GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

ARCHOS na IFA 2018 – bezpieczne smartfony i tablety dla najmłodszych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-24 15:15 - dodaj komentarz
Francuski producent smartfonów i elektroniki użytkowej – firma ARCHOS – zaprezentuje na targach IFA 2018 w Berlinie linię urządzeń mobilnych dedykowanych najmłodszym użytkowników. Smartfon ARCHOS Junior Phone i tablet ARCHOS Junior Tab to dobre wprowadzenie w świat mobilnych technologii. Archos Junior to smukłe i kolorowe urządzenia, które przypadną do gustu najmłodszym, natomiast rodzice otrzymują wsparcie w postaci preinstalowanego oprogramowania QUSTODIO PREMIUM.
Samsung Galaxy Note9 już w sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-24 15:09 - dodaj komentarz
Galaxy Note9, najnowszy flagowy smartfon firmy Samsung, jest już dostępny w regularnej sprzedaży. Co ważne, klienci zainteresowani modelem z 512GB wbudowanej pamięci będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty odkupu i zyskać dodatkowe 800 zł (w przypadku starszych urządzeń Note) lub 400 zł (w przypadku innych urządzeń) za stary smartfon, a także z rozszerzonych możliwości ochrony w ramach pakietu usług Guard Note9. Promocja trwa od 24 sierpnia do 30 września.
Kruger&Matz prezentuje Cinematix 3.1
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-24 15:07 - dodaj komentarz
Aktywne zestawy głośnikowe, które odmieniają jakość dźwięku z telewizora zyskują coraz większą popularność na rynku. Kruger&Matz dba o swoich klientów, od wielu lat udostępniając im produkty będące synonimem najnowocześniejszych rozwiązań w dziedzinie domowego audio. Najlepszym tego przykładem jest wprowadzony niedawno od oferty zestaw kina domowego Cinematix 3.1.
Aplikacja mobilna eurobanku umożliwia wypłaty zbliżeniowe z bankomatów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-24 15:05 - dodaj komentarz
Klienci eurobanku nie potrzebują już plastikowej karty płatniczej, by wypłacać pieniądze z bankomatów. Wystarczy, że korzystają z nowej aplikacji mobilnej z usługą mobilnych płatności zbliżeniowych Visa. W czwartek 23 sierpnia Euro Bank S.A. uzupełnił najnowszą wersję aplikacji mobilnej „eurobank 2.0.” o nową funkcjonalność - kartę mobilną „płatności mobilne Visa” (karta HCE).
Multimedia Polska z nową ofertą internetową
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-24 15:02 - dodaj komentarz
Nowi klienci poszukujący dostawcy szerokopasmowego internetu mają do dyspozycji wyjątkową ofertę – 120 Mb/s za 12 zł miesięcznie. Na zawsze!!!! Nie jest to zwykła promocja obowiązująca w danym okresie, a potem….cena w górę. Na zawsze to na zawsze. Trzeba spełnić jedynie dwa warunki: - zdecydować się na efakturę ( wciąż stosunkowo niewielki procent abonentów się na nią decyduje, a korzyści są ewidentne )lub kupić dodatkowo telewizję cyfrową z dedykowanej oferty Multimediów.
Finalizacja prac nad tworzeniem Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-23 16:00 - dodaj komentarz
Dobiegają końca prace nad wdrożeniem tzw. dyrektywy NIS. Ustawa, dzięki której, po raz pierwszy w Polsce, tworzy się całościowy system cyberbezpieczeństwa wejdzie w życie 28 sierpnia br. Finalizowane są obecnie prace nad ośmioma rozporządzeniami wykonawczymi, bez których pełne wdrożenie nowego systemu nie jest możliwe. Ustawa o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa została uchwalona przez Sejm RP 5 lipca br. W dniu 1 sierpnia br.
Grupa Lazarus atakuje giełdy wymiany kryptowalut programem dla systemu macOS
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-23 15:57 - dodaj komentarz
Badacze z Globalnego Zespołu ds. Badań i Analiz (GReAT), Kaspersky Lab, odkryli nową szkodliwą operację AppleJeus przeprowadzaną przez niesławną grupę Lazarus. Atakujący przedostają się do sieci giełdy wymiany kryptowalut w Azji przy użyciu zainfekowanego trojanem oprogramowania służącego do handlu kryptowalutami. Celem ataku jest kradzież kryptowaluty. Oprócz oprogramowania przeznaczonego dla systemu Windows badacze zidentyfikowali wcześniej nieznaną wersję atakującą platformę macOS.
Cyfrowy Polsat podsumowuje drugi kwartał 2018 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-23 15:55 - dodaj komentarz
Grupa Cyfrowy Polsat zakończyła II kwartał bardzo dobrymi, stabilnymi i zgodnymi z długoterminową strategią wynikami operacyjnymi w obydwu segmentach, a osiągnięte silne wyniki finansowe są wyższe od średniej oczekiwań analityków giełdowych. Przejęcie kontroli nad Netią w maju br. pozwoliło rozpocząć współpracę operacyjną spółek, a nawiązanie strategicznej współpracy i zakup kontrolnego pakietu akcji polskiej spółki Eleven Sports Network wspierają konsekwentny rozwój oferty sportowej
ESET wprowadza nowe wersje swoich zabezpieczeń dla firm
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-23 15:47 - dodaj komentarz
Firma ESET, globalny dostawca oprogramowania zabezpieczającego, chroniącego w Polsce aż 4 miliony użytkowników, wprowadziła do sprzedaży nowe wersje swoich rozwiązań dla firm. Prócz nowej konsoli ESET Security Management Center producent udostępnił także nową usługę analizy podejrzanych plików w chmurze – ESET Dynamic Threat Defense, która rozbudowuje tradycyjną ochronę stacji roboczych i serwerów. Rozwiązania ESET dla firm zabezpieczają sieci firmowe dużych i małych przedsiębiorstw w ponad 200 krajach
Liga Mistrzów i Liga Europy: Otwarte okno w Orange TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-23 15:40 - dodaj komentarz
Kolejna dobra wiadomość dla naszych klientów, mających Orange TV. Ci, którzy mają wykupiony dostęp do oferty nc +, będą mogli obejrzeć blisko 350 meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Co więcej – do końca tego roku abonenci nc+ w Orange TV, posiadający kanał CANAL+, zobaczą wszystkie mecze tych prestiżowych rozgrywek bez dodatkowych opłat w ramach otwartego okna do końca roku.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: