GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Kaspersky identyfikuje twórców ransomware odpowiedzialnych za ataki na firmy
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-05 16:41 - dodaj komentarz
Badacze z firmy Kaspersky Lab wykryli narastający i alarmujący trend: coraz więcej cyberprzestępców rezygnuje z ataków na użytkowników prywatnych na rzecz działań ukierunkowanych na firmy, w których wykorzystywane są programy żądające okupu (tzw. ransomware). Zidentyfikowano co najmniej osiem grup cyberprzestępczych, które brały udział w rozwijaniu i dystrybucji takich zagrożeń.
Myśl globalnie, działaj lokalnie. Specjaliści IT zapraszają do klastra IT
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-05 16:37 - dodaj komentarz
Aktywnie działają na białostockim rynku IT, są doświadczeni i z chęcią swoją wiedzą podzielą się z innymi. Zakładają stowarzyszenie integrujące środowisko technologiczne i zapraszają do niego firmy z województw podlaskiego i warmińsko-mazurskiego. O kim mowa? O pięciu lokalnych managerach, którzy chcą technologicznie zintegrować Polskę północno-wschodnią.
Orange: Przybyło stacji bazowych z 4G LTE
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-05 16:35 - dodaj komentarz
W 2016 roku dostęp do 4G LTE na częstotliwościach 800 i 2600 MHz macie na ponad 1600 masztów. Na koniec marca 2017 sama liczba naszych stacji nadających na częstotliwości 800 MHz sięgnęła blisko 3200. Z nieco ponad 350 stacji odbieracie sygnał na 2600 MHz. W sumie (łącznie z tymi, nadającymi na 1800 MHz) z 4G LTE w Orange możecie korzystać w oparciu o ponad 9400 stacji bazowych.
MAKRO wprowadza usługę płatności elektronicznych dla ODIDO
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-05 16:21 - dodaj komentarz
Sieć hurtowni MAKRO Cash&Carry Polska wprowadza usługę płatności elektronicznych dla franczyzobiorców sklepów ODIDO. Oferta wyróżnia się korzystną prowizją za płatności kartą i około 20% wyższą marżą na sprzedaży doładowań niż dostępne dla właścicieli sklepów indywidualnie. Specjalna oferta, przygotowana przez MAKRO dla właścicieli sklepów ODIDO, posiada konkurencyjne stawki za przyjmowanie transakcji kartami płatniczymi - również w walutach obcych
Niestandardowa akcja 100% zwrotu serwisu Prezentmarzeń
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-05 16:19 - dodaj komentarz
Polacy uwielbiają sklepowe promocje w handlu tradycyjnym i w kanale e-commerce. Jak wynika z raportu agencji Open Research „Shoppers’Perspective 2017” z promocji cenowych korzysta aż ośmiu na dziesięciu Polaków, a 57% kupujących preferuje promocje z natychmiastową możliwością czerpania korzyści, jak na przykład bony na ponowne zakupy. Bazując na preferencjach zakupowych Polaków, serwis Prezentmarzeń przeprowadził 1 kwietnia niestandardową, internetową akcję marketingową „100% zwrotu”.
Płatności, sprawy urzędowe, rozrywka… – różne funkcje SMS-ów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-05 16:17 - dodaj komentarz
Aż 97% Polaków deklaruje korzystanie z krótkich wiadomości tekstowych. Zalety SMS-ów doceniają nie tylko prywatni użytkownicy czy przedsiębiorcy, ale coraz częściej także instytucje publiczne, wykorzystując je do kontaktu z mieszkańcami danego regionu. Urzędowe komunikaty i powiadomienia, bankowość mobilna, dostęp do multimediów – to tylko wybrane z wielu możliwości wykorzystywania SMS-ów.
FiiO X5 III - Odtwarzacz Audio Nie z przypadku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-05 16:14 - dodaj komentarz
FiiO to ścisła czołówka w świecie przenośnego audio. Firma nie goni za laurem najdroższego sprzętu, a raczej stara się dążyć do perfekcji, w tym czym jest najlepsza, a mianowicie w tworzeniu dobrze wycenionych komponentów audio. FiiO produkuje sprzęt dla użytkowników reagując na ich pomysły i życzenia. Takim właśnie produktem jest najnowszy odtwarzacz FiiO X5 III.
Polowanie na cyberprzestępców i powstrzymania kradzieży z banków - także w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-04 15:27 - dodaj komentarz
Kaspersky Lab informuje o wynikach swojego trwającego ponad rok dochodzenia dotyczącego aktywności grupy cyberprzestępczej Lazarus, której przypisuje się kradzież 81 milionów dolarów z Centralnego Banku Bangladeszu w 2016 r. Podczas analizy kryminalistycznej śladów pozostawionych przez to ugrupowanie w bankach zlokalizowanych w Azji Południowo-Wschodniej i Europie (m.in. w Polsce) Kaspersky Lab dogłębnie rozpracował szkodliwe narzędzia wykorzystywane przez atakujących oraz
Przedsprzedaż LG G6 w PLAY
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-04 15:22 - dodaj komentarz
Smartfon LG G6 w PLAY dostaniecie już za 1 zł przy abonamencie FORMUŁA SOLO L za 155 zł miesięcznie. W zestawie bezprzewodowe słuchawki LG Tone Infinim. Rok gwarancji na wyświetlacz. Boisz się, że telefon spadnie przez co stłucze się ten duży wyświetlacz? W zestawie jest voucher na jedną bezpłatną wymianę wyświetlacza do wykorzystania w ciągu roku. To wszystko w ramach jednego smartfona. To największa, najbardziej wypasiona i najlepiej wyceniona przedsprzedaż w PLAY.
ATMitch: jak cyberprzestępcy wypłacali pieniądze z bankomatów, nie pozostawiając śladów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-04 15:12 - dodaj komentarz
Pewnego dnia pracownicy banku odkryli pusty bankomat: nie było w nim ani pieniędzy, ani śladów fizycznej interakcji z maszyną, ani szkodliwego programu. Eksperci z Kaspersky Lab postanowili zbadać ten tajemniczy przypadek, dzięki czemu nie tylko zrozumieli, jakie narzędzia zostały użyte w kradzieży, ale także odtworzyli sam atak, co w efekcie ujawniło poważne włamanie. W lutym 2017 r. Kaspersky Lab opublikował wyniki badania odnośnie tajemniczych ataków na banki, które nie
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: