GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Showmax vs. Netflix w reklamie wideo online
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:57 - dodaj komentarz
W ostatnim miesiącu reklamy wideo online Netfliksa odtwarzało blisko 10 mln polskich internautów. Na spoty Showaksa natrafiło 9,7 mln użytkowników sieci. Podczas gdy Netflix reklamował się głównie na Facebooku i YouTubie, kreacje Showmaksa mogliśmy oglądać również u rodzimych wydawców. Ci dwaj giganci sVoD, którzy zacięcie rywalizują o polskiego widza mają zupełnie inne strategie marketingowe ─ mówi Marta Sułkiewicz, ekspert od reklamy wideo online w Gemiusie.
Plus: Sprawdź własność sprzętu kupowanego z drugiej ręki
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:54 - dodaj komentarz
Plus uruchomił na swojej stronie internetowej specjalny formularz pozwalający na sprawdzenie czy sprzedane na raty urządzenie telekomunikacyjne stanowi nadal własność operatora. Specjalnie dla osób chcący kupić lub sprzedać na rynku wtórnym sprzęt telekomunikacyjny, Plus wprowadza mechanizm umożliwiający weryfikację jego własności i sprawdzenie czy urządzenie należy do operatora. Odbywa się to za pośrednictwem dedykowanej strony internetowej i wystarczy podać numer IMEI
Doktorat honoris causa dla prof. Macieja Tanasia
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:52 - dodaj komentarz
Winnicki Państwowy Uniwersytet Pedagogiczny im. Michała Kociubańskiego na Ukrainie nadał tytuł doktora honoris causa dr. hab., prof. APS Maciejowi Tanasiowi. Tytuł doktora honoris causa to najwyższe honorowe odznaczenie naukowe, który nadawane jest osobom szczególnie zasłużonym dla nauki lub kultury. Prof. Maciej Tanaś, który otrzymał to wyróżnienie 20 kwietnia, jest siódmym w historii doktorem honoris causa Winnickiego Państwowego Uniwersytetu Pedagogicznego.
Filmowa majówka z IPLĄ
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:50 - dodaj komentarz
Pogoda w trakcie rozpoczynającej się majówki raczej nas nie będzie rozpieszczała, dlatego idealnym pomysłem na spędzenie wolnego czasu będzie bezpłatna oferta filmowa, którą przygotowała IPLA. W paczce propozycji znajdą się tytuły, które przypadną do gustu zarówno starszym, jak i młodszym widzom. Od dzisiaj do 7 maja filmy takie jak „Baby są jakieś inne”, „Tylko Ciebie chcę”, „Dino mama” czy „Wyspa dinozaura” dostępne będą bezpłatnie.
Plus: Gigabajty od Spider-Mana
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:48 - dodaj komentarz
Plus to jedyna sieć, którą wybrał kultowy Człowiek-Pająk! Teraz Spider-Man wspiera promocję, w której można mieć ekstra nawet 15 GB! Od dziś jest ona dostępna dla klientów ofert na kartę oraz mix, a mogą z niej skorzystać zarówno dotychczasowi, jak i nowi użytkownicy. Od piątku 28 kwietnia dostępna jest promocja „Gigabajty od Spider-Mana". To ekstra pakiet 5 GB, który może być przyznany do trzech razy.
Kaspersky Lab podsumowuje zaawansowane ataki APT w pierwszym kwartale 2017 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:45 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab podsumował zaawansowane ataki APT w I kwartale 2017 r. Odnotowano gwałtowny wzrost wyrafinowania cyberataków wspieranych przez rządy, przy czym sprawcy skierowali swoją uwagę ku programom niszczącym dane (tzw. wipery) oraz przestępczości finansowej. Nowy raport kwartalny dotyczący trendów w zakresie ataków APT (ang. Advanced Persistent Threat) wskazuje istotne wydarzenia w rozwoju zaawansowanych ataków ukierunkowanych, jak również wyłaniające się trendy, którym
Mio startuje z wiosenną  promocją cashback na wybrane urządzenia
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:41 - dodaj komentarz
Akcja obejmuje urządzenia 2-w-1, posiadające dodatkowo funkcję wideorejestratora oraz nawigacje samochodowe. Promocja trwa od 24 kwietnia do 10 lipca 2017 r. Osoby kupujące wybrane, objęte akcją urządzenia Mio, mogą liczyć na zwrot nawet 170 zł na swoje konto. Akcja cashback umożliwia zakup wybranych produktów w niższych cenach. Począwszy od 24 kwietnia, osoby decydujące się na nabycie wybranego urządzenia objętego promocją, mogą uzyskać od 30 do 170 zł zwrotu.
Latarka na Androida podejrzy co robisz i wykradnie Ci hasła
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:39 - dodaj komentarz
Użytkownicy urządzeń z systemem Android po raz kolejny znaleźli się na celowniku cyberprzestępców. Tym razem atakuje ich zagrożenie, podszywające się pod pozornie niegroźną aplikację, zamieniającą telefon w latarkę (Flashlight LED Widget). Z analizy ekspertów z firmy ESET wynika, że celem złośliwej aplikacji jest kradzież danych do logowania się m.in. do aplikacji bankowej Commbank, Facebooka, Instagrama czy WhatsAppa. Dodatkowo aplikacja potrafi podglądać użytkownika i rejestrować to co
Two Door Cinema Club na Orange Warsaw Festival 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:37 - dodaj komentarz
Two Door Cinema Club powracają do Polski po 6 latach i pierwszy raz zagrają w Warszawie. 3 czerwca na Orange Warsaw Festival odbędzie się ich długo oczekiwany koncert. Tego samego dnia zagrają Imagine Dragons i Justice. Od małego, niezależnego francuskiego labelu do największych scen świata – historia Two Door Cinema Club to spełnienie snu o karierze muzycznej w tej najbardziej tradycyjnej formule. Trzech chłopaków z Bangor, nadmorskiego miasta położonego kilkanaście kilometrów od
F-Secure: Skąd pochodzą cyberataki na Polskę?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-28 15:34 - dodaj komentarz
Firma F-Secure, dostawca rozwiązań z zakresu cyberbezpieczeństwa, przedstawia dane dotyczące cyberataków na Polskę przeprowadzanych pomiędzy październikiem 2016 a marcem 2017 roku. Informacje zostały uzyskane dzięki autorskiej sieci Honeypotów, czyli serwerów, które udają łatwy cel i są przynętą dla cyberprzestępców. Hakerzy atakują je i dzięki temu możliwe jest pozyskanie cennych danych oraz opracowywanie kolejnych metod na walkę z cyberzagrożeniami.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: