GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Google Pay w Przelewy24.pl
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-28 16:02 - dodaj komentarz
Operator Przelewy24 zakończył wdrożenie usługi Google Pay, umożliwiającej dokonywanie płatności internetowych jednym kliknięciem. Google Pay to nowa forma płatności, która umożliwia użytkownikom zakup jednym kliknięciem, bez konieczności uzupełniania danych karty przy każdej płatności. Zakupy w sklepach i aplikacjach mobilnych zintegrowanych z serwisem Przelewy24 z użyciem nowej metody są dostępne w każdej przeglądarce internetowej czy na smartfonach z systemem operacyjnym Android lub iOS.
Weź udział w EU Datathon i stwórz aplikację z wykorzystaniem otwartych danych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-28 15:59 - dodaj komentarz
Urząd Publikacji Unii Europejskiej organizuje drugą edycję konkursu UE Datathon. Drużyny mogą zgłaszać udział w konkursie do 15 lipca br. Konkurs ma na celu stworzenie rozwiązań ponownie wykorzystujących otwarte dane UE i państw członkowskich. Etap finałowy odbędzie się 2 października 2018 r. w Brukseli. Zadaniem uczestników będzie opracowanie aplikacji z wykorzystaniem co najmniej jednego zestawu danych, udostępnionego przez unijne instytucje i agencje na Portalu Otwartych Danych.
Play: Mistrzowskie promo doładowań po raz trzeci
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-28 15:53 - dodaj komentarz
Mundial w Rosji przyniósł już trochę niespodzianek, ciekawi mnie co jeszcze kryje w zanadrzu. Jedną z nich jest na pewno to, że dzisiejszy mecz z Japonią będzie dla biało-czerwonych już ostatnim na tym turnieju. Na pewno szkoda, na pewno liczyliśmy na więcej, ale mimo to warto wspierać naszą Reprezentację i kibicować im do końca. I właśnie dlatego Play przygotowalo dla Was kolejne mistrzowskie promo doładowań z bonusem. Tym razem można powiedzieć, że jest „na otarcie łez”.
Mundial 2018: jakie miasta najbardziej kibicują Polsce?
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-28 15:50 - dodaj komentarz
Poznań, Warszawa, Kraków, a może Olsztyn - które miasta najbardziej zaangażowały się w kibicowanie polskiej reprezentacji podczas wtorkowego meczu Polska – Senegal? Eksperci systemu Yanosik postanowili przyjrzeć się liczbie użytkowników online i na tej podstawie stworzyli zestawienie ośrodków wojewódzkich, w których kierowcy postanowili zrezygnować z jazdy samochodem i obejrzeć poczynania drużyny narodowej w piłce nożnej. Kto znalazł się na podium?
Internauci zaufali e-sklepom. Raport E-commerce w Polsce 2018
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-28 15:48 - dodaj komentarz
Kim są polscy e-konsumenci? Które marki e-commerce są najlepiej rozpoznawane przez internautów? Co wpływa na wiarygodność sklepu online? Na te i inne pytania odpowiada raport „E-commerce w Polsce 2018. Gemius dla e-Commerce Polska”. Odsetek internautów, którzy dokonują zakupów online, wzrósł w stosunku do ubiegłorocznego badania i wyniósł 56 proc. (54 proc. w 2017 roku). Szczególnie wzrosła także liczba internautów kupujących za granicą – według najnowszych danych jest ich 23 proc.,
Soundbar HW-NW700 Sound+ dostępny w sprzedaży
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-28 15:45 - dodaj komentarz
Zapowiedziany podczas targów CES 2018 bezprzewodowy soundbar HW-NW700 jest już dostępny w sprzedaży. Ten system dźwiękowy odpowiada na potrzeby fanów dobrego brzmienia i nowoczesnego designu. Połączenie technologii optymalizujących dźwięk z minimalistyczną konstrukcją sprawia, że ten nowy soundbar gra równie dobrze, jak wygląda i tworzy wyjątkowo zgrany duet z płaskimi telewizorami Samsung QLED TV 2018 oraz Premium UHD.
Mastercard na Open’er Festival 2018: dobra zabawa i wyborne jedzenie
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-28 15:43 - dodaj komentarz
Open’er Festival to niezwykłe wydarzenie muzyczne, na które co roku czekają dziesiątki tysięcy fanów. Tegoroczna edycja rusza już 4 lipca na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Od lat sponsorem i partnerem technologicznym tego muzycznego święta jest firma Mastercard, dzięki której festiwal jest całkowicie bezgotówkowy, a uczestnicy mogą dokonywać wygodnych, szybkich i bezpiecznych płatności zbliżeniowych.
Cyfrowy rozwój w miastach i regionach
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-28 15:41 - dodaj komentarz
Miasta przyszłości, technologie transformacji, cyfrowa szkoła – to najważniejsze tematy, które poruszane będą podczas odbywającej się w dniach 27-29 czerwca w Gdańsku 22. konferencji „Miasta w internecie”. Gościem specjalnym wydarzenia jest Minister Cyfryzacji Marek Zagórski. Przedstawiciele NASK będą mówić o programie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej i bezpieczeństwie cyfrowym. Minister Cyfryzacji Marek Zagórski, promując ideę cyfrowego rozwoju Polski w wielu dziedzinach i
Samsung udostępnił aplikację MIGAM dla gości Centrum Nauki Kopernik
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-28 15:39 - dodaj komentarz
Samsung Electronics Polska rozszerzył swoją współpracę z Migam.org i udostępnił punkt obsługi klienta dla osób niesłyszących w Centrum Nauki Kopernik. Usługa jest dostępna od 26 czerwca 2018 roku. Centrum Nauki Kopernik to dla firmy Samsung szczególne miejsce. Jako partner strategiczny wspiera je od otwarcia w 2010 roku - wyposaża w okulary GearVR, tablety, monitory i telewizory. Tym razem, dzięki wykorzystaniu nowych technologii, Samsung chce ułatwić osobom niesłyszącym komunikację z obsługą Centrum.
Ponad połowa Polaków nie zabezpiecza dostępu do swoich smartfonów
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-06-28 15:35 - dodaj komentarz
Ponad połowa użytkowników z Polski (57%) nadal nie chroni w żaden sposób swoich urządzeń mobilnych, a tylko 20% korzysta z rozwiązań zabezpieczających przed kradzieżą — bez wątpienia jest to gratka dla kieszonkowców, którym uda się upolować smartfona. Z badania Kaspersky Lab wynika, że urządzenia mobilne wielu Polaków — a wraz z nimi coraz większa ilość poufnych informacji — są dostępne dla każdego.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: