GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Zaprojektuj swoją przestrzeń z Samsung QLED TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-22 15:07 - dodaj komentarz
Tworząc linię telewizorów QLED TV Samsung połączył to, co dla widzów najważniejsze, czyli wysoką jakość obrazu z dopracowaną w każdym calu konstrukcją i niezwykle intuicyjnym, szybkim sposobem sterowania. Dzięki temu produkty z tej linii cieszą oko nie tylko podczas oglądania ulubionego programu, ale stanowią także piękny element domowego wystroju. Możliwości aranżacyjne wnętrz w niespotykany dotychczas sposób zostały poszerzone o dodatkowe opcje.
SAPPHIRE prezentuje PULSE Radeon RX 560
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-22 15:05 - dodaj komentarz
Linia kart graficznych SAPPHIRE PULSE wzbogaca się o model SAPPHIRE PULSE Radeon RX 560. Karta została oparta na niereferencyjnej płytce drukowanej oraz na niereferencyjnym, półpasywnym systemie chłodzenia. Puls pełnego układu Polaris 21. Karty Radeon RX 560 napędza w pełni odblokowany chip Polaris 21, który bazuje na 1024 procesorach strumieniowych. Taktowanie rdzenia w trybie Boost wynosi 1300 MHz, natomiast pamięci GDDR5 osadzone na szynie 128-bit pracują z częstotliwością 1750MHz
Ericsson przedstawia Dynamic Orchestration
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-22 14:57 - dodaj komentarz
Ericsson (NASDAQ: ERIC) wprowadza Dynamic Orchestration, rozwiązanie wspierające szybkie wdrożenie i automatyzację usług w pętli zamkniętej w sieciach fizycznych i wirtualnych, umożliwiające realizację kolejnego etapu strategicznego rozwoju firm wiodących w dziedzinie usług transformacji informatycznej na rzecz swoich klientów. Dynamic Orchestration firmy Ericsson to elastyczne, modułowe rozwiązanie do zarządzania istniejącymi technologiami z jednoczesną integracją i sterowaniem
Samsung: Kolejka, w której chce się stać
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-22 14:55 - dodaj komentarz
Kolejka. Synonim nudy i straconego czasu, który upływa w ślimaczym tempie. W ubiegły weekend Polacy doświadczali uroków stania w kolejce w trakcie Nocy Muzeów, ale większość z nas zmaga się z nimi prawie każdego dnia – do kasy, w urzędzie, na poczcie. Dzięki nowym technologiom kolejki nie muszą być jednak tak straszne, jak je malują. Czekanie ma swoje plusy. Dzięki nowym technologiom stanie w kolejce staje się też coraz większą przyjemnością i zyskuje nowych fanów w Polsce.
W 2016 r. w Polsce brakowało ok. 50 tys. programistów. Czy warto się przebranżowić?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-22 14:53 - dodaj komentarz
Wysokie wynagrodzenie, stabilność zatrudnienia, zachęcające świadczenia dodatkowe – to wszystko powoduje, że praca w branży IT jest bardzo atrakcyjna. Mimo tego na polskim rynku ciągle brakuje programistów. W ubiegłym roku deficyt wynosił ok. 50 tys. pracowników. Niedobór ten będzie rósł. Dobrą pracę w branży można więc znaleźć stosunkowo łatwo. Nie dziwi zatem, że coraz więcej osób niemających wykształcenia informatycznego decyduje się przebranżowić i zostać programistą. Jak to zrobić?
Bezprzewodowe słuchawki Jabra Evolve 75
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-19 15:21 - dodaj komentarz
Firma Jabra zaprezentowała najnowszy zestaw słuchawkowy Evolve 75, zaprojektowany z myślą o najwyższym komforcie pracy użytkownika oraz doskonałej jakości dźwięku. Urządzenie oferuje wiele ciekawych funkcjonalności, m.in. łączność bezprzewodową Dual Bluetooth, aktywne wyciszanie szumów czy diody informujące o zajętości. Rozwiązanie to idealnie sprawdzi się w dużych biurach korzystających z otwartych przestrzeni.
LG i SES prezentuja pierwszą transmisję obrazu w technologii 4K HFR
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-19 15:17 - dodaj komentarz
Podczas dziesiątej konferencji SES Industry Days w Luksemburgu, konsorcjum SES oraz firma LG Electronics zademonstrowały transmisję audycji w najnowocześniejszej technologii 4K High Frame Rate (HFR). Transmisja treści 4K HFR odbyła się za pośrednictwem satelity ASTRA na pozycji 19,2°E wprost na ekran telewizora LG OLED z oferty na rok 2017. W ten sposób, używając prototypowego oprogramowania HFR, firmy LG i SES zaprezentowały uczestnikom konferencji wyjątkowy obraz o podwyższonej jakości.
Polska sygnatariuszem listu w sprawie swobodnego przepływu danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-19 15:12 - dodaj komentarz
Przetwarzanie danych ma ogromne znaczenie dla rozwoju nowoczesnej gospodarki i sprawnego państwa. Analizowanie dużych ilości danych jest siłą napędową nowo powstających produktów i usług, modeli biznesowych i metod naukowych świadczących o konkurencyjności gospodarki oraz wysokiej jakości usług publicznych. Mówi się, że dane stały się paliwem współczesnej gospodarki.
Orange Love dla Firm z najnowszymi smartfonami Samsung (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-19 15:10 - dodaj komentarz
Opinia klienta jest najważniejsza. Zmienia się jednak sposób, w jaki ją poznajesz. Dlatego wybierz pakiet Orange LOVE dla firm, czyli Orange Światłowód i dwie karty SIM. A do tego polecamy najnowsze smartfony Samsung!
Co trzeci Polak nie zmienia haseł do stron internetowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-19 15:07 - dodaj komentarz
W przeciwieństwie do internautów z innych krajów Europy, aż 75% Polaków nie obawia się korzystania z internetu. Jednocześnie 1/3 Polaków nie zmienia swoich haseł i danych uwierzytelniających lub robi to rzadko, a 1/4 osób w ogóle nie ma antywirusa na swoich urządzeniach – wynika z badania przeprowadzonego na zlecenie Grupy Europ Assistance. W przeciwieństwie do internautów z innych krajów Europy, aż 75% Polaków nie obawia się korzystania z internetu.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: