GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

Przed Gwiazdką super zestawy z laptopami w T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-13 15:39 - 1 komentarz
Niezależnie czy nadchodzące Święta spędzimy w domu, czy w zimowych kurortach, Internet potrzebny jest wszędzie. Zwłaszcza, że teraz można na nim skorzystać nawet podwójnie, ponieważ do oferty Internetu mobilnego w T-Mobile wracają wyjątkowe zestawy z laptopami Lenovo z modemem lub routerem. Dzięki czemu nie tylko zaopatrzymy się w odpowiedni pakiet szybkiego Internetu LTE w najlepszej sieci, ale także w nowy sprzęt do rozrywki, a jak trzeba to i do pracy.
Aż 80 kanałów telewizyjnych w ofercie IPLI. Nawet 16 dodatkowych stacji w prezencie
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-09 15:59 - dodaj komentarz
Największa telewizja internetowa IPLA powiększyła ofertę telewizyjną o trzy nowe stacje. Do portfolio dołączyły: National Geographic, Nat Geo Wild oraz FilmBox Action. Dzięki temu użytkownicy IPLI mogą teraz wybierać spośród aż 80 kanałów telewizyjnych online! Czeka też na nich świąteczny prezent – nawet do 16 kanałów bez dodatkowych opłat!
Orange: Smartfony ze świątecznymi rabatami
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-08 14:41 - dodaj komentarz
Święta coraz bliżej, więc Orange podsuwa Wam kolejne pomysły na prezenty. Tym razem to lista jedenastu smartfonów – w większości z wyższej lub średniej półki, w bardzo dobrych cenach. Na pierwszym miejscu znalazł się Samsung Galaxy S7 edge – przepiękny tegoroczny flagowiec, jeden z najładniejszych smartfonów, jakie weszły w tym roku do sprzedaży. Gdy do wyglądu dodamy jeszcze świetne parametry techniczne wysoka pozycja na liście nie powinna nikogo dziwić.
Przedłużone Mikołajki w CP - Internet LTE Plus 6 miesięcy z abonamentem 0 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-07 15:45 - dodaj komentarz
Na stronie WWW Cyfrowego Polsatu wystartowała kolejna z cyklu promocji Happy Hours. Z okazji Mikołajek klienci otrzymają Internet LTE bez limitu danych i z abonamentem 0 zł aż przez pół roku! Taka okazja będzie dostępna przez krótki czas, tylko do 12 grudnia br. do godziny 12.00. Oprócz największej korzyści, czyli półrocznego okresu wolnego od opłaty abonamentowej (po tym czasie opłata wyniesie 49,99 zł/mies.), klient otrzyma w ramach promocji pakiet 50 GB oraz LTE bez limitu danych w cenie
600/60 Mb/s – nowa oferta dla firm od UPC Biznes z podwojoną prędkością wysyłania danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-07 15:43 - dodaj komentarz
Polscy przedsiębiorcy od dziś mogą wysłać kluczowe dokumenty i dane dwukrotnie szybciej, dzięki nowej usłudze internetowej od UPC Biznes, dostawcy innowacyjnych usług telekomunikacyjnych dla przedsiębiorstw. Bezpłatne zwiększenie prędkości internetowych pozwoli klientom, przesyłać dane z prędkością aż do 60 Mb/s. To kolejne udoskonalenie, po niedawnym przyspieszeniu prędkości pobierania danych do 600 Mb/s w UPC Biznes.
Jeszcze więcej korzyści w świątecznej ofercie Cyfrowego Polsatu
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-06 17:57 - dodaj komentarz
Świąteczne propozycje Cyfrowego Polsatu od dziś jeszcze bardziej atrakcyjne – klienci, którzy w najbliższym czasie zdecydują się na pełną ofertę telewizyjną operatora, otrzymają ją na start aż przez 6 miesięcy bez opłat! Do tego mogą zakupić nowoczesny telewizor LG w niższych ratach. W Cyfrowym Polsacie mikołajkowy zawrót głowy i jeszcze więcej promocji! Klienci będą oglądać 170 kanałów telewizyjnych, w tym kanały Eleven oraz HBO wraz z dostępem do serwisu HBO GO – aż
Wielka obniżka cen sprzętów w Plusie
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-06 17:35 - dodaj komentarz
Ruszyła wielka obniżka cen sprzętów w ofercie Plusa! Od dziś, przy zawieraniu umowy na dowolną usługę telekomunikacyjną, można je dostać nawet o 30% taniej. Obniżka obejmuje wszystkie sprzęty dostępne z ofertami usług głosowych i internetowych oraz AGD i RTV, czyli np. smartfony, tablety, routery, telewizory czy sprzęty gospodarstwa domowego! To prawdziwy sprzętowy zawrót głowy dla wszystkich, którzy nie mają jeszcze pomysłu na świąteczne prezenty dla swoich bliskich lub siebie samego!
Plush rozdaje się na święta
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-01 15:19 - dodaj komentarz
Idą święta i Plush przygotował z tej okazji coś specjalnego, w sam raz na prezent dla siebie lub znajomego – samego siebie, tylko w mniejszym wydaniu! Teraz miękkiego, ale charakternego Plushaka można przygarnąć za darmo po doładowaniu. Trzeba się jednak spieszyć, bo liczba kodów na darmowe maskotki jest ograniczona! Promocja trwa do 29 grudnia lub wyczerpania zapasów kodów promocyjnych, a otrzymany kod należy wykorzystać do 14 stycznia 2017 r.
Orange: 3 GB za 3 zł na Mikołajki
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-29 16:30 - dodaj komentarz
Za oknami śnieg, a za tydzień 6 grudnia, czyli Mikołajki. A więc tradycyjnie w Orange rusza promocja z pakietem taniego, ale błyskawicznego interentu mobilnego. Może pakiet nie jest największy – 3 GB to niedużo, ale do codziennego korzystania przez 21 dni, czyli tyle ile trwa ważność pakietu wystarczający. Pakiet można aktywować od dzisiaj, czyli 28 listopada do Mikołajek – 6 grudnia. Pakiet jest w wersji jednorazowej, więc nie będzie odnawiał się co miesiąc.
Plus: Bonus 20 zł na zakupy w portalu Pyszne.pl za doładowania w PeoPay
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-28 16:39 - dodaj komentarz
Już od dziś użytkownicy usług „na kartę" oraz mix w sieci Plus mogą otrzymać kod promocyjny na 20 zł do realizacji w portalu Pyszne.pl. Wystarczy tylko za pomocą aplikacji PeoPay doładować swoje konto za minimum 20 zł. Aby otrzymać kod promocyjny należy korzystać z usług prepaid lub mix w sieci Plus, wysłać bezpłatnego SMSa o treści PEOPAY na numer 80808 i doładować swoje konto odpowiednią kwotą. W odpowiedzi przyjdzie SMS z kodem promocyjnym do portalu Pyszne.pl.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: