GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

BGŻ BNP Paribas we współpracy z innogy Polska stawia na ekologię
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-15 14:48 - dodaj komentarz
Bank BGŻ BNP Paribas nawiązał współpracę z innogy Polska, w ramach której klienci indywidualni mogą zakupić instalację fotowoltaiczną w systemie ratalnym. Korzystając z oferty można sfinansować nawet 100 proc. wartości instalacji fotowoltaicznej od innogy Polska. Okres kredytowania pozwala na rozłożenie spłaty pożyczki do kwoty 60 tys. zł nawet do 120 miesięcy.
Technologie i design produktów marki Samsung nagrodzone Złotymi Villami 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-15 14:46 - dodaj komentarz
Magazyn „VILLA” co roku docenia produkty z branży wnętrzarskiej, które wyróżniają się oryginalnością, jakością oraz wysokim standardem wykonania. W gronie zwycięzców tegorocznej edycji prestiżowego konkursu ZŁOTE VILLE znalazły się także produkty marki Samsung. Jury plebiscytu wyróżniło „innowacyjne technologie producenta, które wyznaczają trendy na rynku AGD i RTV” – pralkę QuickDrive, lodówkę Multidoor oraz telewizor The Frame.
Poczta Polska i Bank Pocztowy z siecią dostępu do przekazów pieniężnych MoneyGram
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-15 14:42 - dodaj komentarz
Poczta Polska, Bank Pocztowy i MoneyGram, globalna firma specjalizująca się w przekazach pieniężnych uruchomiły usługę wysyłki pieniędzy z placówek pocztowych do ponad 200 krajów i terytoriów na świecie. Tym samym Grupa Poczty Polskiej stała się największym pod względem dostępności agentem MoneyGram w Polsce. W ciągu zaledwie kilku minut środki wysłane w gotówce lub z placówki Poczty Polskiej można odebrać w kraju przeznaczenia – w jednym z 350 000 punktów MoneyGram.
Nowości w PLAY Ubezpieczenia
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-14 16:04 - dodaj komentarz
Od momentu wprowadzenia konceptu marketu ubezpieczeniowego, Play Ubezpieczenia stale rozwija swój pomysł, który powstał z potrzeby zaspokojenia oczekiwań klientów. Szybko,w telefonie i niedrogo - to główne założenia, które przyświecały idei powstania marketu. Klienci Play Ubezpieczenia w ciągu 3 minut kupują dedykowaną polisę, dzięki której ubezpieczą się od kradzieży torebki czy roweru z ulicy lub nieautoryzowanych połączeń telefonicznych.
Samsung Polska zaprezentuje nowe rozwiązanie biznesowe dla portów lotniczych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-14 15:58 - dodaj komentarz
Podczas kongresu Fly&More firma Samsung Electronics Polska zaprezentuje innowacyjne rozwiązanie pozwalające lotniskom i współpracującym z nimi firmom zwiększać przychody z działalności handlowej. Kongres odbędzie się 15 marca 2018 roku w G2A Arenie w Jasionce k. Rzeszowa. Samsung Electronics Polska jest partnerem technologicznym wydarzenia. Firma Samsung Electronics Polska wraz z marką Baltona oraz Portem Lotniczym Rzeszów-Jasionka realizuje pilotażowy projekt innowacyjnego
Co ma wspólnego Singapur, Montreal oraz Kraków? Laboratorium antywirusowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-14 15:53 - dodaj komentarz
Kraków słynie nie tylko z Sukiennic, Kościoła Mariackiego oraz Wawelu. W tej historycznej stolicy Polski, od prawie dekady, eksperci jednej z popularnych firm antywirusowych ESET wykrywają i analizują zagrożenia komputerowe i mobilne, przyczyniając się do ochrony ponad 110 milionów użytkowników na świecie, w tym 4 milionów w samej Polsce. Jak na co dzień wygląda praca analityka zagrożeń i dlaczego na siedzibę swojego laboratorium antywirusowego ESET wybrał właśnie Kraków?
Recenzja MSI GV62 7RD w ofercie T-Mobile (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-14 15:51 - dodaj komentarz
Rozpocznij swoją przygodę z gamingiem już dziś! Z nowym MSI GV62 7RD to super łatwe. Sprawią to procesor Intel i7-7700HQ + GeForce GTX 1050, 4GB GDDR5 o wydajności odpowiadającej urządzeniom montowanym w komputerach stacjonarnych. Do tego 8GB RAM, 1TB dysku twardego i podświetlana klawiatura firmy SteelSeries. Laptop z najlepszym internetem mobilnym i plecakiem w prezencie, tylko w ofercie T-Mobile.
Plus: 20proc. zniżki na bilety siatkarskich Reprezentacji Polski
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-14 15:44 - dodaj komentarz
Za kilka dni rozpocznie się pierwsza faza sprzedaży biletów na Siatkarskie Ligi Narodów Kobiet i Mężczyzn. Plus, który od 20 lat wspiera Polską Siatkówkę przygotował dla swoich klientów specjalną promocję, dzięki której mogą otrzymać 20% rabatu na bilety polskich reprezentacji na mecze rozgrywane w Polsce w 2018 roku. W tym roku Plus obchodzi jubileusz 20-lecia współpracy z Polską Siatkówką.
Chińskojęzyczna grupa cyberprzestępcza przyłapana na szpiegowaniu organizacji farmaceutycznych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-14 15:40 - dodaj komentarz
Badacze z Kaspersky Lab odkryli dowód na pojawienie się nowego niepokojącego trendu: coraz więcej zaawansowanych ugrupowań cyberprzestępczych skłania się w kierunku ataków na sektor ochrony zdrowia. W organizacjach farmaceutycznych w Wietnamie zostało wykryte szkodliwe oprogramowanie PlugX, którego celem jest kradzież receptur leków oraz informacji biznesowych.
Raport CERT Orange Polska 2017 – nowe zagrożenia, skuteczniejsza ochrona
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-14 15:37 - dodaj komentarz
Cyberprzestępcy próbują atakować internautów średnio kilkanaście razy na godzinę. Najczęściej mamy do czynienia z wyłudzaniem pieniędzy, podszywaniem się pod znane marki, wymuszaniem okupu w zamian za odzyskanie danych. To przykłady trendów opisanych w najnowszym raporcie CERT Orange Polska na temat bezpieczeństwa w internecie. Systemy chroniące użytkowników sieci Orange zyskują nowe funkcjonalności.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: