GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

NukeBot: Nowa gotowa do ataku wersja trojana bankowego przechwycona na wolności
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-19 15:42 - dodaj komentarz
Badacze z Kaspersky Lab wykryli nowe szkodliwe oprogramowanie NukeBot, które zostało stworzone w celu kradzieży danych uwierzytelniających klientów bankowości online. Wcześniejsze wersje tego trojana znane były w branży bezpieczeństwa pod nazwą TinyNuke, ale nie zawierały funkcji niezbędnych do przeprowadzania ataków. Natomiast najnowsze wersje są w pełni funkcjonalne i zawierają kod umożliwiający atakowanie użytkowników określonych banków.
Mobilna platforma m-commerce otwarta w bankowej aplikacji HAIZ
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-19 15:39 - dodaj komentarz
Haiz Go S.A. we współpracy z Alior Bankiem oraz epay Polska, dywizją sieci Euronet, otworzył w ramach aplikacji bankowej HAIZ pierwszą na świecie mobilną platformę m-commerce z ofertą Euronet. Umożliwia ona partnerom sprzedaż produktów w formie m.in. doładowań, kart lub bonów podarunkowych. Platforma HAIZ stwarza również pozostałym partnerom Haiz Go możliwość wykorzystania kanału mobilnego do rozwijania działalności.
Nuvias zostaje partnerem Platinum Oracle PartnerNetwork
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-19 15:33 - dodaj komentarz
Nuvias, szybko rozwijająca się firma dystrybucyjna działająca w całym regionie EMEA, uzyskała status partnera Platinum w Oracle PartnerNetwork (OPN). Przyznając firmie członkostwo na poziomie Platinum, Oracle docenił Nuvias za wiedzę i doświadczenie w zakresie rozwiązań Oracle Communications Session Border Controller (SBC) i Operations Monitoring. To osiągnięcie umacnia portfolio produktów EMEA w zakresie niedawno wprowadzonej praktyki Unified Communications (UC) firmy Nuvias, która
Bot pomoże wybrać kredyt w Credit Agricole
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-19 15:29 - dodaj komentarz
Credit Agricole uruchomił dla swoich klientów specjalnego chatbota, który pomoże w zbieraniu wniosków kredytowych na platformie Facebook Messenger. Za realizację projektu odpowiadają 18 Havas Warsaw, wyspecjalizowana w innowacyjnej komunikacji marketingowej jednostka Havas Media Group oraz startup Wandlee. Boty coraz śmielej wkraczają w naszą rzeczywistość, a wraz z nowym narzędziem stworzonym dla Credit Agricole będą pomagać również w zbieraniu wniosków kredytowych.
Letni lifting ofert Netii
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-19 15:22 - dodaj komentarz
Netia odświeżyła swoją ofertę promocyjną. W zależności o wybranego pakietu z TV, operator dodaje HBO HD (z HBO GO) przez 2 lub 3 miesiące gratis, bez zobowiązań. W cenie internetu światłowodowego 100 Mb/s (49,90 zł miesięcznie) przez pierwsze 3 miesiące Klienci otrzymają łącze o prędkości 300 Mb/s. Do internetu i pakietów na sieci własnej Netia dodaje gratis usługę mobilną z nielimitowanymi połączeniami głosowymi w Polsce.
Carrefour Polska sponsoremSee Bloggers -festiwalu twórców internetowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-19 15:20 - dodaj komentarz
Carrefour został głównym sponsorem strefy kulinarnej See Bloggers - festiwalu, który zgromadzi w tym roku 1500 najbardziej znanych i najszybciej rozwijających się polskich twórców internetowych, w tym m.in. Red Lipstick Monster, Jasona Hunta czy Łukasza Jakóbiaka. Rozwój współpracy z influencerami to jeden z kluczowych elementów poszerzania zasięgu i oddziaływania marki Carrefour w Internecie, promocji zdrowego stylu życia oraz innowacji technologicznych wdrażanych przez sieć w polskim handlu.
Jak oszacować rzeczywiste koszty naruszenia bezpieczeństwa danych?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-19 15:18 - dodaj komentarz
Określenie kosztów potencjalnego naruszenia danych może być wymagającym wyzwaniem. W sieci dostępnych jest wiele raportów zawierających uśrednione obliczenia. Korzystają z nich osoby zajmujące się bezpieczeństwem danych, aby nie tylko oszacować wielkość wydatków przeznaczonych na usuwanie skutków takich zdarzeń, ale również, by uzasadnić wydatki związane z zakupem rozwiązań zapewniających bezpieczeństwo gromadzonych i przechowywanych danych.
Fixly do usług - nowy serwis Grupy OLX
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-18 15:57 - dodaj komentarz
Fixly to serwis, który łączy zlecających z wykonawcami ponad 700 różnych usług - od pomocy przy domowych naprawach i przeprowadzkach, poprzez projektowanie stron internetowych, wyprowadzanie psów, sesje zdjęciowe czy porady prawne. W sieci dostępne są tysiące ogłoszeń dotyczących różnych usług, ale znalezienie takiej osoby, która oferuje rozsądną stawkę, ma akurat wolny termin i dobre opinie klientów może potrwać parę godzin. Fixly skraca te poszukiwania do kilku kliknięć.
Krzysztof Hołowczyc wybrał FORMUŁĘ PERFECT BOX DLA FIRM (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-18 15:53 - dodaj komentarz
Wybierz FORMUŁĘ PERFECT BOX DLA FIRM z dwoma kartami SIM i internetem do biura już za 50 zł netto miesięcznie. A do tego nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w całej Unii Europejskiej!
Deklaracja ministerialna nt. 5G podpisana w Tallinie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-18 15:50 - dodaj komentarz
Europa ma szansę stać się liderem w dziedzinie 5G. Pierwszym krokiem w kierunku ustalenia ram regulacyjnych dla działania takiej sieci jest podpisana właśnie w Tallinie deklaracja ministerialna. 18 lipca br., podczas nieformalnego spotkania ministrów państw członkowskich UE odpowiedzialnych za sprawy telekomunikacji i konkurencyjności, została podpisana Deklaracja dot. sieci 5G – „Ministerial Declaration: Making 5G a success for Europe”.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: