GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

WOŚP w sieci ATMAN do końca świata... i o jeden dzień dłużej

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2014-01-13 16:02 - czytano: 244 razy - dodaj komentarz
WOŚP w sieci ATMAN do końca świata... i o jeden dzień dłużejATM S.A., operator ogólnopolskiej sieci światłowodowej ATMAN, kontynuując wieloletnią współpracę z Fundacją WOŚP, na tegoroczny Finał zapewniła łącza internetowe o łącznej przepustowości 2 Gb/s oraz adresację IP (w sumie 24 numery IP) do obsługi strony www.wosp.org.pl, a także do przeprowadzenia licytacji złotych serduszek i złotych kart telefonicznych. Na potrzeby działań w Internecie zestawione zostały również łącza transmisji danych o przepustowości 1 Gb/s do
REKLAMA
studia Telewizji Polskiej w Warszawie.

12 stycznia br. infrastruktura teleinformatyczna Fundacji musiała poradzić sobie z ogromnym obciążeniem, by obsłużyć miliony internautów, którzy chcieli wziąć udział w Finale z dowolnego miejsca na świecie. Wymagało to przesłania i przetworzenia bardzo dużej ilości danych. Największe natężenie ruchu internetowego — 925 Mb/s — wystąpiło na stronie Fundacji ok. godz. 20.18. Natomiast Licytacja Najbardziej Hojnych Darczyńców wygenerowała ruch na poziomie ok. 275 Mb/s.

ATMAN „gra” z Fundacją WOŚP nieprzerwanie od wielu lat, dzięki czemu kolejne Finały toczą się także w Internecie. Mamy nadzieję grać razem „do końca świata i o jeden dzień dłużej”, jak mawia Jurek Owsiak. Warto pamiętać, że Finał trwa jeden dzień, ale działania w Sieci zajmują zwykle minimum kilka tygodni. Dbamy więc o to, by wszystkie akcje internetowe Fundacji przebiegały sprawnie i bez zakłóceń, a to ogromne wyzwanie i odpowiedzialność dla ATM. Cieszymy się, że Fundacja docenia jakość świadczonych przez nas usług — powiedział Robert Paszkiewicz, dyrektor marketingu w ATM S.A.

Poza wyjątkowymi przedsięwzięciami, jakimi są coroczne Finały, Fundacja WOŚP pracuje stabilnie i bezpiecznie przez cały rok także dzięki wsparciu technologicznemu ATM w zakresie kolokacji zasobów informatycznych Fundacji w jednym z centrów danych ATM S.A. Ulokowany w centrum danych sprzęt służy m.in. do obsługi informatycznej Programu Powszechnych Przesiewowych Badań Słuchu u Noworodków, w ramach którego dotychczas przebadano już ponad 4 miliony dzieci.
Źródło: ATM
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: