GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Fortinet przedstawia kwartalny raport cyberzagrożeń
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-26 15:19 - dodaj komentarz
Fortinet (NASDAQ: FTNT), światowy lider w dziedzinie zaawansowanych cyberzabezpieczeń, przedstawił wyniki swojego najnowszego globalnego badania cyberzagrożeń. Według nich aż 80% organizacji wykryło w I kwartale br. groźne eksploity, wzrósł udział szkodliwego oprogramowania skierowanego na system Android, a wzrost stosunku ruchu HTTPS do HTTP sprzyja ochronie prywatności, ale zarazem utrudnia monitorowanie i wykrywanie zagrożeń.
mBank udzielił licencji na swoją bankowość elektroniczną francuskiemu partnerowi
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-26 15:15 - dodaj komentarz
Doceniane na świecie serwisy bankowości internetowej i mobilnej mBanku będę oferowane innym instytucjom finansowym poza Polską. Jako pierwszy na zakup licencji zdecydował się francuski La Banque Postale. Partnerem strategicznym mBanku, odpowiedzialnym za to wdrożenie, jest Accenture. mBank nie wyklucza, że licencja na systemy i własność intelektualną będzie w przyszłości udzielana kolejnym firmom. To pierwszy taki projekt w polskim świecie finansów.
Zdrowe LEDy wreszcie na polskim rynku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-26 15:12 - dodaj komentarz
Do sprzedaży w sieciach handlowych Selgros, Saturn, Media Markt oraz wybranych sklepów PSB Mrówka i Bricomarche trafiły lampy LED marki Toshiba z linii oświetlenia konsumenckiego. Wyróżniają je jakość wykonania, gwarancja bezpieczeństwa oraz parametry zdrowotne. Wśród aktualnie dostępnych produktów znalazły się przede wszystkim zamienniki klasycznych źródeł światła. Zdrowe LED-owe zamienniki tradycyjnej żarówki oraz halogenów dostępne są od maja tego roku.
SAPPHIRE GPRO E – karty graficzne do zastosowań przemysłowych i zintegrowanych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-26 15:09 - dodaj komentarz
SAPPHIRE GPRO E to karty przeznaczone dla digital signage, medycyny, lotnictwa, wojska oraz automatów do gier. Najmocniejszy model GPRO E9260 oferuje moc obliczeniową 2,5 TFLOPS i pozwala na podłączenie dwóch ekranów 5K @ 60 Hz. Z kolei najbardziej energooszczędna, chłodzona pasywnie karta niskoprofilowa GPRO E6465 pobiera mniej niż 30 W energii elektrycznej i umożliwia podłączenie czterech ekranów 4K @ 30 Hz.
Globalna branża elektroniki drukowanej już chce testować technologię XTPL
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-26 15:00 - dodaj komentarz
Brytyjska firma badawcza IDTechEx przeprowadziła wśród firm i ośrodków badawczych działających w branży elektroniki drukowanej na całym świecie badanie dotyczące technologii XTPL. Wyniki pokazują skalę zainteresowania polskim wynalazkiem – aż 78,9% respondentów widzi możliwe zastosowania tej technologii w światowej branży elektroniki drukowanej, a 57,6% deklaruje, iż jest zainteresowane wykorzystaniem jej w swojej organizacji.
AdRetail przebadał polskich konsumentów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-23 15:11 - dodaj komentarz
Sieć reklamowa AdRetail, należąca do Grupy Interia.pl, opublikowała raport „Smart Okazje – zwyczaje zakupowe Polaków”, analizujący nawyki i potrzeby polskich konsumentów. Organizatorem badań analizujących zachowania klientów była sieć AdRetail, partnerem strategicznym system płatności mobilnych BLIK, a za realizację odpowiedzialny był Mobile Institute.
Szybki i bezpieczny internet w szkole to warunek nowoczesnej edukacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-23 15:07 - dodaj komentarz
Tylko 10 procent szkół i placówek oświatowych w Polsce ma dostęp do internetu o takich parametrach, które umożliwiają wykorzystywanie go do procesów dydaktycznych. Edukacja w wielu placówkach nadal odbywa się bez użycia nowoczesnych technologii, a jedna czwarta uczniów nawet na lekcjach informatyki nie korzysta z internetu. Ma to zmienić Ogólnopolska Sieć Edukacyjna - program usieciowienia polskich szkół, zaprojektowany przez Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Ministerstwem Edukacji Narodowej.
PolandJa i Za niebieskimi drzwiami wyłącznie w IPLI i na platformie Cyfrowy Polsat
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-23 15:03 - dodaj komentarz
Familijne „Za niebieskimi drzwiami”, widowiskowa ekranizacja powieści Marcina Szczygielskiego, którą w kinach obejrzało ponad dwieście czterdzieści tysięcy widzów, oraz pełna humoru „PolandJa” to dwie polskie produkcje filmowe, które można oglądać wyłącznie za pośrednictwem Cyfrowego Polsatu – w IPLI, Cyfrowy Polsat GO oraz VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej. W wakacyjnej filmowej ofercie IPLI znalazły się również: „Lion. Droga do domu” z Devem Patelem i Nicole Kidman,
Startupy rozpoczynają pilotaże w Grupie TAURON
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-23 15:02 - dodaj komentarz
Dziewięć startupów otrzyma granty do 200 tysięcy złotych na rozwój technologii i rozpocznie testowanie swoich rozwiązań w Grupie TAURON w ramach programu Pilot Maker, którego głównym partnerem jest TAURON. Rozwiązania przygotowane dla TAURONA będą testowane na całym łańcuchu wartości - od wydobycia przez dystrybucję po sprzedaż energii.
Znów 2x więcej GB w ramach HAPPY DAYS w Sklepie Internetowym Plusa
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-23 14:59 - dodaj komentarz
Ponownie można mieć 100 GB w abonamencie za 49,99 zł w ofercie dostępnej wyłącznie na www.plus.pl. Z promocji „2x więcej GB" można skorzystać do 30 czerwca br. Ruszyła kolejna promocja w Sklepie Internetowym Plusa, w której można mieć Internet z dwukrotnie większym pakietem podstawowym, czyli 100 GB w abonamencie za 49,99 zł przy umowach zawieranych na 24 miesiące z modemem lub ruterem.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: