GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Do pracy lub zabawy - ultralekki laptop 2w1 Hykker HELLO z Biedronki
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-17 14:52 - dodaj komentarz
Laptop Hykker HELLO to wielofunkcyjne urządzenie z dotykowym, obracanym ekranem 360 stopni o przekątnej 11.6’’, przeznaczone do podstawowej pracy i przeglądania multimediów. Można będzie go nabyć w sklepach Biedronka od 20 września br. w cenie 749 zł. Większość komputerów, szczególnie laptopów, wykorzystywana jest przede wszystkim do przeglądania Internetu i podstawowej rozrywki: aktywności na profilach w mediach społecznościowych, słuchania muzyki i oglądania filmów.
KE: Koniec ze zmianami czasu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-14 15:47 - 1 komentarz
Komisja Europejska zaproponowała zniesienie sezonowych zmian czasu w Europie w 2019 r., dając państwom członkowskim swobodę decydowania o tym, czy chcą na stałe stosować czas letni czy zimowy. W przeprowadzonych latem tego roku konsultacjach publicznych 84 proc. respondentów opowiedziało się za nieprzestawianiem zegarków. Wniosek Komisji Europejskiej zostanie teraz przedłożony Parlamentowi Europejskiemu i Radzie do zaakceptowania.
Orange bez limitu na kartę (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-14 15:42 - dodaj komentarz
W Orange na kartę rozmowy i smsy bez limitu oraz 15 GB internetu za jedyne 25 złotych. Internet za darmo po każdym doładowaniu w Orange Free na kartę. Nawet 100 GB. Bonus przyznawany jest automatycznie po każdym doładowaniu konta w taryfie Orange Free na kartę i nie trzeba go włączać. Ważność i ilość bonusowych GB sprawdzisz wysyłając SMS-a o treści ILE pod numer 411 (koszt 20 gr).
Testy mechanizmu monitorowania jakości internetu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-14 15:37 - dodaj komentarz
Od dziś ruszają skierowane do użytkowników testy aplikacji na komputery stacjonarne, która stanowi element mechanizmu monitorowania jakości dostępu do internetu. Dzięki niej konsumenci mogą za darmo sprawdzić jakość świadczonych im usług. Wdrożenie mechanizmu przyczyni się do zwiększenia ochrony użytkowników i konkurencji między dostawcami w oparciu o jakość świadczonych usług. System pomiarowy przygotowuje wybrana w konkursieOtwórz w nowym oknie firma V-Speed sp. z o.o.
Ruszył nabór wniosków w II edycji programu Fajne Granty T‑Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-14 15:35 - dodaj komentarz
Wspólnie z Fundacją CoderDojo rozpoczęliśmy nabór wniosków w II edycji programu Fajne Granty T‑Mobile. Inicjatywa, która skierowana jest do organizacji pozarządowych oraz aktywistów, służy popularyzacji wykorzystywania nowych technologii w edukacji. W tym roku uczestnicy mogą zgłaszać pomysły na wykorzystanie techniki druku 3D. Fajne Granty T‑Mobile 2018 to program skierowany do pasjonatów, którzy pragną popularyzować wykorzystywanie nowych technologii w edukacji.
ING Bank Śląski zaprasza do programu ChallengING
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-14 15:32 - dodaj komentarz
Trwa rekrutacja do programu ChallengING, który otwiera możliwości rozwoju w obszarze Tech ING Banku Śląskiego. Program pozwala na zdobycie bogatego doświadczenia w środowisku wysoko zaawansowanych technologii informatycznych. Etap składania aplikacji zakończy się 10 października br. Program jest skierowany do studentów i absolwentów - do dwóch lat po zakończeniu studiów magisterskich. Zgłoszenia do programu można składać do 10 października.
Pamięci TRANSCEND DDR4 2666 JetRam w przystępnej cenie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-14 15:29 - dodaj komentarz
Firma TRANSCEND prezentuje nowe pamięci klasy konsumenckiej DDR4 2666 JetRam, dostępne w formacie dla laptopów (SO-DIMM) oraz komputerów stacjonarnych (U-DIMM). Producent udostępnia użytkownikom wersje o pojemności 4 GB i 8 GB. Moduły JetRam wyróżniają się taktowaniem zegara 2666 MHz, a ich przepustowość jest równa 21 GB/s. Do pracy wymagają jedynie napięcia 1.2 V, dzięki czemu są w stanie ograniczyć zużycie energii aż do 40% w porównaniu z modułami DDR3
Uczenie maszynowe – rewolucja w cyberbezpieczeństwie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-13 15:35 - dodaj komentarz
Aż 53% incydentów naruszenia danych firmowych zostaje odkrytych dopiero przez podmioty zewnętrzne – same organizacje nie mają o nich wiedzy . Średnia liczba dni, które mijają od zaistnienia ataku do jego wykrycia, wzrosła z 201 w 2016 roku do 206 w roku ubiegłym . W szybszej analizie oraz dokładniejszym wykrywaniu zagrożeń ma pomóc sztuczna inteligencja oparta na uczeniu maszynowym (ang. machine learning).
Problem z bezpieczeństwem komputerów – hakerom wystarczy 5 minut aby wykraść dane
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-13 15:33 - dodaj komentarz
Badacze ds. cyberbezpieczeństwa z F-Secure odkryli problem w zabezpieczeniach komputerów największych producentów, który umożliwia hakerom przejęcie danych z dysku, nawet jeżeli były zaszyfrowane. Cyberprzestępcom wystarczy zaledwie 5 minut fizycznego dostępu, aby przeprowadzić atak. Problem wynika z braku odpowiednich zabezpieczeń w procesie uruchamiania systemu, co pozwala wykonać znany już od dekady atak nazywany „Cold Boot” (ang. cold – zimny, boot – uruchomienie komputera).
Wygraj pakiet na RUNMAGEDDON [konkurs HAMMER]
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-09-13 15:30 - dodaj komentarz
Marka HAMMER znana z pancernych telefonów i smartfonów, przez wielu kojarzona jest z podróżami i sportem. I nie ma się czemu dziwić – jeżeli jesteś twardzielem i lubisz wszelkie wyzwania: aktywności, wyprawy czy biegi przeszkodowe, istnieje duże prawdopodobieństwo, że masz właśnie wytrzymały smartfon. Teraz przedstawiciele brandu rzucają wszystkim wyzwanie i zachęcają do wzięcia udziału w konkursie. Do wygrania pakiety na RUNMAGEDDON.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: