GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nowe telefony klasyczne myPhone idealne pod choinkę  – już w sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-14 14:23 - dodaj komentarz
Dwa nowe, klasyczne telefony myPhone 3320 i Tango wzbogacają portfolio marki. Pierwszy z nich to model o prostym designie i podstawowych funkcjach, drugi zaś to klasyk z kultową klapką, dwoma wyświetlaczami, aparatem 2 Mpx oraz 3G umożliwiającym łączenie się z Internetem. Telefony są dostępne w sprzedaży od 13 grudnia br. Klasyczne telefony wciąż mają swoich zwolenników.
Stylowy magazyn danych dla Maca – Transcend StoreJet 200
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-14 14:18 - dodaj komentarz
Firma TRANSCEND prezentuje StoreJet 200 – zamknięty w aluminiowej obudowie, przenośny dysk talerzowy dla komputerów Mac. StoreJet 200 to przenośny dysk o minimalistycznym wyglądzie, wykorzystujący interfejs USB-C. Jego obudowa została wykonana z piaskowanego, a następnie anodowanego aluminium. Zastosowanie tego materiału dodaje konstrukcji nie tylko elegancji, ale też wytrzymałości.
Mikroprzedsiębiorcy obawiają się obowiązku składania JPK
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-14 14:14 - dodaj komentarz
Zbliżający się obowiązek składania Jednolitego Pliku Kontrolnego niepokoi mikroprzedsiębiorców. Według badania przeprowadzonego przez inFakt niemal połowa z nich ocenia ten projekt zdecydowanie negatywnie, wskazując jednocześnie na konkretne trudności, jakie ich zdaniem może przynieść nowa regulacja. Czy jednak rzeczywiście jest się czego bać?
Ustawa o OSE wchodzi dziś w życie - NASK operatorem sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-13 14:54 - dodaj komentarz
Już 1 września przyszłego roku pierwsze szkoły zaczną funkcjonować w Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej. To nie tylko podłączenie do szybkiego internetu, ale również dostęp do treści edukacyjnych oraz darmowe narzędzia bezpieczeństwa w sieci, pozwalające jednocześnie identyfikować i przeciwdziałać globalnym i lokalnym zagrożeniom. Dziś mija 14 dni od ogłoszenia ustawy w Dzienniku Ustaw, co oznacza, że wchodzi właśnie w życie.
Dlaczego jest  tak mało polek w branży technologicznej?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-13 14:49 - dodaj komentarz
Jak wynika z badania przeprowadzonego przez Microsoft ponad 50% Polek uważa, że jest wyjątkowo lub bardzo kreatywna. Skłonność do innowacji jest bez wątpienia jedną z ważniejszych cech w zawodach związanych z nauką, technologiami, inżynierią czy matematyką (en. STEM – Science, Technology, Engineering and Mathematics). Mimo to według danych Komisji Europejskiej jedynie 30% pracowników branży teleinformatycznej w Europie stanowią kobiety.
Da Vinci, Rubens i Monet na ekranie telewizora The Frame
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-13 14:43 - dodaj komentarz
Da Vinci, Friedrich, Monet, Gauguin, Caravaggio – dzieła tych wybitnych artystów są już dostępne w ramach Samsung Art Store, sklepu z reprodukcjami dzieł sztuki. Użytkownicy telewizora The Frame, którzy korzystają z abonamentu w Art Store, uzyskują także dostęp do niezwykłych, czasowych wystaw, w tym przygotowanej specjalnie dla muzeum Prado kolekcji chińskiego artysty Cai Quo-Qiang’a.
Sztuczna inteligencja i zmiana paradygmatu cyberbezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-13 14:21 - dodaj komentarz
Sztuczna inteligencja (AI, artificial intelligence) lub precyzyjniej mówiąc, algorytmy uczenia maszynowego (ML, machine learning), gwałtownie przechodzą ze strefy science-fiction do użytkowego mainstreamu. Choć podstawy matematyczne i algorytmy (chociażby tak bardzo popularne teraz sieci neuronowe) istnieją od wielu dziesięcioleci, dopiero od niedawna moc obliczeniowa pozwala w pełni wykorzystać ich potencjał. Pierwsze cyberataki na szeroką skalę, które ingerowałyby w sztuczną
Plus dostawcą energii elektrycznej dla Uniwersytetu w Białymstoku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-12 16:07 - dodaj komentarz
Polkomtel sp. z o.o., operator sieci Plus, wygrał przetarg nieograniczony na dostawę energii elektrycznej do obiektów Uniwersytetu w Białymstoku. W ramach dwuletniego kontraktu, który będzie obowiązywał od 1 stycznia przyszłego roku, Plus dostarczy 11932,88 MWh. Energia elektryczna będzie dostarczana do punktów poboru zlokalizowanych na terenie miejscowości Białystok, Trzcianne, Michałowo, Stare Juchy i Bielsk Podlaski.
Jeszcze więcej paneli OLED - firma LG Display rozwija rynek oświetlenia
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-12 16:04 - dodaj komentarz
Firma LG Display poinformowała o rozpoczęciu produkcji paneli oświetleniowych OLED 5. generacji na masową skalę. W fabryce mieszczącej się w koreańskim mieście Gumi, właśnie ruszyła pierwsza linia produkcyjna. Firma ogłosiła także wprowadzenie nowej marki oświetlenia OLED – Luflex. Działania LG to silny impuls pobudzający rozwój rynku oświetlenia OLED, który gwarantuje spółce czołową pozycję w tej nowo powstałej branży.
Kwartalny raport Fortinet: cyberprzestępcy uderzają w firmy średniej wielkości
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-12 15:53 - dodaj komentarz
Fortinet, globalny dostawca rozwiązań cyberbezpieczeństwa, przedstawił wyniki najnowszego kwartalnego badania cyberzagrożeń. Wynika z niego, że zautomatyzowane ataki na szeroką skalę stają się normą, aktywność ransomware jest coraz powszechniejsza i niemal 80% organizacji odnotowało w ciągu ostatnich trzech miesięcy poważne naruszenie bezpieczeństwa.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: