GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

myPhone i HAMMER na targach IFA w Berlinie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-27 16:18 - dodaj komentarz
myPhone i HAMMER będą jednymi z wystawców prestiżowych targów IFA Consumer Electronics Unlimited w Berlinie. Przedstawiciele brandów podczas imprezy zaprezentują ostatnio wprowadzone modele z ekranami w formacie 18:9 oraz nowości – m.in. kolejne modele HAMMER oraz urządzenia marki techBite. Start wydarzenia już 31 sierpnia. mPTech bierze udział w targach IFA w Berlinie po raz pierwszy. Firma częściej, bo już czterokrotnie, prezentowała się podczas imprezy MWC w Barcelonie.
Internetowy handel zwiększył dług w realu o prawie jedną piątą
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-27 16:15 - dodaj komentarz
Sprzyja jej koniunktura, nawyki klientów, a od niedawna też zakaz handlu w niedzielę, mimo tego ryzyko nieotrzymania płatności z branży e-commerce rośnie. W pół roku, o niemal jedną czwartą zwiększyła się liczba firm posiadających problemy w rozliczeniach, a suma ich zaległości wzrosła do 126 mln zł – wynika z danych BIG InfoMonitor oraz BIK. Kondycja finansowa przedsiębiorstw zajmujących się sprzedażą wysyłkową i internetową jest jednak lepsza niż wcześniej – podaje wywiadownia
Poczta Polska: przesyłki Allegro Smart! dostępne w placówkach pocztowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-27 16:12 - dodaj komentarz
Poczta Polska podpisała umowę z największą platformą handlową w Polsce – Allegro. Dzięki niej, Klienci, płacąc raz w roku abonament dla Allegro, będą mogli skorzystać z darmowych wysyłek paczek z zakupami. Dzięki współpracy pomiędzy Pocztą Polską, a Allegro Klienci otrzymają możliwość skorzystania z nowej oferty Allegro Smart!. To oferta abonamentowa skierowana do kupujących na platformie Allegro.pl, w ramach której otrzymują oni gwarancję darmowej dostawy za pośrednictwem wybranych
LG prezentuje robota CLOi SuitBot
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-24 15:44 - dodaj komentarz
Firma LG Electronics (LG) chce w następnej dekadzie zająć czołową pozycję w dziedzinie robotów usługowych i realizując swoje plany pokaże podczas targów IFA 2018 swojego pierwszego robota wspomagającego ludzkie ciało. W odróżnieniu od wcześniejszych robotów LG, takich jak Guide Robot, Cleaning Robot, czy Serving Robot, LG CLOi SuitBot nie może samodzielnie poruszać się po poczekalniach portów lotniczych lub hotelowych korytarzach.
IPLA i SCI FI z transmisjami z turnieju Universal Open Rocket League
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-24 15:40 - dodaj komentarz
Jedno z najważniejszych wydarzeń ze świata e-sportu − Universal Open Rocket League – jest już dostępne bezpłatnie dla użytkowników IPLI – największego serwisu rozrywki internetowej. W dniach 24-26 sierpnia od godz. 18:00 fani gry i entuzjaści sportów wirtualnych będą mogli na żywo śledzić rozgrywki finałowe Rocket League. Dodatkowo użytkownicy IPLI mogą obejrzeć bezpłatnie 6 jednogodzinnych odcinków prezentujących najbardziej emocjonujące momenty zmagań finałów regionalnych
Joanna Krupa i Kuba Wojewódzki wybrali Huawei w Play (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-24 15:38 - dodaj komentarz
Nowa oferta POKOLENIA dla Ciebie i Twoich bliskich. Postaw na Huawei Y6 2018 a drugi taki sam smartfon otrzymasz gratis!
Orange Światłowód przyspiesza do 1 Gb/s
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-24 15:36 - dodaj komentarz
Orange Polska zaoferował klientom superszybki internet o prędkości nawet 1 Gb/s oraz Smart Wi-Fi, czyli pierwsze w Polsce inteligentne rozwiązanie zapewniające najlepszą jakość Wi-Fi w domu. Ponadto, szybki domowy internet można kupić bez „lojalki”. Z oferty internetu 1 Gb/s mogą korzystać nie tylko nowi klienci, ale też wszyscy obecni użytkownicy usługi w opcji do 600 Mb/s. Będą mieć szybszy internet – automatycznie, bez żadnych dodatkowych formalności, w dotychczasowej cenie.
1 osoba na 4 wolałaby zostać przyłapana nago niż wyjść bez telefonu
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-24 15:34 - dodaj komentarz
Pomoc w przemieszczeniu się z punktu A do punktu B, zamówienie jedzenia czy utrzymanie kontaktu ze znajomymi – świat cyfrowy tak mocno zakorzenił się w naszym codziennym życiu, że brak dostępu do internetu może stanowić poważny problem. Obecnie jesteśmy do tego stopnia uzależnieni od bycia online, że 23% osób wolałoby dać się przyłapać nago w miejscu publicznym niż nie mieć przy sobie urządzenia połączonego z internetem — tak wynika z nowego badania firmy Kaspersky Lab.
Orange: Smartfony z półrocznymi wakacjami od rat
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-24 15:32 - dodaj komentarz
Przy zakupie wybranych smartfonów, pierwszą ratę za sprzęt klienci zapłacą dopiero za 6 miesięcy. To kolejne rozwiązanie umożliwiające zakup telefonu na warunkach najlepiej dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów. Wcześniej Orange Polska jako pierwszy operator umożliwił zakup telefonów na raty 0% w dowolnym momencie trwania umowy na usługi mobilne. W nowej ofercie klienci podpisujący umowę na 24 miesiące z Planem Komórkowym Optymalnym lub Wzbogaconym, zapłacą pierwszą ratę za
Spoty T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami z tłumaczeniem na język migowy
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-08-24 15:29 - dodaj komentarz
Akcja T‑Mobile Pomoc Mierzona Kilometrami skierowana jest do wszystkich posiadaczy smartfonów, niezależnie od sieci z której korzystają. Biorą w niej udział wszyscy, którzy dzięki swojej aktywności fizycznej, pokonując kilometry, realizują wspólny cel i tym samym sprawiają, że kolejne środki pieniężne trafiają do najbardziej potrzebujących. A walczymy już o 6. milion.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: