GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Cyberprzestrzeń i światy wirtualne – konferencja naukowa
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-05 15:18 - dodaj komentarz
Świat, w którym żyjemy, charakteryzuje się niewyobrażalną ilością wytwarzanych danych i gigantyczną skalą ich globalnej wymiany. Komunikacja zintensyfikowała się, głównie za sprawą portali społecznościowych, na tyle, że nie sposób ogarnąć wszystkiego, co publikują nasi znajomi lub obserwowane instytucje. Każdy człowiek musi prowadzić selekcję treści, z którymi się zapoznaje. Ponadto selekcję prowadzą za internautów automatyczne mechanizmy personalizacji.
Wszystko co powinniście wiedzieć o Orange Warsaw Festival
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-05 15:15 - dodaj komentarz
Już jutro na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu startuje 10 edycja Orange Warsaw Festival. Wśród gwiazd festiwalu usłyszeć będzie można m.in. Kings Of Leon, Imagine Dragons i Martina Garrixa a przed dwiema scenami będzie się bawić kilkadziesiąt tysięcy osób. Pomiędzy koncertami zapraszamy do Orange strefy, gdzie będzie można skorzystać z darmowego WiFi od Orange oraz tylko tu naładować telefon w punktach Orange Energia.
Bezpieczne przedmioty w bezpiecznej sieci – porady od ekspertów Fortinet
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-05 15:10 - dodaj komentarz
W przeciętnym domu znajduje się coraz więcej urządzeń podłączonych do sieci, a ich liczba będzie systematycznie wzrastać. Wśród nich są m.in. smart TV, podłączone do Internetu liczniki mediów, systemy bezpieczeństwa czy klimatyzacja. Do wielu domowych sieci są podłączone także bezprzewodowe urządzenia medyczne czy przedmioty monitorujące dzieci lub starszych członków rodziny. Zaczynamy także rozwijać wzajemne połączenia pomiędzy tymi urządzeniami, a także łączność z innymi systemami
F-Secure: Dwie najczęstsze przyczyny cyberataków na firmy
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-05 15:07 - dodaj komentarz
Według ekspertów z F-Secure większość firm pada ofiarą cyberataków z powodu niezaktualizowanego oprogramowania, które zawiera zidentyfikowane już wcześniej luki w zabezpieczeniach. Drugi najczęstszy powód to wykorzystanie przez cyberprzestępców socjotechniki takiej jak phishing, czyli wysyłanie do pracowników sfałszowanych wiadomości i podszywanie się pod osobę lub instytucję w celu wyłudzenia określonych informacji.
120 lat technologii CRT - jak ewoluowały monitory?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-05 15:05 - dodaj komentarz
Technologia wyświetlaczy CRT obchodzi w tym roku swe 120-te urodziny. Z kolei kolorowe wyświetlacze LCD zostały opatentowane 45 lat temu. Z biegiem czasu w monitorach komputerowych zmieniała się zarówno warstwa technologiczna, jak i stylistyczna. Na przestrzeni ostatnich lat można było zaobserwować sporo nowych trendów, takich jak dążenie do uzyskania możliwe cienkiej matrycy, czy wprowadzenie na rynek monitorów z zakrzywionymi ekranami.
BNP Paribas International Hackathon w Warszawie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-05 15:01 - dodaj komentarz
15 startupów z 6 krajów weźmie udział w warszawskim BNP Paribas International Hackathon, który w najbliższy weekend organizuje Bank BGŻ BNP Paribas. Najlepsi mają szansę na nawiązanie współpracy z globalną Grupą BNP Paribas. To już druga edycja Hackathonu w Polsce. W tym roku do udziału zostało zaproszonych 15 zespołów z Polski, a także Czech, Litwy, Ukrainy, Gruzji i USA. Przy wyszukiwaniu startupów i ich selekcji Bank współpracuje z europejskim centrum współpracy korporacji i
Telewizory Samsung Smart TV rekomendowane przez Netflix
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-05 14:59 - dodaj komentarz
Telewizory Samsung z serii QLED TV i Premium UHD TV na 2017 rok otrzymały rekomendację firmy Netflix. Wybierając tegoroczne modele firmy Samsung widzowie mają pewność, że będą mogli obejrzeć ulubione filmy i seriale w doskonałej jakości obrazu na dużym ekranie, a obsługa aplikacji Netflix będzie szybka i przyjemna. Telewizory polecane przez Netflix muszą spełnić szereg określnych kryteriów, które podzielono na trzy obszary funkcjonalne: szybciej, łatwiej i lepiej.
SMS połączony z Excelem
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-05 14:57 - dodaj komentarz
Microsoft Excel, najpopularniejszy na świecie arkusz kalkulacyjny, został właśnie zintegrowany z Platformą SerwerSMS.pl. Excel to pomocne narzędzie w dokonywaniu obliczeń, tworzeniu zestawień i baz danych, a od niedawna także w prowadzeniu SMS-owych kampanii. Funkcjonalność Excela i jego liczne możliwości sprawiają, że jest to najczęściej używane narzędzie, zarówno w firmach i instytucjach z różnych branż, jak i przez użytkowników domowych.
Facebook testuje Assistant Bot dla administratorów stron
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-05 14:56 - dodaj komentarz
Niektórzy administratorzy zgodzili się na zmiany w ustawieniach swoich witryn na Facebooku. Włączyli asystenta Messengera, który ma im pomóc w lepszej obsłudze stron. Administratorzy serwisu na Facebooku mogą zacząć otrzymywać porady, jak najlepiej zarządzać swoją stroną. Informacji udziela bot na Messengerze. Jeszcze nie jest do końca jasne, jakiego rodzaju pomocy dostarczy bot, ale Facebook zapowiada, że będzie ona dotyczyła optymalizacji strony, uzyskiwania lepszych wyników.
Za darmowy roaming w Europie zapłacą telekomy i ich klienci
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-05 14:53 - dodaj komentarz
Od 15 czerwca 2017 roku ulegną zmianie warunki świadczenia usług roamingu na terenie Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG). „Ceny połączeń za granicą jak w domu” będą dużym wyzwaniem dla telekomów. Niektórzy operatorzy w Europie już ograniczają promocje, podnoszą opłaty czy nawet rezygnują z roamingu w wybranych taryfach wprowadzając do oferty abonament wyłącznie krajowy. Dla firm w Polsce przy braku działań, z uwagi na specyficzne uwarunkowania rynkowe, „darmowy”
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: