GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Soundbary Sharp z Dolby Atmos zwiastunem wysokiej jakości dźwięku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-05 15:28 - dodaj komentarz
Podczas berlińskich targów IFA 2018 firma Sharp, jeden z wiodąch na świecie producentów elektroniki użytkowej, ogłosiła powrót na europejski rynek sprzętu audio i zaprezentowała nową linię zaawansowanych technologicznie produktów. Odpowiadając na zróżnicowane potrzeby konsumentów, firma Sharp przygotowała szeroką ofertę soundbarów. Podczas targów Sharp zaprezentował sprzęt z technologią Dolby Atmos w przystępnej cenie. Japoński producent pokazał także wysokiej jakości radia cyfrowe,
GfK rozwija ofertę badawczą w zakresie analiz cen produktów online
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-05 15:24 - dodaj komentarz
GfK wprowadza technologię gromadzącą i analizującą informacje o cenach online (ang. Online Pricing Intelligence, OPI), która pozwala na prowadzenie codziennego monitoringu cen produktów na wielu rynkach i różnych obszarach językowych i w różnych walutach. Narzędzie może być wykorzystywane zarówno przez producentów, jak i sprzedawców detalicznych.
Spotkanie #LinkedInLocal  18 września w Białymstoku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-05 15:22 - dodaj komentarz
SoftwareHut jest partnerem pierwszego spotkania #LinkedInLocal w Białymstoku, które odbędzie się w nowo otwartym Centrum Konferencyjno – Coworkingowym. Już 18 września w jego nowoczesnych wnętrzach będzie można dowiedzieć się więcej o inicjatywie #LinkedInLocal i spotkać się z osobami ze swojej sieci kontaktów! #LinkedInLocal to globalna inicjatywa społeczności z portalu LinkedIn, czyli największej platformy do zawierania kontaktów zawodowych.
Polscy przedsiębiorcy z dostępem do innowacyjnej usługi SWIFT gpi
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-05 15:20 - dodaj komentarz
Ebury – jako pierwszy FINTECH na świecie – wprowadzi usługę, która pozwoli przedsiębiorcom na śledzenie międzynarodowych płatności w czasie rzeczywistym. A to tylko jeden z wielu atutów SWIFT gpi. Ebury, czyli FINTECH wspierający polskich przedsiębiorców w rozwoju międzynarodowym m.in. w obszarze rozliczeń transakcji walutowych, po raz kolejny poszerza zakres świadczonych usług. Tym razem, Ebury – jako pierwszy FINTECH na świecie – wdraża „SWIFT global payments innovation”, w
Samsung QLED 8K będzie dostępny w Polsce jeszcze w tym roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-05 15:18 - dodaj komentarz
Podczas targów IFA 2018 Samsung zaprezentował pierwszy telewizor QLED 8K – Q900R. Produkt, który jest już dostępny w Europie, do końca 2018 roku wejdzie do sprzedaży także w Polsce. Będzie oferowany w trzech rozmiarach 65, 75 i 85”. W ciągu zaledwie kilku dni od światowej premiery ten przełomowy telewizor zdobył już szereg prestiżowych wyróżnień.
W ING inwestowanie przechodzi do mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-05 15:17 - dodaj komentarz
Coraz więcej osób skłania się ku obsłudze funduszy inwestycyjnych przez aplikację mobilną – wynika z najnowszych danych ING Banku Śląskiego. Już ponad 20% operacji sprzedaży inwestycji online jest realizowanych przez aplikację mobilną (Moje ING), a udział ten stale rośnie. W 2016 roku ING Bank Śląski wprowadził do aplikacji mobilnej opcję zakupu funduszy inwestycyjnych. Od tamtego czasu Moje ING zostało wzbogacone o szereg dodatkowych funkcji, które są coraz częściej wykorzystywane przez użytkowników.
AOC: Monitor USB-C – sposób na polepszenie produktywności
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-05 15:14 - dodaj komentarz
Przenośny monitor ze złączem USB-C może okazać się skutecznym sposobem na zwiększenie produktywności osób często dojeżdżających do klienta oraz pracujących w podróży. W dobie coraz popularniejszych ultraprzenośnych laptopów, ich niewielka powierzchnia ekranu bywa uciążliwa dla pracujących mobilnie. Mniejsza waga i gabaryty urządzenia to niepodważalne plusy podczas transportu. Choć z drugiej strony praca z kilkoma programami jednocześnie na 13-calowym ekranie nie należy do
Huawei sprzedał już 10 milionów P20 Pro i P20
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-04 15:36 - dodaj komentarz
W ciągu pięciu miesięcy od premiery, liczba sprzedanych smartfonów Huawei P20 Pro i P20 przekroczyła już 10 milionów egzemplarzy. Flagowe smartfony producenta cieszą się wyjątkową popularnością na kluczowych rynkach, między innymi w Chinach i Europie Zachodniej, dlatego Huawei rozszerza ofertę o nowe, oryginalne kolory P20 Pro – Morpho Aurora i Pearl White.
mPay: Bilety za 1 zł także w Łomży i Lesznie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-04 15:33 - dodaj komentarz
Biletowa mapa mPay powiększyła się o dwa kolejne miasta: Łomżę i Leszno. W każdym z nich pasażerowie komunikacji miejskiej mogą korzystać z promocji powitalnej, która pozwala kupować bilety za 1 zł. W Lesznie za pomocą mPay można wygodnie kupować bilety jednorazowe, a w Łomży jednorazowe, dobowe godzinowe, 10-dniowe oraz miesięczne. Dzięki promocji powitalnej wybrane bilety kosztują tylko złotówkę.
Twórz z nami Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-04 15:23 - dodaj komentarz
Europejski Miesiąc Cyberbezpieczeństwa (European Cyber Security Month - ECSM) to ogólnoeuropejska kampania organizowana przez ENISA z inicjatywy Komisji Europejskiej. Przez cały październik we wszystkich krajach członkowskich organizowane będą wydarzenia, które mają popularyzować wiedzę na temat bezpieczeństwa w sieci oraz nowoczesnych technologii. Kampanię w Polsce po raz szósty koordynować będzie Państwowy Instytut Badawczy NASK, jednak swoją inicjatywę może zgłosić każdy.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: