GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Monitory PHILIPS z nagrodami Red Dot Design Awards 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-21 15:05 - dodaj komentarz
W tegorocznej edycji konkursu Red Dot Design Awards wyróżnione zostały dwa monitory marki PHILIPS. Cenione na całym świecie nagrody w zakresie wzornictwa przemysłowego otrzymały modele z zakrzywionym ekranem: 32-calowy PHILIPS 328M6FJMB oraz 34-calowy PHILIPS 349X7FJEW. Red Dot Design Awards to doroczne wydarzenie organizowane od 1955 roku. W 2017 roku do konkursu zgłoszono ponad 5000 projektów oraz produktów pochodzących z 54 krajów.
Disney Junior w oknie otwartym dla abonentów Multimedia Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-21 15:00 - dodaj komentarz
Od 21 kwietnia do 21 maja br., w ramach otwartego okna, wszyscy abonenci Multimedia Polska otrzymają dostęp do kanału Disney Junior. To doskonała okazja do poznania ramówki kanału, w tym nowej lokalnej produkcji Disneya – „Miki i raźni rajdowcy”, pełnej przygód Mikiego, Minnie, Donalda, Goofy’ego i Daisy. Wszyscy wcisną gaz do dechy i jako raźni rajdowcy będą rywalizować na ulicach Hotdogowa oraz torach wyścigowych całego świata.
Era exploitów: liczba ataków z wykorzystaniem luk w zabezpieczeniach oprogramowania rośnie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-20 14:52 - dodaj komentarz
W 2016 r. Kaspersky Lab odnotował 702 mln prób uruchomienia exploitów — szkodliwych narzędzi, które wykorzystują błędy w oprogramowaniu w celu infekowania urządzeń niebezpiecznymi programami, takimi jak trojany bankowe czy ransomware. Jest to o 24,54% więcej niż w 2015 r., gdy technologie ochrony Kaspersky Lab zablokowały nieco ponad 563 mln takich prób. Coraz większe wykorzystywanie exploitów stanowi jedno z kluczowych ustaleń raportu przygotowanego przez ekspertów z Kaspersky Lab w celu
LG nagrodzone Best of the best na Red Dot Design Awards
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-20 14:50 - dodaj komentarz
Podczas tegorocznego konkursu Red Dot Design Awards, firma LG Electronics zdobyła aż 20 nagród za doskonałe wzornictwo, w tym dwa tytuły Best of the Best. Najwyższe wyróżnienia przyznano telewizorowi SIGNATURE OLED W oraz lodówce Smart InstaView, które doceniono za innowacyjność oraz odegranie istotnej roli w rozwoju wzornictwa przemysłowego. Plebiscyt Red Dot jest powszechnie uznawany za jeden z trzech najważniejszych konkursów w dziedzinie stylistyki produktów na świecie, do których zaliczają się też iF Design Awards oraz IDEA (International Design Excellence
Tworzysz technologię przyszłości? Zgłoś swój pomysł i zyskaj wsparcie Samsung Inkubatora
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-20 14:46 - dodaj komentarz
Samsung Inkubator to nowa inicjatywa, w ramach której firma Samsung wraz z partnerami pomaga stawiać pierwsze biznesowe kroki polskim startupom zajmującym się rozwiązaniami z zakresu Internetu Rzeczy. Aplikować można do 10 maja 2017 roku. Samsung Inkubator powstał po to, by uzupełnić istotną niszę w łączeniu potencjału korporacji oraz startupów w regionie Rzeszowa i całym kraju.
WatchGuard Internet Security Report: 30proc. malwaru to nowości lub zero-day
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-20 14:43 - dodaj komentarz
WatchGuard Technologies, lider w zaawansowanej ochronie sieciowej, 30 marca 2017 opublikował wyniki inauguracyjnego raportu, który przedstawia najnowsze zagrożenia sieciowe na jakie narażone są firmy typu SMB oraz przedsiębiorstwa rozproszone. Raport pokazuje najnowsze trendy dotyczące sieci i szkodliwego oprogramowania od czwartego kwartału 2016, analizuje najważniejsze historie dotyczące bezpieczeństwa sieciowego, zawiera szczegółowe badania przeprowadzone przez Threat Lab
Pierwsze wypłaty z bankomatów sieci Euronet rozliczone w krajowym systemie Inkart
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-20 14:40 - dodaj komentarz
Euronet, właściciel największej niezależnej sieci bankomatów i wpłato-bankomatów w kraju, rozpoczął obsługę wypłat gotówki przy użyciu kart płatniczych wydanych w Polsce, z wykorzystaniem systemu Inkart, prowadzonego przez KIR. Inkart umożliwia rozliczanie krajowych transakcji kartowych pomiędzy wydawcami kart płatniczych i agentami rozliczeniowymi, prowadzącymi działalność w Polsce. Usługi rozliczeniowe obejmują transakcje w punktach usługowo-handlowych, bankomatach i innych
Zortrax przedstawia materiał do druku 3D odporny na wyładowania elektrostatyczne
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-20 14:38 - dodaj komentarz
Z-ESD to nowy materiał do druku 3D dla urządzeń Zortrax M200 i M300. Jego najważniejsze cechy to ochrona urządzeń przed wyładowaniami elektrostatycznymi, wysoka odporność na działanie substancji chemicznych i bardzo niska kurczliwość, dzięki czemu odpowiada na zapotrzebowanie sektora przemysłowego. Wyładowania elektrostatyczne (Electro-Static Discharge) to zjawisko groźne dla urządzeń elektronicznych.
Kroll Ontrack zaprezentował najnowszą wersję oprogramowania Ontrack PowerControls
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-20 14:33 - dodaj komentarz
Kroll Ontrack zaprezentował najnowszą aktualizację oprogramowania Ontrack PowerControls służącego do wyszukiwania, odzyskiwania, przywracania i zarządzania danymi na platformach Microsoft Exchange, Office 365, Microsoft Office SharePoint i Microsoft SQL Server. Dzięki tej znaczącej aktualizacji, administratorzy Ontrack PowerControls będą mogli zmaksymalizować możliwości wyszukiwania, odzyskiwania i przywracania danych w ramach następujących produktów Microsoft:
Globalna sprzedaż telewizorów QLED wzrośnie do 18 mln sztuk w 2018 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-20 14:31 - dodaj komentarz
Firma badawcza DisplaySearch szacuje, że globalna sprzedaż telewizorów wykonanych w technologii kropek kwantowych w 2018 roku przekroczy 18 milionów sztuk. Z kolei według prognoz CECC w 2017 r. wyniesie 6 mln. W związku z dynamicznym rozwojem tej kategorii urządzeń, 13 kwietnia br. w Pekinie odbyło się pierwsze Międzynarodowe Forum QLED. Firma Samsung Electronics przystąpiła do porozumienia, którego celem jest współpraca na rzecz rozwoju rynku telewizorów QLED w Chinach.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: