GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

Internet w nju mobile za niecałe 10zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-03-02 15:33 - dodaj komentarz
Od dziś w nju mobile, za niecałą dychę, a dokładniej za 9 zł możecie mieć 9 GB internetu – w każdej ofercie nju – z rachunkiem lub na kartę. To na prawdę fajna sprawa. Powinna się spodobać także, a może nawet szczególnie tym, którzy lubią elastycznie korzystać z internetu, czyli raz potrzebują go więcej, a kiedy indziej mniej i nie chcą przepłacić.
Play: Walentynkowa promocja doładowań
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-02-14 16:41 - dodaj komentarz
Doładowując konto za 25 zł w taryfie FORMUŁA Play na Kartę możecie odpalić za 25 zł FORMUŁĘ Unlimited i będziecie mieli miesiąc nielimitowanych rozmów i SMSów, a do tego 7 GB danych (6 GB z pakietu i 1 GB z bonusu za doładowanie). Pamiętajcie, że akcja z bonusami jest jednodniowa – tylko w dniu 14.02.2017, więc warto się pospieszyć. Jak zawsze premiowane są doładowania wykonane za pośrednictwem aplikacji Strefa Doładowań na Facebooku oraz strony doladowania.play.pl.
Walentynki w Nju mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-02-13 15:33 - dodaj komentarz
Nju mobile ma dla Was prezenty na dzień zakochanych. Pierwszy, nazwijmy go… prysznicowym. Bo jak inaczej nazwać wodoodporny głośnik? Drugi z nich jest nieco bardziej konwencjonalnych – to nieśmiertelny selfie stick. Dwa miłe dodatki, z których jeden może trafić do Was z okazji dnia św. Walentego. Wystarczy złożyć zamówienie na nju z rachunkiem, podpisujecie umowę, a kod, który otrzymujecie wpisujecie na stronie walentynki z nju.
Orange Love: światłowód, telewizja 4K i nielimitowane rozmowy za mniej niż 3 zł dziennie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-02-09 15:43 - dodaj komentarz
Cztery najbardziej potrzebne usługi dla domu w jednym pakiecie, dzięki którym wszyscy domownicy mogą być w kontakcie z bliskimi, cieszyć się możliwościami jakie oferuje szybki dostęp do internetu, oglądać telewizję w najlepszej jakości 4K Ultra HD. Jedna korzystna cena i wygoda w postaci jednej umowy i jednej płatności za wszystkie usługi. To wszystko oferuje nowy pakiet Orange Love, od jutra (10.02) dostępny w Orange Polska.
Wielkie odliczanie do lata w Cyfrowym Polsacie i Plusie! Internet LTE Plus aż 6 miesięcy bez opłat
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-01-26 15:00 - dodaj komentarz
Cyfrowy Polsat i Plus rozpoczynają wielkie odliczanie do lata. Od dziś klienci mogą skorzystać z promocji, dzięki której zyskają aż 6 miesięcy Internetu LTE Plus bez opłat! Oferta dostępna jest wyłącznie na stronach operatorów: www.cyfrowypolsat.pl oraz www.plus.pl. Promocje dotyczą ofert z routerami (mobilnymi lub stacjonarnymi) i umów na 24 miesiące zawieranych za pośrednictwem sklepu internetowego Cyfrowego Polsatu i Plusa.
Netia: Pakiet bez limitu dla MŚP
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-01-24 15:12 - dodaj komentarz
Netia wykonała kolejny ruch w ekspansji na rynku rozwiązań komunikacyjnych dla małych i średnich firm (segment MŚP). Pakiet bez limitu gwarantuje nielimitowane połączenia głosowe (lokalne, międzymiastowe, komórkowe oraz wybrane międzynarodowe), stały, symetryczny dostęp do Internetu, a także zintegrowany komunikator UC klasy biznes (Unified Communications), dostępne dotychczas głównie dla największych klientów korporacyjnych Netii.
50 zł na zakupy w sklepach Żabka i Freshmarket w Nju mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-01-18 16:38 - dodaj komentarz
Trwa kolejna promocja w nju mobile – tym razem w prezencie otrzymać można 50 zł na zakupy w sklepie Żabka lub Freshmarket. Dwa bony o wartości 25 zł na zakupy w sieci sklepów Żabka lub Freshmarket Orange wyśle na adres email podany w zamówieniu po zakończeniu pierwszego pełnego okresu rozliczeniowego, nie później niż 31.03.2017 r.
Netia z tanimi, samodzielnymi abonamentami mobilnymi
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-01-16 15:05 - dodaj komentarz
Netia usługi mobilne posiada w swojej ofercie od dawna, jednak dotychczas były one sprzedawane jako dodatek do usług stacjonarnych. Teraz operator wychodzi na rynek z prostymi i bardzo atrakcyjnymi cenowo abonamentami mobilnymi bez telefonu (SIM Only). W taryfie za 19,90 zł miesięcznie otrzymujemy nielimitowane połączenia telefoniczne na numery stacjonarne i komórkowe w Polsce. Wielkość pakietu danych to 2 GB. Koszt jednego SMSa wynosi 0,20 zł, natomiast MMS to koszt 0,50 zł.
Mocne otwarcie roku w ofercie Netii dla małych firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-01-09 15:36 - dodaj komentarz
W nowej ofercie Netii dla małych firm zakup samej usługi internetowej, bez względu na prędkość, wiąże się z opłatą miesięczną w wysokości 1 zł przez 12 miesięcy (umowa na 2 lata). Od 13. miesiąca za Internet o przepustowości do 10 Mb/s cena wynosi 34,90 zł miesięcznie, w wariancie 20 lub 50 Mb/s – 39,90 zł/mies., do 100 Mb/s – 49,90 zł/mies., a do 300 Mb/s – 69,90 zł/mies. Oszczędność nawet do 800 zł rocznie!
Więcej od UPC (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-01-05 16:10 - dodaj komentarz
Tej zimy dostajesz więcej od UPC. Więcej sportu! Albo więcej filmów! Bo teraz zamawiając Telewizję z Internetem dajemy Ci do wyboru: wszystkie kanały Eleven Sports. Albo:2300 filmów w cenie pakiet.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: