GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

SES tworzy największy stadion piłkarski świata

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-06-18 16:25 - czytano: 735 razy - dodaj komentarz
SES tworzy największy stadion piłkarski świataCeremonia otwarcia Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej już za nami. Tegoroczne spotkania piłkarskie odbędą się w dwunastu miastach upalnej Brazylii zwanej również krainą bez granic. Aby przeżyć te emocje na żywo, potrzeba trzydziestu dni urlopu, kilku lub kilkunastu godzin w samolocie i dobrego kremu do opalania. Dzięki SES podobne emocje – nawet w standardzie Ultra HD, można przeżyć nie opuszczając domu. SES, światowy operator satelitarny, zapewnia pojemności satelitarne bezpośrednio
REKLAMA
dla dziesięciu głównych, a także pośrednio dla setek innych nadawców transmitujących spotkania piłkarskie do ponad miliarda widzów, tworząc w ten sposób największy stadion piłkarski na świecie. 

Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej 2014 są jednym z największych rozgrywek sportowych jakie SES wspierał w ciągu ostatnich dziesięciu lat. W kwietniu tego roku firma podpisała z nadawcami szereg umów dotyczących dostępu OU (Occasional Use). Do realizacji transmisji z Mistrzostw w Brazylii satelity SES dostarczą  przekaz o łącznej długości będącej ekwiwalentem ponad 30 tysięcy godzin. 

Transmisja satelitarna jest unikatową technologią, która pozwala dostarczyć sygnał telewizyjny  do milionów gospodarstw domowych będących w zasięgu, bez żadnych ograniczeń geograficznych. Łącze satelitarne jest niezawodne, o czym można się przekonać w sytuacjach kryzysowych czy podczas katastrof naturalnych, kiedy infrastruktura naziemna ulega zniszczeniu. Satelita pozwala wtedy natychmiast przywrócić komunikację na danym obszarze, wspomagając prace służb koordynujących akcje ratunkowe. Na niezawodność tego rodzaju transmisji mogą liczyć także widzowie wydarzeń specjalnych, w tym wielkich wydarzeń sportowych, które gromadzą miliony widzów – kibiców śledzących z zapartym tchem zmagania swoich zawodników.   Dodatkowo dystrybucja sygnału telewizyjnego drogą satelitarną pozwala na nadawanie w formacie High Defginition, a nawet Ultra HD, który według prognoz zastąpi HD. Satelity SES są gotowe do nadawania w formacie 4K.  

W Polsce transmisje ze spotkań piłkarskich podczas rozpoczynających się właśnie Mistrzostw można odbierać bezpłatnie z pozycji orbitalnej Astra 19.2E. 
Źródło: SES
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: