GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

3 miesiące pakietu Sport w PLAY NOW w prezencie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-16 16:01 - dodaj komentarz
Mudnial się już skończył, ale wcale nie musi to oznaczać końca sportowych emocji! Pierwszy miesiąc PLAY NOW jest gratis na wypróbowanie a dostajecie całe multum sportowych emocji: wyścigi Formuły 1, najlepsze ligi piłkarskie a także piłka ręczna, żużel i wiele, wiele innych. Jeśli to Was nie zmotywowało to mamy dla Was jeszcze lepszą propozycję – teraz aktywując pakiet SPORT macie okazję skorzystać z pierwszych trzech miesięcy za darmo! Nie pobierane są za ten czas opłaty, możecie oglądać do woli
mPay w dwóch kolejnych miastach
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-16 15:56 - dodaj komentarz
Biletowa mapa Pay znów się powiększyła. Tym razem z wygody, jaką zapewnia mPay mogą korzystać mieszkańcy Zgierza i Białej Podlaskiej. Korzystając z aplikacji mPay pasażerowie komunikacji miejskiej w Białej Podlaskiej mogą błyskawicznie kupować swoimi telefonami bilety jednorazowe. W Zgierzu mPay zapewnia natomiast szybki i stały dostęp do biletów jednorazowych, jednorazowych strefowych oraz 24-godzinnych.
Lodówka LG InstaView Door-in-Door z funkcją knock-on
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-16 15:53 - dodaj komentarz
Firma LG Electronics (LG) udostępniła żartobliwy film prezentujący funkcję knock-on dostępną w lodówce InstaView Door-in-Door™. W filmie przedstawiono kilka epizodów z życia rodziny, pokazujących, że pukanie do drzwi jest dobrym sposobem na unikanie problemów w codziennym życiu. Zabawne sceny z życia w domu i w biurze przekonują, że stukając do drzwi można ocalić czyjąś miłość, pozycję towarzyską, godność, czy karierę.
Lipiec z Netią VOD – premiery oraz nowości filmowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-16 15:49 - dodaj komentarz
Zaczniey od wyjątkowej premiery. Film „Podatek od miłości” przedstawia historię pewnej surowej urzędniczki Klary. Główna bohaterka ściga domniemanego oszusta podatkowego – Mariana, który przez dobre serce oraz beztroskę popadł w kłopoty podatkowe. Para od samego początku jest na siebie skazana, ale niekoniecznie jest z tego powodu zadowolona. Ale podobno „kto się czubi ten się lubi”?
Trzy nowe LG w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-16 15:46 - dodaj komentarz
LG Q7, LG K9, LG K11 zagościły już w salonach Orange. Może nie jest to najwyższa półka, ale nie ukrywajmy – nie zostawiają one w portfelu zbyt dużych dziur. A jeżeli zdecydujecie się na te urządzenia w sieci Orange, to już w ogóle będzie dla Was czysta przyjemność. Co zatem wiemy o nowych smartfonach ze średniej i tej nieco niższej półki od LG?
Jak wykorzystać mobilny potencjał?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-16 15:39 - dodaj komentarz
Dla większości sklepów i sieci handlowych mobile to dziś ważny kanał sprzedaży wywołujący pozytywne doświadczenie u klienta. Wykorzystanie potencjału technologii mobilnych staje się dziś kluczowym elementem rozwoju organizacji a dobrze zaprojektowana aplikacja, może przynieść oczekiwany sukces sprzedażowy. By zrozumieć rewolucję mobilną, jaką zaobserwowaliśmy w ostatnich kilkunastu latach, warto cofnąć się do 1992 roku.
Rośnie znaczenie nowych technologii w transporcie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-16 15:35 - dodaj komentarz
Usprawnienie pracy kierowców, łatwiejsze zarządzanie transportem, a w rezultacie oszczędność czasu i pieniędzy to tylko niektóre z powodów, skłaniających firmy logistyczne do inwestowania w nowoczesne i efektywne technologie. Kompleksowe zarządzanie transportem. Zastosowanie telematyki w transporcie polega przede wszystkim na przekazywania informacji za pośrednictwem zaawansowanych technik bezprzewodowych.
Kino Letnie na placu Europejskim powraca w nowej odsłonie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-16 15:32 - dodaj komentarz
Druga edycja Kina Letniego na placu Europejskim to jeszcze więcej dobrej rozrywki dla widzów w każdym wieku. W środy, czwartki oraz niedziele będzie można obejrzeć kinowe hity ostatnich lat, filmy dokumentalne oraz produkcje skierowane do najmłodszych. Pierwszy seans odbędzie się już 19 lipca. Partnerem wydarzenia jest firma Samsung, producent telewizorów QLED TV. Dzięki licznym atrakcjom kulturalnym i rozrywkowym plac Europejski na stałe wpisał się jako miejsce spotkań mieszkańców stolicy.
NASK dla WEASA 2018 – o cyberbezpieczeństwie i nowoczesnych technologiach
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-13 15:29 - dodaj komentarz
Organizacja systemu cyberbezpieczeństwa w Polsce, polityka UE w zakresie Jednolitego Rynku Cyfrowego oraz działalność PIB NASK – to główne tematy spotkania z międzynarodową grupą ekspertów w NASK w ramach Warszawskiej Letniej Akademii Euro-Atlantyckiej (WEASA 2018). Tegoroczny kurs WEASA poświęcony jest polityce technologicznej (the Politics of Technology). Uczestniczy w nim 50 specjalistów - urzędników, dziennikarzy, pracowników organizacji pozarządowych – z krajów
WP SportoweFakty – największa strefa kibica w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-07-13 15:27 - dodaj komentarz
Serwis WP SportoweFakty wygrywa tegoroczny mundial. Zgodnie z najnowszymi wynikami badania Gemius/PBI w czerwcu odwiedziło go 8,8 mln realnych użytkowników. To najlepszy wynik wśród serwisów sportowych w polskim internecie. Zespół WP SportowychFaktów stawia na treści, które angażują użytkowników. Codziennie prezentuje najważniejsze informacje sportowe z kraju i ze świata, relacje, komentarze, wywiady i zdjęcia.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: