GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Visa: Europejski konkurs dla start-upów, nagrodą 50 tys. euro
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-14 14:20 - dodaj komentarz
Visa Inc. ogłosiła inaugurację europejskiej edycji konkursu „Everywhere Initiative” dla start-upów i innowacyjnych firm sektora fintech z 19 krajów w Europie, w tym z Polski. Uczestnicy ubiegać się będą o nagrodę w wysokości do 50 tys. euro na wsparcie rozwoju biznesu wspólnie z Visa lub jej partnerami, a także możliwość wykorzystania interfejsów programistycznych aplikacji (API) Visa poprzez platformę Visa Developer oraz porad menadżerów i specjalistów organizacji w dopracowaniu swoich pomysłów.
NaviExpert: Weź udział w konkursie i tankuj za darmo
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-13 15:59 - dodaj komentarz
Wielkanoc za pasem, a my zamiast lać wodę, lejemy paliwo do pełna! Teraz podróżując z NaviExpert i dołączając do konkursu możesz wygrać nawet 1000 zł na paliwo. Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie? 1. Pobierz najnowszą wersję Nawigacji NaviExpert ze sklepu Google Play lub App Store oraz zarejestruj się podając swój nick oraz adres e-mail. 2. W menu aplikacji wejdź w zakładkę: Moje konto > Mój profil, a następnie zaznacz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych.
Play: OdNowa - pakiety i pieniądze bez terminu ważności
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-13 15:54 - dodaj komentarz
Sieć Play wprowadziła nowa taryfę na kartę – odNowa, w której z pakietów i pieniędzy na koncie będziemy mogli korzystać dopóki ich nie wyzerujemy. Doładowania od 5 do 300 zł mają nieograniczoną ważność. Można dzwonić, wysyłać SMS-y i surfować po sieci o ile ma się pieniądze na koncie. Z pakietami jest dokładnie tak samo – można z nich korzystać do ostatniej minuty, ostatniego SMS-a i bajta.
Huawei na targach Hannover MESSE 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-13 15:44 - dodaj komentarz
Największe i najważniejsze na świecie targi z zakresu technologii dla przemysłu - Hannover MESSE 2017 - odbędą się w dniach 24-28 kwietnia. W tym roku krajem partnerskim wydarzenia jest Polska. Huawei, jeden z wystawców, zaprezentuje innowacyjne rozwiązania, m.in. z obszaru Internet of Things. Targi Hannover MESSE 2017 są okazją do promocji polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej.
Marzec rekordowy dla Interii
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-13 15:41 - dodaj komentarz
Według badania Gemius/PBI za marzec 2017 Grupa Interia.pl osiągnęła najwyższy wynik oglądalności w historii – ze stron i aplikacji Grupy korzystało 18,8 milionów użytkowników. W minionym kwartale wśród grup wydawców Interia była najszybciej rozwijającym się polskim portalem internetowym. W pierwszym kwartale (styczeń-marzec) Interia zanotowała najbardziej dynamiczny wzrost wśród polskich portali internetowych, wynoszący 4,90% (przed Grupą Polska Press z wzrostem 2,95%).
Wirtualny zakładnik - realne pieniądze. Ofiary ransomware płacą miliony
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-13 15:39 - dodaj komentarz
Blokowanie komputerów, aby wymusić okup na ich właścicielach stało się niezwykle popularnym sposobem nielegalnego zarabiania pieniędzy. Europol odnotował lawinowy wzrost zgłoszeń tego przestępstwa w ciągu ostatniego roku, a w samym ostatnim kwartale 2016 roku liczba zgłoszeń wzrosła o ponad 150 procent w porównaniu do trzeciego kwartału. Setki tysięcy użytkowników stało się ofiarami. Na szczęście eksperci ds. bezpieczeństwa coraz częściej potrafią pomóc.
Indeks cyberbezpieczeństwa Kaspersky Lab dla II połowy 2016 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-13 15:37 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab uaktualnił swój indeks cyberbezpieczeństwa (Kaspersky Cybersecurity Index) — zestaw wskaźników, które pozwalają ocenić poziom zagrożenia dla użytkowników internetu na całym świecie. Indeks dla drugiej połowy 2016 r. wskazuje na pozytywny trend: liczba osób zaniepokojonych swoim bezpieczeństwem i gotowych zabezpieczyć się przed cyberzagrożeniami nieustannie.
Plus: Nowy JA + Internet Na Kartę, czyli bonus GB po doładowaniu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-13 15:35 - dodaj komentarz
Dostępna jest już nowa internetowa oferta prepaid w sieci Plus. Nowy JA+ Internet Na kartę to oferta, w której gigabajty są bonusem za doładowanie, a pieniądze z zasilenia pozostają do wykorzystania na inne dowolne usługi. Klienci ze stażem co najmniej trzech miesięcy dostają gigabajty powiększone o 50%. Wraz z nową ofertą dostępne będą dwa nowe startery za 5 zł i 15 zł z pakietami GB na start i bonusami po doładowaniu: Pakietem YouTube za darmo na 7 dni na pierwszym i ekstra 30 GB na rok.
Android pod ogniem - raport CERT Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-13 15:29 - dodaj komentarz
81% celów cyberataków w 2016 stanowiły smartfony i tablety z Androidem. Tu działa oczywiście efekt skali, komputery mogą ze smutkiem patrzeć jak ilościowo zostają w tyle za smartfonami, tym niemniej wrażenie jest spore. W sieci mobilnej w październiku zainfekowanych było 1,35% urządzeń. Mało? Obecnie jest ich w sieci ok. 3,5 miliarda, co zgrubnie licząc daje ok. 50 milionów sztuk sprzętu kontrolowanego przez przestępców.
Samsung: W Rzeszowie startuje inkubator dla firm Internetu Rzeczy
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-13 15:26 - dodaj komentarz
Samsung Inkubator to nowe miejsce na start-upowej mapie Polski. Samsung we współpracy z Politechniką Rzeszowską i Doliną Lotniczą uruchamia program wsparcia dla młodych innowacyjnych przedsiębiorstw zajmujących się budowaniem rozwiązań Internetu Rzeczy. To część szerszego zaangażowania firmy w cyfryzację polskiego biznesu. Samsung Inkubator to działanie, które ma ułatwić nabywanie kompetencji cyfrowych i rozwijanie technologicznych projektów w Polsce.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: