GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

E-SPORT HD w ofercie Multimedia Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-14 15:08 - dodaj komentarz
Multimedia Polska, jako pierwszy ogólnopolski operator kablowy wprowadza kanał E-Sport w wersji HD. Nowy kanał dostępny będzie w 2 pakietach: SuperBox i MaxBox na numerach EPG:EPG 185 - HFC i EPG 522 - IPTV. E-Sport to kanał poświęcony w stu procentach grom wideo oraz rosnącemu światowemu fenomenowi – sportom elektronicznym.
LG OLED SIGNATURE W7 - uczestnictwo w awangardzie. Komentarz eksperta
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-14 15:06 - dodaj komentarz
Wzornictwo produktów, tak jak design w ogóle, podlega współcześnie bardzo szybkiej, stylistycznej przemianie. Konwencje i mody, oparte o ewolucje cywilizacyjną starają się być w zgodzie, a nawet wyprzedzać postęp technologiczny i naukowy. Projektowanie produktu jako manifestacja praktycznego zastosowania nowych wynalazków i technologii stara się zazwyczaj podkreślać jej wiodące, rewolucyjne cechy i własności użytkowe.
Super-Pharm rozwija e-commerce w chmurze Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-14 15:05 - dodaj komentarz
Już ponad milion użytkowników poznało atuty sklepu internetowego Super-Pharm. Sprawne funkcjonowanie serwisu zapewnia usługa Netia Compute - skalowalne, efektywne i bezpieczne środowisko IT, oferowane w modelu chmury obliczeniowej. Super-Pharm jest siecią ok. 70 placówek łączących w jednym miejscu aptekę, drogerię oraz perfumerię. W listopadzie 2016 roku, w związku z coraz większym zainteresowaniem klientów, firma postanowiła otworzyć sklep internetowy, wykorzystując usługę Netia Compute.
LG rewolucjonizuje design w telewizorach OLED
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-14 15:02 - dodaj komentarz
Firma LG zaprezentowała właśnie najnowsze telewizory OLED, w tym model o innowacyjnym designie i koncepcie „Picture-on-Wall”, który otwiera prawdziwą rewolucję technologiczną i wnętrzarską. W tym roku LG rozpoczyna rewolucję w designie wprowadzając na salony innowacyjną linię telewizorów OLED na czele z „przyklejanym” do ściany modelem LG OLED SIGNATURE W.
Gemius: Wielkanoc w reklamie wideo online
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-14 14:57 - dodaj komentarz
Dwie Wielkanocne kampanie. Świetne, dopracowane kreacje. Nienachalne, bazujące na emocjach i z przekazem. Doskonały przykład na dwie różne strategie w digitalu. Marta Sułkiewicz, ekspert od reklamy wideo online w Gemiusie, przygląda się dwóm świątecznym kampaniom ─ sieci supermarketów Netto w Niemczech i międzynarodowej kampanii Milki. Wielkanocny spot Netto to doskonały przykład wykorzystania wideo na Facebooku i YouTubie, gdzie reklamodawca płaci za rozpoczętą emisję, z progiem 3 lub 5 sekund.
Galaxy S8 i Galaxy S8+: padł rekord zamówień w polskiej przedsprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-14 14:54 - dodaj komentarz
To już oficjalne, potwierdzone dane: Galaxy S8 i Galaxy S8+ są najszybciej sprzedającymi się w przedsprzedaży smartfonami z serii Galaxy w Polsce. Choć ich przedsprzedaż ruszyła niedawno – w dniu światowej premiery obu urządzeń (29 marca) – to najnowsze flagowce firmy Samsung od razu znalazły gigantyczne grono sympatyków nad Wisłą. W ciągu niespełna 2 tygodni złożyli oni rekordową liczbę zamówień na Galaxy S8 i S8+ – ponad trzykrotnie więcej niż w analogicznym okresie przedsprzedaży
Agnieszka Chylińska wybrała Play na Kartę odNOWA (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-14 14:53 - dodaj komentarz
Rewolucja w ofercie na kartę! W Play na Kartę odNOWA pakiety i pieniądze nie przepadają, bo ważności nie mają. W ramach oferty odNowa użytkownikom przysługuje taryfa Stan Darmowy, który pozwala na wykonywanie w ramach sieci Play darmowych połączeń telefonicznych oraz wysyłanie wiadomości SMS. Wprowadzeniu nowej taryfy odNowa towarzyszy kampania reklamowa, której twarzą jest Agnieszka Chylińska.
Kaspersky Lab docenia pracę niezależnych badaczy i rozszerza swój program bug bounty
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-14 14:29 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab informuje o rozszerzeniu swojego programu bug bounty, w którym zachęca wykwalifikowane osoby i organizacje do przesyłania raportów dotyczących luk w zabezpieczeniach i błędów znalezionych w produktach firmy. Uruchomiony w sierpniu 2016 r. we współpracy z HackerOne, czołowym dostawcą platformy bug bounty, program ten przyczynił się do wykrycia przynajmniej 20 błędów. W efekcie podjęto decyzję o rozszerzeniu projektu i zwiększeniu wartości nagród dla badaczy bezpieczeństwa,
Orange Warsaw Festival 2017: polska reprezentacja
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-14 14:27 - dodaj komentarz
Od lat o jakości i sukcesie Orange Warsaw Festival stanowi także szeroka reprezentacja polskich artystów. Nie inaczej będzie w tym roku. Ósemka ogłoszonych dzisiaj wykonawców zapewni niezapomniane emocje. Miuosh to artysta, który przełamuje schematy myślenia o hip-hopie. Właśnie wydał swój kolejny studyjny album, zatytułowany trochę na przekór gatunkowi „Pop”. Hip hop jest tu zresztą tylko punktem wyjścia, bo wśród zaproszonych na płytę gości znaleźć można zarówno Nosowską
Sylwia Grzeszczak w nowej odsłonie kampanii T-Mobile (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-14 14:24 - 2 komentarze
W T-Mobile na Kartę można bez limitów rozmawiać z bliskimi także w Święta! Dlatego już świąteczny poniedziałek, 17 kwietnia, startuje druga część ogólnopolskiej kampanii promującej superprostą ofertę przedpłaconą w T-Mobile. W najnowszym spocie, obok Piotra Kędzierskiego zobaczymy jedną z najciekawszych i najbardziej utalentowanych polskich artystek młodego pokolenia – Sylwię Grzeszczak.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: