GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Świat Orange - Sport w Orange TV na marzec (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-09 15:45 - dodaj komentarz
Największe emocje sportowe w marcu w Orange TV na kanale Eleven Sports 1 w jakości 4K tylko dla klientów Orange Światłowód.
Nazwa.pl liderem rynku domen w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-09 15:41 - dodaj komentarz
Ponad 2,57 miliona nazw w domenie .pl. Taka liczba, unikalnych domen utrzymywanych przez ponad 1 milion abonentów, zarejestrowana jest obecnie w Polsce. Branżowy raport NASK państwowego instytutu badawczego, podsumowuje stan polskiego rynku domen, wskazując jego strukturę na koniec 2017 roku. W ostatnim kwartale abonenci zarejestrowali ponad 220 tys. unikalnych nazw domen a odnowili ich ponad 400 tysięcy.
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-09 15:37 - dodaj komentarz
Konsekwentnie już 13. rok Samsung Electronics zajmuje pozycję globalnego lidera w dziedzinie produkcji telewizorów. 7 marca 2018 r., podczas wydarzenia First Look New York, które odbyło się w budynku amerykańskiej giełdy na Manhattanie, firma zaprezentowała flagową linię telewizorów QLED TV oraz sprzęt audiowizualny, który trafi na rynek w tym roku. W konferencji wzięło udział blisko tysiąc gości, którzy mogli zobaczyć kolejną generację telewizorów QLED TV, a także poznać nowe funkcje,
Ultraszybkie ładowarki do aut elektrycznych - na A1 między Gdańskiem a Toruniem
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-09 15:34 - dodaj komentarz
GreenWay Polska Sp. z o.o. (GWP) wprowadza na polskie drogi ultraszybkie ładowarki do pojazdów elektrycznych o mocy do 350 kW. Przeznaczone do samochodów przyszłości, znacząco skrócą czas ładowania elektryków. Pierwsze stacje tego typu w sieci GreenWay pojawią się na A1 już w 2019 roku. Spółka podpisała właśnie umowę o współpracy w tym zakresie z Gdańsk Transport Company S.A.
Netia: Internet z TV w niezmiennej cenie 49,90 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-09 15:32 - dodaj komentarz
„Netia dla Ciebie”, to nowa linia ofert promocyjnych Grupy Netia. Sztandarowa oferta, to pakiet: Internet z TV w cenie 49,90 zł miesięcznie. Niezmiennie, przez cały okres umowy. Nowa promocja wsparta jest szeroko zakrojoną „polityczną” kampanią w TV, VoD, radiu i internecie, m.in. poprzez współpracę z popularnymi youtuberami. Począwszy od 9 marca br. Netia wprowadza nową ofertę, w której podstawowy pakiet Internet 100 Mb/s z TV na Start (podstawowy pakiet 57 kanałów) jest w niezmiennej
Fortinet przedstawia system FortiOS 6.0
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-09 15:30 - dodaj komentarz
Fortinet, globalny dostawca zaawansowanych cyberzabezpieczeń, rozwinął architekturę Security Fabric o rozwiązanie FortiOS 6.0 – system operacyjny do obsługi zabezpieczeń sieciowych. W systemie FortiOS 6.0 dostępnych jest kilkaset nowych funkcji. Ich zadaniem jest zapewnienie lepszej widoczności sieci, zintegrowana analiza zagrożeń oraz automatyczne reagowanie na incydenty.
Play: Nowa opcja na NET BOX
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-08 14:53 - dodaj komentarz
Doskonale powinniście znać już NET BOX Play, czyli sposób na internet tam, gdzie standardowe modemy nie spisują się najlepiej. Od dzisiaj Play rusza z dwiema nowymi promocjami związanymi z tym fajnym urządzeniem: 1. Wybierając Stan Nielimitowany Dom Wi-Fi możecie dobrać do niego NET BOXa za 40 zł miesięcznie – urządzenie dostajecie wtedy za 1 zł. 2. Jeśli przedłużacie z nami umowę na internet to 3 pierwsze miesiące będziecie mieć za połowę ceny.
Helena Christensen dołącza do Huawei w kampanii nowych smartfonów serii P
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-08 14:48 - dodaj komentarz
Huawei rozpoczął współpracę ze światowej sławy supermodelką i fotografką Heleną Christensen. Na profilu modelki na Instagramie pojawił się już pierwszy post, który zapowiada globalną premierę najnowszego flagowca - Huawei P20. Helena Christensen znana jest na świecie przede wszystkim jako top modelka. Współpracowała z najlepszymi projektantami i domami mody, takimi jak Chanel, Versace i Hermes. Po rozstaniu z modelingiem, Christiansen rozpoczęłą nowy rozdział swojej zawodowej
Raport Mastercard: Polki coraz bardziej przedsiębiorcze
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-08 14:46 - dodaj komentarz
Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet Mastercard zaprezentował drugą edycję rankingu dotyczącego przedsiębiorczości kobiet – Mastercard Index of Women Entrepreneurs (MIWE). Raport potwierdza, że Polki są coraz bardziej przedsiębiorcze – już 30,3% firm w naszym kraju jest zarządzanych przez kobiety. To bardzo dobry wynik, który daje Polsce 7. pozycję na 57 przebadanych krajów na całym świecie i 2. w Europie. W zeszłym roku Polska, z wynikiem 29,6% uplasowała się na 11. pozycji, awans jest więc znaczący.
LG V30 Raspberry Rose po raz pierwszy w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-08 14:43 - dodaj komentarz
Z okazji Dnia Kobiet LG ujawnia swoje kobiece oblicze i wprowadza do Polski nowy koncept kolorystyczny - różowy hiper flagowiec LG V30 Raspberry Rose. To najnowszy model, który idealnie odzwierciedla naturę i silny charakter współczesnej kobiety. „Malinowa” wersja LG V30 to smartfon dla odważnych kobiet, które nie lubią wtapiać się w tłum, a przy tym nie uznają kompromisów w jakości.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: