GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Korzystanie ze split paymentu zmusi małe przedsiębiorstwa do założenia kont firmowych
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-06 16:04 - dodaj komentarz
Od 1 lipca firmy rozliczające VAT będą mogły korzystać z mechanizmu podzielonej płatności (split payment). To nowe narzędzie, które z jednej strony ma pomóc przedsiębiorcom w rozliczaniu VAT, a z drugiej – chronić Skarb Państwa przed oszustwami podatkowymi. Dwa rachunki. W przypadku korzystania z mechanizmu podzielonej płatności kwota netto należności i kwota VAT będą księgowane osobno.
Orange: Dwie nowe oferty z pakietem darmowych minut
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-06 16:02 - dodaj komentarz
Trudno tego nie zauważyć – coraz więcej rozmawiamy przez „komórki”. Dlatego Orange zdecydowało się na zupełną nowość – wprowadzenie darmowych minut w planach abonamentowych. Co więcej, wprowadzono taryfy regionalne, które „przesuwają się” wraz z Wami. Dzięki temu dzwoniąc do Waszych bliskich, kolegów i współpracowników, którzy mieszkają w tej samej okolicy zapłacicie mniej oczywiście dopiero po wykorzystaniu darmowych minut.
Miliony na SMS-ach
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-06 15:54 - dodaj komentarz
11 lat działalności, miliard wysłanych SMS-ów w samym 2017 r., roczne przychody na poziomie niemal 40 mln zł, ponad 200 proc. wzrost przychodów rok do roku. Gliwicka spółka technologiczna ComVision, właściciel marki SMSAPI, od lat udowadnia, że na SMS-ach można zarobić. W minionym roku spółka z Gliwic wysłała dla swoich klientów 960 mln SMS-ów, o 78% proc. więcej niż w 2016. Przekłada się to także na wzrost przychodów - w ubiegłym roku o 214,71 proc. w porównaniu do 2016 r.
Fortinet wprowadza na rynek najszybszy w branży firewall
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-06 15:52 - dodaj komentarz
Fortinet, globalny dostawca zaawansowanych cyberzabezpieczeń, zaprezentował firewalle sprzętowe nowej generacji z serii FortiGate 6000F o przepustowości przekraczającej 100 Gb/s. Nowe zapory od Fortinet zapewniają wysoką wydajność przy zachowaniu kompaktowych rozmiarów urządzenia. Najnowsza seria NGFW od Fortinet została wyposażona w nową architekturę przetwarzania sprzętowego. Polega ona na połączeniu osobnych kart wieloprocesorowych, co z jednej strony pozwala zachować
Integracja i synchronizacja działań - wyzwanie współczesnej gospodarki 4.0
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-05 15:54 - dodaj komentarz
Zagadnieniom związanym z rozwojem współpracy różnorodnych podmiotów poświęcone jest 10. Forum Gospodarcze TIME (Telekomunikacja, Internet, Media, Elektronika), odbywające się w dniach 5-6 marca w Warszawie. NASK jest partnerem wydarzenia. Globalna sieć komputerowa przestaje być domeną komputerów. Urządzenia IOT stanowią coraz liczniejszą grupę "użytkowników" - w domach, w organizacjach biznesowych i publicznych oraz w fabrykach.
Wiosenne nowości Polsatu w IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-05 15:51 - dodaj komentarz
Wprawdzie do kalendarzowej wiosny pozostało kilka tygodni, ale w IPLI, za sprawą nowej ramówki Telewizji Polsat, wiosna przybyła do widzów już teraz. W nowoczesnej, intuicyjnej odsłonie serwisu użytkownicy mogą oglądać nowe odcinki ulubionych seriali i programy rozrywkowe na wielu urządzeniach. Jak zawsze, nie zabraknie nowych propozycji. Tej wiosny na antenie pojawią się popularne w innych krajach programy rozrywkowe: „ The Story of My Life.
Sony Europe ogłasza dostępność telewizorów 4K HDR z serii XF90
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-05 15:49 - dodaj komentarz
Sony Europe informuje, że dostępne są już 55-, 65- i 75-calowe telewizory 4K HDR z serii XF90, której premiera odbyła się na targach CES 2018 w Las Vegas. Modele te trafiły już do magazynów najważniejszych autoryzowanych sprzedawców sprzętu Sony z całej Europy. Telewizory z serii XF90 są wyposażone w procesor 4K HDR X1 Extreme, który z dużą wydajnością przetwarza obraz w czasie rzeczywistym, zapewniając ogromną ilość szczegółów.
Orange: Bezpieczna Sieć- phising (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-05 15:46 - dodaj komentarz
Phishingowe maile to od lat nieprzerwanie najpopularniejszy wektor ataku na firmy i zwykłych internautów. Jakie wiadomości są obecnie najpopularniejsze? Jak wyglądają maile phishingowe i na jakie aspekty powinniśmy zwracać uwagę? Zobaczcie w filmie.
Wykop sobie milion: Kaspersky Lab identyfikuje wyrafinowany cybergang
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-05 15:43 - dodaj komentarz
Według badaczy z Kaspersky Lab cyberprzestępcy zaczęli stosować wyrafinowane metody i techniki infekcji, zapożyczone z ataków ukierunkowanych, w celu instalowania oprogramowania do wydobywania kryptowaluty na zaatakowanych komputerach PC w firmach. Najbardziej skuteczne ugrupowanie zaobserwowane przez Kaspersky Lab zarobiło co najmniej 7 milionów dolarów, wykorzystując maszyny swoich ofiar przez zaledwie sześć miesięcy w 2017 r.
Tydzień Kobiet z Netią
dodał: Monika Kowalczewska - 2018-03-05 15:41 - dodaj komentarz
W tym tygodniu nasze piękne panie będą obchodziły swoje święto. W Netia VOD najlepsze filmowe hity z mocnymi kobiecymi rolami, w mocno obniżonych cenach, znajdziecie przez cały tydzień, Tydzień Kobiet! Już od dziś aż do 11 marca świętujemy Tydzień Kobiet. W ramach tego filmowego święta w Netia VOD można obejrzeć kilkanaście filmów w atrakcyjnych cenach. Najlepsze i najciekawsze produkcje polskie i zagraniczne są dostępne specjalnie dla Was już od 4,99 zł!
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: