GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj

Wspólne Gigabajty dla firmy. Ruszyła nowa oferta Orange Business Everywhere

Dodał: Monika Kowalczewska - opublikowano: 2013-09-03 18:18 - czytano: 10302 razy - dodaj komentarz
Wspólne Gigabajty dla firmy. Ruszyła nowa oferta Orange Business EverywhereDobra wiadomość dla firm korzystających z mobilnego dostępu do internetu. Nowa oferta Orange - Business Everywhere w Pakiecie umożliwia korzystanie ze wspólnej puli danych, na mobilny dostęp do sieci dla pracowników firmy. Mogą z niej korzystać wszyscy użytkownicy firmowych smartfonów, tabletów czy laptopów, niezależnie od miejsca, w którym się znajdują. Wielkość wspólnej puli jest sumą wchodzących w jej skład limitów indywidualnych.
REKLAMA
Dzięki nowej ofercie, klienci usług internetowych Orange dla Firm mogą łączyć swoje pakiety GB w jedną, wspólną pulę, która będzie do wykorzystania przez wszystkie numery przypisane do usługi, na jednym koncie klienta.

Dodatkowo, 5 różnych elastycznych planów taryfowych, umożliwia klientom wybór rozwiązania najlepiej dopasowanego do ich potrzeb. Nowa oferta obejmuje 4 warianty promocji: pakiet bez modemu lub z modemem oraz pakiet z tabletem i pakiet z komputerem.

W ramach oferty została uruchomiona także wyjątkowo korzystna usługa Wspólnie. Dzięki niej firmy mogą wyposażyć swoich pracowników w mobilny internet bez konieczności kupowania nowych - dodatkowych abonamentów. Za pomocą usługi Wspólnie mogą udostępnić użytkownikom firmowych kart SIM korzystanie ze wspólnego pakietu GB, stworzonego w ramach oferty Business Everywhere w Pakiecie. Miesięczna opłata za każdą dodatkową kartę SIM korzystającą z usługi wynosi 5 zł + VAT i jest naliczana w momencie pierwszego skorzystania z limitu wspólnego. Jeśli w czasie trwania okresu rozliczeniowego (30 dni), karta nie będzie korzystała ze wspólnego limitu, opłata nie zostaje pobrana.

Z Usługi Wspólnie mogą skorzystać także klienci kupujący promocyjne plany taryfowe Orange dla Firm. Na przykład w ofercie Maksymalne Korzyści z Internetem, za 80 zł + VAT otrzymają pakiet 3 GB, a po jego zużyciu, dzięki usłudze Wspólnie będą mogli korzystać z puli danych dostępnych w ramach oferty Business Everywhere w Pakiecie.
Źródło: Orange
  • Dodaj do Google Bookmarks
  • Dodaj na Śledzika
  • Dodaj na Twitter
  • Dodaj do Wykop
  • Dodaj do Facebook
Aktualna ocena: 0.00
Dodaj komentarz:
dodaj komentarz
x
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: