GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

Plus: Promocja Ja + Dzień kobiet
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-03-08 14:10 - dodaj komentarz
Aby otrzymać Bonus należy dokonać doładowania konta kwotą o wartości od 30 zł brutto do 99 zł brutto. W ramach Promocji, do każdego skutecznego doładowania, przyznany zostanie promocyjny bonus w postaci 30% wartości dokonanego doładowania ("Bonus"), który zostanie automatycznie aktywowany na koncie Abonenta. Promocja trwa: 8.03.2017 godz. 00:00 do godz. 23:59.
Orange: Happy Week ze światłowodem, kawą i… drukarką
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-03-08 13:40 - dodaj komentarz
Drukarka nigdy nie jest w domu towarem „pierwszej potrzeby”. Zawsze są pilniejsze wydatki. Tylko, że gdy się pojawia, nagle wszystko staje się prostsze. Nie trzeba już biegać w z pendrivem w poszukiwaniu punktu ksero, by wydrukować bilety do teatru, kina, czy na koncert. Również skaner – który dotychczas nie był najpilniejszą potrzebą – na ogół zupełnie niespodziewanie znajduje szereg zastosowań. Dlatego Orange wpadło na pomysł by osobom decydującym się na zamówienie poprzez stronę Orange,
Prezent na dzień kobiet od Orange i Huawei
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-03-07 14:08 - dodaj komentarz
Orange wybrało cztery telefony Huawei, do których, dodaje coś, co każda kobieta zapewne doceni – karty podarunkowe do drogerii Douglas. Oczywiście, oferta nie jest skierowana tylko do Pań. Może z niej skorzystać każdy, kto do 8 marca zdecyduje się na nową umowę lub przedłuży już posiadaną korzystając ze strony orange.pl, wybierając przy tym jeden z telefonów: Huawei P8 lite Dual SIM, Huawei Nova, Huawei P9 Dual SIM lub Huawei P9 lite Dual SIM.
mPay: 30proc. więcej za doładowanie przez Internet od Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-03-06 15:09 - dodaj komentarz
Promocja doładowań trwa od 6.03.2017 r. godz. 00:01 - 12.03.2017 godz. 23:59. Aby z niej skorzystać należy doładować konto w Orange przez Internet nominałami o wartości od 5 do 200 zł. Bonus wpłynie na konto promocyjne w ciągu 24h od doładowania, ważność bonusu 14 dni. Oferta jest adresowana do Abonentów taryf: Nowe Orange Go, Orange POP, Orange One oraz Orange Yes na kartę w Orange oraz Abonentów sieci Orange korzystający z ofert Mix.
Superpromocja UPC marzec (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-03-03 15:06 - dodaj komentarz
Telewizja z internetem 250 Mb/s w superpromocji tylko w UPC. Najszybszy internet w Polsce! Teraz 50% taniej nawet przez 3 miesiące.
Internet w nju mobile za niecałe 10zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-03-02 15:33 - dodaj komentarz
Od dziś w nju mobile, za niecałą dychę, a dokładniej za 9 zł możecie mieć 9 GB internetu – w każdej ofercie nju – z rachunkiem lub na kartę. To na prawdę fajna sprawa. Powinna się spodobać także, a może nawet szczególnie tym, którzy lubią elastycznie korzystać z internetu, czyli raz potrzebują go więcej, a kiedy indziej mniej i nie chcą przepłacić.
Play: Walentynkowa promocja doładowań
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-02-14 16:41 - dodaj komentarz
Doładowując konto za 25 zł w taryfie FORMUŁA Play na Kartę możecie odpalić za 25 zł FORMUŁĘ Unlimited i będziecie mieli miesiąc nielimitowanych rozmów i SMSów, a do tego 7 GB danych (6 GB z pakietu i 1 GB z bonusu za doładowanie). Pamiętajcie, że akcja z bonusami jest jednodniowa – tylko w dniu 14.02.2017, więc warto się pospieszyć. Jak zawsze premiowane są doładowania wykonane za pośrednictwem aplikacji Strefa Doładowań na Facebooku oraz strony doladowania.play.pl.
Walentynki w Nju mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-02-13 15:33 - dodaj komentarz
Nju mobile ma dla Was prezenty na dzień zakochanych. Pierwszy, nazwijmy go… prysznicowym. Bo jak inaczej nazwać wodoodporny głośnik? Drugi z nich jest nieco bardziej konwencjonalnych – to nieśmiertelny selfie stick. Dwa miłe dodatki, z których jeden może trafić do Was z okazji dnia św. Walentego. Wystarczy złożyć zamówienie na nju z rachunkiem, podpisujecie umowę, a kod, który otrzymujecie wpisujecie na stronie walentynki z nju.
Orange Love: światłowód, telewizja 4K i nielimitowane rozmowy za mniej niż 3 zł dziennie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-02-09 15:43 - dodaj komentarz
Cztery najbardziej potrzebne usługi dla domu w jednym pakiecie, dzięki którym wszyscy domownicy mogą być w kontakcie z bliskimi, cieszyć się możliwościami jakie oferuje szybki dostęp do internetu, oglądać telewizję w najlepszej jakości 4K Ultra HD. Jedna korzystna cena i wygoda w postaci jednej umowy i jednej płatności za wszystkie usługi. To wszystko oferuje nowy pakiet Orange Love, od jutra (10.02) dostępny w Orange Polska.
Wielkie odliczanie do lata w Cyfrowym Polsacie i Plusie! Internet LTE Plus aż 6 miesięcy bez opłat
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-01-26 15:00 - dodaj komentarz
Cyfrowy Polsat i Plus rozpoczynają wielkie odliczanie do lata. Od dziś klienci mogą skorzystać z promocji, dzięki której zyskają aż 6 miesięcy Internetu LTE Plus bez opłat! Oferta dostępna jest wyłącznie na stronach operatorów: www.cyfrowypolsat.pl oraz www.plus.pl. Promocje dotyczą ofert z routerami (mobilnymi lub stacjonarnymi) i umów na 24 miesiące zawieranych za pośrednictwem sklepu internetowego Cyfrowego Polsatu i Plusa.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: