GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Nowa nawigacja dla rowerzystów w ofercie Mio
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:27 - dodaj komentarz
Marka Mio, lider w dziedzinie urządzeń z systemem GPS, wprowadziła do swojej oferty nowy model nawigacji rowerowej – Cyclo 205. Urządzenie zostało opracowane z myślą o miłośnikach turystyki rowerowej, którzy lubią monitorować dane dotyczące własnej wydajności oraz zdrowia. Cyclo 205 łączy w sobie cechy precyzyjnej nawigacji rowerowej z 3,5-calowym ekranem oraz zaawansowanego monitora treningowego. Urządzenie stanowi naturalną ewolucję modelu Cyclo 200.
Karta kredytowa za pół dolara,  czyli ile na czarnym rynku kosztują nasze dane
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:15 - dodaj komentarz
Ile naprawdę warte są nasze dane? To pytanie niezwykle zasadne w obecnych czasach, gdy cyberprzestępcy polują nie tylko na instytucje finansowe, ale też na dane osobiste przeciętnych obywateli. Zagłębiając się w świat skradzionych informacji osobistych, znajdziemy szeroką gamę cen w zależności od źródła ich pochodzenia, rodzaju danych czy ich objętości. Eksperci Fortinet wskazują, ile w przybliżeniu mogą na czarnym rynku takie dane kosztować.
ING stawia na digitalizację inwestycji
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:13 - dodaj komentarz
ING Bank Śląski rozwija ofertę inwestycyjną w bankowości Moje ING. Bank wprowadza nowe funkcje, zarówno dla początkujących jak i doświadczonych klientów. Wszystkie rozwiązania są dostępne również na urządzeniach mobilnych - już co czwarty klient inwestujący przez bankowość internetową w ING wykonuje operacje na funduszach przez telefon lub tablet.
ABC Data wyłącznym dystrybutorem Toshiba Lighting w regionie CEE
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:10 - dodaj komentarz
Toshiba Lighting zaczyna ekspansję w regionie od Polski. W procesie będzie ją wspierać ABC Data - lider nowoczesnej dystrybucji sprzętu IT i elektroniki użytkowej w regionie CEE. Transformacja rynku oświetlenia LED w Polsce i regionie postępuje, sprzyja temu energooszczędność i wysoka jakość tego rozwiązania. W bogatym portfolio Toshiba Lighting znajdują się LED-owe zamienniki tradycyjnej żarówki oraz halogenów. ABC Data została właśnie wyłącznym dystrybutorem rozwiązań tej renomowanej marki w
Wyniki finansowe LG potwierdzają doskonałe otwarcie roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:08 - dodaj komentarz
Firma LG Electronics ogłosiła, iż w pierwszym kwartale 2017 odnotowała przychody w wysokości 12,70 mld USD (14,66 bln KRW), co oznacza wzrost o 9,7% w porównaniu do analogicznego okresu w roku 2016. LG niemal podwoiło swój dochód operacyjny, który finalnie wyniósł 798,3 mln USD (921,5 mld KRW), przy czym dział Home Appliance & Air Solutions osiągnął największy wynik od ośmiu lat.
Finał Imagine Cup w Polsce to nie koniec przygody
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:06 - dodaj komentarz
Finał etapu krajowego Imagine Cup w Polsce już za nami. W światowych półfinałach o szansę reprezentowania nas w Seattle walczyć będą drużyny z Warszawy i Poznania. Dzięki jednemu z głównych sponsorów, Grupie Energa, zwycięzców polskich eliminacji może być jednak więcej. Poznaliśmy polską reprezentację, która wystąpi w światowym etapie Imagine Cup 2017, konkursu start-up’ów organizowanego przez Microsoft.
Wyniki finansowe Netia S.A. za I kwartał 2017 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-27 15:20 - dodaj komentarz
Netia S.A. zaprezentowała wyniki finansowe za I kw. 2017 roku. Spółka osiągnęła przychody w wysokości 365 mln zł (-2 proc. k-d-k) i utrzymuje relatywnie stabilną rentowność, wyrażoną Skorygowanym zyskiem EBITDA w kwocie 96 mln zł (marża 26,3 proc.). Spółka odnotowała przy tym blisko 12 mln zł zysku netto. Przychody wypracowane przez Netię w I kw. 2017 roku w segmencie B2C wyniosły 175 mln zł (-2 proc. k-d-k).
PlayStation 4 w nowej, wyjątkowej cenie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-27 15:17 - dodaj komentarz
W największych sieciach handlowych można już znaleźć specjalne oferty na zakup konsoli PlayStation 4 w wersji z dyskiem twardym o pojemności 500GB. Sprawdź najlepsze oferty na PS4 500GB już od 999,00 zł – dostępne pod następującym linkiem: https://www.playstation.com/pl-pl/explore/ps4/buy-ps4/buy-new-ps4/ PlayStation 4 pozostaje najchętniej kupowaną konsolą do gier wideo w Polsce, a zbliżający się właśnie okres pierwszych komunii sprzyja poszukiwaniu wyjątkowych prezentów dla dzieci
Opinia eksperta: Google pracuje nad adblockiem do przeglądarki Chrome
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-27 15:14 - dodaj komentarz
Według nieoficjalnych informacji Google zamierza wbudować w swoją przeglądarkę Chrome narzędzie do blokowania reklam. Jaki to może mieć wpływ na branżę reklamy internetowej? Na to pytanie odpowiada Marta Sułkiewicz, ekspert od reklamy wideo online w Gemiusie. Zastanawiając się nad potencjalnymi konsekwencjami zapowiadanego przez Google’a ruchu, warto zauważyć, że poprzez swoje wcześniejsze decyzje dotyczące Chrome’a Google niejednokrotnie wyznaczał standardy dla całego rynku
NaviExpert: W LINK4 Kasa Wraca
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-27 15:10 - dodaj komentarz
Od 26 kwietnia LINK4 zaczyna dodawać gratis do każdego ubezpieczenia komunikacyjnego OC lub do pakietu OC+AC nawigację samochodową NaviExpert z zawartym w niej modułem LINK4 Kasa Wraca (tylko dla chętnych, aplikacja nie jest obowiązkowa). Aplikacja bazująca na rozwiązaniach telematycznych pozwala ocenić styl jazdy kierowcy – zlicza m.in. przejechany dystans, a także „płynne” oraz „bezpieczne” kilometry, a następnie klasyfikuje kierowcę do odpowiedniego profilu, co decyduje o wysokości przyznanej
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: