GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Samsung Gear Fit2 Pro debiutuje na polskim rynku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-19 14:55 - dodaj komentarz
Firma Samsung Electronics wprowadza na polski rynek Gear Fit2 Pro. To ulepszona wersja opaski sportowej z odbiornikiem GPS, obsługującej inteligentne aplikacje i wyposażonej w funkcje związane z mierzeniem aktywności fizycznej. Dzięki dostępowi do platformy Speedo On i pełnej wodoodporności, Gear Fit2 Pro jest idealnym rozwiązaniem zwłaszcza dla osób uprawiających pływanie. Urządzenie współpracuje ze smartfonami Samsung Galaxy oraz innymi, działającymi na systemach operacyjnych Android
Milion transakcji zbliżeniowych telefonem w ING
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-19 14:51 - dodaj komentarz
Pół roku po uruchomieniu usługi płacenia zbliżeniowo smartfonem klienci ING wykonali ponad milion transakcji. Płatność zbliżeniowa telefonem jest równie prosta jak zwykłe płacenie kartą – wystarczy podświetlić ekranu telefonu i zbliżyć go do terminala. Wygoda rozwiązania oraz fakt, że telefon prawie zawsze mam przy sobie, sprawiają, ze klienci ING coraz chętniej i aktywniej sięgają w sklepie po telefon zamiast portfela – każdego tygodnia realizując średnio blisko 60 tys. transakcji
Nowe technologie tworzą biura przyszłości
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-19 14:50 - dodaj komentarz
W poniedziałek 11 września br. odbyła się pierwsza w Polsce konferencja poświęcona wdrażaniu nowych technologii w sektorze nieruchomości “PropTech: Cyfrowa Transformacja Na Rynku Nieruchomości Komercyjnych”, zorganizowana przez firmę Cushman & Wakefield we współpracy z ShareSpace i spaceOS. PropTech, podobnie jak shared space czy powierzchnie co-workingowe to jeden z najszybciej rozwijających się sektorów na rynku nieruchomości komercyjnych.
Ericsson i Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna wspierają polską innowacyjność
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-19 14:46 - dodaj komentarz
Ericsson podpisał z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną list intencyjny dotyczący kooperacji w zakresie połączenia wiedzy i doświadczenia międzynarodowej korporacji z potencjałem najbardziej obiecujących przedsiębiorców startupowych. W ramach współpracy strony deklarują chęć zbudowania partnerstwa w tworzeniu projektów odzwierciadlających potrzeby klientów Ericsson, a otwierających przed innowacyjnymi przedsiębiorcami możliwość wdrożenia pilotażowego.
mPay: Parkowanie w Gorzowie Wielkopolskim
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-18 16:09 - dodaj komentarz
Mapa obsługiwanych miast powiększyła się o Gorzów Wielkopolski. Kierowcy mogą używać aplikacji do wygodnego opłacania parkowania przy użyciu aplikacji mobilnej mPay płacąc za rzeczywisty czas parkowania dzięki naliczaniu sekundowemu. Podobnie jak w innych miastach, w których działa mPay, za parkowanie można płacić przy użyciu elektronicznej portmonetki lub karty płatniczej.
Play: Dużo fajnych przecen smartfonów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-18 16:03 - dodaj komentarz
Operator Play poinformował, iż niektóre modele smartfonów zostały przecenione nawet o 250 zł. Dodatkowo informuje, że zakończyła się przedsprzedaż Samsunga Galaxy Note 8 dual SIM i trafił on do oferty podstawowej.
Gemius: Dane o reklamie okiem ekspertów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-18 15:59 - dodaj komentarz
Dane o reklamie online z najnowszego raportu gemiusAdMonitor komentują eksperci Gemiusa. Według Radosława Gołąba, dyrektora ds. rozwoju biznesu reklamowego w regionie EMEA, nie powinno być zaskoczeniem, że standardowa reklama typu display jest w dalszym ciągu najpopularniejszym formatem w internecie.
Huawei: Tablet, który zadba o oczy
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-18 15:56 - dodaj komentarz
Nowy rok szkolny to nowe wyzwanie dla każdego ucznia, nie tylko dla jego umysłu, ale w pierwszej kolejności dla... oczu. Nieuchronne wytężanie wzroku przy czytaniu i nauce każe zastanowić się, które urządzenia elektroniczne – bez wątpienia pierwsze źródło informacji dla młodych ludzi - są dla wzroku bezpieczne.Technologia towarzyszy naszym dzieciom każdego dnia i coraz trudniej się bez niej obejść.
Interia wprowadza aplikację Ciasta i desery na platformę iOS
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-18 15:52 - dodaj komentarz
Oferująca tysiące przepisów, popularna aplikacja „Ciasta i desery”, związana z należącym do Interii serwisem Smaker.pl, dostępna jest już dla użytkowników urządzeń mobilnych pracujących w systemie iOS. Należący do Interii, największy w Polsce serwis kulinarny Smaker.pl, niemal rok temu wprowadził na rynek aplikację "Ciasta i desery". Do tej pory dostępna tylko na platformie Android aplikacja cieszy się wielką popularnością - zainstalowało ją ponad 30 tysięcy użytkowników, a jej średnia
11. Międzynarodowa Konferencja Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-18 15:50 - dodaj komentarz
Już 19 i 20 września odbędzie się 11. Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”. To najważniejsze wydarzenie w Polsce w całości poświęcone tej problematyce. W konferencji bierze udział ponad 600. ekspertów z sektora edukacyjnego, organizacji pozarządowych, wymiaru sprawiedliwości i organów ścigania oraz dostawcy usług i treści internetowych.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: