GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Play: Nowe miejscowości z 4G LTE ULTRA
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-16 15:27 - dodaj komentarz
Sieć Play podała listę kolejnych miejscowości z zasięgiem technologii LTE i LTE Ultra. A tymczasem mamy dobre info dla wczasowiczów nad polskim morzem, do Władysławowa zawitała agregacja fioletowej sieci. Gdzie jeszcze?
ShadowPad: Jak atakujący ukrywają szkodliwy kod w oprogramowaniu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-16 15:21 - dodaj komentarz
Eksperci z Kaspersky Lab wykryli szkodliwy program zaszyty w oprogramowaniu służącym do zarządzania serwerami użytkowanym przez setki dużych przedsiębiorstw na całym świecie. Po aktywacji szkodliwy program pozwala atakującym na pobieranie dalszych niebezpiecznych modułów i kradzież danych. Kaspersky Lab poinformował o odkryciu NetSarang, producenta zaatakowanej aplikacji, i firma ta błyskawicznie opublikowała uaktualnienie usuwające szkodliwy kod.
Obywatel.gov.pl – nowa wersja wniosku o 500+
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-16 15:19 - dodaj komentarz
Wspólnie z Ministerstwem Cyfryzacji informujemy, że na portalu Obywatel.gov.pl przygotowana została nowa wersja wniosku, która pozwoli maksymalnie uprościć całą procedurę. Zachęcamy do skorzystania z niego - od 1 sierpnia br. można już składać wnioski w programie Rodzina 500+ na nowy okres świadczeniowy. Na portalu Obywatel.gov.pl wniosek 500+ został podzielony na kroki (od 3 do 5). Każdy z nich dotyczy konkretnego zadania.
W Cyfrowym Polsacie pakiet Eleven Sports HD bez dodatkowych opłat
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-16 15:16 - dodaj komentarz
Przez ponad tydzień, od 18 do 28 sierpnia br. abonenci Cyfrowego Polsatu nieposiadający w swojej ofercie pakietu Eleven Sports HD, otrzymają do niego bezpłatny dostęp w ramach otwartego okna. Najlepsze piłkarskie ligi świata, w tym niemiecka Bundesliga, hiszpańska LaLiga Santander, włoska Serie A TIM i francuska Lique 1, weekend z Formula 1® oraz transmisje z lig żużlowych to tylko część z atrakcji, jakie w tym czasie dostępne będą na kanałach Eleven, Eleven Sports oraz Eleven Extra.
Szkodliwe programy w II kwartale 2017 r.: w Polsce dominują infekcje lokalne
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-16 15:11 - dodaj komentarz
Pakiety exploitów, czyli szkodliwych narzędzi wykorzystujących luki w atakowanych systemach, zmieniły krajobraz cyberzagrożeń w II kwartale 2017 r. W ciągu zaledwie 3 miesięcy technologie Kaspersky Lab zablokowały ponad 5 milionów ataków wykorzystujących exploity, które wcześniej wyciekły do internetu. Największy wzrost liczby ataków miał miejsce pod koniec kwartału, wskazując na niesłabnącą skalę tego cyberzagrożenia.
Twoja miejscowość zasługuje na Pracownię Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-16 15:09 - dodaj komentarz
Mieszkańcy kolejnych dwudziestu pięciu miast i wsi z całej Polski mają szansę zdobyć multimedialną świetlicę otwartą dla społeczności. Właśnie rusza rekrutacja do 3. edycji programu Pracownie Orange. Do końca roku w miejscowościach do 40 tysięcy mieszkańców Fundacja Orange stworzy 25 innowacyjnych, bezpłatnych centrów edukacji i aktywności lokalnej. Wyposaży je w nowoczesny sprzęt IT i wesprze w działaniach przez 2 kolejne lata.
Rozwój firm turystycznych w Internecie na przykładzie współpracy TUI z SOFORT
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-16 15:04 - dodaj komentarz
W Polsce branża turystyczna od czasu recesji z 2012 r. przeżywa bardzo dobry okres. Nie przeszkadza jej kryzys migracyjny, niekorzystny kurs złotego czy napięcia geopolityczne. Faktem jest, że Polacy coraz chętniej podróżują, a do naszego kraju przyjeżdża coraz więcej turystów z zagranicy. Obecnie sektor usług turystycznych generuje około 6% PKB, ale jego potencjał jest jeszcze większy. W dużej mierze firmy zyskują dzięki możliwościom, jakie oferuje Internet, czego dobrym przykładem jest
Android Pay w mBanku teraz także z kartami Visa
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-16 15:00 - dodaj komentarz
W kwietniu br. mBank przedstawił nową wersję bankowej aplikacji, w której znalazły się mobilne płatności Android Pay. Od teraz za pomocą aplikacji można płacić również kartami Visa wydanymi przez mBank. Płatności z Android Pay szybko przypadły do gustu mobilnym klientom i dziś niemal co druga osoba korzystająca z Androida Pay w Polsce ma w smartfonie kartę wydaną przez mBank.
Samsung zaprezentował przenośny dysk SSD T5
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-16 14:58 - dodaj komentarz
Firma Samsung Electronics wprowadziła na rynek Samsung Portable SSD T5 – najnowszy przenośny dysk półprzewodnikowy (PSSD), który wyznacza nowy standard wydajności wśród pamięci zewnętrznych. Dysk T5 ma kompaktową, trwałą obudowę i wykonany jest w najnowszej technologii 64 - warstwowej V‑NAND. Najlepsza prędkość transferu z zabezpieczeniem danych przez szyfrowanie sprawia, że użytkownicy jeszcze łatwiej uzyskają dostęp do najważniejszych informacji w każdym miejscu i w dowolnym momencie.
HDR na 43-calach i monitor 8K. Nowości Philips na targach IFA 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-08-16 14:56 - dodaj komentarz
Potężny zastrzyk nowości – w tym ogromny monitor 4K z technologią HDR i możliwością dokowania przez USB – przygotowała marka Philips na zbliżające się targi IFA 2017 w Berlinie. Na miejscu będzie można zobaczyć również monitory z podświetleniem Ambiglow oraz profesjonalny ekran o rozdzielczości 8K, dedykowany grafikom. W Berlinie zaprezentowane zostaną nowe monitory Philips wykorzystujące szczytowe osiągnięcia w dziedzinie wyświetlania obrazu – technologie: Quantum Dot (kropki kwantowej),
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: