GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Co roku nowy smartfon dla przedsiębiorców w T-Mobile
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-03 16:06 - dodaj komentarz
Tylko do końca lipca kupując Samsung Galaxy S8 w T-Mobile można skorzystać z wyjątkowej promocji. Ten model nie dość, że będzie o 200 złotych tańszy, to jeszcze można po roku wymienić go na nowy. Sezonowa oferta operatora skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, dla których ważne jest podążanie za najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. W biznesie smartfon to nie tylko bardzo ważne narzędzie pracy, pozwalające na pozostawanie w ciągłym w kontakcie z partnerami,
W ostatnim cyberataku nie chodzi o pieniądze, chodzi o globalną politykę
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-03 16:05 - dodaj komentarz
Według Antona Cherepanova z firmy antywirusowej ESET, ostatni cyberatak był jednym z serii złośliwych działań, precyzyjnie wymierzonych w instytucje i firmy na Ukrainie. Za atakiem stoi tajemnicza grupa hakerów, o której nie wiadomo z jakiego kraju pochodzi i kto wydaje jej polecenia. To na co zwraca wyjątkowo mocno uwagę Cherepanov jest fakt, że działania cyberprzestępców nie są motywowane finansowo. Ich głównym celem jest bowiem całkowita destrukcja obranych celów na Ukrainie!
Samodzielna wymiana SIM w Orange i nju
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-03 16:03 - dodaj komentarz
Możecie teraz wymienić kartę SIM w nju i Orange zupełnie samodzielnie, z dowolnego miejsca 24 godziny, 7 dni w tygodniu przez okrągły rok. Wystarczy, że w najbliższym kiosku, stacji benzynowej czy znanej sieci sklepów z zielonym płazem w logo, drogą zakupu zdobędziecie starter Orange na Kartę o wartości do 15 zł albo nju mobile na kartę o wartości 4 lub 5 zł. Następnie z używanej dotychczas karty SIM wysyłacie SMS na numer 80511 (w przypadku Orange) lub 80512 dla nju mobile w treści wpisując jej
Lidia Stępińska-Ustasiak nowym radcą Prezesa UKE
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-03 16:00 - dodaj komentarz
Lidia Stępińska-Ustasiak, nowy radca Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej, objęła kierownictwo Wydziału Polityki Społecznej i Korporacyjnej w Biurze Dyrektora Generalnego UKE. Lidia Stępińska-Ustasiak przyszła do UKE z Interdyscyplinarnego Centrum Modelowania Matematycznego i Komputerowego na Uniwersytecie Warszawskim (ICM), gdzie odpowiadała za komunikację, rozwój działalności szkoleniowej i innych form edukacji, a także za badania w ramach inicjatywy Platforma Otwartej Nauki oraz
Nowa oferta T-MOBILE 1 – BEZ LIMITU i kompromisów (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-03 15:58 - dodaj komentarz
T-Mobile od jutra, 4 lipca, 2017 r. wprowadza do swojego portfolio zupełnie nową ofertę z nielimitowanymi rozmowami (również w UE), SMS-ami i MMS-ami oraz nieskończoną liczbą gigabajtów już od 30 zł. A dla serialomaniaków – w ofercie ze smartfonem Netflix przez rok za darmo. T-MOBILE 1 – BEZ LIMITU to najnowsza propozycja operatora w segmencie usług abonamentowych, skierowana do rynku prywatnego. Dostępna będzie w każdym kanale sprzedaży Operatora już od jutra, 4 lipca.
AutoMapa: niższe ceny, większe możliwości
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-03 15:51 - 1 komentarz
Od 1 lipca 2017 r. AutoMapa obniża ceny licencji dla systemów Android i iOS oraz licencji przeznaczonych do klasycznych nawigacji PND z Windows CE. Nowe ceny są niższe średnio o 23%, a więc o równowartość podatku VAT, dzięki czemu najpopularniejsza polska nawigacja staje się jeszcze bardziej dostępna. Nowe ceny AutoMapy pojawią się 1 lipca 2017 roku we wszystkich kanałach sprzedaży oraz sklepach Google Play i AppStore.
Ponad 300 tys. Polaków ma długi w telekomach
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-03 15:48 - dodaj komentarz
Regulacje unijne sprawiły, że za wakacyjne rozmowy w krajach UE po raz pierwszy klienci telekomów zapłacą jak w ojczyźnie. Jest więc szansa, że miłośnicy zagranicznych urlopów i telefonicznych pogaduszek rzadziej będą trafiali do Rejestru Dłużników BIG InfoMonitor. Aktualnie w bazie jest blisko 302 tys. dłużników telekomów. Przeciętny dług wynosi 2 357 zł, ale rekordzista ma na minusie rachunki telefoniczne o wartości 189,5 tys. zł.
Ruszyło Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-03 15:43 - dodaj komentarz
Od początku lipca br. w Sopocie i Zakopanem działa Visa Kino Letnie, w ramach którego widzowie mogą codziennie uczestniczyć w bezpłatnych projekcjach filmowych. Dodatkowo w środy i czwartki specjalne seanse odbywają się w Giżycku. To 10. jubileuszowa edycja najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego, który co roku przyciąga tłumy widzów. Poza wsparciem kina pod chmurką, w okresie wakacyjnym Visa będzie intensywnie popularyzować płatności bezgotówkowe we wspomnianych miastach,
Platforma nc+ porządkuje układ kanałów i wprowadza do oferty kanał Zoom TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-30 16:56 - dodaj komentarz
W dniu 30 czerwca platforma nc+ wprowadzi zmiany w układzie kanałów na dekoderach. Kanały Domo+, Planete+, Kuchnia+, Ale Kino+, MiniMini+ i TeleTOON+ będą dostępne niezmiennie w swoich sekcjach tematycznych, a z niektórych pozycji na liście zostaną usunięte ich duplikaty. Kanały Domo+, Kuchnia+ i Ale Kino+ będą dodatkowo dostępne na wcześniejszych pozycjach w sekcji ogólnej.
Play: Podsumowanie wakacyjnych promocji
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-06-30 16:54 - dodaj komentarz
1. Internet na całe lato! 3 GB dla każdego, na 3 miesiące, co miesiąc! Łącznie 9 GB do wykorzystania w ofertach na kartę. Prosta aktywacja kodem lub na Play24. 2. Tydzień bez limitu GB za darmo! W ofertach Play Internet na Kartę mamy dla Was możliwość włączenia pakietu „Tydzień bez limitu GB” absolutnie za free. 3. TIDAL ZA DARMO DO KOŃCA ROKU! To prawdziwa bomba jak określił sam Grzesiek. W pre-paidzie Tidal za darmo! Do końca roku możecie słuchać muzyki w Tidalu.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: