GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

T-Mobile: BMW, telewizory, smartfony i laptopy za rejestrację
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-03 15:53 - 2 komentarze
Akcja rejestracji numerów w T-Mobile na kartę nabiera tempa. Prosta i szybka procedura, szeroka lista punktów, oferta z bonusami które faktycznie się przydają – to standard. Najlepsza oferta dla przenoszących numer – mamy to. A teraz pomyśleliśmy, że przydało by się coś ekstra. W ofertach T-Mobile na kartę systematycznie pojawiają się nowe możliwości i benefity. Wszystko po to, by klienci mogli korzystać z najlepszej dostępnej oferty.
Nowa oferta Netii dla małych i średnich firm już dostępna
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-27 13:43 - dodaj komentarz
Nowa oferta Netii dla rynku Small Office Home Office (SOHO) została stworzona by każdy przedsiębiorca mógł skorzystać z usług najlepiej dopasowanych do swoich potrzeb. Bez względu na to, czy prowadzi firmę w biurze, lokalu, domu czy mobilnie. Udostępniany jest dla nich szeroki wachlarz możliwości w ramach usług stacjonarnych oraz mobilnych, a dodatkowe korzyści mają za zadanie wspierać działalność małych firm.
Darmowy internet od Netii przez cały rok
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-25 15:30 - 1 komentarz
Wystartowała nowa jesienna oferta Netii. Wraz z nią nowe promocje, pakiety oraz kanały telewizyjne. Telewizja Osobista Netii dostępna będzie już od 45 zł miesięcznie. W tej cenie klienci będą mogli wybrać pakiet Standard , w którym otrzymują dostęp do 101 kanałów, w tym 43 w jakości HD. Dostępny będzie także pakiet Extra w cenie 65 zł miesięcznie z dostępem do 133 kanałów, w tym 56 HD. Zakupy pakietowe to okazja do dużych oszczędności.
Tylko oferty Plusa leczą z chorób oczu (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-25 14:45 - dodaj komentarz
Szymon Majewski jako lekarz okulista leczy swoich pacjentów z chorób wzroku, a receptą na niewidzenie oraz dwojenie w oczach są oferty Plusa! Startują dwie nowe kampanie reklamowe zachęcające do rejestracji numerów na kartę w sieci Plus oraz przeniesienie numerów prepaid do oferty abonamentowej. Pierwsza kampania reklamowa zachęcająca do rejestracyjnej numerów prepaid w sieci Plus.
Zarejestruj swój numer w T-Mobile i zgarnij roczną ważność konta
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-21 16:04 - dodaj komentarz
Od 20 października br, klienci chcący zarejestrować swój numer w T-Mobile, będą mogli to zrobić także za pośrednictwem kuriera. Dla tych którzy wybiorą ten sposób rejestracji Operator przygotował bonus w postaci rocznej ważności konta. T-Mobile Polska stale powiększa listę punktów w których można dokonać rejestracji numeru. W tej chwili można to zrobić w sklepach T-Mobile, kioskach Ruchu oraz placówkach Poczty Polskiej, salonikach prasowych InMedio, Relay, One Minute
Przenieś numer do T-Mobile na Kartę i skorzystaj z najlepszej oferty na rynku
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-21 15:57 - 4 komentarze
100 złotych, 300, 500 – co za różnica, skoro prezent masz tylko na miesiąc? W T-Mobile już od najbliższej soboty, 22 października, startujemy z nową promocją łamiącą rynkowe standardy. Dla przenoszących numer mamy nielimitowane rozmowy, SMS-y i Internet w najlepszej cenie. Okres promocyjny na finiszu, a nowych bonusów nie widać?
JA PLUS TY – poleć Plusa znajomemu i odbierzcie rabaty lub bonusy po 50 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-19 16:18 - dodaj komentarz
Ruszył specjalny program JA PLUS TY dający możliwość zapraszania znajomych do sieci Plus i otrzymywania specjalnych bonusów. Jest on skierowany do klientów wszystkich rodzajów usług w sieci Plus: abonament, mix, Internet oraz na kartę, zarówno dla użytkowników indywidulanych, jak i osób prowadzących jednoosobowa działalność gospodarczą.
Jesienna promocja telefonów na stronie internetowej Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-17 16:02 - dodaj komentarz
W Orange ceny 10 urządzeń – 9 telefonów i jednego tabletu, dostępnych na stronie internetowej poszły w dół. Warto się przyjrzeć tej ofercie, bo promocja nie obejmuje kwoty abonamentu, lecz miesięczną opłatę za urządzenie. Zmienia to wbrew pozorom bardzo dużo, szczególnie jeżeli macie inne usługi w Orange i łapiecie się na rabat za łączenie usług. Dzięki temu możecie obniżyć zarówno kwotę abonamentu (nawet o połowę), jak i opłatę za telefon.
Orange: Nowa promocja 1000zł za rejestracje karty SIM
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-14 15:02 - dodaj komentarz
Już ponad połowa klientów prepaid Orange i Nju mobile zarejestrowała swój numer. Teraz Orange chce zachęcić drugą połowę klientów, by także zarejestrowali SIM-y. Dlatego wraca z nową promocją. Wcześniej za rejestrację karty SIM otrzymywaliście 1000 minut, teraz otrzymacie 1000 zł do wykorzystania na rozmowy, SMS-y, MMS-y do wszystkich sieci i internet. Do tego dołozono 100 GB transferu danych. Obydwa bonusy są ważne przez 30 dni.
Orange: Na światłowodzie może teraz zyskiwać każdy
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-10-11 16:46 - dodaj komentarz
Teraz każdy z Was będzie mógł zyskać 150 złotych, jeżeli poleci komuś światłowód Orange, a ta osoba zdecyduje się na zakup. W gruncie rzeczy można zarobić nawet nieco więcej, bo na start dostajecie od nas 50 zł, które można odebrać, gdy po raz pierwszy osoba przez Was polecona zdecyduje się na Orange światłowód
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: