GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

F-Secure SENSE – jeden, by chronić wszystkie urządzenia inteligentnego domu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-18 15:40 - dodaj komentarz
Firma F-Secure, dostawca rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, przedstawia autorskie urządzenie o nazwie SENSE, które ma za zadanie chronić inteligentne domy. F-Secure SENSE to połączenie bezpiecznego routera Wi-Fi z zaawansowaną aplikacją ochronną oraz sprawdzonym rozwiązaniem chmurowym. Jego zadaniem jest zabezpieczenie urządzeń, które łączą się z Internetem, szczególnie w nowoczesnych domach – dotyczy to zarówno komputerów, smartfonów, tabletów, jak i inteligentnych pralek, lodówek i
Dziś premiera Farpoint na PlayStation VR, rusza promocja na zestawy z grą
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-18 15:36 - dodaj komentarz
Dziś ma miejsce premiera Farpoint – najnowszej gry przeznaczonej na gogle rzeczywistości wirtualnej PlayStation VR. Tytuł ten reprezentuje gatunek FPS (strzelanina z perspektywy pierwszej osoby), w którym naszym zadaniem jest przetrwać na obcej, rojącej się od niebezpieczeństw planecie. Farpoint przenosi doznania wirtualnej rzeczywistości na zupełnie nowy poziom, dzięki opracowaniu specjalnego kontrolera do gry - PlayStation VR Aim.
SMS-owe integracje. Nowe rozwiązania dla biznesu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-18 15:34 - dodaj komentarz
Znane i lubiane SMS-y to dziś nie tylko niezobowiązująca, szybka forma komunikacji, ale coraz częściej też ważne biznesowe instrumenty, które odpowiednio skonfigurowane z określonym narzędziami i internetowymi aplikacjami, ułatwiają codzienny kontakt. Przedsiębiorcy mogą wykorzystywać SMS-ową platformę w e-handlu, zarządzaniu zasobami ludzkimi, kontaktu z klientami oraz do wielu innych działań związanych z kierowaniem nowoczesną firmą.
Noc Muzeów: jak zamienić smartfona Galaxy S8 w mikroskop
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-18 15:32 - dodaj komentarz
Warszawiacy w ramach Nocy Muzeów mogą zwiedzać ponad 230 miejsc. Dla oczekujących na wejście do Centrum Nauki Kopernik Samsung przygotował specjalne atrakcje i zadbał, by było to jedno z najbardziej przyjaznych miejsc dla miłośników smartfonów. Najbliższa sobota to święto kultury, sztuki i rozrywki. W całej Polsce swoje drzwi dla zwiedzających otwierają, te bardziej i mniej znane, muzea i galerie. To jedyna taka okazja w roku, by podczas jednej nocy móc bezpłatnie zwiedzić tyle miejsc,
Nauka w wirtualnej rzeczywistości (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-18 15:30 - dodaj komentarz
VR powoli wkrada się do naszego życia. W tej technologii możemy oglądać filmy i grać w gry. Zaczyna być także używana w medycynie np. do leczenia depresji i rehabilitacji narządu ruchu. Biuro Promocji i naukowcy z SGGW wpadli na pomysł, jak wykorzystać VR także do celów naukowych i edukacyjnych. Właśnie powstała pierwsza tego typu aplikacja, stworzona na potrzeby Wydziału Medycyny Weterynaryjnej.
Medycyna przyszłości: aż 80proc. wizyt lekarskich będzie mogło odbywać się zdalnie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-18 15:28 - dodaj komentarz
Długie kolejki, odległe terminy wizyt, mało sprawna obsługa i biurokracja – właśnie z tym kojarzy nam się służba zdrowia. Wkrótce może się to jednak zmienić. W Polsce coraz większą popularność zaczyna zdobywać telemedycyna. W jakim stopniu ma ona szansę rozwiązać problemy nękające nasze lecznictwo? Dzięki telemedycynie nawet 4/5 wizyt lekarskich, które obecnie odbywają się w placówkach medycznych, mogłoby mieć charakter zdalny.
Automapa: Wielka aktualizacja danych dla pojazdów ciężarowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-18 15:25 - dodaj komentarz
Nowe dane dla pojazdów ciężarowych, gruntowna aktualizacja budynków 3D i rekordowe ilości danych mapowych. AutoMapa publikuje nowe mapy Polski i Europy. Kolejny raz w tym roku AutoMapa opublikowała nowe mapy Polski i Europy. Dane opracowane pod koniec kwietnia 2017 roku są bezwzględnie najdokładniejszymi planami nawigacyjnymi dostępnymi dla użytkowników nawigacji GPS.
Cyberwspółpraca na rzecz bezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-17 15:10 - dodaj komentarz
W następstwie niedawnego globalnego cyberataku KE przyspiesza prace nad przeglądem strategii Unii Europejskiej w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego z 2013 r., aby zapewnić skuteczne reagowanie na zagrożenia cybernetyczne. Komisja określa nowe podejście w zakresie interoperacyjności systemów informacyjnych. Komisja Europejska przedstawiła siódme sprawozdanie z postępów w realizacji skutecznej i rzeczywistej unii bezpieczeństwa.
Mastercard: Polscy konsumenci otwarci na zakupowe rewolucje
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-17 15:06 - dodaj komentarz
Firma Mastercard opublikowała wyniki badania pt. „Czy Polacy są gotowi na sklepy bez kas?” zrealizowanego we współpracy z domem badawczym Maison&Partners. Celem badania było sprawdzenie nastawienia polskich konsumentów do nowych rozwiązań technologicznych w sklepach stacjonarnych, służących przyspieszeniu zakupów. Ankietowani potwierdzają, że kolejki do kas to dla nich istotny problem. Zauważają jednak, że są już dostępne sposoby, aby je skrócić, takie jak płatności zbliżeniowe czy kasy samoobsługowe.
NASK o cyberbezpieczeństwie w administracji państwowej – CyberGOV 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-17 15:03 - dodaj komentarz
Nowe regulacje i otoczenie prawne, wyzwania technologiczne, budowanie świadomości, możliwości realnego działania, pilne potrzeby, trudności specyficzne dla sektora oraz potrzeby współpracy wielu instytucji to najważniejsze tematy Konferencji CyberGOV 2017, która odbędzie się 18 maja w Warszawie. Konferencja będzie okazją do wymiany informacji i doświadczeń w tej dziedzinie oraz dyskusji w gronie ekspertów. W radzie programowej konferencji znaleźli się dyrektorzy ds. bezpieczeństwa IT w
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: