GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Kaspersky Lab analizuje ataki DDoS w I kwartale 2017 r.
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:32 - dodaj komentarz
Pierwszy kwartał 2017 roku potwierdził prognozy dotyczące ewolucji ataków DDoS sformułowane przez ekspertów z Kaspersky Lab na podstawie wyników odnoszących się do ubiegłego roku. Pokazał ponadto, że tak jak my wszyscy cyberprzestępcy również potrzebują przerwy. Mimo utrzymującej się rosnącej popularności zaawansowanych działań cyberprzestępczych mających na celu zatrzymanie funkcjonowania infrastruktury IT, w firmach odnotowano znaczący spadek ogólnej liczby ataków DDoS
UPC: Kampania telewizyjna Replay TV (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:31 - dodaj komentarz
UPC Polska ruszyło z telewizyjną kampanią reklamową, promującą innowacyjną usługę Replay TV. Kampania potrwa do 18 czerwca. Wprowadzenie Replay TV wspierane jest także reklamą w radiu, online oraz działaniami BTL. Replay TV to usługa dostępna na dekoderach Horizon UPC, pozwalająca klientom oglądać ulubione programy telewizyjne nawet do siedmiu dni wstecz, dzięki czemu użytkownicy mogą kształtować własną ramówkę i mieć jeszcze większą swobodę w korzystaniu z cyfrowej telewizji.
Białe certyfikaty dla Orange Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:28 - dodaj komentarz
Od kilku lat realizowano w Orange Polska Program Oszczędności Energii. Uruchomiono blisko 100 różnych inicjatyw, które w latach 2014-2016 przyniosły łącznie oszczędności energii elektrycznej w wysokości 145,0 GWh. Dla organizacji to konkretne korzyści w budżecie, dla środowiska – zmniejszenie emisji CO2 do atmosfery łącznie o 118 802 ton. Przykładami takich inicjatyw są – RAN features – ograniczenie zużycia energii elektrycznej przez nadajniki stacji bazowych oraz Green Box
T-Mobile Polska z wyższą bazą abonentów po pierwszym kwartale 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:23 - dodaj komentarz
W pierwszym kwartale 2017 roku T-Mobile Polska kontynuuje pozyskiwanie klientów abonamentowych, których liczba w ciągu roku zwiększyła się o 178 tysięcy. Spółka konsekwentnie inwestuje w rozbudowę infrastruktury zwiększając liczbę stacji bazowych obsługujących technologię LTE oraz Carrier Aggregation (CA), która zapewnia wyższe prędkości przesyłania danych i większą pojemność sieci.
Rewelacyjna klawiatura mechaniczna X Range i Smartwatch Chrono 2 w sklepach Biedronka
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:18 - dodaj komentarz
Już w poniedziałek 15 maja, ofertę sklepu Biedronka wzbogacą dwa urządzenia technologicznej marki Hykker – gamingowa Klawiatura mechaniczna X Range i multifunkcyjny Smartwatch Chrono 2. Produkty będą dostępne w atrakcyjnych cenach - odpowiednio 149 zł i 159 zł. Hykker X Range to gamingowa klawiatura mechaniczna, będąca nieodłącznym elementem wirtualnych rozgrywek.
Czy humanista może zostać programistą? Drugie życie w sektorze IT
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:12 - dodaj komentarz
Jaki zawód wybrać, aby mieć nie tylko dobrą pracę, ale i satysfakcjonujące zarobki? Odpowiedzią na to kluczowe pytanie może być zawód programisty i praca w branży IT. Zapotrzebowanie na tego typu specjalistów jest tak duże, że dziś coraz więcej osób decyduje się na przebranżowienie i zdobywanie tajników wiedzy nowego zawodu oraz rozpoczęcie drugiego zawodowego życia w sektorze IT.
Już nie musisz nosić dowodu osobistego. Twoją tożsamość potwierdzi telefon
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-11 15:09 - dodaj komentarz
11 maja 2017 r. ruszył pilotaż ministerialnego programu mDokumenty. Mieszkańcy Koszalina, Ełku i Łodzi jako pierwsi w Polsce sprawdzą, jak wygląda w praktyce korzystanie z elektronicznych dowodów osobistych. W lipcu posługiwanie się nimi będzie już możliwe w całym kraju. Z czasem usługa zostanie wdrożona dla kolejnych dokumentów, między innymi prawa jazdy, legitymacji studenckiej czy karty miejskiej.
Orange: Test LG G6 (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-10 15:49 - dodaj komentarz
Ramki? Jakie ramki! W tym sezonie modny jest ekran zajmujący prawie cały przód smartfona, a jeśli jeszcze dodamy do tego świetny wygląd i dysponujący dużymi możliwościami podwójny aparat, mamy telefon, który przebojem wbił się do światowej czołówki.
Automapa: AutoRadar dla każdego
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-10 15:46 - dodaj komentarz
Producenci AutoMapy udostępnili nową wersję swojego programu dla systemu Android pozwalającą na korzystanie z AutoRadaru przez wszystkich kierowców. Wraz z najnowszą wersją AutoMapy dla systemu Android z AutoRadaru, czyli narzędzia służącemu wymianie informacji drogowych m.in o punktach kontroli, radarach czy wypadkach, korzystać mogą wszyscy kierowcy - również ci, którzy nie byli do tej pory użytkownikami AutoMapy, jak również osoby, które w tej chwili nie posiadają aktywnej licencji czasowej.
Kto inwestuje w reklamę na Facebooku i YouTubie?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-05-10 15:43 - dodaj komentarz
Połowa emisji reklam wideo online na Facebooku i 46 proc. emisji spotów na YouTubie to kampanie zlecane przez małe i średnie agencje lub zlecane wydawcy bezpośrednio przez reklamodawców. Pozostałe emisje to kampanie marek obsługiwanych przez duże domy mediowe. W 2016 roku w polskiej sieci liczba rozpoczętych emisji reklam wideo online na Facebooku wyniosła 3,29 mld, na YouTubie było to 2,18 mld (źródło: gemiusAdReal).
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: