GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Gra o Tron w PLAY NOW
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-18 15:47 - dodaj komentarz
Dzisiaj premierę miał pierwszy odcinek siódmego już sezonu Gry o Tron. Aby wygodnie aktywować dostęp do HBO GO, bardzo łatwo można to zrobić w PLAY NOW. Dzięki temu macie dostęp do kanałów oraz biblioteki HBO w naszej aplikacji, która nie pobiera transferu z pakietu. Co więcej dostaniecie też kod do rejestracji w appce HBO GO dla tych z Was, którzy wolą takie rozwiązanie.
NASK: Konsultacje ustawy o Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-18 15:43 - dodaj komentarz
Od 17 lipca do 7 sierpnia trwają konsultacje społeczne ustawy o Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej (OSE). Dzięki OSE wszystkie szkoły w Polsce uzyskają bezpłatny dostęp do szybkiego internetu. Dziś tylko 10 procent szkół i placówek oświatowych w Polsce ma dostęp do internetu o takich parametrach, które umożliwiają wykorzystywanie go do nauki i prowadzenia lekcji. Państwowy Instytut Badawczy NASK będzie, zgodnie z projektem, Operatorem OSE, odpowiedzialnym za uruchomienie i funkcjonowanie sieci.
Strategia Prezesa UKE w latach 2017-2021
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-18 15:40 - dodaj komentarz
Strategiczne kierunki działań Prezesa UKE w latach 2017-2021 definiują kluczowe obszary aktywności Regulatora obecnej kadencji. Dokument określa naszą misję, wizję oraz główne działania. Stanowi wyciąg z ponad 100 inicjatyw zagregowanych w blisko 50 projektach operacyjnych, które uruchamiamy. Na pierwszym miejscu stawiamy ochronę interesów konsumentów, rozwój infrastruktury i usług oraz efektywne regulacje rynku.
Cyfrowy Polsat i Plus po raz drugi partnerami Sceny Kulturalnej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-18 15:38 - dodaj komentarz
Cyfrowy Polsat, operator największej polskiej platformy satelitarnej i dostawca nowoczesnych usług multimedialnych, oraz Polkomtel, operator sieci komórkowej Plus i lider technologii LTE, już po raz drugi wspierają najmocniejszy projekt kulturalny na polskim wybrzeżu, jakim jest Scena Kulturalna. W sześciu nadmorskich miastach Polski operatorzy zapewniają uczestnikom wydarzenia m.in. bezpłatną strefę Wi-Fi, strefę chilloutu oraz boiska do siatkówki.
Microsoft: Medycyna sięga chmur
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-18 15:35 - dodaj komentarz
Cyfrowa transformacja wywiera coraz większy wpływ na wszystkie elementy naszego życia, także te związane z ochroną zdrowia. Dodatkowo, wykorzystanie technologii informatycznych to jeden z fundamentów Europejskiej Agendy Cyfrowej, w ramach której jednym z kluczowych działań są inicjatywy zakładające poprawę sytuacji gospodarczej i dążenia do zrównoważonego rozwoju cyfrowej przyszłości społeczeństwa.
UKE: Analiza wykonania wskaźników KPI przez Orange Polska S.A.
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-18 15:29 - dodaj komentarz
Prezes UKE przedstawia analizę wykonania wskaźników KPI przez Orange Polska S.A. (OPL) za pierwszy kwartał 2017 r. W prezentowanym raporcie określenie Hurt odnosi się do operatorów alternatywnych, zaś Detal - do części detalicznej OPL. Ocena poziomu jakości świadczonych usług: W pierwszym kwartale 2017 r. czerwone światło „zapaliło się” w odniesieniu do wskaźnika UG4 (Względny czas naprawy zwykłych awarii usług głosowych) w styczniu i w lutym oraz do wskaźnika IK1
Przemysłowy SSD oparty na 3D MLC od TRANSCEND
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-18 15:25 - dodaj komentarz
Firma TRANSCEND prezentuje dysk SSD430K do zastosowań przemysłowych, oparty na kościach 3D NAND MLC. SSD430K jest dyskiem formatu 2,5”, który został zaprojektowany do długiej, bezawaryjnej pracy. Dysk wykorzystuje interfejs Serial ATA 6 Gb/s. Zastosowane w urządzeniu kości pamięci 3D NAND MLC gwarantują zarazem wysoką wydajność, jak i żywotność niezbędną w zastosowaniach przemysłowych. Dysk zapewnia odczyt danych na poziomie 560 MB/s, a zapis na poziomie 490 MB/s.
AOC na gamescom 2017: debiut monitora  z czasem reakcji 0,5 ms i HDR
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-18 15:19 - dodaj komentarz
W trakcie tegorocznej edycji targów gamescom AOC zaprezentuje najnowsze modele monitorów z gamingowej serii AGON. Dziennikarze odwiedzający targi gamescom będą mieli okazję po raz pierwszy obejrzeć dwa nowe, oczekujące na premierę monitory AOC AGON. Pierwszy z nich to zakrzywiony monitor o rozdzielczości 1440p i odświeżaniu 165 Hz, obsługujący technologię HDR, z czasem reakcji 0,5 ms. Drugi model cechuje rozdzielczość 4K, przy przekątnej 27 cali, odświeżaniu 144 Hz oraz wsparciu HDR.
Ericsson przedstawia wyniki finansowe za drugi kwartał 2017 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-18 15:17 - dodaj komentarz
Sprzedaż spadła o 8% r Sprzedaż dla porównywalnych jednostek, z uwzględnieniem zmiany kursów walutowych zmniejszyła się o 13% rdr. Prognozy dla sprzedaży RAN w 2017 r. wskazują na wysoki jednostkowy spadek procentowy w porównaniu z poprzednim szacunkiem od -2% do -6%. Marża brutto wyniosła 27,9% (32,3%). Marża brutto z wyłączeniem opłat restrukturyzacyjnych wyniosła 29,8% (33,2%). Zysk operacyjny wyniósł -1.2 mld SEK. Zysk operacyjny nie uwzględniając opłat restrukturyzacyjnych
Play: Do Nokii 5 w prezencie – Nokia z przyszłości
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-17 15:06 - dodaj komentarz
Play wystartowało na swojej stronie z akcją dla osób zainteresowanych kupnem nowej Nokii 5. Akcją chyba jedyną w swoim rodzaju. Decydując się na zakup Nokii 5 i rejestrując zakup na dedykowanej stronie otrzymacie specjalny voucher. Będziecie mogli go wykorzystać za 12 miesięcy i otrzymać nową Nokię zupełnie za darmo.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: