GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

2xSzybciej – UPC Polska przyspiesza internet swoim klientom
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-20 16:02 - dodaj komentarz
UPC Polska wyznacza rynkowe trendy przyspieszając ponad 2-krotnie internet swoim klientom. Dzięki temu średnia oferowana prędkość, z jakiej korzysta ponad 1 mln klientów internetu UPC, przekroczy 100 Mb/s, pozwalając na jeszcze swobodniejszy dostęp do cyfrowej rozrywki. To kolejny przykład inwestycji operatora w poprawę jakości i zwiększanie satysfakcji obecnych klientów. Dzięki temu UPC umacnia pozycję lidera cyfrowych usług, dostarczając najwyższą średnią prędkość internetu w Polsce.
Samsung: Kino Letnie na placu Europejskim
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-20 15:59 - dodaj komentarz
W tym tygodniu na poszukiwaczy plenerowych atrakcji czeka kolejna filmowa odsłona Kina Letniego na placu Europejskim w Warszawie. Tym razem zobaczymy nagrodzony Europejską Nagrodą Filmową film pt. „Mr. Nobody” w reżyserii belgijskiego reżysera, Jaco van Dormaela. Seans rozpocznie się już tradycyjnie w czwartek o godz. 21.30. Organizatorem wydarzenia jest Ghelamco, a partnerem i sponsorem firma Samsung.
Orange i IDEA Global szukają jednorożca
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-20 15:57 - dodaj komentarz
Trwają wakacje, ale w branży startupowej trwa gorący okres. W kilku polskich akceleratorach trwa właśnie rekrutacja, czyli poszukiwania najciekawszych rozwiązań, które można rozwinąć i być może, także wdrożyć we współpracy z dużymi podmiotami. Tam, gdzie trwają poszukiwania, nie może zabraknąć Orange. Już oficjalnie ogłaszamy, że podjęliśmy współpracę z akceleratorem IDEA Global. Wspólnie szukamy startupów, które działają w obszarach M2M i Internetu Rzeczy, Finansów i Obsługi Klienta.
Plus: Słoneczna Stacja wakacyjna akcja w najpopularniejszych kurortach w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-20 15:54 - dodaj komentarz
Moc wrażeń podczas akcji „Słoneczna Stacja". Telewizja Polsat oraz 4FUN.TV od piątku 21 lipca, przez następne 5 tygodni, odwiedzą wybrane miejsca nad polskim morzem. Na wszystkich czeka szereg atrakcji. W programie m.in. spotkania z gwiazdami, scena muzyczna z DJ-em oraz wieczorne występy artystów. Relacje będzie można obejrzeć od 29 lipca na antenie Polsatu i 4FUN.TV oraz w kanale Super Polsat i w Szóstce. Partnerami akcji są operator sieci Plus oraz Cyfrowy Polsat.
Check Point jednoczy siły z Microsoft Intune w celu zapewnienia bezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-20 15:51 - dodaj komentarz
Firma Check Point Software Technologies Ltd. ogłosiła dzisiaj informację o integracji produktu Check Point SandBlast Mobile z technologią Microsoft Enterprise Mobility + Security (EMS) w celu zapewnienia ochrony urządzeń mobilnych dla firm. Cyberataki rozwinęły się i zamiast bezpośrednio atakować sieci firmowe jako główny cel obierają urządzenia przenośne, jednak zaledwie jeden procent firm wdrożył technologię bezpieczeństwa dla urządzeń mobilnych.
Ericsson rozszerza swoją działalność w Polsce. Otwiera nowe biura w Krakowie i Łodzi
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-20 15:46 - dodaj komentarz
Ericsson w Polsce poszukuje ponad trzystu nowych pracowników do polskich centrów R&D w Łodzi i Krakowie. Poszukiwani są programiści, testerzy, architekci systemów, menedżerowie, product ownerzy, a także osoby z doświadczeniem w zarządzaniu projektami. Uruchomione przed kilkoma dniami biuro w Krakowie przyjmie zarówno nowych pracowników jak i pomieści inne oddziały mieszczące się dotychczas poza głównym biurem R&D w Krakowie.
QLED TV, czyli jaśniejszy świat w Ultra High Definition
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-20 15:44 - dodaj komentarz
Jako użytkownicy elektroniki coraz częściej słyszymy określenia UHD (4K) i HDR. Z pewnością nie są one obce także widzom, którzy korzystają z serwisów VoD, takich jak HBO GO czy Netflix. Obie technologie – Ultra High Definition (4K) i HDR – są innowacyjne same w sobie i mają duży wpływ na jakość obrazu oraz nasze wrażenia podczas oglądania filmów czy grania na konsoli. Zacznijmy od podstaw i definicji. Ultra High Definition (4K) odnosi się do rozdzielczości ekranu wynoszącej 3840 x
Fortinet liderem wśród producentów zapór sieciowych klasy korporacyjnej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-20 15:39 - dodaj komentarz
Fortinet (NASDAQ: FTNT), światowy lider w dziedzinie zaawansowanych cyberzabezpieczeń, został wyróżniony w raporcie 2017 Gartner Magic Quadrant for Enterprise Network Firewalls jako dostawca najlepszej zapory sieciowej klasy korporacyjnej. Firma Gartner oceniła platformę Fortinet Security Fabric: jej kompletność oraz możliwości realizacji. Podstawą platformy Fortinet Security Fabric jest zapora klasy korporacyjnej FortiGate.
Play: TIDAL i internet za darmo przez całe lato -Sarsa (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-19 15:50 - dodaj komentarz
Masz Play na Kartę? Masz muzykę i internet za darmo przez całe lato! Włącz TIDAL i słuchaj Sarsy oraz milionów innych utworów.
Comarch na podium wśród producentów ERP w rankingu ITwiz Best 100 2016
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-19 15:46 - dodaj komentarz
Comarch dynamicznie rozwija systemy wspierające biznes dla małych oraz średnich przedsiębiorców i z sukcesem buduje silną pozycję wśród dostawców w segmencie ERP oraz usług chmurowych. W opublikowanym rankingu „ITwiz Best 100 2016” Comarch został zwycięzcą w kategorii „Firm o największych przychodach ze sprzedaży usług cloud computing w Polsce”. Dodatkowo w zestawieniu „Firmy o największej sprzedaży systemów ERP w Polsce” zajął trzecią lokatę.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: