GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Premiera LG X Power 2 w Polsce
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-10 15:40 - dodaj komentarz
Dzięki baterii o pojemności 4500 mAh, największej z oferowanych przez LG, smartfon gwarantuje rozrywkę i produktywność przez wiele godzin. Doskonale przyjęte przez polskich użytkowników smartfony z serii X od LG sprawiły, że dzisiaj, swoją globalną premierę ma udoskonalona wersja topowego modelu - LG X power2 nie tylko na świecie, ale również w Polsce, która jest pierwszym z globalnych rynków wprowadzających nowy model.
Ludzie narażają się na ból po utracie danych i sami są temu winni
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-10 15:34 - dodaj komentarz
Ludzie uwielbiają swoje urządzenia cyfrowe. Mimo to narażają ich bezpieczeństwo poprzez własne ryzykowne zachowanie. Nowe badanie przeprowadzone przez Kaspersky Lab ujawnia sprzeczność w stosunku do danych — pomimo świadomości zagrożenia ze strony cyberprzestępców ludzie nie zapewniają im odpowiedniej ochrony: około połowa z nich nie stosuje nawet podstawowych środków bezpieczeństwa, takich jak hasła czy PIN-y.
Plus: Piąte doładowanie GRATIS wciąż trwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-10 15:30 - dodaj komentarz
Plus rozdał już około 400 tysięcy bonusowych doładowań na ponad 7,5 mln złotych, z których skorzystało ponad 100 tysięcy klientów! Promocja „5te doładowanie GRATIS" jest cały czas dostępna dla wszystkich użytkowników usług „na kartę" w Plusie - wystarczy czterokrotnie doładować konto, by piąte zasilenie dostać za darmo!
Ludzie narażają się na ból po utracie danych i sami są temu winni
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-10 15:28 - dodaj komentarz
Ludzie uwielbiają swoje urządzenia cyfrowe. Mimo to narażają ich bezpieczeństwo poprzez własne ryzykowne zachowanie. Nowe badanie przeprowadzone przez Kaspersky Lab ujawnia sprzeczność w stosunku do danych — pomimo świadomości zagrożenia ze strony cyberprzestępców ludzie nie zapewniają im odpowiedniej ochrony: około połowa z nich nie stosuje nawet podstawowych środków bezpieczeństwa, takich jak hasła czy PIN-y.
Nowy punkt dostępowy WatchGuard AP322
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-10 15:26 - dodaj komentarz
Dzięki wytrzymałej obudowie z ochroną IP67, WatchGuard AP322 integruje sześć anten 3x3 MIMO, w celu zapewnienia szerokiego, szybkiego, bezpiecznego i niezawodnego zasięgu Wi-Fi w najtrudniejszym środowisku zewnętrznym. WatchGuard Technologies, lider w dziedzinie zaawansowanych rozwiązań sieciowych, wprowadził do oferty nowy, wydajny, zewnętrzny punkt dostępowy AP322. Unikalna obudowa IP67 z obsługą 3x3 MIMO i wsparciem 802.11ac zwiększa zalety funkcji Wi-Fi Cloud WatchGuard,
E-Security dla Klientów Play
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-10 15:22 - dodaj komentarz
P4 Sp. z o.o. (Play) wspólnie z Europ Assistance Polska przygotowało dla osób, które posiadają usługę „Ochrona Internetu PRO” specjalne ubezpieczenie assistance dołączone do pakietu oprogramowania antywirusowego. Ubezpieczenie zapewnia ochronę od ryzyka utraty danych osobowych, a także zdalną pomoc IT. Bezpieczeństwo w internecie to podstawa. Klienci coraz częściej zwracają uwagę na to, czy ich dane są w sieci bezpieczne.
Eset: Atak Trumpa na Syrię – nowy atak grupy Sednit
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-10 15:18 - dodaj komentarz
Eksperci z firmy ESET zaobserwowali falę wiadomości mailowych zawierających złośliwy załącznik przygotowanych przez grupę cyberprzestępców zwaną Sednit. Niedawno ta sama grupa próbowała od osób zaangażowanych w kampanię prezydencką Emmanuela Macrona wyłudzić loginy i hasła. Tym razem Sednit wysłała wiadomości mailowe do pracowników ministerstwa spraw zagranicznych jednego z europejskich państw. Aby skłonić użytkownika do otwarcia maila, a następnie kliknięcia w
Orange: Rusza przedsprzedaż Sony Xperia XZ Premium
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-10 15:17 - 1 komentarz
Do przedsprzedaży w Orange(i to jeszcze z fajnym prezentem!) wchodzi kolejny flagowiec wyprodukowany przez jednego z wielkich graczy rynkowych – Sony Xperia XZ Premium. Urządzenie napędza Procesor Qualcomm Snapdragon 835 i 4 GB pamięci RAM. Posiada 64 GB pamięci, z możliwością rozszerzenia kartą o pojemności do 256 GB. Ekran o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 4K (3840×2160 pikseli). Producent dołożył do tego obsługę trybu HDR.
7. edycja Mobile Silesia już w czerwcu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-10 15:09 - dodaj komentarz
IA, VR, m-commerce, wideo marketing – m.in. o tych trendach w branży mobile będą opowiadali eksperci i praktycy 13 czerwca podczas Mobile Silesia – jedynej takiej konferencji na Śląsku. Śląsk po raz siódmy stanie się stolicą marketingu mobilnego. Ta edycja różni się od poprzednich - wydarzenie będzie miało charakter całodniowej konferencji, zakończonej after party.
Mikroubezpieczenia UNIQA w aplikacji SkyCash
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-10 15:06 - dodaj komentarz
Podróżuj bezpiecznie i Parkuj bezpiecznie to nowe ubezpieczenia UNIQA dostępne w aplikacji SkyCash od maja. Użytkownicy aplikacji w wygodny i szybki sposób mogą wykupić ochronę już za niewielką składkę. Nowa oferta ubezpieczeniowa jest ściśle dopasowana do usług SkyCash. Podróżuj bezpiecznie to ubezpieczenie NNW pasażera na czas podróży komunikacją miejską, podmiejską i międzymiastową.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: