GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Krzysztof Hołowczyc wybrał FORMUŁĘ PERFECT BOX DLA FIRM (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-07 16:12 - dodaj komentarz
Wybierz FORMUŁĘ PERFECT BOX DLA FIRM z dwoma kartami SIM i internetem do biura już za 50 zł netto miesięcznie. A do tego nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w całej Unii Europejskiej!
Letnie wieczory z Samsung Smart TV
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-07 16:04 - dodaj komentarz
Tego lata w repertuarze Cineman VOD miłośnicy kina znajdą wyjątkowe filmowe hity i absolutne nowości. W serwisie zadebiutowała właśnie biograficzna opowieść „Odyseja”, w której Kapitan Cousteau, główny bohater filmu, zabiera nas w fascynujący rejs przez rafy koralowe, ławice egzotycznych ryb i bezkresne oceany. Aplikacja Cineman VOD dostępna jest w telewizorach Samsung Smart TV.
Pełne Szyfrowanie Dysku – nowa funkcja Bitdefender zabezpieczająca firmę
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-07 16:02 - dodaj komentarz
Eksperci z firmy Bitdefender nieustannie pracują nad ulepszeniem rozwiązań ochrony użytkowników, poprawą wydajności i użytkowania programów antywirusowych. Powstają nowe produkty i funkcje, aby móc zaoferować jeszcze lepsze zabezpieczenie przed cyber-atakami oraz możliwość lepszego zarządzania funkcjami bezpieczeństwa. Pełne Szyfrowanie Dysku – dostępne już w lipcu w Polsce. W połowie lipca w programach Bitdefender będzie dostępna funkcja Pełnego Szyfrowania Dysku (Full Disk Encryption).
Kaspersky Lab opracował bezpłatne narzędzie do zdalnego gromadzenia dowodów
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-07 15:59 - dodaj komentarz
Aby wyeliminować konieczność podróży odbywanych przez badaczy w celu zebrania dowodów z zainfekowanych komputerów po cyberataku, ekspert z Kaspersky Lab stworzył proste narzędzie, przy pomocy którego można zdalnie zebrać istotne dane bez ryzyka, że zostaną zainfekowane lub utracone. BitScout — bo taką nazwę nosi to narzędzie — to swoisty „szwajcarski scyzoryk” do przeprowadzania zdalnego dochodzenia kryminalistycznego aktywnych systemów, który może być bezpłatnie wykorzystywany
Poczuj puls miasta. myPhone CITY wchodzi na rynek!
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-07 15:50 - dodaj komentarz
Nowy smartfon myPhone CITY będzie dostępny w sprzedaży już od poniedziałku 10 lipca! Ten ultrasmukły, dynamiczny, 5-calowy model z czytnikiem linii papilarnych, LTE i aparatem 13 Mpx, jest oferowany przez polskiego producenta urządzeń mobilnych w wyjątkowej cenie 559 złotych. Poczuj rytm miasta. Inspiracją do stworzenia nowego modelu było współczesne, wielkomiejskie życie, aktywność, która napędza do dalszego działania i podejmowania wyzwań.
PlayStation prezentuje technologię PlayLink
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-07 15:44 - dodaj komentarz
Wczoraj w Warszawie miał miejsce pierwszy w Polsce pokaz technologii PlayLink dla PlayStation 4. PlayLink oferuje zaskakujący nowy sposób gry– połączenie telefonu (lub tabletu), telewizora oraz PS4 po to, by zaangażować w zabawę jeszcze więcej osób. Od szybkich quizów po wciągające gry dla wielu graczy, tytuły PlayLink to granie społecznościowe, które każdemu sprawi przyjemność. Pierwszy tytuł z kategorii gier PlayLink – „To Jesteś Ty!” jest już dostępny.
E-faktury coraz popularniejsze. Jak je wystawiać i przechowywać?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-07 15:42 - dodaj komentarz
E-faktury to w Polsce coraz popularniejsze rozwiązanie – nic dziwnego, bowiem niesie ze sobą szereg korzyści, począwszy od mniejszych wydatków, a na ochronie środowiska skończywszy. Warto dowiedzieć się więcej o zasadach wystawiania i przechowywania e-dokumentów. E-Faktura to elektroniczny odpowiednik faktury papierowej, pod względem prawnym niczym się od niej nie różni - jest w pełni wartościowym dokumentem księgowym. Pod względem oszczędności jednak, różnic jest sporo.
Netia na podbój rynku MŚP. Omnichannelowa komunikacja w chmurze
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-07 15:40 - dodaj komentarz
Netia chce zawojować rynek małych i średnich firm swoją nową ofertą dotyczącą zintegrowanej komunikacji w chmurze, skrojoną specjalnie pod potrzeby i możliwości tego segmentu. Od 1 lipca br. za symboliczną złotówkę można aktywować usługę Nowej Netii, która umożliwia swobodne wykonywanie i odbieranie połączeń z smartfonu, tabletu, czy laptopa - przy wykorzystaniu dowolnego numeru stacjonarnego – w dogodnym dla siebie miejscu.
100 000 organizacji pobrało darmowe narzędzie Kaspersky w ciągu 12 miesięcy
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-06 15:20 - dodaj komentarz
Niedawne epidemie spowodowane przez oprogramowanie WannaCry i ExPetr pokazały firmom na całym świecie, jak katastrofalne skutki może mieć sytuacja, gdy ich pliki staną się „zakładnikami” cyberprzestępców. W maju atak WannaCry dotknął aż 200 000 systemów w 150 krajach. W efekcie firmy zmuszone były wstrzymać działalność i ponosiły ogromne koszty, próbując rozwiązać problem i podnieść się po incydencie.
Play: Czwartkowe nowości i zmiany cen
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-07-06 15:19 - dodaj komentarz
W nowościach sieci Play kolejny model marki, którą internet kocha – Xiaomi Redmi 4X 32 GB Dual SIM. Oprócz niego dodano też odporny myPhone Hammer 3+ również w wariancie Dual SIM. Do oferty na życzenie dołączyło ciekawe combo, które od dzisiaj jest tańsze: JBL by HARMAN CHARGE 3 + CHARGE 3. Pod numerem 884 800 100 możecie zamówić wybrany model, możecie też zrobić to w eshopie (sklep internetowy Play) i oczywiście w salonach.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: