierzcie rabaty lub bonusy po 50 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-19 16:18 - dodaj komentarz
Ruszył specjalny program JA PLUS TY dający możliwość zapraszania znajomych do sieci Plus i otrzymywania specjalnych bonusów. Jest on skierowany do klientów wszystkich rodzajów usług w sieci Plus: abonament, mix, Internet oraz na kartę, zarówno dla użytkowników indywidulanych, jak i osób prowadzących jednoosobowa działalność gospodarczą.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: