GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Grupa Klarna na #TEH
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:11 - dodaj komentarz
Już 8 listopada br., w warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń w branży e-Commerce w Polsce – Targi eHandlu. W tegorocznej, trzynastej edycji, weźmie udział ponad 130 przedstawicieli firm związanych z handlem online. Wśród licznych wystawców swoje stoisko będzie mieć reprezentant grupy Klarna w Polsce – Sofort GmbH, jeden z czołowych dostawców usługi przelewu bezpośredniego pod nazwą „Przelew.”.
Rośnie zasięg relacji live Wirtualnej Polski na Facebooku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:09 - dodaj komentarz
Od lipca do września 2017r. łączny zasięg relacji live przygotowanych przez Wirtualną Polskę na Facebooku wyniósł aż 157 milionów. To oznacza, że tyle razy użytkownicy portalu społecznościowego widzieli je na swoim smartfonie albo monitorze. Relacje WP na Facebooku na żywo jednocześnie ogląda nawet 12 tysięcy użytkowników. To wynik, którym mogą pochwalić się największe światowe media.
Poczta Polska udostępnia kantor online
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-30 15:08 - dodaj komentarz
Poczta Polska udostępnia możliwość wymiany walut online. W ramach współpracy z Raiffeisen Solutions Sp. z o.o. klienci Poczty Polskiej mogą teraz kupować i sprzedawać waluty bez wychodzenia z domu. To nie tylko wygodne, lecz także bezpieczne i błyskawiczne rozwiązanie. Z internetowego kantoru można skorzystać przez stronę www.poczta-polska.pl. Aby dokonać pierwszej transakcji, wystarczy tylko zarejestrować się online,.
Play wystartowało z przedsprzedażą iPhone’a X
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-27 15:53 - dodaj komentarz
Play wystartowało z przedsprzedażą iPhone’a X. Dostępne są zarówno 64 GB jak i wersje z 256 GB pamięci. Tak jak zawsze w przypadku nowych iPhone’ów jeśli jesteście zdecydowani na ten sprzęt to polecam nie odkładać tego na później a przeklikać się przez eshop. Dostawa ekspresowa – jak macie potwierdzenie na mailu to znaczy, że nie musicie czekać na telefon 5-6 tygodni.
Rusza sezonowa promocja Mio – nawet do 180 zł zwrotu przy zakupie wybranego produktu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-27 15:48 - dodaj komentarz
Planujesz zakup wideorejestratora, a może nawigacji połączonej z kamerą? Mio Polska rozpoczyna zimową promocję cashback na wybrane urządzenia. Akcja potrwa do stycznia 2018 roku. Osobom, które zdecydują się nabyć jeden z promocyjnych produktów Mio, w zależności od modelu, zostanie zwrócone od 50 do 180 zł. Promocja cashback to szansa na tańszy zakup wymarzonego wideorejestratora. Od końca października osoby kupujące wybrane, objęte akcją urządzenia mogą liczyć na zwrot nawet 180 zł na swoje konto.
Seria Huawei Mate 10 w ofercie Play i zmiany cen
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-27 15:45 - dodaj komentarz
Do PLAY trafiły dwa bardzo fajne „bezramkowce” o proporcjach ekranu 18:9 i przekątnej aż 6″ i 5,9″ ;) Mowa oczywiście o dwóch modelach z serii Huawei Mate 10: Huawei Mate 10 Pro, którego możecie kupić w formie przedsprzedaży. Jako dodatek dostaniecie do zestawu kamerę EnVizion 360! Huawei Mate 10 lite, którego znajdziecie w ofercie standardowej i do wyczerpania zapasów kupicie go ze bezprzewodowymi słuchawkami Huawei Honor AM61 Bluetooth w prezencie.
LG Electronics bije kolejne rekordy - wyniki finansowe za trzeci kwartał 2017 roku
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-27 15:40 - dodaj komentarz
Spółka LG Electronics Inc. ogłosiła dzisiaj skonsolidowane przychody za trzeci kwartał 2017 r. na poziomie 15,22 bilionów KRW (13,44 miliardów USD), co oznacza wzrost o 15% w porównaniu z Q3 ubiegłego roku. Wszystkie cztery główne działy LG odnotowały wyższe obroty. Kwartalny zysk operacyjny niemal dwukrotnie się zwiększył, osiągając 516,1 miliardów KRW (455,7 milionów USD).
Indeks cyberbezpieczeństwa Kaspersky Lab dla I połowy 2017 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-27 15:38 - dodaj komentarz
Zmieniające się nawyki dotyczące korzystania z internetu, intensywne użytkowanie urządzeń mobilnych oraz obojętny stosunek do bezpieczeństwa sprzętu to kluczowe obszary wskazane w najnowszym indeksie cyberbezpieczeństwa Kaspersky Lab. Indeks ten odzwierciedla zmiany w zachowaniu internautów oraz zagrożenia, na jakie są narażeni. W pierwszej połowie 2017 r. ten wskazywał on na coraz częstsze wykorzystywanie urządzeń mobilnych wśród użytkowników,
Orange: Odliczamy z fanami iPhone’a
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-27 15:36 - dodaj komentarz
O pojawieniu się nowego iPhone`a wiedzą wszyscy, zarówno zwolennicy – zwani czasem wyznawcami, jak również przeciwnicy. Jeszcze kilka dni i w Polsce także ruszy oficjalna sprzedaż iPhone’a 8 oraz iPhone’a 8 Plus. Jak być może pamiętacie – pierwsza w historii premiera iPhone’a w Polsce odbywała się we współpracy z Orange. Każdego roku wprowadzano go do oferty Orange w szczególny sposób. Tym razem odpalono dla Was przedsprzedaż.
Kup Plush ABO i odbierz maskotkę miśka GRATIS
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-27 15:34 - dodaj komentarz
Plush, który daje możliwość złapania ABO także w sklepach Relay, Inmedio i 1Minute, teraz dodaje do tego w prezencie maskotkę miśka Plusha! Specjalna promocja czeka na wybierających najlepszą na rynku ofertę abonamentową dla młodych duchem i ciałem. Na kupujących Plush ABO za 25 zł, zarówno w wersji na czas nieokreślony, jak i z umową na 24 miesiące, czekają w prezencie maskotki Plusha. Pluszowego miśka można dostać w sklepach Relay, Inmedio i 1Minute,
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: