GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Pierwszy myPhone z ekranem 18:9 trafia do sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-07 15:41 - 3 komentarze
myPhone dołącza do grona mobilnych gigantów, którzy oferują smartfony z panoramicznymi wyświetlaczami oraz cienkimi ramkami. Ofertę marki wzbogaca bowiem myPhone Pocket 18x9 – kieszonkowy i wyjątkowo poręczny model o nowoczesnym wyglądzie, jeden z najtańszych smartfonów z podłużnym ekranem FullView na polskim rynku. Jego cena to jedyne 269 zł. Co otrzymujemy w zamian?
Atos i Google Cloud zawiązują globalne partnerstwo
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-07 15:37 - dodaj komentarz
Atos, globalny lider cyfrowej transformacji, zawiązał globalne partnerstwo z Google Cloud, mające na celu spełnienie potrzeb swoich klientów w zakresie cyfrowej transformacji przedsiębiorstw. Współpraca ta zapewni stworzenie bezpiecznych rozwiązań w obszarach obejmujących hybrid cloud, analizę danych i machine learning oraz cyfrowe miejsce pracy.
Orange Zbliża - Plan Komórkowy dla Duetów (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-04 15:42 - dodaj komentarz
Kup 2 abonamenty z internetem bez limitu GB, każdy za 39,99 zł/miesięcznie. Na każdej karcie SIM: Internet w telefonie bez limitu GB. Rozmowy w kraju i w roamingu w UE bez limitu. SMS-y/MMS-y w kraju i w roamingu w UE bez limitu. Chcesz więcej? Możesz dokupić też dodatkowe karty SIM w wybranych planach komórkowych.
Huawei podbija polski Instagram
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-04 15:33 - dodaj komentarz
Huawei jest najbardziej aktywizującą marką technologiczną na polskim Instagramie. Według danych Sotrender, w marcu 2018 roku profil huaweimobilepl zaangażował ponad 22 tysiące fanów. Huawei umocnił też swoją pozycję w rankingu firm technologicznych komunikujących się z fanami na Facebooku i obecnie zajmuje już drugie miejsce. Sukces na polskim Instagramie Huawei zawdzięcza między innymi kreatywnej promocji najnowszego smartfona P20 Pro.
NASK SA o RODO podczas konferencji Małych i Średnich Operatorów Telekomunikacyjnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-04 15:31 - dodaj komentarz
Wprowadzenie unijnego rozporządzenia RODO zmieni po 25 maja wiele dotychczasowych schematów postępowania w ramach ochrony danych osobowych. Dla firm oznacza to konieczność podjęcia natychmiastowych działań związanych z zapewnieniem bezpiecznego ich przechowywania, stosowania narzędzi pseudonimizacji lub szyfrowania danych, szybkiego przywrócenia dostępności do informacji w przypadku incydentu fizycznego lub teleinformatycznego.
Samsung PRO Endurance - nowy standard w zakresie kart SD
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-04 15:28 - dodaj komentarz
Samsung Electronics zaprezentował kartę Samsung PRO Endurance microSDHC / microSDXC, której wyjątkowa trwałość pozwala na zapis do 43 800godzin ciągłego nagrywania wideo. Zaprojektowana dla osób, które na co dzień używają kart pamięci w zastosowaniach związanych z ochroną i nadzorem czyli urządzaniach monitorujących, kamerach osobistych czy kamerach samochodowych.
LG G7 z najnowocześniejszym procesorem i olśniewającym wyświetlaczem
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-04 15:23 - dodaj komentarz
LG Electronics (LG) przedstawia dziś swój najnowszy smartfon: LG G7 ThinQ, wyposażony w użyteczne i wygodne funkcje oparte o sztuczną inteligencję. LG G7 ThinQ napędzany jest przez najnowszą mobilną platformę Qualcomm® Snapdragon 845. Posiada 4GB/6GB pamięci RAM oraz 64GB/128GB pamięci wewnętrznej, co umożliwia mu obsługę najnowszych aplikacji i szybkie wykonywanie nawet najbardziej wymagających zadań
ZooPark: nowe ugrupowanie cyberszpiegowskie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-04 15:16 - dodaj komentarz
Badacze z Kaspersky Lab wykryli ZooPark – wyrafinowaną kampanię cyberszpiegowską, której celem byli od kilku lat użytkownicy urządzeń z Androidem zlokalizowani w krajach Bliskiego Wschodu. Jako źródło infekcji cyberprzestępcy wykorzystują legalne strony WWW. Kampania jest prawdopodobnie wspieraną przez rząd operacją wymierzoną w organizacje polityczne i inne cele w tym regionie.
Kontrola rodzicielska przyjazna nastolatkom. Czy to możliwe?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-04 15:10 - dodaj komentarz
Wielu nastolatków i dzieci na wieść o tym, że ich rodzice znają ich aktualną lokalizację, reaguje dość impulsywnie. Czy dzieci rzeczywiście mają powody do obaw? Niekoniecznie. W opinii eksperta z ESET, kontrola położenia urządzeń mobilnych najmłodszych oraz wyznaczanie im tzw. stref bezpieczeństwa (geofencing), a tym samym ich pobytu, może uchronić je przed potencjalnymi zagrożeniami i zapewnić obopólny spokój.
MAC : Żebyś się nie przejechał, sprawdź historię pojazdu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-02 15:54 - dodaj komentarz
W trakcie zagranicznej majówki trafiliście na auto marzeń? Zanim zdecydujecie się na kupno, sprawdźcie online jego historię. To proste. Warunek? Musicie mieć profil zaufany. Nabywcy i właściciele samochodów importowanych z rynku wtórnego wybranych krajów europejskich oraz USA i Kanady mogą sprawdzić ich przeszłość na portalu historiapojazdu.gov.pl.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: