GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Raport CERT Polska - więcej groźnych incydentów i nowe zagrożenia
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-21 15:41 - dodaj komentarz
CERT Polska opublikował właśnie raport prezentujący stan bezpieczeństwa polskiej części internetu. Zespół działa w instytucie badawczym NASK, w strukturach Narodowego Centrum Cyberbezpieczeństwa (NC Cyber). Jak wynika z przedstawionych w raporcie danych, zespół obsłużył w 2016 roku 1926 incydentów, o 32 proc. więcej niż w 2015. Wśród najpoważniejszych zagrożeń, które dotknęły polskich internautów, warto zwrócić uwagę przede wszystkim na słabe zabezpieczenia licznych urządzeń
Mastercard zaprezentował biometryczną kartę płatniczą nowej generacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-21 15:38 - dodaj komentarz
Firma Mastercard zaprezentowała biometryczną kartę płatniczą nowej generacji, która łączy w sobie mikroprocesor i technologię rozpoznawania odcisku palca. Karta zapewnia wygodną i bezpieczną weryfikację tożsamości jej posiadacza w czasie zakupów w sklepach stacjonarnych. Nowa karta wykorzystuje technologię skanowania linii papilarnych, która jest już stosowana przy płatnościach mobilnych, i będzie można jej używać we wszystkich terminalach przyjmujących płatności w standardzie EMV na całym świecie.
Plus: JA+ Centralka Firmy - nowa usługa dla małych firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-21 15:34 - dodaj komentarz
Mała firma może działać jak duża, dzięki nowej usłudze dla klientów Plusa z rynku SOHO - Centralka Firmy. Umożliwia ona zaawansowane zarządzanie połączeniami telefonicznymi przychodzącymi na numer główny firmy. Usługa zaprojektowana została przede wszystkim dla osób prowadzących działalność gospodarczą lub dla małych firm, ale jej funkcje mogą się sprawdzać także na użytek prywatny. Centralka Firmy działa na numerze komórkowym w sieci Plus.
Mobilne antywirusy dla Androida pod lupą AV-Test
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-21 15:32 - dodaj komentarz
Opublikowano wyniki kolejnych testów przeprowadzanych przez niezależne laboratorium AV-Test. Tym razem skupiono się na antywirusach na system Android – który ostatnio został ogłoszony najpopularniejszym systemem na świecie. Badaniom poddano aż 20 różnych programów antywirusowych, które testowano pod względem ochrony, użytkowości oraz dostępnych opcji.
Kaspersky Lab świadczy usługi informatyki śledczej w zakresie cyberincydentów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-21 15:31 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab będzie świadczył usługi w zakresie informatyki śledczej oraz reagowania na incydenty posiadaczom cyberubezpieczenia Allianz Global Corporate & Specialty SE (AGCS) w Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii. W przypadku kryzysu cybernetycznego firmy mogą teraz skorzystać z wiedzy eksperckiej Kaspersky Lab, która pomoże im ograniczyć szkody związane z incydentami naruszenia bezpieczeństwa poprzez szybki dostęp do usług nowej generacji oraz możliwość rozpoczęcia
T-Mobile: Strażnicy Galaktyki vol. 2 w zestawie Superbox (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-21 15:26 - 2 komentarze
Jest takie miejsce w galaktyce, gdzie najnowsze smartfony są dostępne w atrakcyjnych cenach i unikalnych ofertach… Smartfoneria w T-Mobile teraz wzbogaca się o propozycję dla rodziców i młodszych użytkowników. Najnowszy MIX w T-Mobile to ciekawe smartfony, sporo Internetu i miła niespodzianka, czyli kolekcjonerskie figurki bohaterów filmu Marvela „Strażnicy Galaktyki vol. 2” w zestawie Superbox.
UPC, Mastercard i Blue Media promują płatności automatyczne
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-21 15:21 - dodaj komentarz
Od końca marca trwa wspólna kampania firm UPC Polska, Mastercard oraz Blue Media, właściciela serwisu bm.pl. Klienci uczestniczący w promocji mogą zyskać do 30 zł zwrotu za e-płatności automatyczne dokonane kartą Mastercard za rachunki UPC Polska. Klienci UPC Polska mogą od stycznia 2017 r. opłacać comiesięczne rachunki za telewizję, telefon i internet bez potrzeby każdorazowego wprowadzania danych karty płatniczej lub logowania się na stronie banku w celu wykonania przelewu.
SAPPHIRE wprowadza rodzinę kart graficznych Pulse
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-21 15:18 - dodaj komentarz
Firma SAPPHIRE Technology przedstawiła nową rodzinę kart graficznych SAPPHIRE Pulse. Karty graficzne z serii Pulse łączą w sobie cechy najważniejsze z perspektywy graczy: wydajność, trwałość oraz niewygórowaną cenę. Nowa seria charakteryzuje się fabrycznie podniesionymi zegarami, wydajnym układem chłodzenia oraz atrakcyjnym wyglądem. Jednocześnie na rynku debiutują karty Pulse Radeon RX 550, czyli nowoczesne, niedrogie oraz zużywające niewiele energii elektrycznej konstrukcje
Pięć obszarów innowacji w dziedzinie cyberzabezpieczeń w 2017 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-21 15:13 - dodaj komentarz
Firmy technologiczne muszą być innowacyjne, aby przetrwać. Jest to szczególnie istotne w branży cyberbezpieczeństwa. W 2017 roku cyberprzestępcy postawią przed dostawcami zabezpieczeń nowe wyzwania. Wielu hakerów to przecież niezwykle błyskotliwi ludzie i aby ich pokonać, trzeba być sprytniejszym od nich. Dostawcy cyberzabezpieczeń muszą dziś oferować klientom otwarte, zintegrowane technologie ochronne i sieciowe.
F-Secure: Poważne luki w zabezpieczeniach dysków NAS
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-21 15:07 - dodaj komentarz
W styczniu 2017 roku firma F-Secure przedstawiła wyniki badań poświęconych licznym lukom w zabezpieczeniach, które odkryto w dyskach NAS firmy QNAP. Od tego czasu zidentyfikowano nowe, znacznie poważniejsze problemy związane z podatnością w oprogramowaniu urządzeń sieciowych tego producenta. Luki w oprogramowaniu umożliwiają uzyskanie dostępu do dowolnych danych, które są przechowywane w pamięci, blokowanie użytkowników (łącznie z właścicielem), wykorzystanie urządzenia do
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: