GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Raport o stanie bankowości w Polsce – I kw. 2017 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-20 15:34 - dodaj komentarz
Bankowość mobilna zdobywa coraz szersze grono zwolenników. Z banku w komórce korzysta już 8,2 mln osób. Rozwój elektronicznych kanałów obsługi nie pozostaje bez wpływu na zatrudnienie i placówki. W ciągu roku banki zmniejszyły zatrudnienie o 3,6 tys. osób i zamknęły 779 placówek. Takie wnioski płyną z nowego raportu Bankier.pl i PRNews.pl „Polska bankowość w liczbach – I kw. 2017”.
8 wskazówek: Jak pozostać bezpiecznym podczas przeglądania sieci?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-19 14:49 - dodaj komentarz
Chociaż sieci przełączane pakietowo były wykorzystywane już od około 1960 roku, to dopiero pod koniec lat osiemdziesiątych internet był udostępniany publicznie do celów biznesowych. Internet rozrósł się od 0.5 miliona użytkowników poczty elektronicznej (w 1990 r.) do systemu łączącego sieci na całym świecie. Obecnie jest on wykorzystywany do badań, handlu, płatności, transmisji filmów, czy muzyki i praktycznie wszystkiego, co można sobie wymyśleć.
Kaspersky Anti Targeted Attack osiąga pozycję Trail Blazer
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-19 14:47 - dodaj komentarz
W swej analizie porównawczej rynku dotyczącego zaawansowanych, długotrwałych zagrożeń (APT) organizacja Radicati Group umieściła platformę Kaspersky Anti Targeted Attack w kwadrancie „Trail Blazer”, który stanowi jedną z jego najwyższych pozycji przywództwa na rynku. Wynik ten oznacza, że rozwiązanie Kaspersky Lab, które awansowało z pozycji „Specialist”, zostało docenione za zaawansowaną, najlepszą w swojej klasie technologię, która może zrewolucjonizować rynek.
Plus: 15 GB ekstra supersieci i zestaw Spider-Mana z gadżetami w JA+ Mix
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-19 14:45 - dodaj komentarz
Spider-Man, obecny od ponad miesiąca w promocjach ofert na kartę w Plusie, teraz wspiera także mixa! W ofercie JA+ Mix od doładowania 30 zł, klienci znajdą specjalne zestawy Spider-Mana a w nich ekstra dodatkowe 15 GB do wykorzystania, elastyczne etui Spider-Mana na telefon, a ze smartfonem Lenovo K6 Note także okulary do wirtualnej rzeczywistości.
List Minister Cyfryzacji Anny Streżyńskiej do Poseł do Parlamentu Europejskiego Róży Thun
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-19 14:43 - dodaj komentarz
Ministerstwo Cyfryzacji było i jest aktywnie zaangażowane w kształtowanie regulacji na poziomie europejskim. Sprawy cyfrowe są również istotne dla całego polskiego rządu, czego wyrazem jest m.in. powołanie przez panią Premier w marcu tego roku Pełnomocnika Rządu ds. Jednolitego Rynku Cyfrowego. Stanowisko to łączy wysiłki kilku ministerstw, które w różnym stopniu pracują nad elementami polityki cyfrowej.
Udostępnianie informacji online może być źródłem problemów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-19 14:40 - dodaj komentarz
Użytkownicy narażają swoje cenne i poufne dane poprzez sposób, w jaki dzielą się z innymi swoimi informacjami oraz zawierającymi je urządzeniami. Raport Kaspersky Lab ujawnia zwyczaje w zakresie współdzielenia danych i wskazuje, że osoby, które udostępniają innym swoje informacje oraz urządzenia, mogą być narażone na zagrożenia takie jak utrata danych i problemy z funkcjonowaniem smartfonów. Problemy takie występują znacznie rzadziej u osób, które unikają udostępniania informacji i sprzętu.
Shumee po kuracji upiększającej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-19 14:37 - dodaj komentarz
Aplikacja mobilna shumee, ze zmodyfikowaną nawigacją i mechanizmem wyszukiwania ułatwiającymi m.in. obserwowanie osób generujących ciekawe treści, dostępna jest już w sklepach Google Play i AppStore. Nowa wersja shumee zawiera kilka zmian ułatwiających jeszcze bardziej korzystanie z aplikacji:
Pierwszy polski szpital wdrożył kompleksowo nowoczesny monitoring temperatury
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-19 14:35 - dodaj komentarz
Dolnośląskie Centrum Onkologii we Wrocławiu jako pierwsze w Polsce korzysta z kompleksowego systemu monitorowania temperatury opracowanego przez firmę Blulog. Technologia M2M pozwala zadbać o odpowiednie warunki magazynowania i transportu leków, a przede wszystkim odciążyć personel, który nie musi już samodzielnie kontrolować łańcucha zimna.
Jagiełło i 1410 GB w Orange na kartę (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-19 14:31 - dodaj komentarz
Do końca wakacji za doładowanie Orange Free na kartę kwotą 200 zł dostaniecie 1410 GB transferu, do wykorzystania przez 5 miesięcy. Teraz Orange ruszyło z nieco szerszą komunikacją tego tematu. W telewizji pojawił się nowy spot z samym Władysławem Jagiełło w roli głównej. Oczywiście u jego boku Robert Górski. Za kreacje spotu odpowiada agencja Publicis. Jego produkcją zajął się Lemon Film, a postprodukcją Orka Films. Spot wyreżyserował Michał Gazda znany m.in. z Belle Epoque,
Nowa aplikacja mobilna Pasazer.Go
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-19 14:26 - dodaj komentarz
Najnowsze newsy, analizy i recenzje - pełna wersja aplikacji mobilnej PasazerGo daje dostęp do treści publikowanych w serwisie Pasazer.com niezależnie od tego, gdzie jesteście. W aplikacji możecie też czytać i umieszczać komentarze. Aplikacja PasazerGo, dostępna na urządzenia z systemami Android i iOS, łączy w sobie prostotę i funkcjonalność. Dzięki niej Czytelnicy Pasazer.com zyskują bezproblemowy dostęp do najważniejszych newsów ze świata lotnictwa i podróży bez konieczności uruchamiania
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: