GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Aktualności - Promocje operatorów

Cyfrowy Polsat przedłuża święta (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-01-03 14:52 - dodaj komentarz
Cyfrowy Polsat utrzymuje świąteczne promocje aż do końca stycznia! Wszyscy, którzy w pierwszym miesiącu 2017 roku zdecydują się na pełną ofertę telewizyjną operatora, otrzymają ją na wyjątkowych zasadach – na start aż przez 6 miesięcy bez opłat! Przedłużenie promocji komunikuje kampania reklamowa w telewizji, radiu i Internecie. W Cyfrowym Polsacie świąteczny czas tak szybko się nie kończy! Klienci, którzy skorzystają z promocji, będą oglądać ponad 170 kanałów telewizyjnych, w tym kanały Eleven i HBO, oraz
Noworoczne okazje na smartfony Lenovo w ofercie Mix od T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-29 15:47 - 1 komentarz
Na Nowy Rok i zbliżający się Karnawał T-Mobile w ofercie Mix proponuje bardzo atrakcyjną cenę na smartfony Lenovo. Nowe ceny dotyczą smartfonów Lenovo B oraz Lenovo K5, które zamiast za 199 zł są teraz dostępne za złotówkę. Lenovo B można kupić za jedyne 1 zł w doładowaniu za 25. Lenovo K5 można kupić za jedyne 1 zł w doładowaniu za 35. Lenovo C2 można kupić za jedyne 1 zł w doładowaniu za 35.
Zimowa wyprzedaż w Orange – smartfony i tablety z rabatem do 500 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-27 15:12 - dodaj komentarz
W noworocznej promocji Orange klienci znajdą nowoczesne smartfony i tablety w cenach niższych nawet o 500 zł. Dodatkowo, jeśli posiadają lub zakupią usługę Orange Światłowód lub Neostrada, dzięki Orange Open Extra, z abonamentu komórkowego będą mogli korzystać nawet przez rok bez opłat, oszczędzając do 1 400 zł. Noworoczna wyprzedaż to dobra okazja do oszczędności. Od dzisiaj, aż do 9 lutego 2017 roku, w ofercie Orange można kupić wiele nowoczesnych smartfonów i tabletów po
Prezentowe last minute w Play, wszystkie telefony 100 zł taniej
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-20 15:38 - dodaj komentarz
Aakcja na Black Friday & Cyber Monday cieszyła się takim powodzeniem, że w ramach świątecznego prezentu Play postanowił ją powtórzyć. Dzięki niej przez sklep internetowy i za pośrednictwem telesprzedaży (*500 lub 730 300 400) wszystkie telefony kupicie 100 zł taniej! Może to dobry pomysł na świąteczny prezent? A może warto być samemu sobie Świętym Mikołajem i zdecydować się na fajnego smartfona, o którym się marzy?
Prezent za doładowanie dla zarejestrowanych klientów prepaid w Plusie
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-19 16:02 - 1 komentarz
Od dziś użytkownicy wszystkich usług „na kartę" w sieci Plus mogą dostać wyjątkowy prezent w postaci dowolnego pojedynczego DVD w sklepie beBio.pl! Aby tak się stało należy mieć zrejestrowany numer prepaid i za pośrednictwem wskazanych stroninternetowychzasilić swoje konto za minimum 30 zł. Z promocji „Prezent za doładowanie" mogą skorzystać klienci wszystkich usług „na kartę" w sieci Plus: JA+ Na Kartę, Plus na Kartę, Plush na Kartę, Simplus, Sami Swoi, 36,6, JA+ Internet Na
Bez korków za darmo - nawet do wiosny z Nawigacją Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-19 15:54 - dodaj komentarz
Święta za pasem i przed nami zimowy sezon wyjazdów. Chyba wszyscy lubimy podróżować, o ile oczywiście podróż przebiega szybko i zgodnie z planem. Nie trzeba zresztą nigdzie wyjeżdżać by utknąć w korku. Każdy kto jeździ samochodem chociażby do pracy doskonale o tym wie. I tu Orange ma dla Was dobre wiadomości – pierwsza jest taka, że w Smart Planach LTE daje aż 90 dni bezpłatnego dostępu do pełnej funkcjonalności Nawigacji Orange.
Virgin Mobile na kartę obniża ceny pakietów internetowych w UE
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-16 15:53 - dodaj komentarz
Operator Virgin Mobile obniżył ceny pakietów internetowych w Unii Europejskiej. Z oferty promocyjnej mogą skorzystać wszyscy abonenci Virgin Mobile na kartę. W ramach promocji abonent może aktywować jednorazowy pakiet gigabajtów do wykorzystania wyłącznie na przesyłanie danych w roamingu w strefie Euro. Oferta ważna od 14 grudnia 2016r. do odwołania.
Plus: Oferta elastyczna JA+ Internet LTE Plus
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-13 15:48 - dodaj komentarz
Internet LTE Plus bez limitu danych już nawet za 20 zł? Tak, to możliwe w nowej, wprowadzonej właśnie przez Plusa ofercie elastycznej dla klientów korzystających z usługi transmisji danych. Oferta elastyczna JA+ Internet LTE Plus to tańszy abonament dla umów z możliwością wydłużenia ich obowiązywania do 36 miesięcy. Wprowadzona przez sieć Plus oferta elastyczna jest podobna do znanych już jej odmian w innych rodzajach usług.
Przed Gwiazdką super zestawy z laptopami w T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-13 15:39 - 1 komentarz
Niezależnie czy nadchodzące Święta spędzimy w domu, czy w zimowych kurortach, Internet potrzebny jest wszędzie. Zwłaszcza, że teraz można na nim skorzystać nawet podwójnie, ponieważ do oferty Internetu mobilnego w T-Mobile wracają wyjątkowe zestawy z laptopami Lenovo z modemem lub routerem. Dzięki czemu nie tylko zaopatrzymy się w odpowiedni pakiet szybkiego Internetu LTE w najlepszej sieci, ale także w nowy sprzęt do rozrywki, a jak trzeba to i do pracy.
Aż 80 kanałów telewizyjnych w ofercie IPLI. Nawet 16 dodatkowych stacji w prezencie
dodał: Monika Kowalczewska - 2016-12-09 15:59 - dodaj komentarz
Największa telewizja internetowa IPLA powiększyła ofertę telewizyjną o trzy nowe stacje. Do portfolio dołączyły: National Geographic, Nat Geo Wild oraz FilmBox Action. Dzięki temu użytkownicy IPLI mogą teraz wybierać spośród aż 80 kanałów telewizyjnych online! Czeka też na nich świąteczny prezent – nawet do 16 kanałów bez dodatkowych opłat!
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: