GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Cyberprzestępcy po cichu zaprzęgają komputery do kopania kryptowaluty
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-21 14:39 - dodaj komentarz
Badacze z Kaspersky Lab zidentyfikowali oszustwo polegające na rozprzestrzenianiu i ukradkowym instalowaniu na komputerach użytkowników oprogramowania do kopania kryptowaluty za pośrednictwem pirackich aplikacji wykorzystywanych do pracy i rozrywki, takich jak edytory zdjęć i tekstu. Zainfekowane komputery są następnie wykorzystywane do generowania kryptowaulty, a wszystkie zyski trafiają do przestępców.
UPC podsumowało rok 2017
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-21 14:38 - dodaj komentarz
Koniec roku to czas podsumowań, dla UPC Polska był to rok wyjątkowy. Na początku roku, realizując nasze długoterminowe inwestycje w rozwój nowoczesnej sieci światłowodowej, udostępniliśmy przełomową usługę Replay TV na platformie nowej generacji – Horizon, z której korzysta obecnie ponad 400 000 naszych klientów. Przełomowym okresem okazał się wrzesień – właśnie wtedy wprowadziliśmy pakiety Happy Home z superszybkim internetem o prędkości do 500 Mb/s
Listopad pod hasłem e-handlu i plotek online
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-20 16:02 - dodaj komentarz
W listopadzie sprzedawcy świętują Black Friday – zakupowe szaleństwo związane z tym dniem znalazło swoje odbicie w branży e-commerce. W czarny piątek liczba odsłon w tych serwisach wyniosła 248,9 mln i przewyższała o 82 mln średnią dzienną w listopadzie (166,5 mln). W ostatnim miesiącu z internetem łączyło się 27,7 mln Polaków a łączna liczba odsłon wygenerowanych na wszystkich urządzeniach wyniosła 57 mld. Zobacz więcej w najnowszej analizie Gemiusa.
Nowe punkty dostępowe AP420 WatchGuard
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-20 15:57 - dodaj komentarz
Firma Bakotech, wyłączny dystrybutor rozwiązań firmy WatchGuard w Polsce, informuje, że Watchguard wprowadza do swojej oferty nowe, unikatowe punkty dostępowe AP420 Punkty dostępowe AP420 zapewniają wyjątkowe prędkości Wi-Fi oraz jeszcze większe zasięgi.Najnowsza wersja Wi-Fi Cloud (Zarządzanie 8.3) zawiera nowe funkcje wydajności Wi-Fi, które poprawiają jakość pracy dla użytkowników połączonych z punktami dostępowymi WatchGuard,
Wzmocnione struktury T‑Mobile w kluczowych obszarach organizacji
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-20 15:49 - dodaj komentarz
W ramach przyjętej strategii T‑Mobile kładzie szczególny nacisk na jakość obsługi klienta, jego satysfakcję oraz postrzeganie naszej marki. Podstawą i nadrzędnym celem programu przyjętego przez firmę w 2017 roku jest skupienie się na pierwszej linii kontaktu z klientem. By osiągnąć założone cele firma wzmacnia swoje struktury by dostarczyć klientom najlepsze doświadczenia oraz zapewnić pracownikom niezbędne narzędzia rozwojowe do zrealizowania postawionych przed organizacją wyzwań.
myPhone Q-Smart III Plus z ekranem 5,5
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-20 15:47 - dodaj komentarz
W najbliższy czwartek 21 grudnia zadebiutuje w Biedronce zupełnie nowy model myPhone Q-Smart III Plus – 5,5-calowy, elegancki smartfon z popularnej serii za 399 zł. Model został stworzony dla bardziej wymagających użytkowników ponieważ wyróżnia się parametrami zapewniającymi płynne działanie i z pewnością ucieszy wszystkich, którzy znajdą go pod choinką.
Dostęp hurtowy do sieci POPC – rola Prezesa UKE
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-20 15:43 - dodaj komentarz
W ramach działania 1.1 Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa (POPC) przedsiębiorcy telekomunikacyjni korzystają z dofinansowania na budowę sieci szerokopasmowych na terenach wykluczonych cyfrowo. Zgodnie z warunkami przyznania dofinansowania, określonymi m.in. w rozporządzeniu GBER1 – art. 52 ust. 5 oraz Wytycznych UE2 – motyw 78 lit. g, beneficjenci POPC zobowiązani są do zapewnienia dostępu hurtowego do sieci szerokopasmowych wybudowanych w ramach POPC. Prezes UKE jest odpowiedzialny
T‑Mobile i Orange porozumiały się na temat dostępu do sieci światłowodowej Orange Polska
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-20 15:40 - dodaj komentarz
19 grudnia 2017 roku, T‑Mobile Polska i Orange Polska podpisały list intencyjny dotyczący możliwej współpracy w zakresie hurtowego dostępu szerokopasmowego w obszarach nieregulowanych sieci Orange. Umowa, która będzie następstwem listu intencyjnego, umożliwi T‑Mobile oferowanie klientom pełnego zakresu usług mobilnych i stacjonarnych.
myPhone rozdaje audiobook Najpiękniejsze baśnie świata w prezencie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-20 15:36 - dodaj komentarz
Zbliżają się Święta. Jak co roku, szukamy pomysłów na niebanalne prezenty. Okazuje się, że w tym roku wybór może być wyjątkowo prosty bowiem na rynku pojawił się wyjątkowy audiobook pt. „Najpiękniejsze baśnie świata”. Dzieła braci Grimm, czy Andersena czyta Jan Nowicki oraz znakomici aktorzy z Domu Artystów Weteranów Scen Polskich w Skolimowie. Cały dochód ze sprzedaży audiobooka zostanie przekazany na wsparcie mieszkańców tej placówki.
Samsung i Amazon Prime Video wprowadzają standard HDR10+
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-12-20 15:33 - dodaj komentarz
Samsung Electronics i Amazon Prime Video poinformowały, że cała biblioteka treści HDR w serwisie Prime Video jest już dostępna w nowym otwartym standardzie HDR10+. Wykorzystuje on dynamiczne metadane, co przekłada się na wyższy kontrast i lepsze nasycenie kolorów. Oferta serwisu Prime Video obsługiwana przez standard HDR10+ obejmuje setki godzin treści, w tym oryginalne produkcje Amazon, takie jak „The Grand Tour”, „The Marvelous Mrs. Maisel”, „Jean-Claude Van Johnson”, „The Tick” i
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: