GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nowe funkcjonalności w aplikacji mobilnej MAKRO Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-07 15:25 - dodaj komentarz
MAKRO Polska stawia na cyfryzację i rozwija swoją aplikację na smartfony. Aplikacja MAKRO oferuje takie funkcjonalności, jak wirtualna karta klienta czy dostęp do gazetek promocyjnych. Sieć hurtowni MAKRO Polska wprowadziła do swojej aplikacji mobilnej szereg rozwiązań i udogodnień dla klientów, m.in. rabaty dostępne wyłącznie dla użytkowników aplikacji oraz funkcję bezpośredniego kontaktu z przedstawicielem handlowym.
Płatności Visa poprzez Google Pay dostępne dla klientów ING
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-07 15:22 - dodaj komentarz
Klienci ING Banku Śląskiego, posiadający karty debetowe Visa, mogą już szybko, wygodnie i bezpiecznie płacić telefonem za pomocą aplikacji Google Pay. Umożliwia ona zarówno płatności zbliżeniowe w punktach handlowo-usługowych, jak i płatności wewnątrz wybranych aplikacji. ING Bank Śląski jest piątym bankiem w Polsce, który oferuje to rozwiązanie użytkownikom wydawanych przez siebie kart Visa.
Plus: Bransoletki Apart na Dzień Kobiet
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-06 16:20 - dodaj komentarz
Plus rozdaje bransoletki na Dzień Kobiet. Aby wziąć udział w Promocji należy: wysłać w Okresie Trwania Promocji darmową wiadomość tekstową SMS o treści BRANSOLETKA na nr 80404, zasilić swoje konto kwotą co najmniej 50,00 ZŁ (pięćdziesiąt złotych). Pierwszych 1100 Uczestników Promocji, którzy spełnią warunki określone w Regulaminie Promocji otrzyma Kod Promocyjny uprawniający do odebrania Prezentu.
Technologie LG i zaufanie klientów kluczem w strategii biznesowej działu mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-06 16:14 - dodaj komentarz
Podczas tegorocznych targów MWC nowy szef działu Mobile LG Electronics zaprezentował główne kierunki strategii firmy na rynku. Nadrzędnym celem LG jest trafne identyfikowanie i zaspokajanie rzeczywistych potrzeb Klientów, doskonalenie najważniejszych technologii oraz nieustanne dbanie o zaufanie do marki. Według prezesa działu Mobile, Hwanga Jeong-hwana, kluczowe znaczenie dla osiągnięcia tego celu będą miały urządzenia High-End, takie jak V30S ThinQ, które powstają na bazie
JA+ Mobilny Plus Online (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-06 16:12 - dodaj komentarz
Aplikacja Plus online. zaskoczy Cię swoimi możliwościami. Łatwo zarządzaj usługami i posiadanymi pakietami. Sprawdzaj połączenia i statystyki wysyłanych czy pobranych danych przez Internet. Zaloguj się i wypróbuj naszą aplikację.
Kaspersky Lab wprowadza nagrodę w wysokości 100 000$ w programie Bug Bounty
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-06 16:09 - dodaj komentarz
W ramach podjętej Globalnej Inicjatywy Transparentności Kaspersky Lab rozszerza swój program Bug Bounty o nagrody w wysokości do 100 000 dolarów za wykrycie i odpowiedzialne ujawnienie poważnych luk w zabezpieczeniach niektórych swoich czołowych produktów. Szansę na zdobycie nagrody posiadają wszyscy członkowie znanej platformy HackerOne, partnera firmy Kaspersky Lab w związku z inicjatywą Bug Bounty.
Paroc nawiązuje współpracę z Fluid Desk
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-06 16:07 - dodaj komentarz
Bez dobrego projektu ciężko o instalację, która spełni wymagania inwestora i obietnice producenta sprzętu. Wychodząc naprzeciw realnym potrzebom projektantów, Paroc Polska nawiązał współpracę z producentem oprogramowania Fluid Desk – kultową platformą 3D CAD i BIM dla specjalistów z branży HVAC. Zaprojektowanie izolacji i dobór odpowiednich rozwiązań dla systemów grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych czy wentylacji pożarowej prawdopodobnie jeszcze nigdy nie było tak proste.
Korzystanie ze split paymentu zmusi małe przedsiębiorstwa do założenia kont firmowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-06 16:04 - dodaj komentarz
Od 1 lipca firmy rozliczające VAT będą mogły korzystać z mechanizmu podzielonej płatności (split payment). To nowe narzędzie, które z jednej strony ma pomóc przedsiębiorcom w rozliczaniu VAT, a z drugiej – chronić Skarb Państwa przed oszustwami podatkowymi. Dwa rachunki. W przypadku korzystania z mechanizmu podzielonej płatności kwota netto należności i kwota VAT będą księgowane osobno.
Orange: Dwie nowe oferty z pakietem darmowych minut
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-06 16:02 - dodaj komentarz
Trudno tego nie zauważyć – coraz więcej rozmawiamy przez „komórki”. Dlatego Orange zdecydowało się na zupełną nowość – wprowadzenie darmowych minut w planach abonamentowych. Co więcej, wprowadzono taryfy regionalne, które „przesuwają się” wraz z Wami. Dzięki temu dzwoniąc do Waszych bliskich, kolegów i współpracowników, którzy mieszkają w tej samej okolicy zapłacicie mniej oczywiście dopiero po wykorzystaniu darmowych minut.
Miliony na SMS-ach
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-06 15:54 - dodaj komentarz
11 lat działalności, miliard wysłanych SMS-ów w samym 2017 r., roczne przychody na poziomie niemal 40 mln zł, ponad 200 proc. wzrost przychodów rok do roku. Gliwicka spółka technologiczna ComVision, właściciel marki SMSAPI, od lat udowadnia, że na SMS-ach można zarobić. W minionym roku spółka z Gliwic wysłała dla swoich klientów 960 mln SMS-ów, o 78% proc. więcej niż w 2016. Przekłada się to także na wzrost przychodów - w ubiegłym roku o 214,71 proc. w porównaniu do 2016 r.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: