GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Poznaj smartfon Huawei Nova 3 (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-04 15:19 - dodaj komentarz
Przekonaj się, co znaczy inteligentna moc czterech aparatów z AI. Z Huawei nova 3 - Twoje możliwości są nieograniczone. Tryb AI rozpoznaje do 8 scen i optymalizuje je w czasie rzeczywistym, dodatkowo zaawansowany tryb makijażu poprawi Twój wygląd. Ożyw swoje ulubione emotikony, za pomocą mimiki twarzy, ruchów ciała czy tonu głosu. Nie pozwól, by jasne światło przyćmiło Twoją kreatywność. HDR Pro kontroluje ekspozycję na poziomie oprogramowania, aby zapewnić precyzyjne zdjęcia nawet w ostrym
Bank Pekao S.A. i Microsoft podpisały strategiczne partnerstwo
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-04 15:15 - dodaj komentarz
Bank Pekao S.A. oraz Microsoft zawarli porozumienie o strategicznym partnerstwie w celu wspólnej realizacji innowacyjnego programu “Cyfrowe podróże”. Projekt ma za zadanie wspierać rozwój gospodarczy Polski poprzez aktywne wspieranie digitalizacji społeczeństwa oraz przedsiębiorstw. Podpisana umowa jest integralnym elementem procesu transformacji cyfrowej Banku Pekao w ramach realizacji Strategii Pekao 2020.
Open’er Festival powered by Orange 2019 Pierwsza pula karnetów już sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-04 15:13 - dodaj komentarz
Tegoroczny Open’er Festival był rekordowy. Po raz pierwszy w historii wyprzedał się w całości, pozostawiając spóźnialskich bez możliwości zobaczenia rewelacyjnych koncertów Arctic Monkeys, Depeche Mode, Gorillaz, Bruno Marsa i dziesiątek innych wykonawców. Swoje miejsce pod scenami już dawno zaklepane mieli Ci, którzy prawie rok wcześniej, na przełomie sierpnia i września zdecydowali się na kupno FAN TIX.
Paweł Krzymiński dyrektorem Departamentu Częstotliwości UKE
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-04 15:10 - dodaj komentarz
Od 1 września dyrektorem Departamentu Częstotliwości UKE jest Paweł Krzymiński. Paweł Krzymiński jest absolwentem Wojskowej Akademii Technicznej, gdzie na Wydziale Elektroniki studiował rozpoznanie i przeciwdziałanie radiowe. Nauki pobierał także w Wyższej Szkole Handlu i Finansów Międzynarodowych - Międzynarodowej Szkole Menadżerów, w ramach studiów podyplomowych. Ukończył również wszystkie poziomy kursów zarzadzania częstotliwościami w Szkole Łączności NATO w Latinie we Włoszech.
Kaspersky Lab ujawnia, co dzieci robiły online tego lata
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-04 15:08 - dodaj komentarz
YouTube, streaming filmów i muzyki, treści dla dorosłych i wiele więcej — nowy raport Kaspersky Lab ujawnia, co dzieci oglądały, czego słuchały, co kupowały i czego szukały online, gdy nie chodziły do szkoły. Dane pochodzą z modułów kontroli rodzicielskiej wbudowanych w rozwiązania Kaspersky Lab. Raport prezentuje anonimowe dane statystyczne dot. odwiedzanych stron (na komputerach PC i Mac) oraz wyszukiwanych treści w okresie od czerwca do połowy sierpnia 2018 r.
Bankomaty Euronet, SKOK24 i Global Cash teraz w jednej sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-04 15:05 - dodaj komentarz
Sieć 304 bankomatów SKOK24 oraz 167 bankomatów Global Cash zmienia właściciela. Dzięki umowie zawartej między Aplitt SA a Euronet Polska Sp. z o.o., członkowie Kasy Stefczyka zyskają preferencyjny dostęp do znacznie bardziej rozbudowanej, liczącej ponad 8 000 maszyn sieci Euronet. Finalizacja transakcji i zakończenie procesu ujednolicenia sieci planowana jest na koniec 2018 roku.
AutoMapa iOS z obsługą głosem już w AppStore
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-04 15:02 - dodaj komentarz
Odpowiadając na oczekiwania użytkowników, AutoMapa wprowadza głosową obsługę nawigacji dla systemu iOS. Precyzyjnie działająca, zintegrowana z Targeo.pl wyszukiwarka głosowa pozwala swobodnie wybierać zarówno adresy jak i Użyteczne Punkty bez użycia klawiatury. Warto przypomnieć, że analogiczne rozwiązanie działa już w aplikacji przeznaczonej dla platformy Android a funkcja ta została niezwykle ciepło przyjęta przez społeczność AutoMapy.
Nie ma jak w sieci – nowy format reklamowy Netii (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-04 15:01 - dodaj komentarz
Netia zaprezentowała nowy format reklamowy, którego pierwsza odsłona reklamuje najnowszą ofertę pakietową światłowodowego internetu z TV z Ligą Mistrzów do końca roku za darmo. Nowym bohaterem marki jest sympatyczny, błękitny pajączek. W kampanii - wykorzystującej zupełnie nowy format reklamowy – bohater marki, sympatyczny pajączek, głosem Czesława Mozila opowiada o nowej usłudze światłowodowej z dostępem do internetu o prędkości do 900 Mb/s oraz o usługach telewizyjnych m.in. z dostępem
Sharp powraca na europejski rynek smartfonów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-04 14:58 - dodaj komentarz
Firma Sharp wkracza na europejski rynek smartfonów z modelami B10, AQUOS C10 oraz AQUOS D10. Koncentrując się na eleganckim wzornictwie, stworzono niemal bezramkowe, kompaktowe wyświetlacze FreeForm, które mimo dużego rozmiaru doskonale mieszczą się dłoni (od 5.5” do 5.99”). Dzięki technologii AQUOS, w którą wyposażone są dwa z zaprezentowanych modeli, wyświetlacz zachwyca ostrością obrazu w jakości FullHD+ i wyrazistymi kolorami.
Zakupy spożywcze wciąż bardziej w realu niż w sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-04 14:45 - dodaj komentarz
Rynek e-commerce w Polsce rozwija się w zawrotnym tempie. Przez internet kupujemy niemal wszystko: ubrania, książki, płyty, buty. Okazuje się jednak, że nie w każdej dziedzinie się to sprawdza. Polacy nadal wolą robić zakupy spożywcze w tzw. realu niż w sieci. Wg badań Nielsena, „Shopper omnichannelowy na rynku FMCG”, ponad połowa polskich konsumentów (56%) nie rozważa w ogóle zakupów żywnościowych w sieci, a mniej niż 1% wszystkich produktów spożywczych jest sprzedawana online.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: