GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nowa wersja aplikacji Samoobsługa szkody PZU
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-20 15:55 - dodaj komentarz
Kilka kliknięć i gotowe – odszkodowanie będzie na twoim koncie nawet tego samego dnia. PZU uruchamia nową wersję aplikacji internetowej „Samoobsługa szkody”. Samodzielne dokonanie oględzin i kalkulacja kwoty odszkodowania są proste i szybkie. Cały proces zajmuje średnio 5 minut, a rekordzista otrzymał należne odszkodowanie już po 54 minutach od zarejestrowania się w systemie PZU.
Kroll Ontrack i Blancco Technology oferują zniżkę na oprogramowanie do kasowania danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-20 15:52 - dodaj komentarz
Kroll Ontrack i Blancco Technology Group wprowadzają ofertę specjalną „zaKASUJEMY rękawy i chronimy DANE”, by pomóc firmom w bezpiecznym i weryfikowalnym niszczeniu danych z zasobów IT. W ramach kampanii Klienci mogą skorzystać z 10% zniżki na oprogramowanie Blancco do bezpowrotnego kasowania danych. Promocja obowiązuje od 21 sierpnia do 30 listopada 2017 roku.
Serwisy sportowe Wirtualnej Polski deklasują konkurencję
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-20 15:50 - dodaj komentarz
WP SportoweFakty odnotowały znakomite wyniki w najnowszym badaniu Gemius/PBI i były najchętniej wybieranym serwisem w kategorii Sport. W sierpniu 2017 roku WP SportoweFakty odwiedziło ponad 6,1 mln użytkowników, o ponad 116 tysięcy więcej, niż serwisy sportowe drugiego w kolejności Grupy Onet - RASP. Pod względem liczby odsłon serwis należący do Wirtualnej Polski wyprzedził konkurenta, aż o 31 milionów (174 mln vs 143 mln).
Play: Ostatni dzwonek na zniżkę 15 zł na aplikacje
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-20 15:47 - dodaj komentarz
W tym tygodniu Play kończy cashbackową promocję w Sklepie Google. Jeśli nie wykorzystaliście tej promocji to mocno Was do tego zachęcamy. Przypominamy, że macie okazję zaoszczędzić 15 zł na najróżniejszych aplikacjach i dodatkach. A może zwlekacie, bo nie zdecydowaliście się jeszcze co kupić po obniżonej cenie? Mamy dla Was zbiór najczęściej pobieranych apek.
Gemius: Serwisy pogodowe popularne w sierpniu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-19 15:23 - dodaj komentarz
W sierpniu serwisy pogodowe cieszyły się szczególnym zainteresowaniem wśród internautów. W rekordowym dniu, 11 sierpnia użytkownicy sieci wygenerowali na tych stronach WWW blisko 25 mln odsłon. 11 sierpnia internauci wygenerowali rekordową liczbę odsłon (24,9 mln) w serwisach pogodowych (źródło: badanie Gemius/PBI). Wynik ten dwukrotnie przebił miesięczną średnią dla tych stron WWW (12,2 mln odsłon). Serwisy z prognozą pogody były najmniej popularne 29 sierpnia – 6,1 mln odsłon.
Orange: Cyfrowa wyprawka szkolna
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-19 15:15 - dodaj komentarz
Początek szkoły to dobry moment, aby pomyśleć o edukacji cyfrowej i bezpieczeństwie dzieci w sieci i przygotować cyfrową wyprawkę szkolną. Co powinno się w niej znaleźć? Dla rodziców. Wszystkich rodziców, którzy czują się niepewnie w cyfrowym świecie i chcą się nauczyć podstaw dotyczących zapewnienia dziecku bezpieczeństwa w sieci – Orange zaprasza na on-line’owy kurs internetowy.
Kaspersky Lab wprowadza na polski rynek nowe produkty z linii 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-19 15:12 - dodaj komentarz
Wraz ze zmianą charakteru współczesnego domu nastaje nowa era gospodarstwa domowego 2.0, w której na jeden dom przypada średnio* 2,4 osoby, 0,3 zwierzęcia, a teraz również 6,3 urządzenia połączonego z internetem. Mając na uwadze znaczącą rolę urządzeń w przeciętnym domu, Kaspersky Lab wprowadził uaktualnione wersje Kaspersky Internet Security oraz Kaspersky Total Security, aby pomóc ludziom zadbać o swoje urządzenia w takim samym stopniu, jak dbają o bliskich i zwierzęta domowe, z którymi
Zaproś znajomego do Orange na kartę. Czeka na Was bonus
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-19 15:07 - dodaj komentarz
Orange ma dla Was bardzo fajny prezent dla Dwojga – 100 GB i nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci w tym również na stacjonarne, z których będziecie mogli korzystać przez 3 miesiące zupełnie za darmo. Wystarczy, że zaprosisz swojego znajomego, członka rodziny, przyjaciela, sąsiada, panią w sklepie… i tak dalej do przejścia do Orange na kartę. Jak to wygląda?
Rewolucja w systemie ochrony danych osobowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-19 15:03 - dodaj komentarz
Podwyższenie poziomu ochrony prywatności obywateli, w tym przyznanie im nowych, nieznanych dzisiaj i skutecznych mechanizmów ochrony przed naruszeniami, przy jednoczesnym poszanowaniu interesów przedsiębiorców – to podstawowe założenia udostępnionego dziś przez MC projektu nowej ustawy o ochronie danych osobowych oraz zmiany ustaw sektorowych.
Prezes UKE wznowił postępowanie w sprawie rezerwacji z pasma 1800 MHz
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-19 15:01 - dodaj komentarz
15 września 2017 r. Prezes UKE wznowił postępowanie administracyjne zakończone przyznaniem na rzecz spółek CenterNet S.A. oraz Mobyland sp. z o.o. (obecnie: Aero 2 sp. z o.o.) rezerwacji częstotliwości z zakresu 1710 - 1730 MHz i 1805 - 1825 MHz w oparciu o wyniki przetargu na te częstotliwości. O wznowienie postępowania wnioskowała spółka T-Mobile Polska S.A.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: