GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

E-usługa: Sprawdź swoje punkty karne już dostępna
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-24 15:17 - dodaj komentarz
Kierowcy w całym kraju mogą bez wychodzenia z domu sprawdzić, ile punktów karnych zebrali za wykroczenia drogowe. E-usługa jest dostępna za darmo na portalu Obywatel.gov.pl. Aby z niej skorzystać potrzebny jest Profil Zaufany (eGO). Prezentacja danych zawiera sumę punktów karnych, datę popełnienia wykroczenia, informacje o pojeździe, miejsce popełnienia wykroczenia, dane kierowcy oraz informację o liczbie tzw. punktów tymczasowych.
Orange Love z miłości do futbolu (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-24 15:11 - dodaj komentarz
Z miłości do futbolu Orange przygotowało dla Ciebie pakiet usług Orange Love. A do tego HBO i CANAL+ przez 3 miesiące w prezencie, z meczami Ligi Mistrzów UEFA oraz ligą angielską i polską. Bo liczy się to, co ważne dla Ciebie
Korzystanie z big data oraz inteligencja społeczna przyszłością firm rodzinnych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-24 15:06 - dodaj komentarz
Jak wynika ze wskazań raportu „Kompetencje przyszłości w firmach rodzinnych 2017”, za sukcesem rynkowym liderów przedsiębiorczości w najbliższych latach mogą stać dwie kompetencje: synteza danych oraz inteligencja społeczna, którą chce rozwijać ponad ¾ firm rodzinnych. Tymczasem finanse są tym obszarem zarządzania strategicznego, w którym firmy rodzinne mają największy dystans do nadrobienia wobec liderów. Autorem raportu jest Fundacja Firmy Rodzinne.
Check Point Infinity: Architektura bezpieczeństwa przyszłości
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-24 15:01 - dodaj komentarz
Check Point Software Technologies, zaprezentował Check Point Infinity, rewolucyjną architekturę cyberbezpieczeństwa, zaprojektowaną w celu zaspokojenia wszelkich potrzeb bezpieczeństwa organizacji. Check Point Infinity jest pierwszym zintegrowanym systemem bezpieczeństwa sieci, chmury i urządzeń mobilnych, zapewniającym niezrównane zapobieganie zagrożeniom rosnącej liczby zagrożeń.
Aplikacja Mój Carrefour może teraz więcej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-24 14:56 - dodaj komentarz
Zaktualizowana wersja aplikacji mobilnej Mój Carrefour ułatwi zakupy w sklepach dzięki dodanemu czytnikowi cen, możliwości zbierania naklejek promocyjnych oraz zdobywania e-kuponów za zakupy w supermarketach. Aplikacja do dnia dzisiejszego została pobrana prawie 600 000 razy. Po zainstalowaniu nowej wersji aplikacji Mój Carrefour użytkownicy zyskają dostęp do trzech nowych funkcji.
Imagine Cup: Białostocczanie w Microsoftowej Kuźni Talentów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-24 14:54 - dodaj komentarz
Już 26 i 27 kwietnia odbędzie się finał prestiżowego konkursu Imagine Cup – największego startupowego konkursu dla studentów. Białostoccy studenci kierunków informatycznych z Politechniki i Uniwersytetu wielokrotnie brali w nim udział jako uczestnicy, a ci bardziej doświadczeni również jako mentorzy i jurorzy. Ich wspomnienia pokazują, jak bardzo branży IT potrzebna jest ta inicjatywa Microsoftu.
Samsung i Amazon Video wprowadzają standard HDR10+
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-24 14:50 - dodaj komentarz
Amazon Video to pierwsza usługa streamingu wideo, która wykorzystywać będzie technologię HDR10+. Dzięki temu użytkownicy wybranych telewizorów Samsung i aplikacji Amazon Video zyskają dostęp do najwyższej jakości obrazu. Samsung Electronics i Amazon Video zapowiedziały wprowadzenie HDR10 +, czyli zaktualizowanego otwartego standardu, który wykorzystuje dynamiczne metadane w celu poprawienia kontrastu i kolorów w rozszerzonej ofercie telewizorów Samsung.
Innovation ING Lab już otwarty
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-24 14:48 - dodaj komentarz
ING Bank Śląski uruchomił Innovation ING Lab - przestrzeń, która sprzyja kreatywnemu myśleniu i tworzeniu rewolucyjnych innowacji. W Innovation ING Lab pracuje teraz pięć interdyscyplinarnych zespołów. Cztery z nich pracują w ramach drugiej edycji Akceleratora ING. To specjalny program, który powstał by przyśpieszyć wdrażanie innowacyjnych produktów i usług, odpowiadających na realne potrzeby klientów.
Fortinet Security Fabric dostępne w środowiskach chmurowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-24 14:45 - dodaj komentarz
Fortinet (NASDAQ: FTNT), światowy lider w dziedzinie zaawansowanych cyberzabezpieczeń, poinformował, że rozwiązania Fortinet Security Fabric są teraz dostępne we wszystkich środowiskach chmurowych, od prywatnych i publicznych chmur typu Infrastructure-as-a-Service (IaaS) do aplikacji typu Software-as-a-Service (SaaS). Rozwiązania Fortinet są teraz dostępne w Microsoft Azure Marketplace, co umożliwia przedsiębiorstwom płacenie za zabezpieczenia chmurowe w miarę potrzeb.
LG G6 i Lenovo Moto Z + JBL by Harman Sound Boost w Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-21 15:51 - dodaj komentarz
Dwa nowe smartfony dołączyły do oferty sieci Play: LG G6 i Lenovo Moto Z + JBL by Harman Sound Boost. Natomiast obnizono ceny: Lenovo K5 Dual SIM i Lenovo K6 Note Dual SIM. Lenovo K5 doskonale sprawdzi się zarówno w mieście, jak i w drodze. Nowoczesne wzornictwo lekkiej, aluminiowej obudowy łączy się z solidnością wykonania. 5-calowy ekran w rozdzielczości HD naturalnie odwzorowuje kolory, dzięki czemu z przyjemnością obejrzysz zdjęcia, filmy czy strony internetowe.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: