GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Ostrzeżenie o zagrożeniach prosto na ekran telefonu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-29 15:44 - dodaj komentarz
Gwałtowne zjawiska pogodowe: nawałnica, ulewne deszcze czy grad, wyrządziły tego lata Polakom wiele strat. Jak ustrzec się przed niebezpieczeństwem? Podstawa to przede wszystkim świadomość zagrożenia. Podczas nawałnic, które nawiedziły kraj w połowie sierpnia zginęło 6 osób, a 55 zostało rannych. Olbrzymie były też straty materialne. Wielu osobom nie udało się znaleźć schronienia, gdyż o zbliżającym się zagrożeniu nie dowiedziały się na czas.
PZU Risk Engineering Days 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-29 15:41 - dodaj komentarz
Cyberbezpieczeństwo polskich przedsiębiorstw, rola sztucznej inteligencji w zarządzaniu ryzykiem oraz kultura organizacyjna jako fundament bezpiecznego przedsiębiorstwa to zagadnienia, wokół których będzie się toczyć dyskusja na konferencji PZU Risk Engineering Days (RED) 2017 w Sopocie. PZU SA we współpracy z PZU LAB i TUW PZUW organizuje RED już po raz piąty. Tegoroczna konferencja odbędzie się 2-3 października w Sopocie.
Fale radiowe w służbie kontroli temperatury
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-29 15:39 - dodaj komentarz
Wykorzystanie fali radiowych ogranicza koszty w przedsiębiorstwach z różnych branż: spożywczej, logistycznej, transportowej, a nawet medycznej. A to wszystko za sprawą konstruktorów z polskiej firmy, którzy opracowali rejestratory temperatury wykorzystujące technologię RFID (fale radiowe). RFID (ang. Radio-frequency identification) to technologia przesyłu danych za pomocą fali radiowych.
Poczta Polska wydaje znaczek dla upamiętnienia ofiar ludobójstwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-29 15:37 - dodaj komentarz
„Operacja polska” przeprowadzona przez NKWD w okresie Wielkiego Terroru w ZSRS, jest jedną z największych zbrodni o znamionach ludobójstwa w historii Europy XX w. Poczta Polska 29 września br. wprowadza do obiegu znaczek upamiętniający zamordowanych Polaków. Wraz ze znaczkiem wydana zostanie koperta okolicznościowa FDC oraz datownik. Agnieszka Sancewicz - autorka projektu zamieściła na znaczku węzeł w kształcie krzyża. Symbolizuje on Polaków zamordowanych przez NKWD w czasie Operacji Polskiej.
Premiera superodpornych telefonów HAMMER TITAN 2 i Delta   w Biedronce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-29 15:34 - dodaj komentarz
Już w najbliższy poniedziałek 2 października ofertę sieci sklepów Biedronka wzbogacą dwa zupełnie nowe, pancerne telefony marki HAMMER tj. TITAN 2 oraz DELTA. Pierwszy z nich to 4-calowy smartfon w nowoczesnej, wzmocnionej obudowie z aparatem 5 Mpx, dedykowany osobom aktywnym, które potrzebują wytrzymałego smartfonu oraz dostępu do portali społecznościowych czy skrzynki mailowej. Natomiast drugi telefon – DELTA – to prosty, klasyczny model z klawiszami, czytelnym ekranem 2.4 cala
Jakie reklamy przyciągają uwagę internautów?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-28 16:13 - dodaj komentarz
Internauci z Europy Środkowo-Wschodniej najczęściej klikają w kampanie reklamowe branż spożywczej i kosmetycznej – wynika z raportu Gemiusa. Europejscy internauci najczęściej klikają w reklamy promujące produkty spożywcze i kosmetyczne. W Polsce, Czechach, Chorwacji i Mołdawii reklamy jedzenia i napojów zajęły pierwsze miejsce pod względem klikalności wśród wszystkich analizowanych branż. W 9 spośród 13 analizowanych rynków znalazły się w top3.
Kaspersky zaprasza badaczy do testowania wirtualnej rafinerii ropy
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-28 16:09 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab ogłasza międzynarodowy konkurs Capture the Flag (CTF) w zakresie bezpieczeństwa przemysłowego, w którym uczestnicy otrzymają możliwość włamania się do modelu zakładu produkcyjnego rafinerii ropy. Finały odbędą się 24 października 2017 r. w Szanghaju. Kaspersky Lab CTF to unikatowe wyzwanie, które dotyczy różnych aspektów cyberbezpieczeństwa w przedsiębiorstwach i oferuje praktyczne możliwości przetestowania środowisk, jak również identyfikacji nowych luk w zabezpieczeniach
nc+ zapowiada dekoder 4K Ready - UltraBOX+ i wydarzenia sportowe w 4K
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-28 16:07 - dodaj komentarz
W trakcie odbywającej się dzisiaj jesiennej konferencji programowej platformy nc+, wiceprezes zarządu ds. marketingu Jacek Balicki zapowiedział wprowadzenie do oferty nc+ pierwszego dekodera 4K Ready – UltraBOX+. Platforma nc+ jako pierwszy nadawca w Polsce udostępni swoim klientom transmisje wydarzeń sportowych z wykorzystaniem technologii 4K.
Plus: Kawa za doładowanie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-28 16:04 - dodaj komentarz
Smakowita promocja od Plusa, dzięki której można otrzymać specjalny kod promocyjny uprawniający do odbioru dowolnej kawy w kawiarniach So!Coffee. Wystarczy tylko wysłać bezpłatnego SMS-a o treści KAWA na numer 80075, a następnie za pośrednictwem kanału internetowo-bankowego doładować swoje konto za minimum 30 zł. Z promocji mogą skorzystać użytkownicy wszystkich usług na kartę oraz mix w oferowanych przez operatora sieci Plus.
Business week od UPC – nowa oferta bez zobowiązań dla przedsiębiorców
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-09-28 16:02 - dodaj komentarz
W biznesowych pakietach UPC, klienci otrzymają dostęp do ultraszybkiego światłowodowego internetu o prędkości nawet 600 Mb/s, bez okresu zobowiązania Business week’ oferuje stabilny internet o prędkościach 300/30 Mb/s oraz 600/60 Mb/s, a także najwyższej jakości wi-fi, bogatą ofertę kanałów telewizyjnych oraz Multilinię bez limitu, obejmującą bezpłatne połączenia do wszystkich sieci na numery stacjonarne i komórkowe.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: