GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Z nowoczesnych technologii korzysta ponad 90prc. polskich szkół
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-12 15:21 - dodaj komentarz
32% nauczycieli wykorzystuje multimedialne pomoce naukowe podczas każdej lekcji, 44% posługuje się nimi kilka razy w tygodniu. Czy to wystarczy, by rozwijać u uczniów tak potrzebne kompetencje cyfrowe? Niekoniecznie. Podczas zajęć używane są bowiem jedynie najprostsze technologie informacyjno-komunikacyjne. Już ponad 90% szkół jest wyposażonych w podstawowe cyfrowe narzędzia edukacyjne. Lekcje z wykorzystaniem komputerów prowadzi 98% nauczycieli, interaktywnych tablic używa 56%.
Bank Pocztowy rozpocznie współpracę ze start-upam
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-12 15:19 - dodaj komentarz
Bank Pocztowy, Poczta Polska oraz HardGamma Ventures ogłosiły kolejną grupę startupów, które w ramach programu akceleracyjnego GammaRebels powered by Poczta Polska dostaną szansę na nawiązanie współpracy z Grupą Poczty Polskiej. Dołączenie Banku do programu otworzyło współpracę także na projekty z obszaru fintech. W nowej, drugiej edycji GammaRebels powered by Poczta Polska pracę rozpoczęło w październiku 11 nowych spółek. Podczas naboru szczególny nacisk położono m.in. na kwestię
Play: Zmiany w Stanie Nielimitowanym Mini
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-11 16:51 - dodaj komentarz
Tegoroczny Stan Nielimitowany to paczka kompletna – 7 w 1. Play ma też specjalnie przygotowaną opcję z dodatkowym Internetem domowym (Stan Nielimitowany Dom Wi-Fi) i wersję tańszą, z mniejszymi pakietami (Stan Nielimitowany Mini). Dla tych, którzy zastanawiali się nad ostatnią opcją mamy dobrą informację – od dzisiaj zwiększona została paczka internetu do 5 GB.
Mistrzowie Kodowania najlepszą Inicjatywą Edukacyjną Roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-11 16:47 - dodaj komentarz
Tegoroczny tytuł Inicjatywy Edukacyjnej Roku został przyznany ogólnopolskiemu programowi Mistrzowie Kodowania. Dzięki tej inicjatywie już 100 tysięcy uczniów, na każdym etapie kształcenia, skorzystało z zajęć nauki programowania. Wyróżnienie zostało przyznane przez tygodnik „Głos Nauczycielski”. Mistrzowie Kodowania to obecnie największy program edukacyjny w kraju prowadzony bez zaangażowania środków publicznych i w całości finansowany przez firmę Samsung.
Play: 4G LTE ULTRA ma się dobrze i ciągle się rozwija
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-11 16:26 - dodaj komentarz
Jest naprawdę dobrze 4G LTE ULTRA w Play dociera do kolejnych miejscowości i dzięki temu łącznie jest w: 1463 miejscowościach powyżej 1 tysięcy mieszkańców w tym 377 miastach powyżej 10 tysięcy mieszkańców. W ubiegłym miesiącu nasze fioletowe 4G LTE ULTRA dotarło do 13 nowych miejsc.
Samsung pomaga rozkodować potencjał studentom IT
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-11 16:18 - dodaj komentarz
9 października ruszyła pierwsza duża kampania employer brandingowa Samsung R&D Institute Poland. Działania skierowane są do studentów uczelni technicznych w Warszawie i Krakowie. Potrwają one miesiąc. Ze względu na wykorzystanie w promocji narzędzi online i offline, kampania dotrze do osób zainteresowanych pracą w Samsungu w całej Polsce.
Horyzont Zdarzeń Bezpieczeństwo dzieci w Internecie  (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-11 16:17 - dodaj komentarz
Według badań przeprowadzonych przez F-Secure i Polkomtel dzieci w wieku 7-8 lat dostają swój pierwszy telefon. Głównie korzystają z niego by łączyć się z Internetem. Jak chronić je przed niebezpiecznymi treściami w sieci? Zainstalować aplikację Ochrona Internetu od Plusa i włączyć Ochronę Rodzicielską.
Samsung pomaga rozkodować potencjał studentom IT
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-11 16:09 - dodaj komentarz
9 października ruszyła pierwsza duża kampania employer brandingowa Samsung R&D Institute Poland. Działania skierowane są do studentów uczelni technicznych w Warszawie i Krakowie. Potrwają one miesiąc. Ze względu na wykorzystanie w promocji narzędzi online i offline, kampania dotrze do osób zainteresowanych pracą w Samsungu w całej Polsce.
PeoPay – pierwsza aplikacja mobilna wykorzystująca biometrię i wielowalutowość
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-11 16:07 - dodaj komentarz
Bank Pekao S.A. wprowadził nową aplikację mobilną PeoPay – jedną aplikację do bankowania i płacenia. To aplikacja stworzona razem z klientami, która posiada wszystkie funkcje, które są im potrzebne. To pierwsza aplikacja w kraju, która wykorzystuje biometrię do potwierdzania transakcji, pozwala na płacenie za granicą w obcej walucie oraz umożliwia płatność za zakupy internetowe bezpośrednio w telefonie. Została tak zaprojektowana, aby klient miał od razu dostęp do trzech
Łatwiejszy dostęp do wirtualnych pulpitów dla użytkowników Samsung DeX
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-11 16:05 - dodaj komentarz
Na wybranych rynkach użytkownicy smartfonów Samsung kompatybilnych ze stacją dokującą Samsung DeX (Galaxy Note, Galaxy S8 i Galaxy S8+) mogą już korzystać z funkcji wirtualnych pulpitów Windows dzięki rozwiązaniu Micro Cloud. Konfiguracja funkcji wirtualnego pulpitu w smartfonach Samsung jest intuicyjna i przebiega błyskawicznie. To pierwsza tego typu oferta na rynku, sprofilowana specjalnie dla posiadaczy najnowszych smartfonów firmy Samsung.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: