GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

proFirma NOVA z super smartfonem i wszystkim w kraju bez limitu
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-25 15:12 - 2 komentarze
T-Mobile w nowej promocji dla przedsiębiorców prezentuje topowe smartfony z nielimitowanymi połączeniami, SMS-ami, MMS-ami oraz transmisją danych w proFirma NOVA w niższym abonamencie. Jeszcze więcej można zaoszczędzić wybierając jeden z zestawów Premium m.in. z Samsung Galaxy S7 za symboliczną złotówkę. Dla przedsiębiorców, którzy szukają oferty w pełni nielimitowanej oraz topowych smartfonów, T-Mobile ma nową propozycję w ofercie proFirma Nova.
JUMP! proFirma – teraz jeszcze więcej Internetu dla biznesu
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-24 17:14 - dodaj komentarz
Sieć T-Mobile odświeża ofertę JUMP! proFirma, zwiększając pakiety Internetu dla przedsiębiorców. Kolejną nowością jest zestaw z telefonem oraz dwiema dodatkowymi kartami SIM bez telefonu, na którym można zaoszczędzić nawet 50 złotych netto. Sieć T-Mobile stale inwestuje w rozbudowę infrastruktury zapewniającej doskonałe parametry dostępu do Internetu.
Świąteczna promocja Netii z darmowym internetem i gadżetami
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-23 15:31 - dodaj komentarz
„Najpierw prezenty, później porządki” pod takim hasłem Netia promuje swoją najnowszą, świąteczną ofertę – Telewizję z Internetem za darmo przez cały rok, a do tego prezent do wyboru: głośnik bezprzewodowy JBL GO lub opaska sportowa Overmax Touch Go. W nowej promocji Internet w pakiecie z Telewizją Osobistą będzie dostępny za darmo przez 12 miesięcy. Opłata za Telewizję Osobistą wyniesie od 45 zł miesięcznie.
Wolna od opłat licencyjnych muzyka dla firm w nowej promocji Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-22 15:01 - dodaj komentarz
Netia wprowadza nową ofertę dla małych firm – Multiplan Firma z bezpłatną usługą Muzyka dla Firm. Usługa pozwala zaoszczędzić nawet 1 000 zł miesięcznie na opłatach na rzecz organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi! W ramach nowej oferty przy zakupie internetu stacjonarnego solo lub w pakiecie z telefonem stacjonarnym klient otrzyma w promocyjnej cenie usługę Muzyka dla Firm 2.0 za 0 zł/mies. Standardowa cena usługi to 29,90 zł/mies.
Najlepsze roamingowe pakiety internetowe dla klientów prepaid i mix w Plusie
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-21 16:11 - dodaj komentarz
Internet w roamingu w prepaidzie i mixie jeszcze nigdy nie był tak tani, jak teraz jest w Plusie! We Francji w Plusie jest taniej niż w miejscowym Orange, a w Niemczech taniej niż w tamtejszym T-Mobile! Nowe Pakiety Euroatlantyckie pozwalają na swobodne surfowanie w Internecie bez obaw o wysokie koszty na obszarze Unii Europejskiej oraz w Norwegii, Islandii, Liechtensteinie, Szwajcarii, Turcji i USA.
Plus: Święta w JA+ MIX - Samsung Galaxy J5 (2016) w najlepszej cenie na rynku i pakiet internetowy
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-18 15:46 - dodaj komentarz
Ruszyła świąteczna promocja w mixowej ofercie sieci Plus. JA+ Mix to kompleksowa oferta z wszystkimi usługami w każdym doładowaniu i największym pakietem internetowym 4 GB. W ofercie świątecznej to także bardzo atrakcyjne ceny smartfonów, w tym zwany „siłą elegancji" Samsung Galaxy J5 (2016) w najlepszej cenie na rynku! Samsung Galaxy J5 (2016) to siła elegancji, jak o nim mówi producent, to smartfon z dużym wyświetlaczem wysokiej jakości 5.2" HD SUPER AMOLED i aparatem 13 Mpix
Zestaw Smart Home lub markowy notebook w pakietach Netii dla małego biznesu
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-18 15:35 - dodaj komentarz
Multiplan Firma z urządzeniem premium to nowa oferta Netii przeznaczona dla małych i średnich firm. W ramach tej promocji, przy zakupie pakietu usług komunikacyjnych, Klient otrzyma zestaw lidera rynku tzw. Smart Home, firmy Fibaro lub notebook Lenovo IdeaPad 100 o wartości około 2 tys. zł za 1 zł. Netia wprowadziła ofertę przeznaczoną dla Klientów, którzy stawiają na elastyczność i poszukują inteligentnych rozwiązań.
Pomysły na świąteczne prezenty w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-16 15:36 - dodaj komentarz
Orange rusza z ofertą świąteczną. Co pewnie Was nie zdziwi, bardzo duży nacisk operator kładzie na światłowód. Ale spokojnie pamięta też o tych, którzy nie są (jeszcze) w zasięgu „światełka”. Zaczniemy jednak od naszego najszybszego internetu, który w tym roku opakowaliśmy w bardzo fajne promocje. Pierwszą jest Orange TV z Pakietem Optymalnym, czyli aż 92 kanały telewizyjne, w tym 30 HD, a do niego prezent - pół roku darmowego dostępu do trzech kanałów HBO i ośmiu CANAL+.
Świąteczna promocja w ofercie internetowej Plusa i Cyfrowego Polsatu
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-16 15:22 - dodaj komentarz
W ofercie internetowej Plusa i Cyfrowego Polsatu pojawiły się już świąteczne promocje z atrakcyjnymi sprzętami na gwiazdkowe prezenty! Do wyboru są sprzęty HUAWEI: domowy router, tablet i smartfon, a także smart telewizory i zestawy internetu domowego LTE. Świąteczna promocja internetowa Plusa i Cyfrowego Polsatu to moc prezentów do wyboru i choć wszystkie są związane z transmisją danych, to naprawdę jest w czym wybierać.
Świąteczna oferta Orange Finanse
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-11-16 15:11 - dodaj komentarz
Co miesiąc 10 zł zniżki na usługi telekomunikacyjne, nawet 4 tys. złotych szybkiego kredytu a dla nowych klientów korzystne lokaty na koncie oszczędnościowym z oprocentowaniem 3,5 proc. w skali roku. To wszystko w świątecznej ofercie Orange Finanse „Super Bank dla Klientów Orange, Święta 2016”. Dzięki promocji „Super Bank dla Klientów Orange, Święta 2016”, można zaoszczędzić rocznie 120 złotych zł w postaci zwrotu należności za usługi telekomunikacyjne lub ekstra doładowania na kartę
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: