GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Święta w Cyfrowym Polsacie - telewizja bez opłat
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:41 - dodaj komentarz
Największa platforma satelitarna wystartowała z nową, świąteczną ofertą telewizyjną. W tym roku na gwiazdkę w każdym zestawie telewizji znalazły się kanały premium – HBO, Cinemax i Eleven. Ponadto pełną ofertę ze 177 stacjami, czyli Premium MAX, otrzymamy bez opłat aż do wakacji! Święta w Cyfrowym Polsacie to jak zawsze doskonała okazja do przygotowania niespodzianki pod choinkę całej rodzinie. W tym roku w każdym zestawie znalazły się kanały premium, a to oznacza, że widzowie
Kaspersky Lab podsumowuje ataki DDoS w III kwartale
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:37 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab opublikował raport na podstawie danych z systemu DDoS Intelligence* obejmujących III kwartał 2017 r. Oprócz dalszego rozwoju trendów zaobserwowanych w poprzednich badanych okresach, takich jak tworzenie botnetów opartych na innych urządzeniach niż komputery, preferowanie złożonych ataków zamiast tych przeprowadzanych na skalę masową czy rosnąca rola botnetów opartych na systemie Linux, w III kwartale wzrosła liczba państw, w których znajdowały się
Extra kasa od Plusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:36 - dodaj komentarz
Wystartowała loteria EXTRA KASA od Plusa, w której użytkownicy usług na kartę oraz mix w Plus i Plush mają możliwość wygrania jednej z wielu nagród pieniężnych. Wystarczy tylko wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.extrakasaodplusa.pl, a następnie za pośrednictwem kanału internetowo-bankowego doładować swoje konto za minimum 20 zł. W loterii mogą wziąć udział użytkownicy wszystkich usług na kartę oraz mix oferowanych przez operatora sieci Plus.
ESET Endpoint Security najlżejszym antywirusem dla firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:33 - dodaj komentarz
AV-Comparatives, niezależny ośrodek badający skuteczność antywirusów, przeanalizował jak mocno antywirusy dla firm obciążają chronione komputery. Najlżejszym antywirusem w teście okazał się program firmy ESET, który wyprzedził rozwiązania firm Kaspersky, McAfee, Sophos czy Symantec. Niezależna organizacja badawcza AV-Comparatives opublikowała na swojej stronie raport z badania, sprawdzającego w jaki sposób działanie programów antywirusowych dla firm wpływa na wydajność komputerów.
Orange Smart Care teraz także na smartfonie z rynku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:32 - dodaj komentarz
Usługę Orange Smart Care wprowadzono w Orange nieco ponad rok temu. Teraz z rozwiązania, które pozwala naprawić rozbity wyświetlacz i uszkodzoną wraz z nim obudowę czy aparat korzysta ponad 320 tysięcy klientów Orange. Nie dziwi mnie to – za niewielką w gruncie rzeczy opłatę – 8,99 zł miesięcznie otrzymujemy kilkaset złotych rocznie, które pozwalają naprawić uszkodzony telefon.
Loguj się bezpiecznie i szybko z Mobile Connect
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:29 - dodaj komentarz
T‑Mobile uruchomił Mobile Connect – metodę uwierzytelniania, która może zastąpić dziesiątki haseł i jednorazowych SMS-ów. T‑Mobile jest pierwszym w Polsce Operatorem, który przetestował to rozwiązanie i zrealizował komercyjne wdrożenie. Proste i bezpieczne logowanie bez pamiętania hasła. Jako pierwsi z możliwości, jakie daje Mobile Connect, mogą skorzystać Klienci T‑Mobile logujący się za pośrednictwem
AutoMapa prezentuje najnowsze mapy Polski i Europy
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:24 - dodaj komentarz
Ponad 7,6 mln dokładnych punktów adresowych, zaktualizowana organizacja ruchu w wielu miastach i miasteczkach a także nowe drogi i trasy szybkiego ruchu. Producenci AutoMapy udostępnili piątą tegoroczną aktualizację map Polski i Europy. Udostępnione przez producentów AutoMapy najnowsze mapy Polski i Europy tradycyjnie już zawierają wiele nowych i zaktualizowanych danych drogowych i nawigacyjnych. Pobierając je, użytkownicy uzyskają m.in dostęp do największej, liczącej ponad 7,6 mln rekordów,
Białostocka firma rozwija wraz z firmą Microsoft technologię AR
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:21 - dodaj komentarz
HoloLens – okulary pozwalające użytkownikom doświadczać rozszerzanej rzeczywistości (Augmetned Reality) już niedługo będą dostępne w Polsce. Microsoft ogłosił, że jego najnowszy produkt trafi na 29 nowych rynków w Europie, w tym do Polski[i]. Co ciekawe, nad przemysłowym zastosowaniem tego urządzenia od kilku miesięcy pracuje białostocka spółka Solution4Labs –wchodząca w skład grupy kapitałowej TenderHut – wprowadzając specjalistyczne badania laboratoryjne w rozszerzoną technologię przyszłości.
Autoelektryczne.pl – nowy portal o samochodach elektrycznych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-07 15:19 - dodaj komentarz
Od 7 listopada br. fani samochodów elektrycznych mogą dodać do swoich ulubionych codziennych lektur nowy portal www.autoelektryczne.pl. W jednym miejscu będą udostępniane kompleksowe informacje dotyczące pojazdów z napędem elektrycznym, ich eksploatacji oraz finansowania. Autorem projektu jest Grupa EFL.
PLAY z największą ofertą gamingową wśród operatorów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-06 15:22 - dodaj komentarz
Wszyscy doskonale wiedzą, że #GamersGonnaPLAY ;) W związku z tym Play angażuje się w przeróżne wydarzenia, współpracuje z najlepszymi twórcami, ale i ma największą ofertę gamingową wśród operatorów. Macie szeroki wachlarz sprzętu i zestawów do wyboru w ofercie internetowej. Ale to nie wszystko – wybierając jeden z laptopów MSI otrzymacie w zestawie gamingowe gadżety o wartości 420 zł.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: