GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Z bankomatu Euronet wprost na konto WOŚP
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-11 16:12 - dodaj komentarz
W tym roku Euronet Polska już po raz trzeci wesprze Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W najbliższy weekend, 13‑14 stycznia br. w ponad 7 tysiącach bankomatów i wpłato-bankomatów sieci Euronet w całej Polsce widoczna na ekranach powitalnych grafika wielkiego finału będzie przypominać o możliwości wpłaty darowizny wprost na konto Fundacji. Euronet już w ubiegłym roku rozpoczął bezterminową współpracę z WOŚP,
Nowe zestawy muzyczne Sony o dużej mocy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-11 16:09 - dodaj komentarz
Firma Sony wprowadza cztery nowe zestawy muzyczne o dużej mocy, stworzone z myślą o szampańskich zabawach w 2018 roku. Trzy modele — MHC-V81D, MHC-V71D i MHC-V41D — są urządzeniami typu „wszystko w jednym”, natomiast zestaw MHC-M60D składa się trzech elementów. Wszystkie nowe produkty wypełniają pomieszczenie potężnym dźwiękiem. Jednoelementowe zestawy muzyczne o dużej mocy są wyposażone w rozwiązanie Spread Sound Generator, dzięki któremu dźwięk rozchodzi się po całym pomieszczeniu,
Samsung Inkubator poszukuje kolejnych startupów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-11 16:06 - dodaj komentarz
Jeśli zajmujesz się rozwiązaniami z zakresu Internetu Rzeczy i chciałbyś rozwinąć swój biznes na szerszą skalę, zgłoś się do Samsung Inkubatora w Rzeszowie. Otrzymasz przestrzeń do pracy, poszerzysz grono swoich kontaktów, a przede wszystkim będziesz mógł skonsultować swój pomysł z inżynierami pracującymi w jednej z największych technologicznych firm na świecie. Aplikować można od 11 stycznia do 2 lutego 2018.
Pancerny HAMMER Delta i klasyczny myPhone Simply 2 w Biedronce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-11 16:05 - dodaj komentarz
Już w najbliższy poniedziałek 15 stycznia ofertę sieci sklepów Biedronka wzbogacą dwa klasyczne telefony o zupełnie różnym charakterze i stylistyce. Pierwszy z nich to model Hammer Delta z dużym ekranem 2,4 cala, o wzmocnionej konstrukcji bardziej odpornej na zachlapania, zabrudzenia oraz uderzenia. Drugi natomiast, to myPhone Simply 2 – telefon z wyświetlaczem 1,77 cala i bazą ładującą ułatwiającą użytkowanie urządzenia.
Najmłodsze pokolenie wchodzi na rynek zawodowy – jak pracują Zetki?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-11 15:57 - dodaj komentarz
Już nie Millenialsi czy pokolenie Y – w 2018 roku rynek pracy coraz bardziej zasiedlany będzie przez pracowników urodzonych nie wcześniej niż w 1995 roku. Jacy są 22-letni pracownicy? Czego oczekują i czym przyciągnąć ich do firmy mówi Robert Strzelecki, wiceprezes białostockiej firmy IT TenderHut. Urodzeni technomaniacy. O ile wcześniejsze pokolenia, zwłaszcza Millenialsów, zostały już szeroko opisane, o tyle pokolenie Z nie jest jeszcze dobrze zdefiniowane.
Telewizor przyszłości zwijany w rulon od LG Display
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-11 15:54 - dodaj komentarz
Podczas trwających właśnie w Las Vegas targów CES 2018 spółka LG Display, czołowy innowator w dziedzinie technologii wyświetlaczy, zaprezentowała swoje najnowsze produkty, w tym pierwszy na świecie 65-calowy panel OLED UHD, który można zwinąć w rolkę. LG Display pokazało panele OLED stosowane w różnych dziedzinach. Chcąc uzmysłowić konsumentom zalety matrycy organicznej, przygotowano ekspozycję, która nie tylko podkreśla wysokiej jakości obraz, ale także prezentuje bogatą gamę
Zabezpieczenia telewizorów Samsung Smart TV potwierdzone certyfikacją
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-11 15:49 - dodaj komentarz
Firma Samsung poinformowała, że zabezpieczenia wykorzystywane w telewizorach Smart TV, które obejmują technologię Samsung Knox, zostały zatwierdzone przez globalne instytuty certyfikujące. Samsung Smart TV jest pierwszym rozwiązaniem w branży, które trzeci rok z rzędu otrzymało certyfikat potwierdzający zgodność z Common Criteria (CC). Z kolei usługa płatności Checkout jest zgodna ze standardem Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS).
Nowości na shumee
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-11 15:47 - dodaj komentarz
Z każdym dniem powiększa się oferta produktowa na platformie zakupowej shumee. Nowości zakupów on-line można znaleźć m.in. dla dzieci, w dodatkach i akcesoriach, czy też rękodziele. Na shumee przybywa ciekawych propozycji zakupowych dla osób szukających oryginalnych, funkcjonalnych i pięknych rzeczy. To, co wyróżnia shumee, poza atrakcyjną ceną, to możliwość bazowania na opinii innych użytkowników i znajomych, rekomendacji.
Roboty nie zabiorą pracy księgowym, ale rewolucyjnie zmienią ich pracę
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-11 15:45 - dodaj komentarz
67% ankietowanych przez EY jest przekonanych, że nowe technologie będą odgrywały coraz większą rolę w firmie. Technologia, w tym robotyzacja, pozwoli księgowym nie tylko odtwarzać zdarzenia z przeszłości, ale na podstawie posiadanych danych przewidywać wyzwania podatkowe i księgowe w przyszłości – takie wnioski płyną z badania firmy doradczej EY „Robot w służbie księgowości” przeprowadzonego na grupie blisko 150 przedstawicieli zarządów, dyrektorów finansowych i głównych księgowych.
RODO wymusi aneksowanie większości umów powierzenia przetwarzania danych osobowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-01-11 15:42 - dodaj komentarz
Administrator danych osobowych, który przekazuje je do przetwarzania jakiemuś podmiotowi (procesorowi), musi mieć z nim zawartą umowę powierzenia przetwarzania danych osobowych. Już niedługo do dużej części tych umów będzie trzeba wprowadzić aneks. W maju wchodzi bowiem w życie Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych (RODO).
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: