GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Teraz każdy może poznać zalety korzystania z najlepszej sieci T-Mobile (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-03 15:40 - 1 komentarz
T-Mobile uruchomił ogólnopolską kampanię, która zachęca wszystkich do przetestowania najlepszej sieci operatora. Już od jutra startuje druga odsłona kampanii, skierowana do klientów spoza magentowej sieci. T-Mobile z pompą celebruje fakt, że po raz kolejny zdobył certyfikat Best in Test, który potwierdza, że operator dysponuje najlepszą siecią w kraju. W ramach kampanii każdy może otrzymać bezpłatną paczkę 20 GB Internetu.
Wołyń i Ostatnia rodzina w VOD Cyfrowego Polsatu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-03 15:37 - dodaj komentarz
Wiosenna oferta VOD Domowej Wypożyczalni Filmowej jest pełna filmowych nowości. Są wśród nich tytuły docenione przez Polską Akademię Filmową podczas tegorocznej Gali Polskich Nagród Filmowych: „Wołyń” Wojciecha Smarzowskiego, który zdobył aż dziewięć statuetek oraz „Ostatnia rodzina” Jana P. Matuszyńskiego nagrodzona czterema statuetkami. W ofercie dostępne są również: „Snowden” trzykrotnego laureata Oscara Olivera Stone’a z Josephem Gordonem-Levittem
Nowy nabór do programów edukacyjnych Fundacji Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-03 15:31 - dodaj komentarz
Niemal 80% nauczycieli uważa, że stosowanie technologii sprawia, że nauka staje się bardziej interesująca. Jednocześnie ponad 60% pedagogów zgłasza brak możliwości sfinansowania lekcji z wykorzystaniem narzędzi cyfrowych (raport: 2016 Digital Education Survey). Naprzeciw temu problemowi wychodzą dwa bezpłatne programy Fundacji Orange – MegaMisja i #SuperKoderzy. Od 31 marca w całej Polsce trwa nowy nabór do obu tych programów.
T-Mobile mecensaem 21. wielkanocnego koncertu Ludwiga Van Bethowena
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-03 15:29 - dodaj komentarz
W dniach 2-14 kwietnia 2017 odbędzie się w Warszawie 21. Wielkanocny Festiwal Ludwiga van Beethovena. Podczas 13 dni festiwalowych zaplanowanych zostało 15 koncertów symfonicznych oraz 2 koncerty kameralne. Na zaproszenie Elżbiety Pendereckiej, dyrektor generalnej Festiwalu, wystąpią znakomite krajowe i zagraniczne zespoły filharmoniczne i plejada uznanych solistów. Przewodnie hasło tej edycji: „Beethoven i sztuki piękne”, mocno zaakcentowane w programach koncertów,
KAYAK.pl wzmacnia działania promocyjne w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-03 15:22 - dodaj komentarz
Wyszukiwarka ofert turystycznych KAYAK.pl wystartowała z nowymi kanałami promocji w Polsce. Działania obejmują kampanię w najpopularniejszych stacjach telewizyjnych oraz mediach społecznościowych. Spoty telewizyjne będą emitowane przez największe stacje o zasięgu ogólnopolskim oraz kanały filmowe, sportowe, muzyczne i tematyczne. W ramach kampanii, w 5- i 10-sekundowych filmach reklamowych przedstawione zostaną narzędzia dostępne na KAYAK.pl takie jak Explore, prognoza cen, filtry hoteli oraz alerty cenowe
Nowa technologia ekranów kinowych od Samsung
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-03 15:17 - dodaj komentarz
Fani kina na całym świecie będą mogli cieszyć się niespotykaną dotąd jakością obrazu. Nowy kierunek w branży wyznacza zaprezentowany właśnie, innowacyjny ekran kinowy Samsung Cinema Screen. To pierwszy na świecie wyświetlacz LED HDR przeznaczony do kin. Dzięki zwiększonej intensywności barw i większej precyzji wyświetlania, prezentowane treści staną się jeszcze bardziej rzeczywiste. Widzowie będą pod wrażeniem głębi i nasycenia koloru, jasności i kontrastu.
Tracisz czas na szukanie miejsca parkingowego? Jest sposób, by tego uniknąć
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-03-31 15:49 - dodaj komentarz
Krążenie w poszukiwaniu miejsca parkingowego jest jedną z częstszych przyczyn tworzenia się korków, zwłaszcza w centrach miast. Jak zmniejszyć skalę problemu? Na przykład podwyższając ceny za postój na publicznych parkingach w strefach parkowania, do czego przymierza się Ministerstwo Rozwoju. Drastyczny sposób? Są jednak inne rozwiązania. Jedno z nich właśnie trafiło do Google Play.
TP-Link Archer C5400 mocny trzypasmowy router
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-03-31 15:46 - dodaj komentarz
iF Design Award to jeden z najbardziej znanych i cenionych konkursów wzornictwa. Jednym z laureatów tegorocznej edycji jest TP-Link, którego sprzęt został wybrany z ponad 5,5 tysiąca zgłoszeń. Wśród wyróżnionych produktów znalazł się router Archer C5400 oraz kamera Cloud KC100, które zostały docenione za wyjątkowy wygląd oraz intuicyjną funkcjonalność. Nie tylko wygląd wyróżnia Archera C5400 na tle innych routerów na rynku, jest to również niezwykle wydajne urządzenie.
Startberry: Nowa inicjatywa i przestrzeń współpracy dla startupów w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-03-31 15:43 - dodaj komentarz
Podczas spotkania ze startupami, jakie odbyło się w Ministerstwie Rozwoju, w obecności Wicepremiera, Ministra Rozwoju i Finansów Mateusza Morawieckiego, Satya Nadella – CEO Microsoft, Jacek Kędzior – Partner Zarządzający EY Polska i Tomasz Rutkowski – CEO Senfino ogłosili powstanie Startberry, nowej inicjatywy wspierania młodych spółek do wejścia na rynek. W wyniku partnerstwa trzech firm – EY, Senfino oraz Microsoft, już w lipcu 2017 roku uruchomiona zostanie nowa przestrzeń
Projekt ustawy o ochronie danych osobowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-03-31 15:39 - dodaj komentarz
Przed każdym z państw Unii Europejskiej stoi wyzwanie wdrożenia do krajowego porządku prawnego ogólnego rozporządzenia unijnego o ochronie danych osobowych (rozporządzenie 2016/679). Przepisy ustawy o ochronie danych osobowych, mają zapewnić skuteczne stosowanie w polskim porządku prawnym rozporządzenia 2016/679. Udostępniony projekt wskazuje na proponowany przez Ministra Cyfryzacji sposób realizacji tego celu.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: