GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Sony i TIDAL razem promują muzykę w jakości HiFi
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-21 15:32 - dodaj komentarz
Firma Sony oraz serwis muzyczny TIDAL przygotowały specjalną promocję, dzięki której miłośnicy muzyki mają możliwość słuchania jej w jakości HiFi przez 90 dni za darmo Każdy, kto w okresie trwania promocji od 1 listopada 2017 do 31 stycznia 2018, kupi jeden z produktów Sony z technologią Bluetooth, z takich kategorii jak: słuchawki, głośniki, kina domowe lub soundbary może otrzymać za darmo voucher na dziewięćdziesięciodniowy dostęp do serwisu muzycznego TIDAL, w jakości HiFi.
Prognozy Kaspersky Lab dotyczące cyberzagrożeń w 2018 r. dla życia cyfrowego
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-21 15:30 - dodaj komentarz
W przeciętnym domu znajdują się obecnie około trzy komputery połączone z internetem oraz cztery inteligentne urządzenia mobilne. Nie jest to żadną niespodzianką, zważywszy na to, że 86% z nas „sprawdza” internet co najmniej kilka razy dziennie, i to poza pracą. Cele są różne: rozmowy, transakcje bankowe, gry, filmy, muzyka, rezerwacje w związku z podróżami, czy nawet zarządzanie domem, który opleciony jest coraz gęstszą siecią połączeń internetowych. Ryzyko cyberataku schodzi na najdalszy
Car hacking współczesnym wyzwaniem motoryzacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-21 15:26 - dodaj komentarz
Nie tylko komputery, smartfony, czy inteligentne telewizory mogą stać się celem ataku hakerów. Jak przewidują eksperci, wkrótce takim celem mogą stać się także samochody, które coraz częściej wyposażane są w bluetooth, czy połączenie z Internetem. Brytyjski portal Statista.com przewiduje, że do 2020 roku liczba aut z dostępem do sieci tylko w Wielkiej Brytanii wzrośnie z 1,8 miliona do prawie 8,6 miliona sztuk.
Miasteczko Orange Warszawską Inwestycją bez barier
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-21 15:25 - dodaj komentarz
Miasteczko Orange, siedziba Orange Polska, zostało nagrodzone przez Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji w konkursie „Warszawska Inwestycja bez barier”, promującym najlepsze rozwiązania architektoniczno-urbanistyczne dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Obiekt jest biurowcem klasy A+, zaprojektowanym przez znanego architekta, Stanisława Fiszera. Zbudowała go firma Bouygues Immobilier Polska.
T-Mobile: Specjalne promocje na Czarny Piątek – vol. 1
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-21 15:23 - dodaj komentarz
Najbardziej wyczekiwany piątek w roku, czyli słynny Czarny Piątek, już za pasem. 24. listopada na całym świecie kolejki łowców okazji utworzą się na długo przed otwarciem sklepów. Także T‑Mobile przygotował okazjonalne promocje, w tym, m.in., specjalne ceny na smartfony Huawei i Samsung oraz laptopy ASUS.
Drony wielozadaniowe
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-21 15:20 - dodaj komentarz
Zanim w lesie wybuchnie pożar, pojawiają się sygnały ostrzegawcze. Nie wszystkie możemy dostrzec z ziemi własnymi oczami. Pewne zjawiska są lepiej widoczne z lotu ptaka, zwłaszcza takiego, który rejestruje promieniowanie elektromagnetyczne w zakresie 400-1000 nm (bliska podczerwień) lub wyższym (podczerwień termalna), podczas gdy ludzie widzą tylko zakres od 400 do 700 nm. Dzięki wyposażonym w odpowiednią kamerę Bezzałogowym Statkom Powietrznym (BSP), czyli popularnym dronom,
Samsung DeX, czyli tam biuro, gdzie smartfon
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-21 15:15 - dodaj komentarz
Jednym z czynników napędzających przemiany współczesnej gospodarki, jest skokowy rozwój sektora nowych technologii. Kluczem do efektywnego prowadzenia biznesu są dzisiaj szybkość i mobilność pracy – a te zapewnia nam korzystanie z mobilnych rozwiązań, takich jak Samsung DeX. To stacja dokująca zmieniająca smartfon Galaxy Note8 w komputer i narzędzie pozwalające mobilnym profesjonalistom (zwanym niekiedy „cyfrowymi nomadami”) na bycie w ciągłym ruchu.
Mastercard Priceless Specials dostępny dla kart płatniczych BZ WBK
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-20 15:46 - dodaj komentarz
Od października do programu, oprócz posiadaczy karty Mastercard World, mogą dołączyć właściciele karty kredytowej Mastercard Silver oraz karty debetowej – karta Dopasowana, która jest sztandarowym produktem banku wdrożonym z nowym rachunkiem osobistym Konto Jakie Chcę. Na początek każdy klient banku, który dołączy kartę Silver lub Dopasowaną do Mastercard Priceless Specials, otrzyma w promocji 1600 punktów, które będzie można wymienić m.in. na dwa bilety do kina.
Interia uruchomiła serwis Esporter.pl
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-20 15:43 - dodaj komentarz
Graczom i fanom cybersportu Interia proponuje nowy serwis Esporter.pl, funkcjonujący w ramach sektora Gry portalu. Esporter.pl powstał z myślą o wielbicielach esportu, zarówno tych, którzy dopiero odkrywają ten świat, jak i tych, którzy cybersport uczynili swoją profesją. Znaleźć w nim można najnowsze wiadomości na temat gier - m.in. "Counter-Strike" czy "League of Legends" - i sprzętu, a także drużyn esportowych.
NASK w Regionalnym Systemie Ostrzegania
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-20 15:41 - dodaj komentarz
15 listopada Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji, Minister Cyfryzacji oraz Dyrektor NASK Państwowego Instytutu Badawczego podpisali porozumienie dotyczące włączenia Instytutu do Regionalnego Systemu Ostrzegania (RSO). Sygnatariusze porozumienia uzgodnili wykorzystanie RSO do przesyłania komunikatów dotyczących istotnych zagrożeń i zdarzeń w cyberprzestrzeni (systemach i sieciach komputerowych), które mogą mieć wpływ na ogół społeczeństwa.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: