GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Wspieraj WOŚP przez internet lub telefon
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-10 16:27 - dodaj komentarz
Z roku na rok rośnie liczba osób, które są zainteresowane informacjami na temat celu zbiórki i działań WOŚP. Coraz więcej osób szuka tych informacji na stronach Fundacji, rośnie też liczba osób przekazujących Orkiestrze darowizny poprzez internet lub telefon. Już siódmy rok z rzędu za tę rosnącą na znaczeniu rolę internetu niezbędnego do sprawnego przeprowadzenia Finału odpowiada polska firma informatyczna Atende S.A., która koordynuje działania IT na zasadach pro publico bono.
Głośniki bezprzewodowe Sony EXTRA BASS
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-10 16:25 - dodaj komentarz
Firma Sony ogłosiła wprowadzenie nowych, przeznaczonych dla szerokiego kręgu odbiorców głośników bezprzewodowych EXTRA BASS™: SRS-XB41, SRS-XB31 oraz SRS-XB21. Ich trwałość i przenośna konstrukcja idą w parze z potężnym dźwiękiem EXTRA BASS™ oraz trybem LIVE SOUND, dzięki czemu nowe modele pozwalają wspaniale bawić się w każdym miejscu. Nowe głośniki zwracają uwagę jakością reprodukcji muzyki.
Mastercard: eSkarbonki pomogą wolontariuszom WOŚP w tegorocznym kwestowaniu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-10 16:14 - dodaj komentarz
W tym roku wolontariusze Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy po raz pierwszy będą mogli skorzystać z dedykowanej im platformy internetowej iWolontariusz. Za pośrednictwem tej strony wolontariusze otrzymają możliwość wygenerowania swoich własnych eSkarbonek, do których darczyńcy będą przekazywać datki m.in. płacąc portfelem cyfrowym Masterpass. Platforma będzie również stanowić centrum informacji dla wolontariuszy, a ponadto każdy z nich będzie miał szansę sprawienia za jej
Platforma nc+ i Havas Warsaw rozpoczynają współpracę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-10 16:11 - dodaj komentarz
Platforma nc+ rozstrzygnęła rozpisany w listopadzie 2017 roku przetarg na przygotowanie nowej platformy komunikacyjnej marki. Agencja Havas Warsaw została wyłoniona spośród innych zaproszonych do przetargu agencji. Firmy rozpoczną stałą współpracę w połowie stycznia tego roku. W ramach powierzonych zadań agencja będzie odpowiedzialna za przygotowanie koncepcji kreatywnych dla kampanii reklamowych w kanałach online i offline, egzekucję działań marketingowych oraz obsługę 360 stopni.
NASK: 3.4 start
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-10 16:08 - dodaj komentarz
To nie ulega wątpliwości: jesteśmy świadkami cyfrowej rewolucji. Zachęcimy Polaków, by chcieli i umieli z niej w pełni korzystać. Startujemy! Kampanie edukacyjno-informacyjne na rzecz upowszechnienia korzyści z wykorzystania technologii cyfrowych – to działania, które realizować będzie Ministerstwo Cyfryzacji do czerwca 2021 r. Wniosek o dofinansowanie w ramach działania 3.4 Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa został oceniony pozytywnie, a umowa na realizację jest już podpisana.
Sony: Sportowe słuchawki bezprzewodowe z systemem redukcji hałasów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-10 16:05 - dodaj komentarz
Firma Sony wprowadza trzy nowe modele sportowych słuchawek bezprzewodowych dla aktywnych użytkowników, którzy cenią dobry styl. Te funkcjonalne produkty o wysokiej jakości znakomicie sprawdzą się podczas intensywnego treningu wytrzymałościowego, holistycznej sesji jogi i w codziennym użytkowaniu. Całkowicie bezprzewodowa konstrukcja nabiera znaczenia, gdy słuchawki są używane w ruchu: pozwala uprawiać dowolny sport bez niewygody powodowanej przez plączące się kable.
LG OLED Kanion otwiera największą wystawę technologiczną CES 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-10 16:02 - dodaj komentarz
Firma LG Electronics zaprezentowała podczas trwających w Las Vegas targów CES 2018 wyjątkową instalację wykonaną z elastycznych paneli OLED do zastosowań komercyjnych. Kręty „kanion” o długości 28 metrów został wykonany z 246 wyświetlaczy LG OLED typu „Open Frame”, tworzących wypukłe oraz wklęsłe płaszczyzny. Dzięki tej oledowej instalacji, dziesiątki tysięcy osób zwiedzających targi CES mają jedyną w swoim rodzaju możliwość podziwiania cudów natury.
PZU GO - innowacyjne narzędzie poprawiające bezpieczeństwo kierowców
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-10 15:55 - dodaj komentarz
Już wkrótce PZU jako pierwszy ubezpieczyciel w Europie przedstawi swoim klientom PZU GO – innowacyjne rozwiązanie telematyczne, którego celem jest poprawa bezpieczeństwa kierowców. Aplikacja mobilna połączona z niewielkim urządzeniem typu beacon pozwoli na automatyczne wezwanie pomocy w razie kolizji lub wypadku. PZU GO to aplikacja telematyczna na smartfona połączona z niewielkim urządzeniem typu beacon przyklejanym na szybie samochodu. Zestaw czujników pozwoli na wykrycie sytuacji
Inteligentne rozwiązania Internetu Rzeczy od Samsung
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-10 15:52 - dodaj komentarz
Eksperci firmy Samsung podczas targów CES 2018 zaprezentowali wyjątkowe możliwości w zakresie zapewniania użytkownikom bezproblemowego łączenia różnorodnych urządzeń Samsung w domu, w biurze i w każdym innym miejscu. Firma pracuje nad tym, by do 2020 roku wszystkie jej produkty były wyposażone w technologię IoT (Internet Rzeczy). Ponadto, spółka ogłosiła zamiar przyspieszenia wdrażania rozwiązań z obszaru IoT poprzez zastosowanie ogólnodostępnej, spójnej i inteligentnej platformy.
Samsung Smart TV dopasuje się do stylu życia użytkownika
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-10 15:50 - dodaj komentarz
Smart TV nie jest nową koncepcją, ale ciągły rozwój w tej dziedzinie pozwala wprowadzać ulepszenia i sprawia, że telewizory smart lepiej współpracują z innymi urządzeniami czy z siecią. W tym roku telewizory Samsung jeszcze sprawniej połączą się z urządzeniami mobilnymi. Użytkownicy szybko i łatwo udostępnią treści i otrzymają spersonalizowane rekomendacje.Łatwe połączenie i szybkie udostępniani
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: