GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

mBank najlepszym cyfrowym bankiem dla korporacji w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-02 15:56 - dodaj komentarz
Magazyn finansowy Global Finance po raz kolejny wyróżnił mBank jako najlepszy bank w Polsce – tym razem w kategorii „World’s Best Corporate/Institutional Digital Banks”. Nagroda potwierdza ważną pozycję mBanku na rynku, podążanie za najnowszymi trendami i precyzyjne dopasowywanie usług do potrzeb klientów korporacyjnych. Global Finance to międzynarodowy, specjalistyczny magazyn, który od 30 lat zajmuje się analizą rynku finansowego na świecie i co roku nagradza najlepsze instytucje działające w branży.
Polskie firmy mają coraz większe trudności z zatrudnianiem specjalistów IT
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-02 15:54 - dodaj komentarz
W Polsce brakuje programistów, a firmy z branży IT mają problem ze znajdowaniem odpowiednich pracowników – tego typu zdania nie przypadkiem powtarzają się niczym mantra, kiedy mowa o rynku pracy. Co zatem powinni zrobić pracodawcy, aby było im łatwiej pozyskiwać specjalistów? Jednym z rozwiązań jest lepsze dostosowanie procesu rekrutacyjnego do oczekiwań kandydatów. Na początku tego roku branża IT miała zapotrzebowanie na mniej więcej 50 tys. programistów.
Nie wróć po urlopie z pustym portfelem – cała prawda o płatnościach zagranicą
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-02 15:52 - dodaj komentarz
Jak zadbać o to, by zagraniczne wakacje nie sprawiły, że nasz portfel zacznie „świecić pustkami”? Czy jesteśmy świadomi wszystkich kosztów, jakie będziemy musieli ponieść, dokonując transakcji kartami płatniczymi? Czy rzeczywiście połączenia w całej Unii Europejskiej będą tak tanie, jak w Polsce? Na te pytania warto odpowiedzieć, zwłaszcza w połowie sezonu wakacyjnego… Czy przy opłaceniu najbliższych rachunków np. za telefon, spotka nas niemiła niespodzianka?
Dekoral udostępnił Wizualizer 3.0
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-01 16:00 - dodaj komentarz
Dekoral wprowadza nową wersję kultowej aplikacji, umożliwiającej wirtualny dobór koloru we wnętrzu. Wizualizer 3.0 został udostępniony na stronie producenta z początkiem lipca br. Wizualizer to praktyczne narzędzie ułatwiające dobór koloru we wnętrzu. Pierwsza wersja aplikacji została opublikowana w 2009 roku. Od tego czasu sporo się zmieniło – ulepszono i dostosowano do obecnych wymagań działanie programu, dodano nowe funkcjonalności.
Kaspersky Lab podsumowuje ataki DDoS w II kwartale 2017 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-01 15:47 - dodaj komentarz
Drugi kwartał bieżącego roku to powrót długotrwałych ataków DDoS mających na celu powstrzymanie działania usług online. Najdłuższy atak był aktywny przez 277 godzin (ponad 11 dni) — co stanowi wzrost o 131% w porównaniu z I kwartałem. Jak dotąd jest to rekord dla aktualnego roku, jak wynika z raportu przygotowanego przez ekspertów z Kaspersky Lab.
Testuj Internet LTE Plus za 9 zł (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-01 15:39 - dodaj komentarz
Plus i Cyfrowy Polsat ponownie dają wszystkim zainteresowanym możliwość testowania najszybszego Internetu LTE za jedyne 9 zł! Teraz każdy może przekonać się, dlaczego 9 na 10 osób testujących Internet LTE Plus wskazało, że jest super do słuchania muzyki, korzystania z portali społecznościowych, oglądania wideo i grania w sieci oraz dlaczego bez wahania poleciłoby go znajomym i rodzinie. Promocja rusza już 1 sierpnia, a wraz z nią kampania reklamowa z udziałem Szymona Majewskiego.
Orange Finanse – lepsza kontrola nad płatnościami, dzięki powiadomieniom push
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-01 15:36 - dodaj komentarz
Kontrola własnych wydatków czy umiejętność oszczędzania to ważna cecha. Dobrym sposobem jest monitorowanie swoich codziennych wydatków, nawet tych najmniejszych. Mając Orange Finanse najlepiej zrobić to z poziomu telefonu ustawiając powiadomienia push, które będą przychodzić po każdej wykonanej transakcji. Zwiększa to także bezpieczeństwo zgromadzonych środków jak również wygodę podczas codziennych płatności kartą lub telefonem.
Samsung: Wielkie, coraz większe ekrany telewizorów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-01 15:31 - dodaj komentarz
Ciągły rozwój technologii filmowych i graficznych pomaga twórcom realizować coraz odważniejsze wizje. Aby w pełni oddać wysoką jakość i atrakcyjność treści, producenci telewizorów wprowadzają nowe rozwiązania, które zapewniają widzom jeszcze lepsze wrażenia podczas oglądania. Wszytko to sprawia, że użytkownicy chętniej wybierają ekrany o większej przekątnej.
Visa rozbudowuje globalną sieć przetwarzania danych transakcji
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-31 15:12 - dodaj komentarz
Visa (NYSE:V), globalna firma zajmująca się technologiami płatniczymi, poinformowała o rozbudowie swojego potencjału przetwarzania danych transakcji w dwóch nowoczesnych centrach – w Singapurze i Wielkiej Brytanii. Nowe ośrodki przetwarzania danych zwiększą szybkość działania i niezawodność infrastruktury Visa, zdywersyfikują jej układ lokalizacyjny oraz wzmocnią możliwości firmy w zakresie dostarczania nowych, bardziej zaawansowanych sposobów płacenia, które odpowiadają potrzebom współczesnej,
Paragony w Moje ING mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-31 15:08 - dodaj komentarz
ING Bank Śląski zaktualizował aplikację mobilną Moje ING mobile o możliwość zapisywania zdjęć paragonów za zakupy. Dzięki usłudze „Paragony” klienci otrzymują łatwy dostęp do swoich rachunków za zakupy, niezależnie od czasu i miejsca. Aby dodać paragon w aplikacji Moje ING mobile wystarczy wybrać na ekranie startowym skrót „Paragony”, a następnie zrobić zdjęcie lub wybrać gotowy obraz z biblioteki
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: