GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Symantec i Blue Coat pod jednym szyldem
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-24 15:29 - dodaj komentarz
W 2016 roku Symantec, globalny producent oprogramowania antywirusowego, za ponad 4,5 mld USD przejął firmę Blue Coat, specjalizującą się w ochronie sieci i systemów IT. Ich połączenie pozwoliło stworzyć największą na świecie firmę zajmującą się bezpieczeństwem IT w przedsiębiorstwach. W związku z integracją obu firm, dotychczasowe portfolio Blue Coat, dostępne w ofercie Veracomp, rozszerzy się o rozwiązania Enterprise producenta Symantec.
KE docenia zaangażowanie Polski w budowę europejskiej gospodarki opartej na danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-24 15:26 - dodaj komentarz
W swoim liście, skierowanym do Krzysztofa Szuberta, sekretarza stanu i Pełnomocnika Rządu ds. Jednolitego Rynku Cyfrowego, Andrus Ansip, wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej, odpowiedzialny za Jednolity Rynek Cyfrowy, podziękował za aktywną rolę Polski w procesie konsultacji komunikatu Komisji dotyczącego budowy europejskiej gospodarki opartej na danych (Building European Data Economy).
Plus: JA+ Abonament za darmo aż do końca roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-24 15:24 - dodaj komentarz
Plus wprowadził nowe odsłony ofert głosowych z wakacjami od opłat. Dzięki promocji „JA+ Abonament za darmo aż do końca roku" można nawet do końca grudnia nie płacić za korzystanie z telefonu. Z promocji „JA+ Abonament za darmo aż do końca roku" mogą skorzystać klienci indywidualni i biznesowi, a można ją łączyć z Programem smartDOM oraz DwuPak.
Kaspersky Security for Virtualization Light Agent rozszerza wachlarz obsługiwanych platform
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-24 15:22 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab udostępnia istotną aktualizację swojego wyspecjalizowanego produktu bezpieczeństwa przeznaczonego dla centrów danych — Kaspersky Security for Virtualization Light Agent. Oprócz wspieranych już platform wirtualizacji oraz systemów operacyjnych rozwiązanie to zapewnia obecnie ochronę każdemu serwerowi, niezależnie od zainstalowanego na nim systemu operacyjnego — zarówno w trybie bezagentowym, jak i z wykorzystaniem lekkiego agenta.
Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji wybiera chmurę
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-24 15:19 - dodaj komentarz
Jedna z najstarszych Izb gospodarczych w Polsce wykorzystuje narzędzia cyfrowej transformacji w swojej codziennej działalności i współpracy w grupie 131 zrzeszonych obecnie firm, a także partnerów merytorycznych i interesariuszy. Często jest to współpraca w rozproszonym środowisku o różnych potrzebach i oczekiwaniach. Odpowiedzią na te potrzeby okazał się pakiet usług Office 365, który zapewnił bezpieczny przepływ i dostęp do dokumentów, a także umożliwił wdrożenie nowych sposobów komunikacji.
RODO wchodzi w życie już za rok! Jesteś gotowy?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-24 15:16 - dodaj komentarz
Jedna czwarta europejskich firm nie zdaje sobie sprawy, że rozporządzenie RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych)dotyczy także ich przedsiębiorstwa – tak wynika z badań przeprowadzonych przez IDC we współpracy z firmą ESET. Rozszerzony katalog szczególnych danych osobowych, rozszerzona formuła zgody, zgłaszanie incydentów do 72 godzin, zwiększenie uprawnień dla osób, których dane dotyczą oraz wielomilionowe kary – to tylko niektóre ze zmian, które wejdą w życie w ramach
Video bez limitu danych w T-Mobile (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-24 15:14 - 1 komentarz
To już oficjalne: telewizja przenosi się do smartfonów. Dlatego T-Mobile, dysponując najlepszą siecią, likwiduje ograniczenia i wprowadza usługę Supernet Video. W jej ramach najpopularniejsze serwisy video nie zużywają pakietu danych. Jesteśmy nie tylko świadkami, ale również twórcami nowego megatrendu – na urządzeniach mobilnych oglądamy trzy razy więcej filmów niż na komputerach stacjonarnych i laptopach.
Ericsson przygotowuje sieć Hi3G do uruchomienia usługi 5G w Skandynawii
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-24 15:09 - dodaj komentarz
Firma Ericsson (NASDAQ: ERIC) została wybrana przez Hi3G Scandinavia - operatora znanego w Danii i Szwecji pod nazwą „3” - jako wykonawca odpowiedzialny za modernizację sieci radiowej i przesyłowej, rozszerzenie zasięgu 4G oraz wdrożenie technologii 5G. Realizując założone cele, Ericsson zastąpi wykorzystywany obecnie sprzęt wiodącym na rynku rozwiązaniem znanym pod nazwą Ericsson Radio System. Dzięki temu operator Hi3G będzie mógł korzystać z udoskonalonej technologii MIMO
Samsung: W pogoni za doskonałą jakością, czyli HDR10+
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-24 15:07 - dodaj komentarz
Jako użytkownicy telewizorów oczekujemy, że jakość obrazu zawsze będzie na najwyższym poziomie. Lepsza jakość to przecież wierniejsze odwzorowanie rzeczywistości, które jest priorytetem również dla producentów telewizorów. Samsung od niedawna wykorzystuje nowy otwarty standard dla treści HDR o nazwie HDR10+, który jeszcze bardziej przybliża nas do niemal rzeczywistych obrazów. Zobaczmy czym jest HDR10+ i jak przekłada się na wrażenia widzów.
Projektor multimedialny LED Vision 130 i słuchawki Soul Sound w sieci sklepów Biedronka
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-24 15:05 - dodaj komentarz
Najnowsze okazje i promocje sieci Biedronka mogą przyprawić o zawrót głowy. Asortyment sklepów wzbogacą bowiem dwa wyjątkowe urządzenia technologicznej marki Hykker: wielofunkcyjny projektor multimedialny LED Vision 130 oraz słuchawki przewodowe Soul Sound. Produkty będą dostępne w sprzedaży od 29 maja w atrakcyjnych cenach, odpowiednio za: 299 zł i 24,99 zł.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: