GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Kaspersky wykrył podatny na zdalne ataki system sterujący inteligentnym domem
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-28 16:05 - dodaj komentarz
Badacze z Kaspersky Lab wykryli luki w zabezpieczeniach systemu wykorzystywanego do zarządzania wszystkimi podłączonymi do niego modułami i czujnikami, które są zainstalowane w inteligentnym domu. Z analizy wynika, że zdalny atakujący może uzyskać dostęp do serwera produktu i pobrać archiwum zawierające dane osobiste wybranych użytkowników, które są niezbędne do zdobycia dostępu do ich kont i przejęcia kontroli nad systemami domowymi.
Orange: Wymiana Liveboxa za darmo
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-28 15:50 - dodaj komentarz
Od pojawienia się pierwszego liveboxa minęło już 13 lat. Pora na zmiany. Może to zaskakujące, ale Liveboxy 1.0 i ich późniejsza wersja 1.1 nadal są w użyciu. Orange ma nadzieję, że użytkownicy skorzystają z oferty jaką przygotowano dla tych, co by nie powiedzieć, nieco wiekowych już urządzeń. Właśnie rusza z akcja ich wymiany na nowszy, bezpieczniejszy i po prostu lepszy… Livebox 2.0.
mBank umożliwia założenie firmy on-line w 10 minut
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-28 15:44 - dodaj komentarz
Od 27 lutego 2018 roku przyszli przedsiębiorcy mogą otworzyć firmę przez internet już w 10 minut. Nowa usługa mBanku, oprócz rejestracji, gwarantuje również darmowe konto z bezpłatną funkcją wystawiania faktur oraz umożliwia korzystanie ze zintegrowanej z bankowością internetową księgowości.Dotychczas formalności związane z otwarciem firmy - nie licząc okresu przygotowawczego - zajmowały od 2 do 15 dni roboczych. W większości przypadków proces wymagał też wizyt w urzędach.
Włącz 5G: Ericsson kończy prace nad platformą 5G dla operatorów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-28 15:42 - dodaj komentarz
Firma Ericsson (NASDAQ: ERIC) zakończyła prace nad gotowym rozwiązaniem 5G, ulepszając swoją platformę 5G Platform poprzez wprowadzenie nowych rozwiązań dla sieci radiowych i bazowych. Firma wprowadza właśnie komercyjne oprogramowanie 5G Radio Access Network (RAN), oparte na zatwierdzonej niedawno pierwszej normie 3GPP 5G New Radio (NR). Wprowadza także nową kategorię produktów radiowych o nazwie Street Macro - nowy typ serwera, który zaspokaja zapotrzebowanie operatorów na
Pompa Team vs Pride – showmatch na stoisku #Samsung4Gamers
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-28 15:40 - dodaj komentarz
Pierwszy weekend IEM Expo 2018 za nami. Tysiące odwiedzających stoisko #Samsung4Gamers miało okazję zobaczyć, co Samsung wraz z siecią Komputronik oferują graczom i sprawdzić się w rozgrywkach w „Overwatch”, „Hearthstone”, „FIFA 18” i CS:GO. Podczas drugiego weekendu katowickiej imprezy będzie także okazja zobaczyć naprawdę z bliska jak wygląda pojedynek profesjonalistów.
#SustainHack – CSRowy Hackathon z Bankiem BGŻ BNP Paribas
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-28 15:38 - dodaj komentarz
Bank BGŻ BNP Paribas, w ramach partnerstwa z Forum Odpowiedzialnego Biznesu, zaangażował się w nowatorski projekt Idea Challenge – #SustainHack. Celem, pierwszej takiej w Polsce inicjatywy, jest zachęcenie uczestników przedsięwzięcia do stworzenia rozwiązań, sprzyjających wyrównaniu szans osób starszych i innych klientów Banku, których działania m.in. w obszarze bankowości internetowej, mobilnej, ogranicza ich niepełnosprawność (np. osoby głuche, niewidome).
Samsung Galaxy S9 i S9+ w fioletowej przedsprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-27 16:14 - dodaj komentarz
Samsung pokazał nowe flagowce – bardzo dużą część prezentacji poświęcono aparatowi i liczę na to, że faktycznie będzie sobie radził wyśmienicie. Pierwsze wrażenia dziennikarzy są w tym aspekcie nadzwyczaj pozytywne. I tak, PLay wystartowało z ich przedsprzedażą. Co ciekawe to pierwszy raz, kiedy przedsprzedażowo będzie można zamówić urządzenia także w salonach czy przez telefon. Możecie więc wybrać taki kanał, który będzie dla Was najwygodniejszy.
Eksperci NASK ds. cyberbezpieczeństwa w europejskim programie stażowym
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-27 16:09 - dodaj komentarz
Zespoły CERT i CSIRT z 10 krajów Unii Europejskiej zorganizują staże zagraniczne dla swoich ekspertów na zasadzie wymiany. To skuteczny sposób rozwijania kompetencji i wzmacniania nieformalnych kontaktów, które są kluczowym elementem sprawnej współpracy między zespołami z różnych krajów" - podkreśla kierownik CERT Polska w NASK Przemysław Jaroszewski. W programie CyberExchange oprócz CERT Polska wezmą udział także pracownicy podobnych zespołów z Austrii, Chorwacji, Czech, Grecji,
Huawei: samochód napędzany smartfonem ze sztuczną inteligencją (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-27 16:06 - dodaj komentarz
Huawei zaprezentował pierwszy samochód napędzany smartfonem ze sztuczną inteligencją.
Gotowi na cyfryzację? Technologia to za mało
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-02-27 16:02 - dodaj komentarz
Tylko 17 proc. pracowników w polskich przedsiębiorstwach ma poczucie wysokiej produktywności w pracy. Odsetek ten zdecydowanie rośnie w firmach, gdzie dominuje cyfrowa kultura organizacyjna. Microsoft przeprowadził pierwsze na świecie badania, które analizują wpływ technologii i cyfrowej kultury organizacyjnej na produktywność, innowacyjność, rozwój potencjału pracowników, a także ich poczucie wpływu na organizację.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: