czwartek, 28 marca, 2024

Nasze serwisy:

Więcej

    Smartfon Be United dostępny bez abonamentu

    Zobacz również

    Firma Ingram Micro Mobility Poland Sp. z o.o., będąca nową jednostką biznesową powstałą w oparciu o struktury firmy BrightPoint, światowy lider w rozwiązaniach sieciowych i mobilnych dla branży IT, wprowadza na polski rynek linię smartfonów opartych na systemie Android – Be. Od dzisiaj w ogólnopolskich sieciach sprzedaży, między innymi Media Saturn Holding Polska, Neonet oraz Media Expert, dostępny jest Be United.

    - Reklama -

    Smartfony z serii Be to urządzenia o optymalnych parametrach konfiguracyjnych, oferowane w przystępnych cenach. Jak dowodzi nasz przegląd rynku, właśnie takie smartfony cieszą się największym zainteresowaniem Polaków, zwłaszcza w kanale pozaoperatorskim, gdzie bodźcem do zakupu jest korzystny stosunek jakości do ceny na półce – ocenia Grzegorz Kania, Managing Director w Ingram Micro Mobility.

    Model Be United posiada 3.5-calowy wyświetlacz prezentujący multimedia w rozdzielczości HVGA, zapewniając przy tym dobre nasycenie i widoczność pod każdym kątem. Za sprawne działanie aplikacji pod kontrolą systemu Android ICS odpowiada procesor taktowany zegarem 1GHz.

    Rozwiązanie dual SIM oferuje możliwość korzystania z dwóch kart telefonicznych, np. prywatnej i służbowej w obrębie jednego urządzenia. Na pokładzie smartfona znajdziemy także moduł Bluetooth do szybkiej wymiany plików między urządzeniami i aparat z matrycą 3MPx, mogący uwieczniać ważne dla użytkownika momenty w dobrej jakości. Warto wspomnieć o ciekawym kształcie urządzenia, które charakteryzuje się ściętymi krawędziami obudowy. Do wyboru są dwie wersje kolorystyczne tylnego panelu – klasyczna czerń oraz odważny błękit.

    Smartfon dostępny jest w sklepach holdingu MSHP, Neonet oraz Media Expert. Do końca roku pojawi się także w Euro RTV AGD oraz w sieci Avans.

    Cena: 349 zł

    guest
    0 komentarzy
    Inline Feedbacks
    View all comments
    - Reklama -

    Najnowsze

    Sztuczna inteligencja, prawdziwe ryzyko. Jak cyberprzestępcy mogą oszukać AI?

    Użytkownicy ChatGPT generują nawet 100 mld słów dziennie . Tzw. duże modele językowe (large language model, LLM) bazujące na...