GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

Play: Nielimitowane rozmowy i 2 GB danych na Przystanku Woodstock
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-07-15 15:55 - dodaj komentarz
Play daje Wam 4 dni zupełnie nielimitowanych rozmów do wszystkich – dzwońcie do rodziny, przyjaciół, mówcie im jak bawicie się na Festiwalu. Dodatkowo dostaniecie 2 GB danych – przesyłajcie zdjęcia na portalach społecznościowych, transmitujcie na żywo, wysyłajcie snapy ;-) Ten pakiet możecie też wykorzystać na streaming muzyki w TIDALu, którego też na czas Przystanku Woodstock będziecie mieli za free.
HAPPY DAYS w e-sklepie Plusa i Internet LTE bez limitu przez pół roku za darmo
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-07-15 15:47 - dodaj komentarz
W najnowszej promocji HAPPY DAYS można przez pół roku za darmo mieć Internet LTE bez limitu danych! Będzie ona dostępna do 21 lipca i tylko w Sklepie Internetowym Plusa. Tylko przez tydzień będzie dostępna promocja Plusa, w której za 59,99 zł miesięcznie można mieć pół roku Internetu LTE za darmo. W ramach abonamentu jest 50 GB podstawowego pakietu danych oraz LTE bez limitu danych, a promowany sprzęt to router HUAWEI B315 za 3 zł.
Mix w T-Mobile oferuje 200 zł zniżki na telefon za przejście z oferty na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-07-14 16:23 - 1 komentarz
T-Mobile przygotował specjalną ofertę dla wszystkich klientów T-Mobile na kartę lub Heyah. Za przeniesienie numeru do MIX w T-Mobile można otrzymać teraz telefon w cenie obniżonej nawet o 200 złotych. T-Mobile klientom usług na kartę, którzy potrzebują telefonu proponuje przeniesienie numeru do MIX i odebranie 200 złotych rabatu na urządzenie. Już przy najniższym doładowaniu będzie można kupić telefon za 1 zł.
Okulary VR ze starterami JA+ Internet Na Kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-07-12 16:23 - dodaj komentarz
Wirtualna rzeczywistość jest już na wyciągnięcie ręki! Plus wprowadza do swojej oferty limitowaną edycję starterów JA+ Internet Na Kartę z kartonowymi okularami VR wraz z instrukcją ich składania. Za 15 zł otrzymamy okulary VR i pakiet danych 3 GB, dzięki któremu można rozpocząć swoją przygodę z wirtualną rzeczywistością. To najprostszy i najtańszy sposób na wejście w świat całkowicie nowych doznań.
Play: TIDAL za darmo również w ofertach na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-07-11 15:55 - dodaj komentarz
Z okazji 22. Przystanku Woodstock przez cały bieżący tydzień (11.07-17.07) użytkownicy ofert na kartę w PLAY mają możliwość korzystania bezpłatnie z TIDAL Premium!! Specjalnie promocja startuje już teraz, żebyście mogli pojechać do Kostrzyna już słuchając ulubionych kawałków. Jedziecie autem? Zobaczcie jak komfortowo po połączeniu smartfona przez Bluetooth czy kabel AUX muzyka rozbrzmi z głośników samochodu.
Zarejestruj swój numer na kartę w Plusie i zyskaj największe bonusy
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-07-11 15:32 - dodaj komentarz
Plus rozpoczyna rejestrację kart prepaid i zachęca do tego klientów wyjątkowymi ofertami! Od poniedziałku 11 lipca na wszystkich użytkowników usług „na kartę" w Plusie czekają największe bonusy oraz wyjątkowe promocje, jeśli zdecydują się na ofertę abonamentową lub mix. Obowiązek rejestracji wynika z ustawy o działaniach antyterrorystycznych i dotyczy wszystkich numerów na kartę dla usług głosowych i internetowych.
Play: Orzeźwij się z Fantą i Sprite – zgarnij 2 zł lub 1 GB za nakrętkę
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-07-07 16:46 - dodaj komentarz
Po raz kolejny Play wraca z bardzo lubianą przez Was wakacyjną promocją. Nic dziwnego, możecie przez nią upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. W sklepach znajdziecie już napoje Fanta, Sprite i Coca - Cola w promocyjnych opakowaniach. Co w nich fajnego? Pod zakrętkami nadrukowane są kody, które możecie wpisać na specjalnie przygotowanej stronie kodorzezwienia.pl. A za kody przyznawane są nagrody.
Zarejestruj swój Internet na Kartę w Play (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-07-04 16:42 - dodaj komentarz
Zagarnij 100 GB bonusu i rok ważności konta za rejestrację Internetu na Kartę w Play. Wpadnij do salonu! . W celu rejestracji numeru niezbędne będzie podanie imienia, nazwiska oraz numeru PESEL. Dokumentem potwierdzającym tożsamość będzie dowód osobisty lub paszport. Jeżeli chcący zarejestrować kartę prepaid są już zarejestrowanymi klientami (abonament, mix), to wystarczy potwierdzenie kodem jednorazowym.
Kolejna akcja Red Bull MOBILE i House
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-06-20 16:47 - dodaj komentarz
W siei Play wystartowała promocja w której można zgarnąć ubrania firmy house oraz pakiety internetowe. Dokonując zakupu w sklepie House otrzymacie starter operatora Play z 5 GB danych a dodatkowo możecie z niego wysłać SMS na nr 600, a w odpowiedzi dostaniecie kod na zniżkę 20% na następne zakupy (działa zarówno online jak i stacjonarnie).
Kolejna rewolucja w ofertach Nju mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-06-20 16:40 - dodaj komentarz
Nju mobile znowu zaszalało i stworzyło dla Was nowe, odjechane rozwiązania. Pierwsze jest dla fanów internetu mobilnego - samodzielny nju internetowy, druga oferta to nju plan dodatkowy, powiązany z już istniejącym rachunkiem w ofercie głosowej. Zacznijmy od oferty samodzielnej: płacicie maksymalnie 29 zł i dostajecie 40 GB transferu danych. Oczywiście - jak to Nju - możecie zapłacić mniej, jeżeli w danym okresie rozliczeniowym zużyjecie mniej transferu.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: