GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Audiobooki+ teraz na urządzeniach Samsung w sieci Plus

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-11-22 17:47 - czytano: 525 razy - dodaj komentarz
Audiobooki+ teraz na urządzeniach Samsung w sieci PlusSłuchasz czy czytasz? A może jedno i drugie? Jeżeli nie chcesz się rozstawać z książką, Audiobook+ jest rozwiązaniem właśnie dla Ciebie. Już teraz na urządzeniach Samsung w sieci Plus możesz słuchać i czytać tę samą książkę, a zakładki synchronizują się automatycznie. Tylko w Audioteka.pl.W ramach promocji w sieci Polkomtel Plus, od 25. listopada każdy użytkownik, który kupi telefon Samsung GALAXY Core lub Samsung GALAXY S4 otrzyma od Audioteki kupon na jeden z czterech
REKLAMA
audiobooków+ do wyboru. Na liście znajdują się następujące tytuły "Policja" Jo Nesbø, "Zielone Drzwi" Katarzyny Grocholi, "Alchemik" Paulo Coelho i "Powrót z Gwiazd" Stanisława Lema. - Audiobook+ jest prezentem od firmy Samsung dla klientów sieci Plus - mówi Olaf Krynicki, Rzecznik Prasowy Samsung Electronics Polska.

Jak działa usługa? Użytkownik słuchając wybranego audiobooka+ będzie mógł jednym kliknięciem przejść do tekstu rozpoczynającego się od fragmentu, w którym przerwał. Synchronizacja jest błyskawiczna i umożliwi wszystkim użytkownikom urządzeń Samsung pozostanie w świecie swoich bohaterów bez względu na formę książki.

Wymienione cztery tytuły otwierają nową kolekcję audiobooków+ w serwisie Audioteka. Do końca roku opublikowanych zostanie 30 tytułów w nowej, zsynchronizowanej formie.

- Dodatkowo, dzięki właśnie uruchomionej usłudze płatności w Plus, każdy użytkownik sieci Plus może płacić za audiobooki za pomocą swojego rachunku operatorskiego. Jest to nowoczesna i wygodna forma płatności, która pozwala na błyskawiczny dostęp do atrakcyjnych audiobooków. Tym samym Audioteka stała się partnerem firmy Polkomtel, operatora sieci Plus w obszarze usług dodatkowych. Audioteka wspaniale uzupełnia usługi dodatkowe oferowane przez nas klientom – obok muzyki, ebooków i video teraz mogą cieszyć się również największym katalogiem audiobooków – na przykładzie których pokazujemy, że LTE to nie tylko zimna technologia, ale również narzędzie do korzystania z mobilnej rozrywki - stwierdza Maciej Szymański, Kierownik Zespołu Kontentu w Plusie z firmy Polkomtel S.A.
Źródło: Samsung
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: