GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Samsung i Disney tworzą wyjątkowe Emoji AR dla Galaxy S9 i S9+
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-16 15:38 - dodaj komentarz
Firmy Samsung Electronics i Disney wprowadzają ulubionych bohaterów firmy Disney - Myszkę Miki i Myszkę Minnie - jako nowe Emoji AR dla smartfonów Galaxy S9 i Galaxy S9+. Kultowe postaci Disney, po raz pierwszy w historii, ożyją w rozszerzonej rzeczywistości, dzięki czemu będzie je można wykorzystać m.in. w wiadomościach. W tym roku do Myszki Miki i Myszki Minnie, dołączą także bohaterowie filmów Iniemamocni, Zwierzogród i Kraina lodu.
AutoMapa 5. Powiedz, dokąd jedziesz
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-16 15:36 - dodaj komentarz
AutoMapa 5 to przede wszystkim nowy, niezwykle czytelny wygląd aplikacji zaprojektowany zgodnie z oczekiwaniami użytkowników. Intuicyjny interfejs połączony z nową kolorystyką map daje komfortową nawigację w każdych warunkach, a czytelniejsza wizualizacja natężenia ruchu pozwala jednoznacznie stwierdzić jak duże korki są aktualnie na drogach. Zgodnie z sugestiami użytkowników, AutoMapa wprowadza również głosową obsługę aplikacji.
Klienci Banku Zachodniego WBK i Mastercard jako pierwsi w Polsce zapłacą zegarkiem Garmin
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-15 15:39 - dodaj komentarz
Bank Zachodni WBK, Garmin i Mastercard uruchamiają jako pierwsi w Polsce płatności zbliżeniowe zegarkiem z funkcją Garmin Pay. Klienci Banku Zachodniego WBK, którzy mają smartwatch Garmin z funkcją Garmin Pay i korzystają z karty Mastercard, mogą zostawić portfele w domu i płacić bezpiecznie za zakupy zegarkiem u każdego sprzedawcy akceptującego płatności zbliżeniowe. Po płatnościach zbliżeniowych smartfonem, których popularność w Polsce szybko rośnie – tylko Bank Zachodni WBK na
NASK i Interia rozpoczynają kampanię edukacyjną dla Internautów i mikro firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-15 15:28 - dodaj komentarz
Państwowy Instytut Badawczy NASK, pełniący m.in. funkcję rejestru domeny .pl, wspólnie z Grupą Interia.pl oraz podmiotami z Grupy Bauer Media w tym RMF FM oraz Sunrise Systems rozpoczyna 15 marca – w Dniu Domeny Internetowej - serię akcji edukacyjnych i informacyjnych. Dokładnie 33 lata temu, czyli 15 marca 1985 roku zarejestrowano pierwszą komercyjną domenę internetową: symbolics.com.
Platforma nc+ z kolekcjami 4K w nc+ GO TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-15 15:25 - dodaj komentarz
Platforma nc+ udostępniła w usłudze nc+ GO TV pierwszą kolekcję VOD w jakości 4K – „Błękitną Planetę II” produkcji BBC Studios. Unikalna kolekcja jest promocyjnie dostępna bez opłat do końca kwietnia tego roku dla abonentów nc+ korzystających z dekodera 4K UltraBOX+, bezpośrednio na jego dysku twardym. W najbliższym czasie platforma nc+ udostępni na dysku twardym dekodera 4K UltraBOX+ dwie inne serie dokumentalne BBC w najwyższej jakości obrazu - „Planetę Ziemię II” oraz „Łowców”.
Przenośny projektor Sony: duże możliwości i kieszonkowe wymiary
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-15 15:21 - dodaj komentarz
Firma Sony poinformowała, że wiosną do Europy trafi superminiaturowy projektor przenośny MP-CD1. To uniwersalne, mieszczące się na dłoni ważące tylko 280 g urządzenie wyświetla nawet 120-calowy obraz z niewielkiej odległości: około 3,5 m. Pozwala zmienić każdą powierzchnię w szeroki ekran, a dzięki praktycznie bezgłośnemu działaniu idealnie sprawdza się podczas spontanicznie organizowanych prezentacji, gier, imprez plenerowych, rodzinnych wieczorów filmowych itp.
Live chat na stronie Europ Assistance Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-15 15:14 - dodaj komentarz
Europ Assistance Polska wprowadziła kolejne usprawnienie, którego zadaniem jest podniesienie jakości obsługi klientów. Na stronie www.europ-assistance.pl pojawił się live chat, dzięki któremu możliwe jest skontaktowanie się z działem obsługi. Usługa jest dostępna 24/7. Obecnie klienci przyzwyczajeni są do szybkiej formy kontaktu za pośrednictwem komunikatorów internetowych czy sms’ów.
E-wyzwania na Światowy Dzień Konsumenta
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-15 15:12 - dodaj komentarz
15 marca obchodzimy Światowy Dzień Konsumenta. Jak zmienia się sytuacja konsumenta w cyfryzującym się świecie? Czy e-handel potrafi się samoregulować? Jak chronić swoje dane? Jakie są zagrożenia w świecie cyfrowych finansów? To tylko niektóre pytania dyskutowane podczas Kongresu Konsument 2018, który rozpoczął się 14 marca na warszawskim stadionie PGE Narodowy. Hasło tegorocznego spotkania to „Kto tworzy cyfrowego konsumenta?”.
Orange Polska przedstawił plan dojścia do 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-15 15:09 - dodaj komentarz
Pierwsze testy sieci mobilnej nowej generacji w 2019 roku i wdrożenia w 2020-2021 – to założenia programu 5G Orange Polska. Ich prezentacji towarzyszył pokaz przeprowadzony przez Nokię, obrazujący praktyczne wykorzystanie możliwości, jakie niesie ze sobą sieć 5G. Jak podkreślono, kluczowa dla wprowadzenia sieci kolejnej generacji w naszym kraju będzie dostępność odpowiednich zasobów pasma.
T‑Mobile oferuje sprawdzone rozwiązania Smart City
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-15 15:07 - dodaj komentarz
Autonomiczny videomonitoring, który zaalarmuje po upadku przechodnia, zdalne sterowanie oświetleniem, a może system hotspotów informujący o najciekawszych wydarzeniach w mieście? To wszystko dostępne jest już teraz, w najnowszej ofercie T‑Mobile. Po zakończeniu programów pilotażowych operator proponuje miastom sprawdzone innowacyjne rozwiązania dla Smart City.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: