GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

T‑Mobile rozbudowuje Data Center we Wrocławiu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-23 15:37 - dodaj komentarz
T‑Mobile Polska odda do komercyjnego użytku kolejne 160 m2 powierzchni kolokacyjnej w centrum danych we Wrocławiu. Obiekt oferuje obecnie 500 m2 dla kolokacji i hostingu serwerów, a otwarcie nowej komory serwerowej nastąpi na początku 2019 r. Inwestycja w stolicy Dolnego Śląska to element długofalowej strategii T‑Mobile - w ubiegłym roku operator przebudował również data center w Krakowie.
Głośnik, słuchawki oraz Power Bank Hykker od czwartku w Biedronce
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-23 15:35 - dodaj komentarz
Do słuchania muzyki w drodze do szkoły oraz po lekcjach – ofertę sklepów Biedronka wzbogacą głośnik tekstylny oraz słuchawki New Retro, a także słuchawki Soul Sound marki Hykker. Dostępny będzie także Power Bank 6000 mAh, który pozwoli naładować smartfon, aparat fotograficzny i wiele innych małych sprzętów RTV w awaryjnych sytuacjach. Przydatne i utrzymane w ciekawej stylistyce urządzenia, znajdą się w ofercie sklepów Biedronka już w czwartek 23 sierpnia.
Tegoroczne telewizory Samsung Premium UHD i QLED z certyfikatem HDR10+
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-23 15:32 - dodaj komentarz
Firma Samsung Electronics otrzymała dziś certyfikat HDR10+ potwierdzający, że tegoroczne telewizory Premium UHD i QLED TV są zgodne z tym standardem. HDR10+ to technologia stworzona z myślą o telewizorach, które zapewniają ultrawysoką jakość obrazu. Dzięki niej widzowie mogą cieszyć się treścią prezentowaną tak, jak oczekiwali jej twórcy. Technologia HDR10+ w telewizorach HDR pozwala zoptymalizować poziom jasności scena po scenie poprzez wykorzystanie dynamicznych metadanych.
Internet możliwości – biznes zyskuje na IoT
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-23 15:30 - dodaj komentarz
Szacuje się, że w ciągu zaledwie dwóch lat 25 miliardów urządzeń na całym świecie będzie podłączonych do sieci, a do 2025 roku liczba ta wyniesie ponad 55 miliardów . Internet rzeczy (ang. Internet of Things) staje się internetem nowych możliwości – szczególnie dla biznesu. Według prognoz między 2017 a 2025 rokiem inwestycje firm w IoT wyniosą prawie 15 bilionów dolarów. Już teraz nakłady w przedziale od 100 tys. do 1 mln dolarów deklaruje 37% przedsiębiorców .
Software house’y łączą siły: SoftwareHut i Order of Code
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-23 15:28 - dodaj komentarz
SoftwareHut, czyli najprężniejsza spółka Grupy Kapitałowej TenderHut, łączy się z kolejną firmą i tworzy piąte centrum deweloperskie technologicznej grupy w Polsce. Spółka Order of Code z Przemyśla 21 sierpnia 2018 r. zasiliła szeregi białostockiej grupy IT. Konsolidacja polskiego rynku IT to jeden z głównych celów, jakie Grupa TenderHut postawiła przed sobą na początku swojej działalności. Plan jest konsekwentnie realizowany.
Wakacyjne wypadki smartfonów. 3 najczęstsze błędy użytkowników
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-23 15:23 - dodaj komentarz
Letnie urlopy, wyjazdy, wycieczki to zazwyczaj bardzo intensywny czas dla większości osób. Praktycznie każdy turysta ma ze sobą smartfona, który pozwala znaleźć odpowiednią trasę, zamówić nocleg czy zrobić pamiątkowe zdjęcia. Częstsze wykorzystanie tych urządzeń wiąże się z większą ilością przypadków utraty danych – twierdzą specjaliści z laboratorium Mediarecovery. Oczywiście najlepiej byłoby odpowiednio dbać o smartfona tak żeby uniknął nieszczęśliwych wydarzeń jednak nie
Ruszają transmisje Ligi Mistrzów UEFA w Grupie Polsat
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-22 15:31 - dodaj komentarz
Polsat uruchamia nowe studio sportowe na potrzeby Ligi Mistrzów i Ligi Europy UEFA. Liga Mistrzów i Liga Europy UEFA, które od wtorku 21 sierpnia będzie można oglądać tylko w nowych kanałach i serwisach sportowych premium Grupy Polsat, będą pokazywane z nowego, wyjątkowego studia. To jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie tego typu obiektów telewizyjnych w Europie i zdecydowanie najnowocześniejsze studio w Polsce. Trzy pierwsze mecze już dzisiaj!
Podpis elektroniczny coraz bardziej popularny. Nie tylko w sektorze bankowym
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-22 15:28 - dodaj komentarz
Popularność podpisu elektronicznego rośnie w szybkim tempie. Równolegle można zaobserwować stopniowe rozszerzanie się zakresu możliwości jego zastosowania. Jak wynika z badania zrealizowanego przez Kantar TNS dla Związku Banków Polskich i KIR*, coraz więcej osób widzi w e-podpisie potencjał, jeśli chodzi o zatwierdzanie umów z podmiotami świadczącymi usługi telekomunikacyjne, bankowe czy użyteczności publicznej.
Odpoczywamy za mało. 5 sposobów, by to zmienić
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-22 15:20 - dodaj komentarz
Choć wakacje szczególnie kojarzą nam się z odpoczynkiem, jak podaje GUS prawie 1/5 Polaków nie ma czasu wolnego po pracy. Pranie, sprzątanie, gotowanie, zakupy– aby wykonać te codzienne czynności nie raz potrzeba nam kilku godzin. Jak wynika z badania Kantar Millward Brown z końca 2017 roku, Polacy pracują średnio 9 godzin dziennie. Choć nie ma metody na wydłużanie doby, współcześnie tworzone są technologie, które pozwalają nam znacznie skrócić czas, jaki zajmują codzienne obowiązki.
Konkurs Fotograficzny National Geographic i Cyfrowego Polsatu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-22 15:17 - dodaj komentarz
Od 20 sierpnia do 30 września br. kanał telewizyjny National Geographic i Cyfrowy Polsat, operator największej polskiej platformy satelitarnej i dostawca nowoczesnych usług multimedialnych, zapraszają miłośników fotografii do udziału w ósmej edycji Wyjątkowego Konkursu Fotograficznego. Uczestnicy zabawy mogą zgłaszać swoje prace w czterech kategoriach tematycznych, a zwycięzcy otrzymają możliwość opublikowania wykonanego przez siebie zdjęcia w prestiżowym kalendarzu na 2019 rok i oryginalne
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: