GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Wszystko dziennie za nie więcej niż 1,2 zł w nju mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-13 16:12 - dodaj komentarz
Od dziś w nju na kartę mamy nową usługę obniżającą koszty połączeń – wszystkich połączeń, a także SMS-ów, MMS-ów i internetu – jak sama nazwa wskazuje: Wszystko dziennie za nie więcej niż 1,2 zł, czyli: nielimitowane rozmowy do wszystkich (na stacjonarne i komórkowe), nielimitowane SMS-y i MMS-y, 250 MB internetu (w tym 70 MB na internet w roamingu UE). Nowa usługa zastępuje trzy inne, które po prostu tracą sens.
Kaspersky Lab wprowadza Polys - bezpieczny system głosowania online
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-13 16:09 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab informuje o innowacji opracowanej we własnym inkubatorze Kaspersky Lab Business Incubator: zindywidualizowanej platformie głosowania online Polys przeznaczonej dla organizacji niekomercyjnych, firm i społeczności. Opiera się ona na technologii łańcucha bloków (ang. blockchain) i jest zabezpieczona przy pomocy transparentnych algorytmów szyfrowania.
Limitowana edycja Orange Love na Święta ze smartfonem w prezencie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-13 16:06 - dodaj komentarz
Święta to wyjątkowa okazja, by sprawić radość całej rodzinie. W ofercie świątecznej Orange można znaleźć pomysły na atrakcyjne prezenty pod choinkę dla bliskich. Kupując pakiet Orange Love, klienci otrzymają smartfon Samsung Galaxy J3 (2016) dual SIM za 1 zł. Ponadto mogą dokupić zestaw dwóch urządzeń za 0 zł na start w korzystnych ratach. Do wyboru są m.in. 55-calowy telewizor Samsung 4K Smart TV ze smartfonem, telewizor z konsolą Xbox One S albo dwa smartfony.
5 przydatnych usług Netii, których mogłeś nie znać
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-13 16:04 - dodaj komentarz
Netia to nie tylko internet, TV, czy usługi telefonii stacjonarnej i mobilnej, ale także szereg przydatnych usług dodatkowych. Przedstawiamy 5 najpopularniejszych, które mogą się okazać bardzo pomocne w codziennym życiu czy prowadzeniu firmy. Niezależnie od tego, czy skierowane do klientów indywidualnych, czy do firm, są chwalone przez naszych Klientów. Netia w swoim portfolio ma sporo nietypowych rozwiązań. Sprawdź sam co możemy zaproponować, oprócz naszych sztandarowych usług.
Pierwszy flagowiec nowej Nokii w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-13 16:00 - dodaj komentarz
Po bazującej na sentymencie i prostocie konstrukcji Nokii 3310, „budżetowej” choć bardzo estetycznie wykonanej Noki 3 oraz solidnym smartfonie ze średniej półki – Nokii 5 przyszedł czas na flagowca. Nokia 8, która właśnie weszła do oferty Orange w pełni zasługuje na to miano. Nokia 8 ze swoimi eleganckimi aluminiowymi pleckami oraz czarnym frontem z ekranem 5,3 cala prezentuje się bardzo dobrze.
Fortinet przedstawił wyniki finansowe za III kwartał 2017 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-13 15:47 - dodaj komentarz
Fortinet, światowy lider w produkcji wysokowydajnych rozwiązań cyberbezpieczeństwa, przedstawił wyniki finansowe za III kwartał 2017 roku. Wybrane pozycje prezentują się następująco: Dochody: 374,2 mln USD, wzrost o 18% rdr. Kwota zafakturowanych zamówień: 431,7 mln USD, wzrost o 24% rdr. Rozwodniony zysk netto na akcję liczony według zasad GAAP: 0,15 USD. Rozwodniony zysk netto na akcję liczony według zasad innych niż GAAP: 0,28 USD.
Na co zwrócić uwagę kupując telefon dla seniora?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-13 15:43 - dodaj komentarz
Dziś o telefonach pisze się zwykle w kontekście smartfonów – modeli z dotykowymi ekranami, zaawansowanymi aparatami fotograficznymi, procesorami i systemem operacyjnym. Jest jednak całkiem duża grupa odbiorców, która także korzysta z telefonów, ale o zgoła innych funkcjach. Mowa o osobach dojrzałych i seniorach, którzy wiedzą, co w życiu ważne, ceniąc klasyczne modele za niezawodność, prostotę obsługi i możliwość kontaktu z bliskimi.
Black Friday – jak zwiększyć zyski z zakupowego szaleństwa?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-13 15:40 - dodaj komentarz
Wielkimi krokami zbliża się Black Friday, czyli dzień wielkich promocji, obniżek cen oraz zakupowych okazji, które sprawiają, że klienci chętniej i częściej odwiedzają sklepy stacjonarne czy internetowe. Co zrobić, by w „ten” dzień, 24 listopada, Twoja oferta nie utknęła w gąszczu konkurencyjnych? Black Friday to zwyczaj zakupowy, który dotarł do Europy ze Stanów Zjednoczonych. Za oceanem tradycją stało się, że pierwszy piątek po Święcie Dziękczynienia to dzień, w którym Amerykanie tłumnie
Ericsson wprowadza globalne rozwiązanie z zakresu reklamy
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-13 15:38 - dodaj komentarz
Firma Ericsson (NASDAQ: ERIC) wprowadziła Ericsson Emodo – nowe rozwiązanie do zarządzania danymi i reklamami, które zapewnia dużą skalę wysokiej jakości odbiorców dla reklamodawców, marek i wydawców. Ericsso Emodo posiada ponad 1,3 miliarda profili użytkowników znajdujących się w Platformie Zarządzania Danymi. Dzięki temu umożliwia on reklamodawcom wykorzystanie istniejących zasobów i dotarcie do odbiorców w sposób wydajny i zgodny z polityką prywatności, przy jednoczesnym
Wirtualna Polska zwiększa bezpieczeństwo użytkowników
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-13 15:36 - dodaj komentarz
Wirtualna Polska, lider poczty e-mail w Polsce, wprowadza kolejne rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo użytkowników. Dzięki nowej funkcji zostaną oni ostrzeżeni przed otworzeniem strony internetowej mogącej spowodować przejęcie ich danych (tzw. phishing) lub zainstalowanie w systemie złośliwego oprogramowania. Po kliknięciu w odnośniki z wiadomości, które zostały sklasyfikowane jako spam lub umieszczone w segregatorach, zostanie wyświetlona specjalna plansza informacyjna.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: