GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

Orange: 3 GB za 3 zł na Mikołajki
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-29 16:30 - dodaj komentarz
Za oknami śnieg, a za tydzień 6 grudnia, czyli Mikołajki. A więc tradycyjnie w Orange rusza promocja z pakietem taniego, ale błyskawicznego interentu mobilnego. Może pakiet nie jest największy – 3 GB to niedużo, ale do codziennego korzystania przez 21 dni, czyli tyle ile trwa ważność pakietu wystarczający. Pakiet można aktywować od dzisiaj, czyli 28 listopada do Mikołajek – 6 grudnia. Pakiet jest w wersji jednorazowej, więc nie będzie odnawiał się co miesiąc.
Plus: Bonus 20 zł na zakupy w portalu Pyszne.pl za doładowania w PeoPay
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-28 16:39 - dodaj komentarz
Już od dziś użytkownicy usług „na kartę" oraz mix w sieci Plus mogą otrzymać kod promocyjny na 20 zł do realizacji w portalu Pyszne.pl. Wystarczy tylko za pomocą aplikacji PeoPay doładować swoje konto za minimum 20 zł. Aby otrzymać kod promocyjny należy korzystać z usług prepaid lub mix w sieci Plus, wysłać bezpłatnego SMSa o treści PEOPAY na numer 80808 i doładować swoje konto odpowiednią kwotą. W odpowiedzi przyjdzie SMS z kodem promocyjnym do portalu Pyszne.pl.
Play: Black Friday, Crazy Weekend i Cyber Monday
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-25 15:30 - 1 komentarz
Z okazji Czarnego Piątku operator Play oferuje znaczny upust cenowy. Wszystkie telefony dostępne w ofercie tego operatora są przecenione o 100 zł. Wszystkie smartfony i telefony z naszej oferty w abonamentach SOLO, w Red Bull MOBILE i w MIXach. Od piątku, przez weekend i na poniedziałku kończąc macie możliwość skorzystania z niższych cen. We wtorek ceny wracają na swój poziom.
Ceny telefonów lecą w dół, czyli Black Friday w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-25 15:20 - dodaj komentarz
Dzisiejszą (i weekendową) wielką wyprzedaż sponsoruje literka „S” jak Samsung Galaxy S6 edge. To bez wątpienia najlepsza okazja „czarnego piątku” w Orange. Ten prześliczny telefon, na dodatek o naprawdę przyzwoitych parametrach kupicie dzisiaj w Orange dużo, dużo taniej. Obniżono cenę, którą płacicie na start z 799 zł do 149 zł, a opłatę miesięczną ze 130 zł na 90 zł, licząc łącznie ze Smart Planem LTE 74,99. W sumie zaoszczędzicie więc na tym smartfonie 1610 zł.
proFirma NOVA z super smartfonem i wszystkim w kraju bez limitu
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-25 15:12 - 2 komentarze
T-Mobile w nowej promocji dla przedsiębiorców prezentuje topowe smartfony z nielimitowanymi połączeniami, SMS-ami, MMS-ami oraz transmisją danych w proFirma NOVA w niższym abonamencie. Jeszcze więcej można zaoszczędzić wybierając jeden z zestawów Premium m.in. z Samsung Galaxy S7 za symboliczną złotówkę. Dla przedsiębiorców, którzy szukają oferty w pełni nielimitowanej oraz topowych smartfonów, T-Mobile ma nową propozycję w ofercie proFirma Nova.
JUMP! proFirma – teraz jeszcze więcej Internetu dla biznesu
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-24 17:14 - dodaj komentarz
Sieć T-Mobile odświeża ofertę JUMP! proFirma, zwiększając pakiety Internetu dla przedsiębiorców. Kolejną nowością jest zestaw z telefonem oraz dwiema dodatkowymi kartami SIM bez telefonu, na którym można zaoszczędzić nawet 50 złotych netto. Sieć T-Mobile stale inwestuje w rozbudowę infrastruktury zapewniającej doskonałe parametry dostępu do Internetu.
Świąteczna promocja Netii z darmowym internetem i gadżetami
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-23 15:31 - dodaj komentarz
„Najpierw prezenty, później porządki” pod takim hasłem Netia promuje swoją najnowszą, świąteczną ofertę – Telewizję z Internetem za darmo przez cały rok, a do tego prezent do wyboru: głośnik bezprzewodowy JBL GO lub opaska sportowa Overmax Touch Go. W nowej promocji Internet w pakiecie z Telewizją Osobistą będzie dostępny za darmo przez 12 miesięcy. Opłata za Telewizję Osobistą wyniesie od 45 zł miesięcznie.
Wolna od opłat licencyjnych muzyka dla firm w nowej promocji Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-22 15:01 - dodaj komentarz
Netia wprowadza nową ofertę dla małych firm – Multiplan Firma z bezpłatną usługą Muzyka dla Firm. Usługa pozwala zaoszczędzić nawet 1 000 zł miesięcznie na opłatach na rzecz organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi! W ramach nowej oferty przy zakupie internetu stacjonarnego solo lub w pakiecie z telefonem stacjonarnym klient otrzyma w promocyjnej cenie usługę Muzyka dla Firm 2.0 za 0 zł/mies. Standardowa cena usługi to 29,90 zł/mies.
Najlepsze roamingowe pakiety internetowe dla klientów prepaid i mix w Plusie
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-21 16:11 - dodaj komentarz
Internet w roamingu w prepaidzie i mixie jeszcze nigdy nie był tak tani, jak teraz jest w Plusie! We Francji w Plusie jest taniej niż w miejscowym Orange, a w Niemczech taniej niż w tamtejszym T-Mobile! Nowe Pakiety Euroatlantyckie pozwalają na swobodne surfowanie w Internecie bez obaw o wysokie koszty na obszarze Unii Europejskiej oraz w Norwegii, Islandii, Liechtensteinie, Szwajcarii, Turcji i USA.
Plus: Święta w JA+ MIX - Samsung Galaxy J5 (2016) w najlepszej cenie na rynku i pakiet internetowy
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-18 15:46 - dodaj komentarz
Ruszyła świąteczna promocja w mixowej ofercie sieci Plus. JA+ Mix to kompleksowa oferta z wszystkimi usługami w każdym doładowaniu i największym pakietem internetowym 4 GB. W ofercie świątecznej to także bardzo atrakcyjne ceny smartfonów, w tym zwany „siłą elegancji" Samsung Galaxy J5 (2016) w najlepszej cenie na rynku! Samsung Galaxy J5 (2016) to siła elegancji, jak o nim mówi producent, to smartfon z dużym wyświetlaczem wysokiej jakości 5.2" HD SUPER AMOLED i aparatem 13 Mpix
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: