GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Klienci Orange Polska nie zapłacą za oddzwanianie na kubańskie numery
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-05 15:58 - dodaj komentarz
Orange Polska zdecydował się anulować klientom opłaty za połączenia telefoniczne z kubańskimi numerami, które wykorzystywali oszuści. Poszkodowanych było kilkadziesiąt tysięcy użytkowników Orange i nju mobile. Umorzenie opłat jest dobrowolną decyzją firmy, biorącą pod uwagę okres świąteczny i dobro klientów, ale należy ją traktować jako wyjątkową. Prosimy klientów, aby w przyszłości uważali i nigdy nie oddzwaniali na nieznane numery.
CES 2018: Projektor 4K UHD od LG wyróżniony nagrodą za innowacyjność
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-05 15:57 - dodaj komentarz
Firma LG Electronics zaprezentuje w Las Vegas swój pierwszy projektor 4K UHD*, który dołączając do portfolio producenta, znacznie zwiększy jego konkurencyjność na rynku urządzeń domowej rozrywki. Najnowszy model HU80K, dzięki bardzo ostremu obrazowi oraz pięknej, kompaktowej konstrukcji, zdobył już nagrodę CES Best of Innovation. Bazując na prognozach, zapowiadających szybki wzrost globalnego popytu na projektory 4K, firma LG jest przekonana, że dzięki pozycji lidera w segmencie projektorów LED
Dua Lipa na Orange Warsaw Festival 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-05 15:50 - dodaj komentarz
Młoda brytyjska gwiazda – Dua Lipa będzie kolejną gwiazdą w składzie tegorocznego Orange Warsaw Festival. Pojawi się 1 czerwca na Orange Stage obok Sama Smitha i LCD Soundsystem. Drugiego dnia na festiwalu zobaczymy już wcześniej potwierdzonych wykonawców: Florence & The Machine oraz Tyler, The Creator. Koncerty zaplanowano na terenie Toru Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec.
Samsung C-Lab z nowymi projektami podczas CES 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-05 15:48 - dodaj komentarz
Firma Samsung Electronics podczas targów CES 2018 zaprezentuje trzy innowacyjne projekty opracowane w ramach programu C-Lab (Creative Lab). Ponadto siedem start-upów, które zostały wydzielone z C-Lab, przedstawi najnowsze produkty komercyjne, przeznaczone także na rynek B2B. Uruchomiony pięć lat temu program C-Lab rozwija się bardzo dynamicznie. Dzięki niemu nasi kreatywni i utalentowani pracownicy mogą realizować innowacyjne projekty – powiedział Jaiil Lee, Vice President i Head of
Masz jedno hasło do wszystkiego? Nie daj się zhakować
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-05 15:46 - dodaj komentarz
„Starwars”, „qwerty”, „1234”, czy „iloveyou” to tylko niektóre z trzydziestu haseł, które zgodnie z zestawieniem SplashData były najczęściej używane przez użytkowników w 2017 roku. Eksperci z ESET ostrzegają przed korzystaniem ze słabych haseł oraz przypominają, w jaki sposób generować oraz chronić dane logowania. Postanowienia noworoczne mogą dotyczyć nie tylko zrzucenia zbędnych kilogramów, ale także poprawy swojego bezpieczeństwa w sieci.
Zmiany w Prawie telekomunikacyjnym
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-05 15:42 - dodaj komentarz
Rada Ministrów przyjęła projekt nowelizacji Prawa Telekomunikacyjnego. Do projektu zostały włączone zmiany zaproponowane przez Prezesa UKE. Nowelizacja Prawa telekomunikacyjnego przewiduje m.in. poprawę jakości dostępu do internetu świadczonego przez jednostki samorządu terytorialnego (łącza o przepływnościach min. 30 Mbit/s), wprowadzenie elektronicznego sposobu sprawozdawczości przedsiębiorców telekomunikacyjnych, uelastycznienie systemu kar oraz poprawę
Samsung: Pierwszy zakrzywiony monitor QLED z portem Thunderbolt 3
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-05 15:33 - dodaj komentarz
Firma Samsung Electronics zaprezentuje na targach CES 2018 nowy monitor CJ791. Jest to pierwszy na świecie zakrzywiony monitor QLED wyposażony w nowoczesne złącze Thunderbolt 3 od firmy Intel. 34-calowy wyświetlacz oferuje szybkie przetwarzanie danych i niesamowitą jakość obrazu. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla graczy, profesjonalistów, jak i okazjonalnych użytkowników, którzy cenią sobie wyjątkową jakość obrazu.
Kroll Ontrack ogłasza zmianę nazwy marki na Ontrack
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-05 15:31 - dodaj komentarz
Zakończył się kolejny etap zmian wynikających z ubiegłorocznego połączenia firm LDiscovery i Kroll Ontrack oraz utworzenia firmy KrolLDiscovery. Efektem tych działań jest powstanie marek KLDiscovery oraz Ontrack. KrolLDiscovery, firma-matka Kroll Ontrack, działająca w obszarze zaawansowanych technologii prawnych, zmienia swoją nazwę na KLDiscovery, a Kroll Ontrack, światowy lider w branży odzyskiwania danych, kasowania danych i informatyki śledczej na Ontrack.
Banki nie chcą kryptowalut. Pośrednicy będą mieli problem z założeniem konta
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-05 15:28 - dodaj komentarz
Banki nie chcą nawiązywać współpracy z podmiotami, których choć część działalności dotyczy obrotu kryptowalutami. Przytaczając stanowiska Komisji Nadzoru Finansowego, kolejne instytucje decydują się na wypowiadanie umów kantorom i pośrednikom wymiany na rynku wirtualnych „walut”. Po głośnej sprawie wypowiedzenia klientowi umowy o prowadzenie rachunku z powodu handlu kryptowalutami przez BZ WBK w internecie zawrzało.
Play: SMS umiera (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-04 16:18 - dodaj komentarz
Taki dość smutny tytuł na kolejny odcinek vloga, ale to nie jest żaden clickbait – to twarde dowody, które znaleźliśmy w statystykach sieci przy okazji minionych Świąt Bożego Narodzenia i okresu Sylwestra. Co jeszcze wyciągnęliśmy z naszej analizy? Sprawdźcie kolejny odcinek:
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: