GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
PL
 
EN
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Historia Wampira z Zagłębia wśród polskich nowości w IPLI
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-11 15:20 - dodaj komentarz
W kwietniowej ofercie IPLI króluje dobre polskie kino. Znakomity kryminał „Jestem mordercą” przybliży widzom autentyczną historię brutalnego Wampira z Zagłębia. W „Zaćmie” Ryszard Bugajski, autor głośnego „Przesłuchania”, opowie o Krwawej Lunie, bezwzględnej funkcjonariuszce UB, która przeżyła religijne nawrócenie. Kameralne „Fale” i „Plac zabaw” w bezkompromisowy sposób przedstawią portret współczesnej młodzieży, a w „Szczęściu świata” Karolina Gruszka po raz kolejny udowodni, że jest
Plus: JA + Start na Plus  (wideo)
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-11 15:18 - dodaj komentarz
Przenieś numer do Plusa, a za 14,50 zł zgarniesz 6 GB Internetu, resztę dostaniesz bez limitu i Iplę w prezencie do tego nawet na 3 miesiące!
Comarch: Najnowsze trendy w handlu detalicznym teraz i za 15 lat
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-11 15:14 - dodaj komentarz
Za sprawą cyfryzacji, rozwoju komunikacji wielokanałowej i coraz to większych wymagań klientów, handel przechodzi proces olbrzymich zmian. Comarch, producent i dostawca systemów informatycznych m.in. dla branży retail i e-Commerce, wspólnie z Kantar TNS przeprowadził badanie na temat aktualnych i przyszłych zachowań konsumenckich, ich oczekiwań oraz lojalności klientów w sześciu krajach europejskich: Holandii, Niemczech, Polsce, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii oraz we Włoszech.
Sony ogłasza dostępność telewizorów OLED 4K HDR BRAVIA A1
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-11 15:11 - dodaj komentarz
Pierwsze w ofercie Sony konsumenckie telewizory OLED z dużym ekranem, niezrównaną głębią czerni i kontrastem, nową technologią dźwięku Acoustic Surface oraz unikatowym wzornictwem bez podstawy, będą dostępne w Europie od maja. Firma Sony podała terminy wprowadzenia na rynek europejski telewizorów OLED 4K HDR z linii BRAVIA A1, a w wybranych krajach rozpoczęto już także przyjmowanie zamówień na nowe modele. Telewizory OLED BRAVIA A1 w niepowtarzalny sposób łączą wysoką jakość obrazu
Polska spada w rankingu cyberbezpieczeństwa
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-11 15:08 - dodaj komentarz
Polska spada w światowym rankingu bezpieczeństwa sieciowego i zagrożenia atakami hakerskimi. Obecnie znajduje się na 23 miejscu w Europie. To najgorsza pozycja Polski od kilku miesięcy! W Polsce najczęściej atakuje wirus ransomware Cryptowall, na świecie Kelihos. To wyniki najnowszego raportu firmy Check Point Software Technologies. Według raportu firmy Check Point, w lutym najbezpieczniejszym krajem pod względem cyberbezpieczeństwa był bezsprzecznie Lichtenstein.
Netialino: Prezesi Netii i Kolei Dolnośląskich obrali wspólny kurs do pomagania
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-11 15:02 - dodaj komentarz
Prezesi Netii oraz Kolei Dolnośląskich uroczyście podpisali umowę o współpracy przy pociągu NETIALINO – połączeniu, którego nazwa jest efektem wygranej licytacji w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Parafowanie umowy odbyło się na Dworcu Głównym we Wrocławiu 7 kwietnia w specjalnie przygotowanym do tego pociągu. Swój podpis pod umową złożyli prezes Netii, Tomasz Szopa, oraz prezes Kolei Dolnośląskich, Piotr Rachwalski.
Samsung wraca do e-sportu i prezentuje drużynę Samsung4Gamers by Inetkox
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-11 14:59 - dodaj komentarz
Firma Samsung została patronem projektu GO GO CS:GO2 oraz sponsorem tytularnym nowej polskiej drużyny e-sportowej. Ekipa Samsung4Gamers by Inetkox zadebiutowała na turnieju Let’s Play Częstochowa 2017 w świetnym stylu, zajmując trzecie miejsce. Trzonem drużyny są zawodnicy, którzy wcześniej występowali w barwach Team Inetkox. Zespół ten powstał jako efekt inicjatywy GO GO CS:GO, której patronowali streamerzy Patryk ”easy” Dzięcioł i Paweł ”saju” Pawelczak.
Płatność smartfonem w placówkach Poczty Polskiej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-11 14:57 - dodaj komentarz
Poczta Polska wdrożyła dla swoich klientów opcję płatności za pomocą telefonu przy użyciu systemu płatności BLIK. Każdy posiadacz smartfona z aplikacją mobilną swojego banku z funkcją BLIK może wygodnie i szybko zapłacić za towary i usługi zakupione w pocztowej placówce. Z końcem lutego Poczta Polska rozpoczęła wdrożenie w ponad 4600 placówkach sieci własnej możliwość płatności z wykorzystaniem bankowej aplikacji z funkcją BLIK za towary i usługi zakupione w placówkach pocztowych.
TenderHut chce wykorzystać Brexit i otwiera oddział w Londynie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-11 14:55 - dodaj komentarz
Informatyczna grupa kapitałowa TenderHut konsekwentnie realizuje swój plan ekspansji na zagraniczne rynki. Tym razem otworzyła swoje biuro w stolicy Wielkiej Brytanii, gdzie nowy partner będzie sprzedawał usługi firmy na rynek brytyjski. Wielka Brytania to kolejny kraj, po Danii i Szwecji, w którym TenderHut zaczął swoją działalność. W rodzimym kraju firma również stawia na rozwój. W ostatnim czasie skupia się głównie na przejmowaniu mniejszych spółek IT, takich jak LemonTea, Qburst Poland, czy LIT.
Astell&Kern KANN Wojownik z dalekiego wschodu
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-04-11 14:52 - dodaj komentarz
Astell & Kern chcąc być liderem w segmencie odtwarzaczy audio tworzy swoje produkty z pasją i zaangażowaniem. Każdy produkt dopracowany jest w najmniejszych szczegółach i traktowany wyjątkowo. Czerpiąc doświadczenie z produkcji świetnej serii AK3XX, obserwując tendencje na rynku oraz wymagania klienta producent zaoferował produkt doskonały Astell & Kern KANN!
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: