GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Radio Maryja i Emitel z nową umową do 2028 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-05 15:28 - dodaj komentarz
Prowincja Warszawska Zgromadzenia Najświętszego Odkupiciela (Redemptoryści) oraz Emitel S.A. zawarły nową, 10-letnią umowę o świadczenie usług emisji sygnału radiowego programu Radio Maryja w całej Polsce. Współpraca z Prowincją Redemptorystów oraz Fundacją Lux Veritatis trwa od początku działalności tych podmiotów w obszarze katolickich mediów. Pierwsze emisje radiowe Radia Maryja były uruchamiane na początku lat 90-tych przy pomocy ekspertów Emitel.
Indywidualizacja doświadczeń zakupowych to klucz do cyfrowej transformacji sektora handlu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-05 15:26 - dodaj komentarz
Dzięki wykorzystaniu możliwości, jakie niesie technologia, branża handlowa jest w stanie w jeszcze większym stopniu odpowiedzieć na potrzeby klientów. Przenikanie się kanałów dotarcia jest już normą, a Klienci 5.0 oczekują ewolucji strategii omnichannel i jeszcze bardziej spersonalizowanego podejścia, które związane jest z indywidualizacją produktu i oferty.
Pakiety tanich rozmów międzynarodowych w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-05 15:24 - dodaj komentarz
Obok atrakcyjnej oferty roamingowej dla podróżujących za granicę, Orange wprowadza nową ofertę dla klientów, którzy często dzwonią z Polski do innych krajów. „Pakiet międzynarodowe 100 Europa, USA i Kanada” oraz „Pakiet międzynarodowe 50 wybrane kraje” radykalnie obniżają koszty połączeń na numery stacjonarne i komórkowe za granicą. Ponadto do komórkowych planów Optymalnego, Wzbogaconego i Premium dodany zostanie bezpłatnie pakiet cykliczny „100 minut na rozmowy do Europy, USA i Kanady”.
Wakacje od abonamentu w Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-05 15:22 - dodaj komentarz
Netia wprowadziła nową ofertę wakacyjną pod hasłem „wakacje od abonamentu w Netii”, w której przez 3 miesiące cena internetu lub internetu + TV, wynosi 1 zł za usługę. Oferta dostępna jest również z rabatem smartDOM dla klientów Plusa i Cyfrowego Polsatu. Podczas sezonu wakacyjnego Netia promuje również usługę monitoringu w specjalnej cenie.
Wakacje w Orange TV w jakości 4K
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-05 15:19 - dodaj komentarz
W te wakacje w Orange VOD nie zabraknie hitów z największych wytwórni filmowych. Część z nich można obejrzeć w jakości 4K Ultra HD. Nie przegapcie takich tytułów, jak „Player One”, „Rampage: Dzika furia”, „Tomb Raider”, „Pacific Rim: Rebelia”, „Nić widmo” czy „Lady Bird”. 5 lipca do obejrzenia polecamy „Lady Bird”, czyli niezwykle barwną opowieść o dorastaniu młodej buntowniczki, uczennicy katolickiego liceum oraz o jej relacji z silną i wymagającą matką.
Częstotliwości dla 5G – konsultacje założeń zagospodarowania widma radiowego
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-05 15:17 - dodaj komentarz
Prezes UKE jako organ odpowiedzialny za zarządzanie zasobami częstotliwości, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku, przedstawia informacje dotyczące częstotliwości z pionierskich pasm przeznaczonych dla sieci 5G (700 MHz, 3,5 GHz, 3,7 GHz i 26 GHz). Do 8 sierpnia 2018 r. potrwają konsultacje dot. zagospodarowania częstotliwości dla sieci 5G. Analiza aktualnej sytuacji wskazuje na konieczność uprzedniego uporządkowania tych pasm w celu ich rozdysponowania i wdrożenia sieci 5G w Polsce.
Nowa seria HUAWEI Y 2018 (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-05 15:12 - dodaj komentarz
Huawei oficjalnie wprowadza na polski rynek nowe smartfony: Y5 2018, Y6 2018, Y6 Prime 2018 i Y7 Prime 2018. Baw się na całego, doświadczaj nowych przyjemności. Bądź wiecznie młody z nową serią smartfonów HUAWEI Y ! Wszystkie modele serii Y 2018 wyposażone są w ekran FullView o proporcjach 18:9, baterię 3000 mAh oraz działają pod kontrolą systemu Android Oreo.
Czy monitor to dobry wybór pod konsolę? Philips obala mity
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-05 15:07 - dodaj komentarz
Pojedynki pomiędzy graczami konsolowymi a entuzjastami PC to niemalże internetowy folklor, w którym dyskusje zwykle sprowadzają się do absurdalnych argumentów czy wojen na memy. Obie strony dzieli podejście do samej rozgrywki, ale łączy przynajmniej jedna rzecz – zarówno konsola jak i pecet potrzebują ekranu. Bardzo często pojawia się przy takich okazjach pytanie, czy monitor może zastąpić telewizor?
TRANSCEND JetDrive 850/855: przyspieszenie dla Maca  oparte na NVMe
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-05 15:05 - dodaj komentarz
Firma TRANSCEND prezentuje nowy dysk SSD dla komputerów Mac oparty na protokole NVMe, umożliwiający rozszerzenie pamięci o nawet 960 GB. Nowość od TRANSCEND będzie dostępna w dwóch zestawach: JetDrive 850 – dysk SSD z kompletem potrzebnych śrubokrętów oraz JetDrive 855 – dysk SSD umieszczony w eleganckiej aluminiowej obudowie i (podobnie jak w JetDrive 850) komplet śrubokrętów.
Warszawski Marriott wdrożył nowy system telewizji hotelowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-05 15:01 - dodaj komentarz
Sieć hoteli Marriott od lat wyznacza standardy w obszarze świadczenia usług hotelowych. Nie inaczej jest w przypadku warszawskiego obiektu koncernu zlokalizowanego w budynku Centrum LIM w ścisłym centrum stolicy. W tym roku hotel dokonał gruntownej modernizacji swoich rozwiązań telewizyjnych instalując nowy system telewizji cyfrowej i wyposażając wszystkie pokoje w wysokiej klasy telewizory SMART firmy Samsung.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: