GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

SkyCash współpracuje z Getin Bank

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-12-17 16:06 - czytano: 524 razy - dodaj komentarz
SkyCash współpracuje z Getin BankDzięki SkyCash, posiadającemu status autoryzowanego integratora płatności kartowych, klienci Getin Bank otrzymali dostęp do rozwiązań funkcjonujących w ramach inicjatywy MasterCard Mobile. To wygodny sposób na kupowanie komórką biletów komunikacji miejskiej i kolejowej, bezgotówkowe parkowanie i korzystanie z wielu innych, ułatwiających codzienne życie usług. SkyCash, system płatności przez komórkę, nawiązał współpracę z Getin Bank,
REKLAMA
udostępniając usługę bezpiecznego łączenia numerów telefonów z kartami płatniczymi. Rozwiązanie funkcjonuje w ramach MasterCard Mobile – platformy integrującej różne rozwiązania z obszaru płatności mobilnych. SkyCash pełni w niej rolę partnerskiego systemu oraz Service Managera, czyli autoryzowanego integratora płatności kartowych MasterCard. Oznacza to, że firma spełnia wszystkie standardy organizacji płatniczych w zakresie bezpieczeństwa przechowywania danych kartowych użytkowników.

Dla klientów Getin Bank współpraca między firmami oznacza możliwość używania kart płatniczych do transakcji realizowanych za pomocą telefonów komórkowych u wszystkich partnerów MasterCard Mobile. Po aktywacji rozwiązania wystarczy zainstalować w komórce wybraną aplikację i dokonać płatności w saldo swojej karty, zatwierdzając transakcję indywidualnym kodem mPIN. Systemy działające w ramach platformy umożliwiają m.in. kupowanie biletów komunikacji miejskiej i kolejowej, bezgotówkowe regulowanie należności za parkowanie, wypłacanie gotówki z bankomatów czy płatności za domowe rachunki. Wygodnym przewodnikiem po świecie płatności mobilnych jest oficjalna aplikacja MasterCard Mobile, prezentująca możliwości poszczególnych rozwiązań.

- Wierzymy, że usługi, które świadczymy jako Service Manager przyczynią się do popularyzacji bezpiecznego łączenia numerów telefonów z kartami płarniczymi, a tym samym zwiększą świadomość Polaków w obszarze możliwości, jakie dają płatności mobilne w ramach MasterCard Mobile - powiedział Dariusz Mazurkiewicz, Prezes Zarządu SkyCash Poland S.A. - Rozwiązanie, które wdrożyliśmy w Getin Bank to przykład na to, jak prosta może być symbioza banków z płatnościami mobilnymi – dodaje Mazurkiewicz.
Źródło: SkyCash
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: