GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Automatyzacja i cyfryzacja a rynek nieruchomości komercyjnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-15 14:52 - dodaj komentarz
Szeroko pojęte automatyzacja i cyfryzacja wszystkich dziedzin życia mają znaczny wpływ także na gospodarkę. W tym kontekście eksperci międzynarodowej firmy doradczej Cushman & Wakefield wyodrębnili pięć głównych czynników, które będą odgrywać kluczową rolę w rozwoju rynków powierzchni handlowych i magazynowych w najbliższej przyszłości. Na rozwój sektorów nieruchomości handlowych i magazynowych będą wpływać te same czynniki. W obu jednak przypadkach oddziaływanie to będzie miało inny wymiar.
TAURON oraz ING Bank Śląski inicjują współpracę w zakresie elektromobilności
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-15 14:48 - dodaj komentarz
Budowa infrastruktury dla elektromobilności i rozwoju carsharingu samochodów elektrycznych to zakres zainicjowanej współpracy pomiędzy TAURON Polska Energia oraz ING Bankiem Śląskim. List intencyjny w sprawie wspólnych działań został podpisany podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego i European Startup Days w Katowicach. Celem nawiązanej współpracy jest osiągnięcie efektu synergii z dotychczasowych doświadczeń obu firm zarówno w obszarze budowy infrastruktury do ładowania
Czy skanowanie produktów w sklepach rozładuje kolejki?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-15 14:46 - dodaj komentarz
Konsumenci chcą, aby kupowanie było jak najszybsze, jak najprostsze i jak najwygodniejsze. Samo umożliwienie zamawiania towarów przez internet nie robi już na nikim wrażenia. Sprzedawcy konkurują ze sobą poprzez wprowadzanie kolejnych ułatwień. Widać to m.in. w przypadku sieci handlowych. Dla przykładu Carrefour Polska udostępnia swoim klientom usługę Scan&Go. Nie muszą już oni wykładać produktów na taśmę przy kasie.
AOC I1601FWUX – przenośny monitor z USB-C
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-15 14:43 - dodaj komentarz
AOC przedstawia przenośny monitor korzystający ze złącza USB-C. I1601FWUX jest modelem o przekątnej ekranu 15,6 cala. Został on oparty na matrycy IPS, wyświetlającej obraz w rozdzielczości 1920 x 1080 px.Konstrukcja najnowszej propozycji od AOC jest ukierunkowana na mobilność. Monitor jest bardzo lekki – waży 824g – a jego panel ma jedynie 8,5 mm grubości. Wyświetlacz bez problemu zmieści się do plecaka, aktówki czy średniej wielkości torebki.
Do 2022 roku telewizory UHD zdominują rynek
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-15 14:37 - dodaj komentarz
Współcześni konsumenci coraz chętniej wybierają telewizory o większej przekątnej, wynoszącej 65 lub nawet 75 cali. To powoduje zmianę także w zakresie jakości wyświetlanego obrazu. Badania potwierdzają, że w zeszłym roku na świecie sprzedało się więcej telewizorów UHD niż Full HD, a zgodnie z szacunkami do 2022 ich udział w globalnym rynku wzrośnie do 60 proc. Wchodzimy w erę ekranów o ultrawysokiej rozdzielczości, gdzie analizie poddawanych jest coraz więcej czynników, które mają
Cyfryzacja i cyberbezpieczeństwo podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-14 14:55 - dodaj komentarz
Bezpieczeństwo prowadzenia biznesu i korzystania z usług w internecie, prawa konsumentów do uczciwego przetwarzania danych osobowych, cyberbezpieczeństwo kluczowych usług dla społeczeństwa - to tylko niektóre tematy, którym będzie poświęcona 10. jubileuszowa edycja Europejskiego Kongresu Gospodarczego, odbywająca się w dniach 14-16 maja w Katowicach. NASK jest partnerem wydarzenia.
Kup Galaxy S9 lub S9+ i odbierz do 2000 zł za stary smartfon
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-14 14:54 - dodaj komentarz
"Odkup Samsung" to nowa promocja firmy, w ramach której, klienci kupując smartfon Galaxy S9 i S9+, mogą odsprzedać stary smartfon i zyskać nawet 2000 zł. Akcja startuje 14 maja i potrwa do 15 lipca. Z oferty skorzystać mogą klienci wszystkich autoryzowanych partnerów handlowych firmy Samsung. Procedurę odsprzedaży zrealizować można na specjalnie przygotowanej stronie odkup.samsung.pl.
Świat Xiaomi w sklepie internetowym Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-14 14:52 - dodaj komentarz
Ważne wydarzenie dla fanów marki Xiaomi – w warszawskiej Arkadii otwarto nowy salon Mi Store z urządzeniami Xiaomi! W eshopie Play znajdziecie specjalną zakładkę Xiaomi WORLD. Znajdziecie tam nie tylko smartfony, ale i inne urządzenia i gadżety tej firmy. Tyle na start, ale już w przyszłym tygodniu będzie dodana nowa fala produktów – między innymi coś na kółkach.
Certyfikat Common Criteria dla Kaspersky Endpoint Security for Business
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-14 14:45 - dodaj komentarz
Kaspersky Endpoint Security for Windows – główny składnik Kaspersky Endpoint Security for Business – uzyskał oficjalny certyfikat potwierdzający spełnienie międzynarodowego standardu w zakresie certyfikacji bezpieczeństwa komputerowego — Common Criteria for Information Technology Security Evaluation (CC). Uznawany w 32 państwach (łącznie z Polską), certyfikat ten świadczy o jakości produktu, integralności kodu oraz kompetencji Kaspersky Lab w zakresie ochrony swoich klientów.
Polski Związek Krótkofalowców i EmiTel rozszerzają współpracę o kolejną instalację antenową
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-05-14 14:43 - dodaj komentarz
EmiTel S.A. i Polski Związek Krótkofalowców kontynuują współpracę w działaniach wspomagających w sytuacjach klęsk żywiołowych i innych zdarzeń zagrażających bezpieczeństwu powszechnemu, podejmowanych dzięki porozumieniu zawartemu pomiędzy Ministerstwem Administracji i Cyfryzacji a Polskim Związkiem Krótkofalowców. PZK współdziałając z organami władzy ustawodawczej, administracji rządowej i samorządu terytorialnego stworzył sieć łączności kryzysowej na terenie całego kraju.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: