GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

120 tysięcy fanów na Open’er Festival Powered by Orange
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-04 15:34 - dodaj komentarz
Od środy do soboty przez Opener’a przewinęły się tłumy ludzi. Ponad 120 tysięcy osób bawiło się i w słońcu i w deszczu pod scenami festiwalu. Ta edycja wygenerowała niezwykłe emocje, niezapomniane koncerty oraz najlepszą zabawę, której nie są w stanie zepsuć żadne niedogodności pogodowe. Występ Foo Fighters, czwartkowych headlinerów miał wszystko to, czego oczekuje się od rockowego spektaklu.
Rosnąca popularność usług zmienia rynek dystrybucji IT w Europie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-04 15:31 - dodaj komentarz
Na przestrzeni ostatnich 50 lat usługi miały znaczny wpływ na sukces dystrybutorów IT. Jednak w ostatnim czasie znacznie poszerzyli oni swoją ofertę w tym zakresie, modyfikując modele biznesowe tak, aby skutecznie zaadoptować się do nowych trendów na rynku cyfrowym. Nowy raport Global Technology Distribution Council (GTDC) pokazuje, jak czynniki te wpływają na dystrybutorów IT w Europie. W tym na członków GTDC, których łączne obroty przekraczają 130 mld USD rocznie.
Nestmedic SA i Medicover rozpoczynają współpracę
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-04 15:27 - dodaj komentarz
Spółka Nestmedic SA podpisała list intencyjny z firmą medyczną Medicover – liderem na rynku prywatnej opieki medycznej w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółki przeprowadzą wspólnie program pilotażowy o charakterze komercyjnym, w ramach którego Nestmedic zapewni zakwalifikowanym do badań pacjentkom wybranych placówek medycznych należących do grupy Medicover usługę telemedyczną bazującą na systemie Pregnabit. Pilotaż to pierwszy etap działań. Po jego pomyślnym zakończeniu celem
Skuter elektryczny ARCHOS X3 – 100 kilometrów jazdy za 1 zł
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-04 15:26 - dodaj komentarz
Firma ARCHOS wprowadza do Polski skuter elektryczny X3, którym za około 1 zł można przebyć 100 km. Skuter napędzany jest silnikiem elektrycznym o mocy 1 kW (odpowiednik silnika spalinowego o mocy 50 cm3), który cechuje się dobrym przyśpieszeniem. Pojazd można rozpędzić do maksymalnej prędkości 45 km/h w zaledwie 3 sekundy. Ładowanie pojazdu sprowadza się do wpięcia wtyczki do standardowego gniazdka 230V. Czas ładowania baterii od 0 do 100% wynosi ok. 8 godzin – umożliwia
Klarna – narodziny nowej jakości w bankowości
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-04 15:21 - dodaj komentarz
Klarna otrzymała od szwedzkiego organu nadzoru finansowego (Finansinspektionen) pełną licencję bankową. Klarna to wywodzący się ze Szwecji jeden z czołowych europejskich dostawców metod płatności internetowych. W Polsce firma jest obecna poprzez spółkę należącą do grupy kapitałowej Klarna – SOFORT GmbH. Uzyskanie licencji bankowej jest naturalnym kierunkiem rozwoju, umożliwiającym Klarnie poszerzenie portfolio produktów zarówno dla klientów, jak i sprzedawców.
Play: Z LTE docieramy do 92,6 proc. populacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-04 15:14 - dodaj komentarz
Operator Play informuje iż swoim zasięgiem dociera do: LTE do 92,6% populacji oraz LTE ULTRA do 80,2% populacji. W przypadku LTE przekłada się to na dotarcie do 1882 miejscowości powyżej 1 tysiąca mieszkańców, a przy LTE ULTRA docieramy do 1420 takich lokalizacji.
Kroll Ontrack przywraca cyfrowe wspomnienia
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-04 15:12 - dodaj komentarz
Kroll Ontrack wprowadza ofertę specjalną „Przywracamy cyfrowe wspomnienia” skierowaną do indywidualnych odbiorców, która obejmuje odzyskiwania zdjęć i plików wideo w promocyjnej cenie. Każdy, kto doświadczy utraty zdjęć lub plików wideo i zgłosi się do Kroll Ontrack w lipcu lub sierpniu, będzie mógł skorzystać z fotopromocji. W miesiącach letnich Kroll Ontrak odnotowuje znaczący wzrost przypadków utraty danych. Wpływają na to głównie upały oraz burze, które mogą prowadzić do awarii sprzętu.
Panasonic podpisuje z Nuvias umowę dystrybucyjną dotyczącą rozwiązań telefonicznych IP
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-04 15:11 - dodaj komentarz
Firma Panasonic Business zdecydowała, że Nuvias będzie pierwszym dystrybutorem jej systemów telefonicznych IP na cały region EMEA. Jest to dowód zaufania wobec niedawno stworzonej praktyki Unified Communications. Oferta Panasonic stanowi uzupełnienie coraz większego portfolio produktów firmy Nuvias zaprojektowanych jako kompleksowe rozwiązanie w zakresie komunikacji zintegrowanej (UC). Początkowy etap współpracy będzie koncentrował się na rynkach, na których Nuvias posiada już mocną pozycję
Anja Rubik w kolejnej odsłonie kampanii Orange Love
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-03 16:19 - dodaj komentarz
Startuje druga odsłona kampanii promującej najnowszy smartfon Samsung Galaxy S8 w ofercie Orange Love. Bohaterką reklamy ponownie została ikona mody – Anja Rubik. Modelka promuje nie tylko doskonały aparat smartfonu Galaxy S8, ale także ofertę Orange Love, dzięki której w ramach Unii Europejskiej można korzystać z usług operatora na takich samych zasadach jak w Polsce. Pamiętajcie, że do 30 września Orange jest jedynym operatorem oferującym Galaxy S8 kolorze niebieskim.
PLAY wyłączy Facebooka? (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-03 16:11 - dodaj komentarz
Od 1 lipca będą obowiązywały nowe przepisy. O co w nich chodzi i czy Play wyłączy Facebooka? Obejrzyjcie materiał wideo.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: