GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Kaspersky Endpoint Security Cloud — teraz z ochroną dla Mac
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-12 16:10 - dodaj komentarz
Zagrożenie dla firm korzystających z komputerów Mac jest realne: w 2016 r. Kaspersky Lab wykrył 11,8 miliona cyberataków na użytkowników takich urządzeń. Szkodliwe oprogramowanie stworzone dla systemu macOS, phishing niezależny od systemu operacyjnego oraz ataki typu „man in the middle” mogą łatwo podważyć fałszywe poczucie bezpieczeństwa zwolenników urządzeń firmy Apple.
Więcej klientów wybiera T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-12 15:45 - dodaj komentarz
Wyniki przenoszalności numerów komórkowych w drugim kwartale pokazują wzrost zainteresowania klientów ofertą T‑Mobile. W tym czasie ponad dwa razy więcej numerów zostało przeniesionych do sieci T‑Mobile od innych operatorów w porównaniu do 2016 roku. Warto podkreślić, że równocześnie zmniejszyła się liczba klientów odchodzących. Dzięki temu T‑Mobile uzyskał po raz pierwszy od lat neutralny bilans
Nestmedic SA miesiąc po debiucie na NewConnect
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-12 15:39 - dodaj komentarz
12 czerwca 2017 roku spółka Nestmedic SA zadebiutowała na NewConnect. Pierwszy miesiąc obecności firmy upłynął pod znakiem istotnych z punktu widzenia spółki wydarzeń. Producent systemu teleKTG Pregnabit podpisał trzy listy intencyjne otwierające współpracę z sieciami placówek medycznych Medicover i Blue Medica oraz niemieckim dystrybutorem sprzętu telemedycznego. Ruszają też prace nad urządzeniem Pregnabit II generacji. Spółka przygotowuje się do rozpoczęcia sprzedaży urządzenia
Galaxy S8 i S8+ w promocji z dodatkową gwarancją i ubezpieczeniem wyświetlacza
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-12 15:37 - dodaj komentarz
Firma Samsung rusza ze specjalną promocją. Klienci, którzy między 10 lipca a 31 sierpnia bieżącego roku, kupią smartfon Samsung Galaxy S8 lub S8+, otrzymają w prezencie ubezpieczenie wyświetlacza, w ramach pakietu Guard S8. Guard S8 to pakiet usług serwisowych premium, dedykowanych najnowszym smartfonom Samsung. Użytkownicy Galaxy S8 i S8+ w standardzie otrzymują dostęp do dedykowanej infolinii premium. Po rejestracji na stronie internetowej zyskują również dodatkowy rok gwarancji, a także
Phishing nas nie zwiedzie – Bankier.pl sprawdził, co wiemy o cyberbezpieczeństwie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-12 15:35 - dodaj komentarz
Tylko 9 proc. uczestników badania Bankier.pl dotyczącego cyberbezpieczeństwa odpowiedziało poprawnie na wszystkie pytania. Zdecydowanie najmniej kłopotów sprawiły respondentom kwestie praktyczne – np. odpowiednia reakcja na próbę wyłudzenia danych. Gorzej jest ze znajomością terminologii i wiedzą o ochronie w sieci. W połowie czerwca Bankier.pl przeprowadził na swoich łamach test wiedzy o cyberbezpieczeństwie.
Kolumny głośnikowe Kruger&Matz Path – nowy wymiar dźwięku i designu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-12 15:32 - dodaj komentarz
Kruger&Matz dba o to, aby oferta marki była atrakcyjna dla każdego. Spośród dostępnych kolumn głośnikowych, zestaw Path to zdecydowanie najbardziej zaawansowany produkt, który sprosta wymaganiom audiowizualnym bardziej wymagających użytkowników. Flagowiec można nabyć w zestawie składającym się tylko dwóch kolumn przednich, bądź rozbudowanym o dwie kolumny tylne i jedną centralną. Dla osób liczących na większą dawkę basu, Kruger&Matz oferuje dodatkowo aktywny subwoofer.
Ultrapojemny power bank TL-PB20100 od TP-Link
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-11 15:58 - dodaj komentarz
Nosimy ze sobą coraz więcej urządzeń, które maja spore zapotrzebowanie na energię elektryczną. Muzyka, gry, filmy, Internet - to wszystko sprawia, że baterie szybko się rozładowują. Pewnie dobrze znasz to uczucie, gdy stan baterii urządzenia niebezpiecznie maleje, a wokół brak dostępnych gniazdek elektrycznych. Idealnym rozwiązaniem jest bank energii. Dzięki akumulatorom o pojemności 20100mAh, power bank TL-PB20100 od TP-Link sprosta największym wymaganiom.
NASK: Cyberbezpieczeństwo infrastruktury krytycznej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-11 15:52 - dodaj komentarz
W Wyższej Szkole Policji w Szczytnie w dniach 10-14 lipca odbywa się I Letnia Szkoła Cyberbezpieczeństwa pt. "Cyber Odyseja – wyzwania XXI wieku". Inicjatywie patronuje Ministerstwo Cyfryzacji i biorą w niej udział eksperci NASK. Letnia Szkoła Cyberbezpieczeństwa to pierwsza edycja projektu współtworzonego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji oraz Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie. Jest ona poświęcona bezpieczeństwu informatycznemu infrastruktury krytycznej.
IBM wspiera rozwój nauki obywatelskiej w zakresie badań nad klimatem i środowiskiem
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-11 15:51 - dodaj komentarz
W związku z coraz gwałtowniejszymi zmianami klimatu, IBM postanowił wspomóc realizację projektów, które w największym stopniu mogą przyczynić się do poprawienia stanu środowiska. Za pośrednictwem World Community Grid (WCG), społecznościowej platformy IBM, firma zapewni naukowcom warte 200 mln dolarów wsparcie technologiczne, a wyniki badań zostaną udostępnione do dalszego wykorzystania.
T‑Mobile ponownie z warszawskim świętem graczy – Warsaw Games Week 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-11 15:48 - dodaj komentarz
T‑Mobile ponownie obejmuje patronatem tytularnym jedno z najważniejszych wydarzeń dla miłośników gier komputerowych i e-sportu – Warsaw Games Week. Wielkie Święto Graczy w tym roku odbędzie się w dniach 13-15 października w warszawskim EXPO XXI. 12 000 metrów kwadratowych atrakcji, a na nich stoiska wystawowe największych producentów gier i akcesoriów, turnieje e-sportowe rozgrywane zarówno na pecetach, jak i na konsolach, a oprócz tego stanowiska do gier dla gości,
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: