GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Ponad 63 proc. produktów oświetleniowych w Polsce nie spełnia podstawowych wymogów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-24 15:01 - dodaj komentarz
Polski rynek jest zalewany produktami oświetleniowymi złej jakości nieznanego pochodzenia. Liczba lamp LED, które nie spełniają norm stale rośnie. Badania EMC lamp LED wskazują, że aż 63 proc. wyrobów oferowanych w Polsce nie spełnia podstawowych kryteriów. To realne zagrożenie dla polskich konsumentów. Największe zastrzeżenia budzą niezgodne z opisem producenta parametry techniczne lamp LED. Błędy dotyczą najczęściej źle oznaczonych wartości związanych z pobraniem prądu i
Ericsson: Zielona flaga nad torem w Indianapolis zwiastuje uruchomienie sieci 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-24 14:58 - dodaj komentarz
Verizon i Ericsson (NASDAQ: ERIC) wykorzystają tegoroczną edycję legendarnego wyścigu Indianapolis 500 do tego, by ocenić wpływ, jaki technologia 5G może wywrzeć w przyszłości na codzienne życie rodzin i fanów sportu. Jeden z domów położonych w miejscowości Speedway w stanie Indiana, w bezpośrednim sąsiedztwie sławnego toru Indianapolis Motor Speedway, jest miejscem przedkomercyjnych prób technologii 5G prowadzonych przez firmę Verizon.
Zyxel prezentuje punkt dostępowy 11ac dedykowany sektorowi SOHO i małym firmom
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-24 14:55 - dodaj komentarz
Zyxel Communications poszerza swoją ofertę rozwiązań bezprzewodowych i prezentuje dwuradiowy punkt dostępowy PoE NWA1123-AC PRO w trybie 802.11ac. Zaprojektowany dla sektora SOHO i małych firm, niezależny punkt dostępowy wyposażono w odporną obudowę, podwójnie zoptymalizowaną antenę, dwie opcje montażu oraz w asystenta konfiguracji, który w prosty sposób ułatwia niezaawansowanym użytkownikom zbudowanie potężnej i elastycznej sieci bezprzewodowej.
YouTube udostępnia wideo 360st. na telewizorach
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-24 14:51 - dodaj komentarz
Google ma obsesję na punkcie wideo 360º. Teraz planuje, że usługa będzie widoczna na telewizorach. YouTube ma ponad miliard użytkowników, a to prawie jedna trzecia wszystkich osób korzystających z globalnej sieci internetowej. Widzowie na całym świecie codziennie oglądają setki milionów godzin filmów, a ponad połowa wszystkich wyświetleń YouTube pochodzi z urządzeń mobilnych. Sztandarowa usługa jest obecna na popularnym serwisie internetowym już od nieco ponad dwóch lat.
Poczta Polska i Bank Pocztowy razem na rzecz obrotu bezgotówkowego
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-24 14:49 - dodaj komentarz
Według szacunków Banku Światowego i OECD koszt obsługi gotówki w gospodarce to około 1 proc. PKB, czyli aż 17 mld złotych rocznie. Wydanie pierwszej wspólnej karty płatniczej Banku Pocztowego i Poczty Polskiej to kolejne działanie, mające na celu promowanie obrotu bezgotówkowego oraz bezpiecznych, nowoczesnych i wygodnych rozwiązań płatniczych w najszerszej sieci dostępu do usług finansowych w Polsce.
Orange Światłowód już w ponad 50 miastach
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-23 15:23 - dodaj komentarz
W zasięgu światłowodu Orange jest już ponad 1,7 mln gospodarstw domowych i firm. Z Orange Światłowodu korzystać mogą już mieszkańcy 54 miast. Ostatnim miastem była Zielona Góra a teraz dołączyły do niej Police. Najwięcej mieszkań podłączonych do światłowodu jest oczywiście w Warszawie. W Zakopanem, w którym w zasięgu jest ponad 1 600 gospodarstw domowych, wszystkie podłączone w tym roku. W Wałbrzychu na początku tego roku nie było żadnych mieszkań podłączonych do światłowodu, teraz po
Microsoft przedstawia nowy Surface Pro
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-23 15:14 - dodaj komentarz
Podczas konferencji w Szanghaju firma Microsoft zaprezentowała nowy model komputera – Surface Pro. To kolejna generacja ikonicznej linii produktów Microsoft, w skład której wchodzą najbardziej wszechstronne urządzenia na świecie. Firma Microsoft wydłużyła czas pracy Surface Pro na baterii do 13,5 godziny. Zwiększyła również (2,5-krotnie) prędkość działania komputera w porównaniu z Surface Pro 3.
Kolejne Happy Hours i dwa razy więcej Internetu w Cyfrowym Polsacie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-23 15:05 - dodaj komentarz
W sklepie internetowym Cyfrowego Polsatu ruszyła kolejna edycja promocji, w której klienci mogą otrzymać aż 100 GB Internetu LTE Plus za jedyne 49,99 zł. Promocja z dwa razy większym pakietem danych dostępna jest tylko na stronie internetowej i można z niej skorzystać do 5 czerwca br. Internet LTE Cyfrowego Polsatu i Plusa jest dostępny dla 99% mieszkańców Polski
UPC promuje ofertę dla Klientów biznesowych (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-23 15:02 - dodaj komentarz
Przez trzy tygodnie maja trwa telewizyjna kampania sponsoringowa działu UPC Polska oferującego usługi dla klientów biznesowych. Plansze sponsorskie promujące UPC Biznes, pojawią się na kanałach dedykowanych dla biznesu: TVN 24 i TVN BiS, a także przy wybranych pozycjach programowych na kanale TVN. W ten sposób UPC Polska, lider cyfrowych usług telewizji, internetu i telefonii w Polsce promuje swoją ofertę biznesową.
Monitor z odświeżaniem 240 Hz i G-SYNC od AOC
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-23 14:58 - dodaj komentarz
Firma AOC przedstawia AG251FG. Monitor gamingowy z częstotliwością odświeżania 240 Hz i obsługą NVIDIA G-SYNC. AG251FG jest dedykowany do dynamicznych gier, w których nawet z pozoru niewielka przewaga nad przeciwnikiem potrafi zdecydować o sukcesie. Monitor oparto na matrycy TN o przekątnej 24,5 cala, czasie reakcji 1 ms, rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli oraz odświeżaniu 240 Hz. Całość dopełnia wsparcie dla technologii NVIDIA G-SYNC oraz Ultra Low Montion Blur.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: