GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

Oferta dla studentów od Multimedia Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-08-30 16:25 - dodaj komentarz
Multimedia Polska uruchomiła specjalną ofertę dla studentów. Aż do 30 listopada br. osoby z ważną legitymacją studencką mogą skorzystać z promocyjnego pakietu internetu stacjonarnego od 12 do 120 Mb/s wraz z Internetem mobilnym lub telefonią komórkową. W nowej ofercie Multimedia udostępniła 6 pakietów internetu: 12Mb/s (35 zł), 20 Mb/s (40 zł), 30 Mb/s (40 zł), 60 Mb/s (50 zł) oraz 120 Mb/s (60 zł). Studenci, którzy skorzystają z oferty będą mogli również otrzymać jedną z trzech
REJESTRUJCIE MISIE, bo Plush jest GIGA! 50 GB i 500 zł za rejestracje numeru
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-08-29 15:48 - dodaj komentarz
Rejestrujcie swoje numery Plush na Kartę! W startującej dziś kampanii reklamowej Banshee, jedna z najpopularniejszych polskich influencerek, zachęca do rejestracji i odbioru GIGA Plush bonusów: 50 GB i 500 zł! Plush jest „bez konsekwencji", ale teraz konsekwencje są i są one GIGA: Plush bonusy za łatwą rejestrację i nowy super Internet LTE Plus Advanced! GIGA Plush bonusy: za rejestrację numeru w Plushu dostaniesz aż 50 GB i 500 zł na cały miesiąc!
Nju idzie do szkoły
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-08-29 15:37 - dodaj komentarz
Wakacje już się kończą, a za chwilę zaczniemy rok szkolny. Na pocieszenie Nju Mobile przygotowało coś ciekawego dla uczniów (i nie tylko): promocję z okazji powrotu do szkoły. Wystarczy, że kupicie nju z rachunkiem (nju buzz) bądź nju internetowy, a swój numer zamówienia wpiszecie na stronie www.njumobile.pl/oferta/szkola. Do wyboru macie jeden z gadżetów: kubek, myszka USB, USB 32 GB, czy zestaw lunch box.
LTE Plus Advanced już w Polsce! Teraz dwa razy więcej GB w nowych ofertach Plusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-08-23 16:42 - dodaj komentarz
Szybszy Internet, lepsza jakość i zwiększona pojemność – to najważniejsze korzyści dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu, którzy mogą już korzystać z Internetu LTE Plus Advanced z prędkością nawet do 300 Mb/s. Ten super Internet jest dostępny we wszystkich rodzajach ofert: abonamentowej, internetowej, mixie oraz SOHO. Jednocześnie klienci otrzymują „2 x WIĘCEJ GB" szybkiego i stabilnego Internetu LTE Plus.
Kanały ELEVEN dla wszystkich, którzy wybiorą Orange TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-08-19 16:31 - dodaj komentarz
To bez wątpienia jest lato sportowych emocji. Oglądaliśmy Euro 2016 ze świetną grą naszych piłkarzy i pamiętnym meczem z Portugalią, a teraz na ekranach naszych telewizorów na stałe zagościła Olimpiada w Rio, która jednak zbliża się ku końcowi. A co potem? By wypełnić pustkę wszystkim tym, spośród Was, którzy zamówią FunPacka w prezencie będzie dawany trzymiesięczny dostęp do kanałów Eleven i Eleven Sports w ramach Pakietu Optymalnego Orange TV.
UPC Polska wprowadza ofertę z superszybkim modemem Wi-Fi
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-08-19 16:24 - dodaj komentarz
UPC Polska, lider innowacyjnych usług cyfrowych w Polsce: telewizji kablowej, szerokopasmowego internetu i telefonii, wprowadza superszybki modem Wi-Fi, zapewniający dostęp do doskonałej jakości internetu UPC w całym domu. Ofertę wspiera nowa kampania reklamowa. Chcąc stale zwiększać satysfakcję klientów i spełniać ich oczekiwania, UPC konsekwentnie inwestuje w rozwój i poprawę jakości usług cyfrowych, w tym szerokopasmowego internetu.
Już od jutra nowość – telewizja PLAY NOW
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-08-18 16:10 - dodaj komentarz
PLAY wprowadza do swojej oferty nową usługę telewizji PLAY NOW. Jako jedyny operator udostępnia swoim klientom w cenie abonamentu TIDAL – legalny streaming muzyki oraz telewizję! Od piątku 19.08.2016 nowi klienci PLAY oraz przedłużający umowę dzięki nowej usłudze mogą oglądać kilkadziesiąt kanałów telewizyjnych na smartfonie, tablecie, komputerze lub na telewizorze dzięki urządzeniu Google Chromecast, nie martwiąc się o transfer danych – korzystanie z PLAY NOW nie
Prezent od Player.pl dla klientów Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-08-18 16:03 - dodaj komentarz
Orange ma dla kinomaniaków ciekawą propozycję: dobre filmy i programy za darmo w telefonie lub na tablecie. Wystarczy aktywować pakiet „6GB na Wakacje” a otrzymacie bonusowy voucher na dostęp do platformy VOD player.pl. Dzięki temu przez 30 dni macie darmowy dostęp do 3 pakietów: player PLUS (bogaty katalog VOD a w nim własne produkcje player.pl, zagraniczne hity i pełne sezony seriali), player KIDS (bezpieczne bajki dla maluchów w różnym wieku) i player LIVE (kanały TVN na żywo).
Orange: Stali klienci z dodatkowym transferem danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-08-16 16:38 - dodaj komentarz
W usłudze „Rozmowy i SMS-y bez limitu do wszystkich oraz GB” w wersji na 31 dni otrzymacie teraz tym więcej GB im dłużej macie ofertę na kartę w Orange. Jeżeli Wasz staż to poniżej roku, jak do tej pory otrzymacie 2 GB. Jeżeli jesteście z nami od roku do trzech lat – 3 GB, a jeżeli macie ofertę na kartę od ponad 3 lat dostaniecie teraz 5 GB.
Orange Free na kartę jeszcze lepsze
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-08-16 16:04 - dodaj komentarz
Wiem, że lubicie Orange Free na Kartę. Za olbrzymi transfer, możliwość włączenia nielimitowanych rozmów i sms-ów, a także fakt, że to jakby nie patrzeć oferta… na kartę. Dlatego Orange wprowadziło zmiany, które sprawiają, że staje się ona jeszcze lepsza. Zwiększono wielkość paczek danych, które dostajecie w Orange Free na kartę za sam fakt doładowania konta. Więcej GB niż do tej pory trafi do Was, jeżeli doładujecie konto za 30 zł, 100 zł i 200 zł.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: