GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Pierwszy Samsung Brand Store w Szczecinie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-15 15:10 - dodaj komentarz
15 listopada Samsung Electronics Polska otworzył nowy Brand Store w szczecińskim Centrum Handlowo - Rozrywkowym Galaxy. To pierwszy sklep marki w tym mieście i dziewiętnasty punkt w Polsce. Szczeciński Samsung Brand Store to ponad 170 m2 powierzchni handlowej. W jego ofercie znajdą się najnowsze urządzenia marki Samsung, w tym telewizor The Frame, który w niezwykły sposób łączy technologię i sztukę; wydajny smartfon Samsung Galaxy Note8 czy nowa seria robotów sprzątających POWERbot VR7000.
AutoMapa 4.6 dla systemu Android już dostępna
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-14 14:36 - dodaj komentarz
AutoMapa opublikowała nową wersję aplikacji dla systemu Android. Nowości w programie obejmują między innymi: Nową wizualizację wyznaczonej trasy. Nowy wygląd AutoRadaru. Wyszukiwarkę Ulubionych Punktów. Czytelność aplikacji ma kluczowe znaczenie dla wygody nawigacji samochodowej. Nowa wizualizacja trasy wraz z poprawionym działaniem opcji "Pokaż trasę” pozwalają na szybką orientację w terenie i wygodne przeglądanie mapy.
Nowe rozwiązania IBM Cloud Private
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-14 14:20 - dodaj komentarz
Firma IBM (NYSE: IBM) zaprezentowała dziś platformę rozwiązań o nazwie IBM Cloud Private umożliwiającą firmom wykorzystanie całego spektrum technologii chmurowych zachowując przy tym wszystkie zalety środowisk lokalnych, a więc bezpieczeństwo czy separację danych niespotykaną w typowych chmurach publicznych. Rozwiązanie IBM Cloud Private zostało zaprojektowane w celu umożliwienia firmom wykorzystania możliwości cloud computingu z zapewnieniem funkcjonalności
Wyniki Spółki PLAY COMMUNICATIONS za Q3 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-14 14:15 - dodaj komentarz
Play osiągnął bardzo dobre wyniki finansowe w trzecim kwartale 2017 r. Spółka kontynuowała generowanie wysokiej wartości dla klientów oraz osiągnęła satysfakcjonujące wyniki operacyjne, co przyczyniło się do wzrostu bazy abonentów (do 14,9 mln). Spółka w dalszym ciągu zwiększała swoje przychody operacyjne, odnotowując przychody za okres pierwszych dziewięć miesięcy zakończony w dniu 30 września 2017 r. w kwocie 4 930 mln (+9,6% w porównaniu z analogicznym okresem w 2016 r.),
Czy sprzęt medyczny oraz gadżety noszone będą kolejnym celem cyberataków?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-14 14:10 - dodaj komentarz
Czego według Kaspersky Lab szpitale i pacjenci mogą się spodziewać w zakresie cyberprzestępczości w nadchodzącym roku? Firma przedstawia swoje prognozy dotyczące sieciowych usług i sprzętu opieki zdrowotnej. Każde połączenie, urządzenie i fragment danych przenoszony w ramach sieci i pomiędzy sieciami w połączonym z internetem w ekosystemie służby zdrowia jest potencjalnie zagrożony w przypadku cyberataku.
Galileo zmienia przyszłość nawigacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-14 14:07 - dodaj komentarz
Galileo, czyli Europejski System Nawigacji Satelitarnej (GNSS) już w pierwszym roku po uruchomieniu spełnił oczekiwania twórców. Pomimo faktu, że projekt ostatecznie zostanie zakończony dopiero w 2020 roku, satelity nad kontynentem już teraz nadają silniejszy sygnał niż ich rosyjskie czy amerykańskie odpowiedniki. Międzynarodowe firmy nazywają ten okres złotą erą telematyki, a najlepsi specjaliści właśnie zaczęli odkrywać kolejne pola do przetwarzania danych związanych z GNSS.
ING najbardziej cyfrowym bankiem
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-14 14:04 - dodaj komentarz
ING Bank Śląski został nagrodzony w konkursie e-Commerce Polska Awards w kategorii Najbardziej Cyfrowy Bank. Strategia oferowania najlepszego Customer Experience w kanale cyfrowym jest realizowana we współpracy z e-point. W konkursie nagradzane są firmy, które w sposób najlepszy i najszybszy dostosowują się do zmian, jakie zachodzą na współczesnym rynku i do potrzeb klientów. ING Bank Śląski doceniono za komunikację on-line stawiającą w centrum doświadczenia klienta (Customer Experience)
Połowa reklam w sieci nie jest zauważana przez internautów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-13 16:28 - dodaj komentarz
We wrześniu polskim internautom korzystającym z komputerów osobistych i laptopów wyemitowano ponad 30 mld reklam – to średnio 1,3 tys. na jednego użytkownika sieci. 52 proc. tych kreacji zostało wyświetlonych w polu widzenia internauty i były tam widoczne przez średnio 11 s. Dowiedz się więcej o skuteczności różnych formatów reklamowych z najnowszej analizy Gemiusa. Gemius sprawdził, jak kształtuje się kluczowy wskaźnik efektywności reklamy online – viewability, czyli widoczność
TP-Link TL-WR945N oraz TL-WR940N niedrogie routery w standardzie N
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-13 16:25 - dodaj komentarz
Operator dostarczający do naszego domu Internet często zapewnia nam również router. Nie zawsze jednak urządzenia te spełniają nasze oczekiwania. Ich zasięg bywa niewystarczający do pokrycia całego mieszkania siecią WiFi, a możliwości konfiguracji ograniczone są do minimum. Dla wszystkich, którzy chcą czegoś więcej, jednocześnie nie uszczuplając domowego portfela, TP-Link przygotował dwa routery we wciąż popularnym standardzie N o prędkości do 450Mb/s.
Wszystko, co powinieneś wiedzieć o HDR10+
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-13 16:23 - dodaj komentarz
Wprowadzony niedawno przez Samsung Electronics standard HDR10+ daje początek nowej ery domowej rozrywki. Widzowie będą mogli liczyć na najlepsze możliwe wrażenia w czasie oglądania filmów czy transmisji sportowych. HDR10+ to otwarty standard dla wideo o wysokim zakresie dynamiki (HDR), który optymalizuje poziomy jasności w każdej scenie i oferuje lepszy kontrast i bardziej realistyczne kolory. W rozmowie z Billem Mandelem – wiceprezesem Samsung Research America’s Digital Media Solutions Lab
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: