GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Optoelektronika – element strategii zrównoważonego rozwoju Państwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-19 15:31 - dodaj komentarz
Optoelektronika jako prężnie rozwijająca się dziedzina nauki, której domeną jest skuteczne wykorzystanie właściwości światła jako nośnika informacji, ma kluczowe znaczenie w rozwoju kraju. Jak skutecznie się nią posługiwać i w jakich obszarach gospodarki i przemysłu ma największy potencjał – będzie można dowiedzieć się od ekspertów podczas III edycji Konferencji Optoelektronicznej.
CHG90 – monitor do zadań specjalnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-19 15:29 - dodaj komentarz
Monitor Samsung C49HG90 to pierwszy na świecie wyświetlacz QLED o tak dużej przekątnej – 49 cali. Jego cechą charakterystyczną jest wysoki stopień zakrzywienia ekranu (1800R) i proporcje – 32:9, co sprawia, że może on z powodzeniem zastąpić nie tylko dwa, ale nawet trzy monitory. CHG90 jest idealnym rozwiązaniem dla specjalistów, takich jak np. graficy, montażyści, fotografowie czy finansiści, którzy potrzebują, aby monitor zapewniał wysokiej jakości obraz i duży obszar roboczy.
RODO: Czy nowe prawo lepiej ochroni nasze dane osobowe?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-19 15:26 - dodaj komentarz
W maju 2018 r. zacznie obowiązywać unijne Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych (tzw. RODO). Oznacza to całkowicie nowe podejście do tego zagadnienia. Konsumenci zyskają więcej praw, natomiast przedsiębiorcy będą musieli skuteczniej chronić nasze dane. Rozporządzenie będzie dotyczyło wszystkich podmiotów przetwarzających dane osobowe. RODO będzie obowiązywało w całej Unii Europejskiej, dzięki czemu przepisy zostaną ujednolicone.
Play: Bonusowe GB za cykliczne doładowanie kartą MasterCard
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-18 16:11 - dodaj komentarz
Play ruszyło z promocją, dzięki której nagradza wygodę. Serio! Bo zarówno nie będziecie musieli sprawdzać stanu konta i martwić się o wykonanie doładowania jak i dostaniecie za to bonusowe GB do wykorzystania. Wystarczy uruchomić cykliczne doładowania z kartą Mastercard. Jak to zrobić? Zakładając konto na PayU i logując się później na doladowania.play.pl, gdzie dokończycie ustawienie.
Gala KSW 40 w Dublinie będzie dostępna w UPC
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-18 16:05 - dodaj komentarz
Już w niedzielę, 22 października, rozpocznie się w Dublinie Gala KSW 40. Transmisję, która nadawana będzie w jakości HD, można zamawiać w UPC w systemie pay-per-view. W ramach Gali widzowie będą mogli zobaczyć aż 9 pojedynków. W oktagonie rękawice skrzyżują min. Mariusz Pudzianowski z Jamesem McSweeneyem, Mateusz Gamrot z Normanem Parke czy Michał Materla z Paulo Thiago.
Polska przyczółkiem dla technologii 5G
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-18 16:01 - dodaj komentarz
Technologia 5G, która umożliwia przesył danych z prędkością od 10 do nawet 100 Gbps od kilku miesięcy nie schodzi z ust branży telekomunikacyjnej. Jej wdrożenie w Polsce zapowiada Ministerstwo Cyfryzacji. O wyzwaniach technologicznych na dziś i jutro mówi Juliusz Korwin, dyrektor marketingu Powermat Polska, start-upu oferującego nowoczesne narzędzie marketingowe wykorzystujące aplikację mobilną.
Kroll Ontrack prezentuje nową wersję oprogramowania
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-18 15:58 - dodaj komentarz
Kroll Ontrack zaprezentował nową wersję oprogramowania Ontrack® EasyRecovery™. Oprogramowanie do samodzielnego odzyskiwania danych zostało zaprojektowane z myślą o pomocy użytkownikom indywidualnym i biznesowym, a także usługodawcom, w przywracaniu danych z wewnętrznych dysków twardych i dysków SSD oraz nośników zewnętrznych. Kroll Ontrack, wiodący dostawca rozwiązań odzyskiwania danych, zaprezentował nową wersję oprogramowania Ontrack EasyRecovery dla systemów Windows i MacOS.
Samsung: Przełomowe kropki w dziejach świata
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-18 15:55 - dodaj komentarz
Może się to wydawać wręcz nieprawdopodobne, ale historia świata bez kropki wyglądałaby zupełnie inaczej. To małe i – na pierwszy rzut oka - niewiele znaczące „coś” często było symbolem przełomu w rozwoju ludzkości. Jak się bowiem okazuje, kropka popchnęła naprzód matematykę, ułatwiła porozumiewanie się, otworzyła drzwi do cyberprzestrzeni, a ta kwantowa wprowadziła zupełnie nową jakość w elektronice użytkowej. Ale po kolei…
Poczta Polska promuje najlepsze sklepy internetowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-18 15:42 - dodaj komentarz
Po raz czwarty w rankingu E-Gazele Biznesu zostaną nagrodzone małe i średnie firmy eCommerce, które dynamicznie zdobywają rynek w ramach swojej specjalizacji i generują wysoki wzrost przychodów rok do roku. O tytuł e - Gazeli Biznesu będą walczyć firmy zajmujące się handlem w internecie, których roczne dochody wynoszą od 50 tys. zł do 100 mln zł. Autorem rankingu jest Instytut Badawczy ARC Rynek i Opinia. Wyniki tegorocznego konkursu poznamy już 18 października.
SentiOne wśród rozwijających się firm technologicznych w Europie Środkowej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-18 15:40 - dodaj komentarz
Firma SentiOne została tegorocznym laureatem prestiżowego rankingu Deloitte Technology Fast 50 Central Europe. Nie jest to zaskoczeniem, tym bardziej, że na czele SentiOne, stoi tegoroczny finalista polskiej edycji konkursu EY Przedsiębiorca Roku. Spośród kilkuset zgłoszonych do konkursu firm, do finału udało się dostać jedynie 19 pochodzącym z Polski.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: