GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Orange Friends: fani technologii z sąsiedztwa zapewnią wsparcie techniczne
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-04 15:07 - dodaj komentarz
Klienci Orange Polska zyskają wsparcie w problemach technicznych dzięki społeczności pasjonatów technologii, stworzonej w oparciu o platformę szwajcarskiej firmy Mila. Użytkownicy usług Orange będą mogli poprzez stronę internetową skorzystać za opłatą z ich pomocy. Pilotaż projektu rozpoczął się w Warszawie. Firma Mila w ramach współpracy z Orange Polska, stworzyła platformę społecznościową Orange Friends. Klienci Orange będą mogli zamówić przez nią wsparcie w instalacji lub
Replay TV w nowej ofercie UPC Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-04 15:04 - dodaj komentarz
UPC Polska, lider na rynku usług cyfrowych: szerokopasmowego internetu, telewizji i telefonii, rusza z nową ofertą, której integralną częścią będzie innowacyjna usługa – Replay TV. Pozwala ona klientom na oglądanie ulubionych programów telewizyjnych do siedmiu dni wstecz, zapewniając im jeszcze więcej wrażeń i swobody w korzystaniu z ulubionej rozrywki, kiedy tylko zechcą. To kolejny przykład na to, że UPC oferuje klientom więcej korzyści, dzięki ciągłym inwestycjom w rozwój cyfrowych usług i
Eset: Oszuści łowią w sieci na bilet lotniczy do USA
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-04 15:01 - dodaj komentarz
Otrzymałeś maila potwierdzającego zakup biletu lotniczego do Waszyngtonu? Pewnie nie kupowałeś biletu do USA, ale powstrzymaj swoją ciekawość i nie otwieraj załącznika. To może być pułapka! Eksperci z firmy ESET przechwycili wiadomości mailowe, w których cyberprzestępcy podszywają się pod amerykańskie linie lotnicze Delta Air Lines. Celem pułapki jest kradzież danych logowania, zapisanych w przeglądarkach internetowych i aplikacjach poczty elektronicznej.
T-Mobile tworzy nowe miejsca pracy w Łodzi
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-04 14:57 - 1 komentarz
T-Mobile stworzy 300 nowych miejsc pracy w Łodzi, dzięki rozbudowie swojego centrum obsługi klienta. W T-Mobile znajdą nową pracę między innymi konsultanci zajmujący się sprzedażą i obsługą abonenta, ale także pracownicy wsparcia, analitycy, specjaliści HR i zarządzania jakością. Działające w Łodzi centrum obsługi klienta T-Mobile po rozbudowie zatrudniać będzie ponad 1200 osób, co plasuje je na piątej pozycji wśród wszystkich centrów obsługi klienta
Ekstremalne marki łączą siły. Hammer partnerem Runmageddonu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-04 14:45 - dodaj komentarz
Hammer - marka odpornych telefonów - rozpoczął współpracę z organizatorem największego cyklu biegów z przeszkodami w Polsce. Zaangażowanie Hammera w Runmageddon jest realizacją przyjętej strategii komunikacji – Hammer. Możesz więcej. – której celem jest wspierania codziennej pracy i pasji swoich użytkowników oraz zachęcenie do czerpania z życia pełnymi garściami. Energia. Odporność. Wytrzymałość. Niezależność - te 4 cechy idealnie oddają charakter marki Hammer.
mBak: Zmiany na mLinii: tymczasowy telekod
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-04 14:42 - dodaj komentarz
mBank przygotował rozwiązanie dla klientów, którzy nie pamiętają telekodu, a dzwonią z numeru zarejestrowanego w systemie banku. Mogą skorzystać z ważnego 10 minut kodu tymczasowego, by np. zastrzec dowód czy zamówić duplikat karty. Dzwoniąc na mLinię usłyszą też nowe powitanie i komunikaty w automatycznym serwisie. Tymczasowy telekod umożliwia załatwienie podstawowych spraw bankowych takich jak anulowanie przelewu, zamówienie duplikatu karty czy złożenie reklamacji.
Plus: Ja+ rok abonamentu gratis (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-03 15:54 - dodaj komentarz
Ruszyła kampania reklamowa Plusa i PlusBanku z udziałem Beaty Kozidrak oraz Szymona Majewskiego. Promuje ofertę, w ramach której klienci zakładający konto i aktywnie z niego korzystający oraz przenoszący numer telefonu z innej sieci zyskują rok abonamentu gratis. Kampania będzie trwała do 14 maja, natomiast promocja obowiązuje do końca 2017 r.
Technologiczne DNA telewizorów QLED TV od Samsunga
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-03 15:49 - dodaj komentarz
Już dziś na sklepowe półki trafią telewizory Samsung QLED TV. Wszystkie produkty z tej linii cechuje doskonała jakość obrazu, przyciągający spojrzenia design oraz doskonale intuicyjny Smart TV. Zastosowana w QLED TV Q7 i Q8 technologia HDR 1500 zapewnia, że nawet w bardzo jasnych i bardzo ciemnych scenach widoczne są wszystkie szczegóły obrazu. Podświetlenie telewizora i ekran, który niweluje odbicia światła, pozwalają uzyskać idealny kontrast niezależnie od warunków oświetleniowych
Mastercard: Polacy w europejskiej awangardzie nowoczesnych zakupów i płatności
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-03 15:47 - dodaj komentarz
Firma Mastercard opublikowała wyniki pierwszej edycji badania pt. „Masterindex – ogólnoeuropejskie trendy w handlu elektronicznym i nowych metodach płatności” przeprowadzonego w Polsce i 22 innych europejskich krajach. Wyniki potwierdzają, że polscy konsumenci są w pierwszym szeregu, jeśli chodzi o częste zakupy online, korzystanie z płatności zbliżeniowych oraz rezerwę wobec płacenia gotówką.
LG G6 w przedsprzedaży w Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-03 15:45 - dodaj komentarz
W tym roku, po raz kolejny już, wiosna wiąże się z wysypem nowych telefonów, także tych z najwyższej półki. Dzisiaj w Orange rusza przedsprzedaż LG G6, czyli najnowszego flagowego modelu tego koreańskiego producenta. Smartfon bardzo dobrze leży w ręce, jest węższy i nieco dłuższy od modelu LG G5, a ekran o przekątnej 5,7 cala prezentuje się bardzo dobrze. Z drugiej strony znajdziecie podwójny aparat o matrycy 13 MPx i bardzo dobrze umiejscowiony czytnik linii papilarnych.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: