GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Era freelancera, czyli przyszłość rynku pracy w dobie uberyzacji i ekonomii współdzielenia
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-21 15:18 - dodaj komentarz
Według badania EY jeden na dwóch pracodawców zwiększył skalę wykorzystania zewnętrznych profesjonalistów (freelancerów) w ciągu ostatnich pięciu lat. Z kolei na przestrzeni dziesięciu lat w USA aż o 66% wzrosło zastosowanie alternatywnych do etatowych form zatrudnienia (contingent workforce), a 40% firm oczekuje dalszego wzrostu takiej formy zatrudniania personelu w najbliższych pięciu latach. Trend ten widoczny jest także w Unii Europejskiej i w Polsce.
Czym podłączyć monitor? Przewodnik po złączach
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-21 15:14 - dodaj komentarz
Po wyjęciu monitora z pudełka może nastąpić chwila zwątpienia: do którego złącza podpiąć przewód sygnałowy? Które z nich zapewni najlepszą jakość obrazu? Złącza analogowe: VGA / D-SUB. Najbardziej rozpowszechnione złącze analogowe to VGA (Video Graphics Array), nazywane też D-SUB (typ wtyczki DE-15). Zostało wdrożone do produkcji w roku 1987. Pozwala na przesłanie obrazu w maksymalnej rozdzielczości 2048 x 1536 (QXGA) przy odświeżaniu 85 Hz.
Zmiany w sposobie zasilania mPay
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-20 16:29 - dodaj komentarz
Jeżeli zasilasz swoją elektroniczną portmonetkę mPay standardowymi przelewami bankowymi, pamiętaj o nowych zasadach ich realizowania. W najnowszej wersji naszego systemu każdy użytkownik posiada swój indywidualny numer konta, na który należy wykonywać przelewy zasilające. Jak go znaleźć? To proste: zaloguj się do panelu użytkownika na system.mpay.pl i kliknij w ikonę "Szczegóły", która widnieje obok Twojej portmonetki mPay.
Nanga Parbat obserwowane w serwisach sportowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-20 16:27 - dodaj komentarz
27 i 28 stycznia szczególne zainteresowanie internautów wzbudziły wydarzenia towarzyszące wyprawie na Nanga Parbat z udziałem polskiego wspinacza. Wpłynęło to na wzrost odwiedzalności serwisów sportowych. Wydłużył się również czas spędzony na stronach WWW związanych z tą tematyką. Więcej informacji o tym, jak Polacy korzystali z sieci w styczniu, dowiesz się z najnowszej analizy Gemiusa.
Biometryczny PIN, czyli najnowsze trendy w obszarze płatności (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-20 16:24 - dodaj komentarz
Aleksander Naganowski z Mastercard opowiada o najnowszej metodzie uwierzytelniania, czyli biometrii, a także o wiarygodności bitcoina i perspektywie wprowadzenia.
T‑Mobile na największej imprezie esportowej w Polsce – Intel Extreme Masters 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-20 16:21 - dodaj komentarz
Już za nieco ponad tydzień w Katowickim Spodku ruszy największa w Polsce impreza dla graczy i fanów esportu – Intel Extreme Masters 2018 – Katowice. T‑Mobile będzie obecny na tym wydarzeniu jako jedyna polska firma telekomunikacyjna. Przez cały weekend odwiedzający strefę T‑Mobile będą mogli sprawdzić swoje siły w strefie free2play, wziąć udział w wielu konkursach oraz spotkać swoich ulubionych twórców i gwiazdy esportu.
Rewolucja Internetu rzeczy – czas pomyśleć o bezpieczeństwie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-20 16:18 - dodaj komentarz
Według najnowszego raportu na zlecenie firmy F-Secure należy podjąć jak najszybsze kroki w celu zabezpieczenia urządzeń IoT – w przeciwnym razie będą stanowiły realne zagrożenie dla użytkowników. 65% posiadaczy obawia się, że ich inteligentne urządzenie może zostać zhakowane, a 60% boi się utraty danych . W bardzo szybkim tempie przybywa urządzeń z zakresu Internetu rzeczy (IoT) – już teraz jest ich więcej niż ludzi na świecie.
myPhone oraz HAMMER na targach MWC w Barcelonie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-20 16:16 - dodaj komentarz
myPhone i HAMMER będą jednym z wystawców prestiżowych targów Mobile World Congress w Barcelonie. Przedstawiciele brandów podczas imprezy zaprezentują nowości, w tym smartfony z ekranami w formacie 18:9. Start wydarzenia już 26 lutego. Co roku, na przełomie lutego i marca, oczy wszystkich pasjonatów nowinek i geeków technologicznych skupione są na tym co dzieje się w Hiszpanii. Nie bez powodu, bo Mobile World Congress w Barcelonie to jedna z największych światowych imprez branży
Debiut nowego monitora AOC AGON na Intel Extreme Masters
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-20 16:14 - dodaj komentarz
24 i 25 lutego w katowickim Spodku odbędą się finały Intel Extreme Masters w grze Dota 2, a od 2 do 4 marca – w tytułach StarCraft II oraz Counter-Strike: Global Offensive. Odwiedzający będą mogli podziwiać swoich ulubionych graczy w ferworze walki, jak i zobaczyć na stoiskach sprzęt gamingowy, w tym debiutujący monitor AOC z serii AGON. Pojedynki w Counter-Strike: Global Offensive podczas IEM będą po raz pierwszy w historii zaliczane do najbardziej prestiżowej rangi Major.
Czy reklamy wielkoformatowe znikną z sieci?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-19 16:26 - dodaj komentarz
Polska jest w czołówce krajów, w których reklamodawcy emitują reklamy wielkoformatowe, a internauci instalują adblocka. Co siódma reklama wyświetlana polskim internautom ma wymiary większe niż 242 500 pikseli (źródło: gemiusAdReal). To wysoki odsetek na tle innych krajów Europy. Przykładowo w Rumunii reklamy o dużych formatach stanowią 9 proc. rynku, w Niemczech jest to 8 proc., natomiast we Francji i na Ukrainie już tylko 5 proc.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: