GSMService.pl
  • nowości
  • artykuły
  • gry
Szukaj
Szukaj
Szukaj
Tu jesteś: GSMService.pl » Aktualności

Aktualności

Wyniki Liberty Global za III kwartał. UPC: nowa oferta, rosnąca sprzedaż i rozwój sieci
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-02 15:04 - dodaj komentarz
Wprowadzenie nowej oferty Happy Home, z internetem do 500 Mb/s i nowym pozycjonowaniem marki, oraz dalsze inwestycje w rozwój światłowodowej sieci internetowej, zwiększyły atrakcyjność i zasięg oferty UPC na rynku w trzecim kwartale 2017. Przyczyniło się to do wzrostu liczby usług cyfrowych do 2 958 300 RGU*, co oznacza 33 300 więcej niż przed rokiem. Istotne wydarzenia III kwartału 2017 r: Start Happy Home i kampanii pozycjonującej markę UPC „Radość z każdej chwili”
SmartCart – pierwszy start-up w inkubatorze C4 Retail Lab od Carrefour
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-02 14:59 - dodaj komentarz
Carrefour Polska w ramach prowadzonej rekrutacji start-upów zakwalifikował SmartCart do programu akceleracji, obejmującego również pomoc w uzyskaniu finansowania projektu. Po przeprowadzeniu kilkumiesięcznych testów w sklepie laboratoryjnym Carrefour, rozwiązanie zostanie wdrożone w wybranych sklepach sieci. SmartCart, czyli inteligentny wózek na zakupy połączony z kasą samoobsługową, został opracowany przez polski start-up.
Klienci ING wybierają nowoczesne rozwiązania
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-02 14:57 - dodaj komentarz
W ciągu trzech kwartałów 2017 roku skonsolidowany zysk netto ING Banku Śląskiego wyniósł 1 036 mln zł, co oznacza wzrost o 4% w porównaniu z analogicznym okresem ub.r. ING zanotował wzrost podstawowych wielkości komercyjnych - wartości kredytów o 13%, a depozytów o 7%. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom cyfrowym większość kredytów gotówkowych w bankowości detalicznej oraz wniosków kredytowych po stronie korporacyjnej jest składanych przez internet.
Druk 3D nadaje kształt słowiańskiej mitologii
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-11-02 14:56 - dodaj komentarz
Bazyliszek, Rusałka, Kłobuk a nawet Smok Wawelski latem przyszłego roku ożyją na ekranach smartfonów za sprawą gry Slavic Monsters, która połączy wierzenia naszych przodków z technologią rozszerzonej rzeczywistości (augmented reality). W trakcie prac nad aplikacją autorzy korzystają z drukarek 3D polskiej firmy Zortrax. Slavic Monsters, to projekt, który połączy świat stworów obecnych w wierzeniach naszych przodków z tym, który realnie widzimy za oknem.
Play: iPhone X – kto pierwszy, ten lepszy
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-31 15:45 - dodaj komentarz
Dobre wieści dla wszystkich, którzy chcą dostać iPhone’a X w swoje ręce jak najszybciej już w najbliższy PIĄTEK! Będzie na Was czekać w salonie PLAY na Placu Konstytucji 6 w Warszawie już od 7 rano a o 8 zaczyna się już sprzedaż. Słuchawek jest sporo, ale uczciwie uprzedzamy, że wersja 256 GB może się skończyć szybciej. TAK, będziecie mogli kupić smartfona również bez abonamentu!
LG V30 inspiruje artystów - nowy smartfon LG jako dzieło sztuki kinetycznej
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-31 15:40 - dodaj komentarz
Znany artysta Michael Murphy stworzył niezwykłe instalacje inspirowane najnowszym flagowcem LG. Firma LG Electronics nawiązała współpracę z Michaelem Murphym, światowej sławy twórcą sztuki kinetycznej. Jej owocem są rzeźby, które przedstawiają bogate funkcje multimedialne najnowszego smartfona LG. W sztuce kinetycznej efekt artystyczny opiera się na wrażeniu zmienności dzieła. Aby je uzyskać, konieczny jest ruch. Sama instalacja pozostaje jednak statyczna.
Programy kradnące bitcoiny powracają
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-31 15:35 - dodaj komentarz
Badacze z Kaspersky Lab wykryli nowe szkodliwe oprogramowanie, które kradnie kryptowaluty z portfela użytkownika poprzez podmianę jego adresu na własny w schowku urządzenia. Na celowniku cyberprzestępców znajdują się popularne kryptowaluty, takie jak bitcoin, ethereum, zcash, dash czy monero. Z danych wynika, że przestępcy odnieśli już sukces w przypadku portfeli z bitcoinami, zarabiając łącznie blisko 140 000 dolarów. Ponadto eksperci zidentyfikowali nowego trojana, stworzonego w celu
Komputer stacjonarny a może laptop albo konsola? Co wybierają Polacy?
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-31 15:33 - dodaj komentarz
Dwa badania, dwa wyniki, ale jedna tendencja. Polacy najchętniej kupują laptopy. Dowodem na to są badania przeprowadzane przez firmy Ispsos Mori oraz BrainLab na zlecenie Microsoft. Pierwsze, zarejestrowane w lecie i przeprowadzone na pięciu rynkach: polskim, węgierskim, rumuńskim, rosyjskim i greckim, na reprezentatywnej próbie ankietowanych w przedziale wiekowym 18-65 lat, wykazało że laptop kupiło 9 na 10 badanych.
Orange Flybox Sky – lepszy internet z nieba
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-31 15:21 - dodaj komentarz
Nieodłącznym elementem rozmów o internecie mobilnym są kwestie zasięgu i prędkości transmisji danych. Co bardziej wtajemniczeni zwracają jeszcze uwagę na ping i stabilność połączenia – szczególnie stabilność prędkości transmisji. Internet mobilny – precyzyjniej byłoby powiedzieć – radiowy, w wielu miejscach zastępuje niedostępny tam internet stacjonarny. Rozwiązanie to stało się popularne dzięki pojawieniu się technologii LTE, która pozwala osiągać prędkości umożliwiające
hub:raum IoT Academy Krakow – budzimy potencjał Internetu Rzeczy w Krakowie
dodał: Monika Kowalczewska - 2017-10-31 15:13 - dodaj komentarz
hub:raum IoT Academy Krakow odbędzie się 8 listopada 2017r. w siedzibie hub:raum (ul. Przemysłowa 12, Kraków). Jest to już 6 spotkanie, poprzednie miały miejsce w Krakowie, Bukareszcie, Bratysławie, Zagrzebiu i Warszawie. Nadchodzące wydarzenie – hub:raum IoT Academy Krakow - wspierane jest przez T‑Mobile Polska. hub:raum IoT Academy jest cyklem jednodniowych, bezpłatnych wydarzeń, które odbywają się w wybranych miastach Europy Środkowo-Wschodniej.
Trwa logowanie użytkownika...
login:
hasło:
zaloguj
Znajdź nas na Facebook'u
Wyszukiwarka
Szukaj
Opublikowano w okresie:
Wszystkie kategorie
Wszelkie znaki i nazwy firmowe zastrzeżone są przez ich wlaścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.
GSMService.pl
content: 
  • Twitter
  • Facebook
odwiedź nas na: