GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

Cena Xbox One S w Orange poszła w dół o 500zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-08 15:46 - dodaj komentarz
Cena konsoli Xbox One S w Orange z MineCraft , a także FIFA 17 obniżyły się i to nawet o 5 okrągłych stówek. Xbox One S To także odtwarzacz Blu-ray, działający w rozdzielczości 4K i urządzenie do streamingu wideo, pozwalające odtwarzać choćby Netflixa. Oczywiście lista gier na to urządzenie nie kończy się na FIFA 17 i Minecraft.
Play: Wraca promocja nakrętkowa
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-04 16:48 - dodaj komentarz
W sieci Play wraca gorąca promocja nakrętkowa. Każdy taki kod daje Wam 1 GB internetu w PLAY w ofertach na kartę. Właśnie ruszyła nowa odsłona tej akcji. Kody otrzymacie kupując promocyjne opakowania: Coca-Cola, Coca-Cola zero, Fanta Pomarańczowa oraz Sprite. Pożądane nakrętki znajdują się w butelkach o pojemności 0,2, 0,33, 0,5 oraz 1,0 l (w przypadku klasycznej Coca-Coli również w 0,25 l).
Plus: Gigabajty od Spider-Mana
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:48 - 1 komentarz
Plus to jedyna sieć, którą wybrał kultowy Człowiek-Pająk! Teraz Spider-Man wspiera promocję, w której można mieć ekstra nawet 15 GB! Od dziś jest ona dostępna dla klientów ofert na kartę oraz mix, a mogą z niej skorzystać zarówno dotychczasowi, jak i nowi użytkownicy. Od piątku 28 kwietnia dostępna jest promocja „Gigabajty od Spider-Mana". To ekstra pakiet 5 GB, który może być przyznany do trzech razy.
5GB na Majówkę w Orange na kartę
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-27 14:46 - dodaj komentarz
Orange ma dla Was darmowy pakiet 5 GB internetu na Majówkę. Po prostu. By poprawić Wam nastrój, byście mogli stremować w namiocie na majówce lub nie martwić się o transfer danych w nawigacji. Każdy powód jest dobry. I każdy klient Orange na kartę może z tego pakietu skorzystać.
Tanie oglądanie – internet z PLAY Now i HBO GO
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-24 15:24 - dodaj komentarz
Play ruszyło z promocją, gdzie możliwość wykupienia dostępu do kanału HBO Go jest jeszcze bardziej przystępna. Możecie zamówić PLAY INTERNET bez limitu GB z dostępem do PLAY NOW w komplecie z biblioteką HBO i HBO GO za 59,99 zł miesięcznie. Jeśli tego samego dnia zdecydujecie się na przeniesienie do Play numeru, przedłużenie umowy lub podpisanie nowej dostajecie dodatkowo zniżkę.
Nowy JA+ Mix oraz specjalny Smerfny Zestaw w ofercie Plusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-18 15:08 - dodaj komentarz
Od 19 kwietnia dostępna będzie nowa oferta JA+ Mix z powiększonymi pakietami internetowymi i darmowymi połączeniami w sieci Plus. Klient może swobodnie wymieniać pakiety, zupełnie je wyłączyć lub dobrać inne, pasujące mu usługi w ramach wielkości zasilenia. Jednocześnie z nową ofertą Mix startuje promocja JA+ Smerfny Zestaw, czyli specjalna propozycja dla młodych użytkowników telefonów, dla których Plus przygotował filmowy gadżet w postaci kubka ze Smerfami w eleganckim pudełku.
Play: OdNowa - pakiety i pieniądze bez terminu ważności
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-13 15:54 - dodaj komentarz
Sieć Play wprowadziła nowa taryfę na kartę – odNowa, w której z pakietów i pieniędzy na koncie będziemy mogli korzystać dopóki ich nie wyzerujemy. Doładowania od 5 do 300 zł mają nieograniczoną ważność. Można dzwonić, wysyłać SMS-y i surfować po sieci o ile ma się pieniądze na koncie. Z pakietami jest dokładnie tak samo – można z nich korzystać do ostatniej minuty, ostatniego SMS-a i bajta.
Plus: Nowy JA + Internet Na Kartę, czyli bonus GB po doładowaniu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-13 15:35 - dodaj komentarz
Dostępna jest już nowa internetowa oferta prepaid w sieci Plus. Nowy JA+ Internet Na kartę to oferta, w której gigabajty są bonusem za doładowanie, a pieniądze z zasilenia pozostają do wykorzystania na inne dowolne usługi. Klienci ze stażem co najmniej trzech miesięcy dostają gigabajty powiększone o 50%. Wraz z nową ofertą dostępne będą dwa nowe startery za 5 zł i 15 zł z pakietami GB na start i bonusami po doładowaniu: Pakietem YouTube za darmo na 7 dni na pierwszym i ekstra 30 GB na rok.
Flagowiec LG G6 z wyjątkowym prezentem w przedsprzedaży w T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-10 15:11 - 1 komentarz
Smartfonami wiosna się zaczyna! Do drużyny najnowocześniejszych urządzeń w Smartfonerii T-Mobile dołącza najnowszy flagowy model LG, czyli LG G6 – i to z wyjątkowym prezentem dla naszych klientów. Pierwsze sto osób, które zamówi smartfon w e-shopie T-Mobile, wraz z urządzeniem otrzyma bezprzewodowe słuchawki LG TONE InfinimTM o wartości 499 zł.
30proc. więcej za doładowanie przez Internet od Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-06 16:33 - dodaj komentarz
W Orange ruszyła sierpniowa promocja doładowań telefonu przez internet. Do każdego doładowania otrzymacie bonus 30 procent. CZAS TRWANIA PROMOCJI: 6.04.2017 r. godz. 00:01 - 12.04.2017 godz. 23:59. Aby skorzystać z promocji należy doładować konto w Orange przez Internet nominałami o wartości od 5 do 200 zł.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: